Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Karta postaci  Nouma Empty Karta postaci Nouma

Sro Gru 02, 2015 9:52 pm
Imię i nazwisko postaci  - Nouma

Rasa -  Demon

Wiek - 500 lat

Wygląd - Nouma  mierzy 200 cm wzrostu , jest bardzo dobrze umięśniony oraz prostej postury.Wyglądem przypomina ziemianina w średnim wieku. Posiada dwa wielkie rogi zakrzywione do przodu które wyłaniają się dopiero podczas  walki. Twarz ma owalna. Włosy posiada jedynie na brodzie. Oczy ma jasnozielone , natomiast z ust w trakcie rozmowy chwilami wyłania się ogień. Nie posiada uszu ani nosa. ma skórę koloru jasnej czerwieni natomiast w trakcie walki skóra przybiera kolor czerni. posiada średniej długości ostre pazury. Jego ciało charakteryzują wielkie blizny oraz szrama na lewym policzku idąca pod lewe oko. Demon upodobał sobie ozdoby i nosi je na nadgarstkach oraz szyi.( mogą być krzyże?).
Postać poza walka przechadza się w czarnej osmolonej zbroi rycerza. Jedynie spod jego przyłbicy świecą się oczy oraz  ogień z ust. Na szyi  widać owe ozdoby. na ekwipunku widnieją ślady cięć , uderzeń.Gdy musi pokazać swoja prawdziwa moc ściąga owa zbroje i ukazuje się pod prawdziwym obliczem.Przy pasa wisiał wielki miecz dwuręczny.

Charakter - Owa postać jest zła do szpiku kości. Nie waha się zabić niewinnych ludzi. Nie cierpi głośnej muzyki , wręcz boi się jej. Jest arogancki , przepełnia go pycha.W jego oczach widać gniew do całego ludzkiego świata , oraz innych form życia. W trakcie walki próbuje rozgryźć taktykę przeciwnika. Nie cierpi być poniżany przez wroga , gdy to się stanie wpada w szał i niszczy wszystko wokół.Nawet błahostki mogą powodować gniew.

Historia - Jego stworzenie nie jest dobrze znane. Pewien mag który brał przykład z Babidiego postanowił po zabiciu Bubu stworzyć doskonalsza postać istoty która nie będzie nosiła w sobie żadnej dobroci , która będzie całkowicie wierna swemu Panu. Po dokonaniu badań i pomiarów okazało się iż mordercy , oraz płatni zabójcy są genialnymi obiektami do uzyskania esencji dla istoty. Genialny mag zapraszał owych morderców , płatnych zabójców do swojego pałacu oferując majątek , a tym czasem zabijając ich uzyskiwał z nim esencje dla sługi. Po wielu latach uzyskał odpowiednią ilość  . obudził więc demona . Mag widząc wyłaniającą  się istotę z chmury dymu oznajmił
- Witaj mój wierny sługo.
Niestety nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Powtórzył więc
- Witaj mój sługo.
Demon otrząsnął się i odparł mocnym i grubym głosem
- Nikt nie jest mym panem , kim ty jesteś i czego nazywasz mnie sługom - to mówiąc zbliżył się do maga  i spojrzał  w jego oczy.
Przerażony czarodziej niepewnym głosem odparł :
- Ależ ja jestem  twoim Panem ja cie stworzyłem , masz mi służyć.
Czart wybuchł gniewem i powiedział :
- Powtarzam nikt nie jest panem moim , czy wiesz ze mogę cie teraz zbić bez wahania - zbliżył rękę z pazurami do jego szyi  i mówił dalej
- Jednak okażę łaskę przynajmniej na razie.Musisz nauczyć mnie obsługi tego sprzętu.
I wskazał na wielki komputer stojący obok. Mag przeraził się i  oznajmił mu ze nauczy go wszystkiego co wie. Stworzył mu piękny czarny pancerz rycerza oraz wielki miecz. Po dwóch latach mag umarł zabity przez demona gdyż nie był mu już potrzebny. Odtąd żywił się duszami wrogów oraz innych ludzi. Przez kilka set lat szkolił się w zwinności i sile. podróżował po kosmosie , oraz zabijał napotkanych wrogów. nigdy nie ukazał się w swojej podstawowej formie. Z biegiem czasu nauczył się absorbować inne istoty. jednak powracał ciągle do swojej pierwotnej formy schowanej pod zbroją.

Statystyki 9 nie wiem czy rozdysponować gdyż nie wiem czy postać zostanie zaakceptowana)
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta postaci  Nouma 9tkhzk2250/2250Karta postaci  Nouma R0te38  (2250/2250)
KI:
Karta postaci  Nouma Left_bar_bleue0/0Karta postaci  Nouma Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta postaci  Nouma Empty Re: Karta postaci Nouma

Sro Gru 02, 2015 10:20 pm
Przed ocenieniem Karty Postaci należy poznać i zaakceptować Regulamin. Do tego czasu ZAMYKAM kartę.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito