Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Techniki Vivian

+7
Vam
Rikimaru
Raziel
Xanas
Al
Reito
Ósemka
11 posters
Go down
avatar
Ósemka
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 17/02/2013


Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Techniki Vivian

Pon Maj 13, 2013 6:51 pm
First topic message reminder :

Przydałoby się słowo wstępu. Ten, tego, teges… Dłuższy okres czasu zastanawiałam się nad technikami dla mojej postaci, potem przyszło określanie kosztów, wymagań i całej reszty. Siedziałam z tym trochę starając się wszystko doszlifować i wypucować na błysk, ale mechanika to nie mój konik. Jakby jakieś oczywiste uchybienie kłuło w oczy, wołało o pomstę do nieba, albo sprawiło, że pojawia się żyłka na czole admina – napisać, poprawię.
Póki co… Enjoy! Kokoko

Technika I – Główna, jeśli można się tak wyrazić.

Poziom I
Shroud

Opis: Vivian tworzy ściśle przylegającą do ciała powłokę z Ki, pozwalającą na zatrzymanie większości ataków. Postać spowija ledwo widoczny poblask białej barwy.
Wymagania: 100 energii, -6pkt treningowych
Efekt: Niweluje działanie ataków fizycznych i większości energetycznych.
Koszt: Techniki można użyć jednorazowo (jeden post), albo może trwać maksymalnie jedną turę, wtedy dodatkowo – 100 Ki. W czasie tury wszystkie ataki fizyczne są nieskuteczne, a energetyczne zależne od dmg.
- Atak fizyczny - 40% Ki
- Atak energetyczny - 70% Ki
Gdy dmg ataku energetycznego przekracza 5x energii Vivian, to z HP odejmuje 35% ataku, a gdy przekracza 9x, to 65%. Technika nie jest doskonała i nie jest w stanie zatrzymać potężniejszych ciosów.
Możliwości użycia: 3 razy w ciągu walki, co 3 tury.


Poziom II
V-Shroud

Opis: Vivian tworzy ściśle przylegającą do ciała powłokę z Ki, pozwalającą na zatrzymanie ataków. Całun ma teraz głębszy kolor.
Wymagania: 150 energii, Barriere, -13pkt treningowych.
Efekt: Niweluje działanie ataków fizycznych i energetycznych.
Koszt: Techniki można użyć jednorazowo (jedne post), albo może trwać maksymalnie jedną turę, wtedy dodatkowo – 200 Ki.
- Atak fizyczny – 25% Ki
- Atak energetyczny – 60% Ki
Możliwości użycia: 2 razy w ciągu walki, co 3 tury.


Poziom III
Mirror Shroud

Opis: Vivian tworzy ściśle przylegającą do ciała powłokę z Ki, pozwalającą na odbicie ataków. Energia i moc tej techniki sprawiają, że ciało przybiera metaliczno-srebrną barwę – zadziwiająco podobną do lustra.
Wymagania: 200 energii, Kiai + Barierre, -20pkt treningowych.
Efekt: Odbija wszelkie ataki fizyczne i energetyczne w stronę wroga.
Koszt: Techniki można użyć jednorazowo (jedne post), albo może trwać maksymalnie jedną turę, wtedy dodatkowo – 300 Ki.
- Atak fizyczny - 20% Ki – Odbija atak o wartości 80% dmg
- Atak energetyczny - 45% Ki – Odbija atak o wartości 75% dmg
Możliwości użycia: 2 razy w ciągu walki, co 5 postów.


Inne:
- Vivian może się poruszać i zadawać ciosy z aktywnym Shroud’em.
- Podczas stosowania nie może używać pozostałych technik (wyjątkiem jest Ki Feeling, Telepatia i Sight Jacking(Technika II)).
- Można przeskakiwać z poziomów, tzn, ze Shroud na V-Shroud, ale odwrotnie już nie.


Technika II

Sight Jacking

Opis: Metoda Sight Jacking’u polega na pożyczaniu sobie czyjegoś wzroku. Podczas używania lewe oko Vivian robi się całkowicie białe, drugie dla kontrastu czernieje.
Wymagania: - 6pkt treningowych, 100 energii, Ki Feeling I stopnia – Do 100km
150 energii, Ki Feeling I stopnia – Cała planeta
200 energii, Ki Feeling I i II stopnia – Kosmos
(Z coraz większą energią i znajomością Ki Feeling zasięg Sight Jacking’u rośnie)
Efekt: Dziewczyna pożycza wzrok od osoby, którą najpierw wyczuje za pomocą Ki Feeling. Wtedy wślizguje się do jej oczu. Brzmi to może dziwnie, ale tak jest. Nie porównywać tego z telepatią, nie zna myśli osoby, nie słyszy dźwięków ani nie wie co wypowiada. Pożycza wyłącznie wzrok.
Obraz nakłada się jednocześnie na to, co widzi Vivian, ale obserwacja na dwóch frontach w niczym nie przeszkadza. Widok pożyczony działa na negatywie, pozwalając rozróżnić na co patrzy dziewczyna, a co widzi obiekt Sight Jacking’u. Pole widzenia jest ograniczone co do tego na co patrzy wybrana osoba – a to drzewa w parku, a to atak z (już nie) zaskoczenia czy nawet arkusz sprawdzianu z matematyki sąsiada. Osoba, na którą w ten sposób może Vivian zadziałać nie może znajdować się poza określonym zasięgiem.
Koszt: - 35 Ki za post.
Możliwości użycia: Zawsze i wszędzie, jednak nie dłużej niż pięć postów z rzędu.


Dziękuję za uwagę.

Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk2250/2250Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Pon Lis 30, 2015 4:09 pm
A ja bym ogólnie osłabił technikę i zrobił z niej taki atak wspierający, działający jak trucizna, klątwa etc. Czyli niski dmg ale to krwawienie 5 - 4 %, wtedy działałoby jak należy. Zadrapiesz przeciwnika, ale w zamian na tle tur będzie go to bardzo swędzieć.

Albo rozwiązanie Rikiego. W sumie w mmo choć to gry wirtualne ataki powodujące krwawienie zadają bardzo mało obrażeń bezpośrednio.
Ósemka
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 17/02/2013


Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Pon Lis 30, 2015 5:43 pm
Edit.
Zrobiłam jak sugeruje Riki. Nie mam ochoty już kombinować, bo chcę lecieć z fabułą, także mam nadzieję, że to ostatnia poprawka Kokoko
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk1/1Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (1/1)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Pon Lis 30, 2015 9:31 pm
Ok.:

W takiej formie akceptuję. Jeżeli Raz wcześniej wyraził zgodę na mocniejszą wersję, to pewnie teraz dalej będzie na tak, więc masz dwa, jeszcze jeden potrzebny.
Burzum
Burzum
Goat
Liczba postów : 515
Data rejestracji : 05/06/2013

Skąd : Warszawa

Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Pon Lis 30, 2015 10:11 pm
Wygląda dobrze. Akcept.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Pon Lis 30, 2015 10:29 pm
spóźniony, ale też daję akcepta... choć już po ptokach.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Vivian - Page 3 9tkhzk2250/2250Techniki Vivian - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Vivian - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Vivian - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Wto Gru 01, 2015 3:44 pm
Ja nawet nie musiałem dawać, po tym co pisała Osiem na sb, to było przesądzone. Dopisz sobie technikę ^^
Sponsored content

Techniki Vivian - Page 3 Empty Re: Techniki Vivian

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito