Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Technika Rikimaru

+4
Hikaru
Reito
Al
Rikimaru
8 posters
Go down
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Technika Rikimaru

Czw Sty 03, 2013 9:41 pm
SAI SEI:

Rekonstrukcja DNA
Opis: Przez chemioterapię i długotrwałe szpitalne leczenie oraz długotrwałą medytację w krytycznym stanie ciało Raion Force uzyskało zdolność szybkiej regeneracji ran poprzez zmianę DNA. Dzięki skupieniu znacznej ilości KI może wyleczyć nawet głęboką ranę. W przeciwieństwie do nameczan nie potrafi odnowić całej ręki, ale jeżeli zostałaby z powrotem przyszyta, to regeneracja jest dużo szybsza.
Wymagania: 50 energii, -20 pkt treningowych;
Efekt: wyleczenie ran
Koszt: Na każde 1 HP przypada 3 KI ( 1 Ki więcej niż nameki).
Użycie: raz w walce
Technika(atak) defensywna

ok, trochę szybko, moja postać jej jeszcze nie ogarnie, ale tak mi wpadło nagle, a bym zapomniał pewnie w ciągu paru dni
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk2250/2250Technika Rikimaru R0te38  (2250/2250)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sty 11, 2013 1:56 pm
Hehe przypomina mi to figurke z Haqqislamu z Infinity- żołnieże ze zdolnością samoregeneracji.

Jak widać nie możesz rekonstrułować kończyn, ale zasklepiasz rany. Pytanie czy każdy rodzaj rany możesz wyleczyć? Jeżeli tak to nieco podwyższony koszt (bez przesady) i dla mnie gra gitara. Tylko miej na uwadze to że tego nie nauczysz innej osoby bo to mutacja nie wiedza.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk0/0Technika Rikimaru R0te38  (0/0)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sty 11, 2013 2:46 pm
Jak dla mnie może być.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk0/0Technika Rikimaru R0te38  (0/0)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sty 11, 2013 6:41 pm
Dla mnie taka opcja przy człowieku powinna być bardziej męcząca. Leczenie ran, okej, ale kosztem dużej energii by przyspieszyć naturalne leczenie. Ludzie nie mają takich udziwnień, więc taka zdolność musi mieć spory koszt. W efekcie nie wykrwawisz się, ale możesz paść z wycieńczenia. Do tego jak bardzo ta zdolność jest skuteczna ? Nie odtworzy zepsutej głowy, oka ? Zęba? Tylko zakleja ? A co ze złamaniami ? Musiałbyś sobie ręcznie wszystko ponastawiać, a potem dopiero się regenerować bo inaczej zrosłyby Ci się kości w stylu Picassa. Poza tym jeśli miałbyś się leczyć w walce to miałbyś stratę tury bo technika działa na poziomie komórkowym, do tego trzeba się skupić. W otwartej walce nie miałbyś zbytnio szans tego dokonać, musiałbyś mieć parę minut spokoju. Przyspieszenie takiej reakcji mogłoby być jeszcze bardziej męczące i jeszcze gorzej Twoje ciało może się zachować po wyleczeniu-nie wykrwawisz się, ale fizycznie będziesz dużo słabszy. Jak w gorączce.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sty 11, 2013 7:16 pm
Koszt: Na każde 1 HP przypada 3 KI + 5% KI ?

Jak nie to zrezygnuję, bo jak nameki mają tylko 2KI za regeneracje 1 HP, a ja jeszcze złamań bym nie mógł regenerować i płacić już aż 4KI za zregenerowanie 1 HP to się totalnie nie kalkuluje i na razie spasuje. 3Ki wydawało mi się ok, no ale jak za mało to jeszcze bym dodał te 5% ale nie więcej ;P
Z drugiej strony jak tracę turę przy tym to nie wiem czy mi się będzie kalkulować. Się wtedy stanie techniką na kozaczenie, że się potrafi samemu rany wyleczyć.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk0/0Technika Rikimaru R0te38  (0/0)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sty 11, 2013 7:38 pm
Takie techniki też są przydatne, ale na późniejszym etapie rozgrywki. Nie zakazuję Ci leczyć złamań, tylko podaję warunki bo to, że potrafisz skleić ranę nie znaczy, że potrafisz samą ki nastawić sobie złamanie co nie jest zbyt łatwe. Wyleczyć złamanie, okej, ale nastawić byś musiał sobie sam, chyba, że wyjątkowo by Ci się samo nastawiło to wystarczyłoby skleić. Jak chciałeś wyzdrowieć się bez żadnych problemów trzeba było zmienić rasę na Nameków. Jesteś człowiekiem taka zdolność nie jest naturalna, więc musi to jakoś obciążać organizm.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sty 11, 2013 10:35 pm
__

OK. Rezygnuję z poprzedniej techniki. Fakt, pozostawmy leczenie nameczanom i bio z ich komórkami. Propozycja nowej poniżej.

ROGA FUFU KEN:

Steel Hand
Opis: Jako, że po wypadku jego ręka była całkowicie zmiażdżona lekarza zdecydowali się na przeprowadzenie ultranowoczesnego zabiegu, który polegał na wstawieniu w miejsce zmiażdżonej dłoni reki mechanicznej. Innowacyjna konstrukcja nie potrzebuje baterii. Porusza się dzięki połączeniu ze zwykłymi mięśniami. Twarda stal zapewnia również stalowe uderzenie.
W tym poście sobie właśnie wymyśliłem, że po wypadku lekarze wstawili mi takową kończynę.
Wymagania: 100 wytrzymałości, 100 siły, -20 pkt treningowych;
Efekt: siła+szybkość+wytrzymałość lub zablokowanie 50% obrażeń (blok raz w walce)
Koszt: 125% uderzenia, blok pochłania KI = 150% zablokowanego dmg
Użycie: raz na trzy tury, 3 razy w walce (uderzenie), blok 2x w walce raz na 4 tury
Zastrzeżenie: Jeżeli bazowa wytrzymałość przekracza 75% bazowej energii to nie mogę użyć tej techniki w walce.
Technika(atak/obrona) defensywna(blok), ofensywna(uderzenia)


Atak analogicznie jak Rogafufuken. Tylko zamiast energii biorę wytrzymałość. Zwiększony koszt o 15%.
O co chodzi z zastrzeżeniem? Jeżeli mam rozdane np. 76 w wytrzymałość, a 100 w energię, to wytrzymałość stanowi 76% energii, więc nie mogę użyć techniki, ale jeżeli będę mieć 75 wytrzymy, a 100 energii to stanowi to 75%, czyli graniczną wartość, która pozwala na użycie.

Wyjaśnienie bloku: Przeciwnik atakuje z siłą 200 dmg. Ja blokuję stalową ręką pochłaniając 50%, a więc otrzymuję 100 dmg obrażeń. Kosztuje mnie to 150 KI.



Ostatnio zmieniony przez Rikimaru dnia Pon Maj 13, 2013 7:19 pm, w całości zmieniany 2 razy
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk2250/2250Technika Rikimaru R0te38  (2250/2250)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Nie Sty 13, 2013 8:43 pm
W kwestii atakowania trudno mi się wypowiedzieć choć sama technika wymaga w miare wypośrodkowanej postaci co działa jej na szkodę (ale to nie moja sprawa). Co do bloku uwzględniasz ataki fizycznego pochodzenia czy wszelkiej maści formy ataków wliczając te normalne, energetyczne i tehchiki wszelkiej maści?
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Wto Sty 15, 2013 10:16 pm
Tylko fizyczne lub fizyczno podobne. Czyli typu Rogafufuken, który mimo że zabiera KI to jest jednak atakiem fizycznym, chyba że nie... to tylko fizyczne po prostu
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Nie Maj 12, 2013 11:34 pm
Chciałem tylko zapytać jakby było z tym moim Steel handem (zaproponowanym dwa-trzy posty[/b] wyżej)?

A tak już w swoim temacie skomentuje to: Technika Chepriego. Wiem, że ktoś już miał taką technikę - bardzo podobną, a niemal wręcz taką samą dawno, dawno temu jako własną i była akceptowana (może nawet ja miałem, bo lubię ulepszać inne techniki), ja bym się nie pieścił i dał akcepta (ale decyzja należy do was). Jako były, były techniko-admin tylko tak przyuważyłem przeglądając ^^ - Syrius Black (if you know what i mean)
Anonymous
Gość
Gość

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pon Maj 13, 2013 9:53 am
Dobrz... powoli.

Opis, dobrze.
Wymagania, ok.
Efekt, siła+szybkość+wytrzymałość? Dla mnie to ciut lekka przesada. Razz Ale poczekam na innych bo nic lepszego zaproponować w tej chwili nie mogę.
W sumie jakby nie patrzeć wymagania i koszt jest dość spory co pokrywa się z resztą.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pon Maj 13, 2013 6:52 pm
Wiesz patrząc na Roga Fufu Kena to technika jest jakby jego przedłużeniem. Sam Rogafufuken różni się tym że zamiast wytrzymałości jest energia. Gdzie jak zauważysz to ja mam jej całkiem dużo, więc bez sensu niby robię, skoro mam więcej energii niż wytrzymałości, bo na logikę to bardziej mi się opłaca korzystać z Rogafufukena. Jedyny boost do mojej techniki da mi aura wytrzymałości i głównie tylko dlatego zdecydowałem się zrobić raczej przeciętną alternatywę do Rogafufukena.

Ewentualnie dodanie zapisu, że jeżeli BAZOWA wytrzymałość stanowi więcej niż 75% BAZOWEJ energii to nie mogę używać techniki.

Czyli że jeżeli miałbym np. rozdane pkt w stosunku: 76 wytrzymałości, 100 energii to już nie mogę używać techniki, ale jeżeli będzie 75 wytrzymki i 100 energii to mogę.

Anonymous
Gość
Gość

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pon Maj 13, 2013 6:56 pm
No dobrze, przekonałeś mnie. Razz
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk800/800Technika Rikimaru R0te38  (800/800)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Sro Maj 22, 2013 8:13 pm
Mnie również, Akcept Smile
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Sro Maj 22, 2013 10:30 pm
Dobra, a kości są adminem? Very Happy
Jak wypadnie ponad 50 to akcept?

Oczywiście żartuje, rozumiem że 3 potrzebne?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk2250/2250Technika Rikimaru R0te38  (2250/2250)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Sro Maj 22, 2013 11:59 pm
Podsumowując, tak dla pewności, po prostu zastępujesz energie wytrzymałością plus te ograniczenia powyżej przedstawione?
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Czw Maj 23, 2013 12:10 am
Efekt: siła+szybkość+wytrzymałość lub zablokowanie 50% obrażeń (blok raz w walce)
Koszt: 125% uderzenia, blok pochłania KI = 150% zablokowanego dmg
Użycie: raz na trzy tury, 3 razy w walce (uderzenie), blok 2x w walce raz na 4 tury
Zastrzeżenie: Jeżeli bazowa wytrzymałość przekracza 75% bazowej energii to nie mogę użyć tej techniki w walce.
Technika(atak/obrona) defensywna(blok), ofensywna(uderzenia)

Tak jak to zamieściłem w poście Tym.

Czyli najprościej mówiąc zgadza się Al.
Zastępuje energię wytrzymałością no i jeżeli wytrzymałość przekroczy 75% energii to nie mogę użyć techniki w jakiejkolwiek formie.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk2250/2250Technika Rikimaru R0te38  (2250/2250)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Czw Maj 23, 2013 2:04 am
No to gites że zrozumiałem jak należy (dzięki za konkretną odpowiedź Smile ), w takim razie skoro niczego nie pomyliłem to również się podpisuję moim AKCEPTEM.

To możesz sobie dopisać własną w zaakceptowanych i pamiętaj zostało ci jeszcze 1 wolne miejsce na drugą własną technikę. Gratuluję
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Sob Lip 27, 2013 1:08 am
Furious Ups
Opis: Ludzie bardzo często zachowywali się lekkomyślnie i desperacko podczas swoich walk. Byli rasą, która miała wiele pomyślunku, ale nie panowała nad KI jak inne rasy. Przez to czasem wojownik gubi energię. Przypadkowy wyrzut energii może zaskoczyć przeciwnika, jak i samego użytkownika.
Wymagania: 150 energii, -10 pkt treningowych, Renzoku Energy Dan, Dodonpa.
Efekt: Podczas wykonywania potężnego może wylecieć promień lub ki-blast, który nie jest wtedy atakiem fizycznym, a KI, czyli niemożliwy unik lub blok lub kontra. DMG = 75% ataku potężnego.
To czy zamiast zwykłego ataku potężnego poleci promień decyduje kość.
Jeżeli wypada liczba dziesiątek, czyli 0, 10, 20, 30, 40 itd. to wtedy zachodzi ten atak.
Koszt: -100% ataku potężnego KI
Użycie: max 3 razy w walce, do potężnego.
Technika(atak) pasywno-ofensywna.


Załóżmy, że robię potężny za 500 dmg i wypada na kości 20.

Wtedy zamiast potężnego, ataku np. pięścią wylatuje mi znienacka promień, który ma moc 75% tego potężnego, czyli 375 dmg i kosztuje mnie on 500 KI.

Oczywiście jak na kości wypadnie mi pełna dziesiątka (30, 70, 90 itp.) to edytuje posta uwzględniając nieudany cios fizyczny, który stał się energetycznym.


Ostatnio zmieniony przez Rikimaru dnia Sob Lip 27, 2013 12:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Anonymous
Gość
Gość

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Sob Lip 27, 2013 11:44 am
No powiem, ciekawe. Jak to Riki - dla mnie dobra mechanika. Nie mam nic do zarzucenia. Akcept.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Nie Lip 28, 2013 11:10 am
Po konsultacjach z Hikiem rezygnuję jednak z tej techniki, ale myślę, że fajna taka technika by była dla nowych człowieków. Np. człowiek nie panuje wystarczająco nad KI do poziomu 3000PL lub osiągnięcia 2 aur, później techniki już nie może używać ponieważ jest odpowiednio wtajemniczony.

Ale mam propozycję innej techniki dla siebie:

Kiaiho vol.3 (Invisible Eye Blast)
Wygląd: Oglądać od 1:29 do 1:51
Opis: Wojownik, który świetnie panuje nad energią i osiągnął pewien poziom wtajemniczenia jest w stanie zatrzymać ataki w nieco inny sposób, bez użycia rąk. Taka forma pozwala wyzwolić dużo czystszą energię, która nie tylko może zatrzymać przeciwnika, ale zniszczyć nawet atak.
Wymagania: 200 energii, -10 pkt treningowych, Kiaiho obie poprzednie wersje, Aura energii/poziom 2/forma 2 itd.
Efekt: anulowanie ataku fizycznego wroga i paraliż 1 tura lub zniszczenie ataku energetycznego (obrywam tylko 25% dmg od eksplozji);
Możliwe ataki do zniszczenia: Kienzan, Sokidan (1 kula), Bakurikimaha, Gekiretsukodan, Tsuibi Kienzan, Death Ball(obrywam 75%dmg), Stone Split, Planet Burst (obrywam 75%dmg), Burning Attack, Big Bang Attack,
Jeżeli dmg ataku przekracza 6 krotność mojej energii to obrywam 50% dmg (90% w przypadku Death Ball i Planet Burst).
Jeżeli dmg ataku przekracza 12 krotność mojej energii to obrywam 75% dmg.
Koszt: -25% ataku fizycznego przeciwnika lub 50% ataku energetycznego [KI]
Użycie: Co 4 tury, max 2x w walce.
Technika(atak) ofensywna.

Z definicji Kiaiho: UWAGA!!! Nie można używać tych dwóch trzech wersji jedna po drugiej. Jedna wyklucza drugą więc jeśli najpierw użyliśmy wersję defensywną to aby użyć po niej defensywno-ofensywnej musimy odczekać 3 tury. Analogicznie tyczy się mojej wersji.
Dodatkowo: Tak samo będę musiał odczekać 3 tury, żeby móc użyć np. Kiai.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Czw Sie 22, 2013 10:52 pm
Technika Rikimaru Riki_chibi__oc_in_dbng__by_tikej-d6j5cfi ?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk2250/2250Technika Rikimaru R0te38  (2250/2250)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sie 23, 2013 3:32 pm
Po pierwsze z pewnością ta wersja Kaiho wyklucza podstawową. Po drugie energetyczny? Really? Kaiho było tylko na fizyki i z tym bym się zgodził, co innego gdyby odparowywało techniki fizyczne. Zauważyłem że zrobiła się moda na techniki ochronne.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk1/1Technika Rikimaru R0te38  (1/1)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sie 23, 2013 5:59 pm
Dlatego to jest upgrade Kiaiho Al ;P większy koszt niż zwykłe kiaiho itd.
Można powiedzieć, że ten atak jest fuzją kiaiho i kiai, przy czym coś tam obrywam techniką energetyczną, to tyle że dochodzi sparaliżowanie przeciwnika jeżeli neutralizuje fizyczny, a jeżeli technikę to bez paraliżu, bo to jednak większy wysiłek.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Technika Rikimaru 9tkhzk2250/2250Technika Rikimaru R0te38  (2250/2250)
KI:
Technika Rikimaru Left_bar_bleue0/0Technika Rikimaru Empty_bar_bleue  (0/0)

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Pią Sie 23, 2013 7:59 pm
Dobra jeżeli ta wersja wyklucza podstawowe kaiho to się zastanowię. Bo jak będzie za dużo takich technik obronnych to nie będzie sensu strzelania technikami xD
Sponsored content

Technika Rikimaru Empty Re: Technika Rikimaru

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito