Dragon Ball New Generation Reborn


Dragon Ball New Generation ©

 
IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 
 

 Techniki Vivian

Go down 
AutorWiadomość
OsiemLiczba postów : 611
Data rejestracji : 17/02/2013

Skąd : Lębork

SCOUTER
HP:
10950/10950  (10950/10950)
Ki:
11250/11250  (11250/11250)
HP Pancerza:
500/500  (500/500)

PisanieTemat: Techniki Vivian   Sob Kwi 18, 2015 5:27 pm

V-Phantom

Opis: Na Vegecie do tej pory znajdują się osoby patrzące nieprzychylnym okiem na mieszańców. Ósemka dzięki wyciszeniu Ki i lepszej niż wcześniej kontroli energii spełnia ich pragnienie – znika. Dosłownie. Za pomocą ukrycia mocy oraz stworzenia lustrzanej iluzji staje się niewidzialna. Cała jej postać wraz z ubraniem, zbroją rozmywa się w powietrzu nie dając przeciwnikowi szans by ją odnalazł czy obronił się przed jej atakiem. Niestety ataki energetyczne automatycznie anulują efekt niewidzialności – nie da się być niewykrytym skupiając Ki.

Wymagania: KF I i II stopnia, Zanzoken (obie wersje), 520 energii, -15pkt treningowych

Efekt: Niewidzialność. Przy wyciszeniu Ki jest prawie niewykrywalna - jeśli oczywiście zachowuje się cicho, nie wpadnie na nikogo, ani nie użyje ataku energetycznego (By skupić Ki trzeba stać się widzialnym).
- Jeśli nie rozpoczęło się starcie pozwala na pierwszeństwo w zadaniu ciosu, bez względu na szybkość przeciwnika.
- Pozwala uniknąć ataku przeciwnika fizycznego i energetycznego oprócz technik destrukcyjnych (Final Explosion, Bakuhatsuha, Chobakuretsumacha) oraz takich, które swoją mocą przekraczają 5x szybkości.
- I natychmiast po uniku zadać cios (atak fizyczny), którego nie można zablokować/uniknąć/kontratakować.
- Atak energetyczny jest możliwy tylko wtedy, jeśli ma przewagę w szybkości. Staje się znowu widzialna, ale może wykorzystać efekt zaskoczenia – tak sam jak przy rozpoczęciu walki. Zależy to od czasu zebrania energii (Tylko technikami, których czas tworzenia jest krótki, czyli – Masenko, Burning Attack, Gulick Gun, Big Bang Attack, RED, Ki Sword, Kienzan, Telekineza) – i są one osłabione o 15% niż w normalnym przypadku (oczywiście te ataki można odbić bądź użyć Bariery).
- W momencie wykonania ataku z zaskoczenia przy następnej turze by użyć akcji defensywnej rzuca się kośćmi – od 50 wzwyż, że akcja się powiedzie, natomiast energetycznego nie może uniknąć.

Koszt: 60% dmg unikniętego ataku + 25% dmg za zadany atak fizyczny lub + koszt za atak energetyczny. Przy rozpoczęciu walki +25% dmg za atak fizyczny lub + koszt za atak energetyczny. Poza walką 30 Ki na post.

Możliwość użycia: 3 razy(2 uniki, max. 3 ataki), co 3 tury (Jeśli użyje tej techniki, to dopiero za te trzy tury może użyć zwykłego Zanzokena). Poza walką max. 5 postów pod rząd - między jednym a drugim użyciem trzeba odczekać dwa posty.
W przypadku Nameczan lub bio z komórkami Nameczan - max. 1 atak(pierwszy z zaskoczenia), 2 uniki

Diamond Storm

Opis: Zbierana w ciele Ki zostaje chaotycznie wyrzucona na zewnątrz w postaci różnokształtnych, ale niezmiennie diabelnie ostrych odłamków. Samoistnie, co jest dziwną przypadłością, energia zbija się w twarde jak diament struktury, zachowując cechy owego kryształu. Jest w stanie przebić z łatwością najgrubsze powierzchnie, pancerze czy zapory. Ponieważ użycie jej jest jak niekontrolowany wybuch, odłamki lecą we wszystkie strony, raniąc wszystko co popadnie.
Spoiler:
 

Wymagania: SSJ, 1000 szybkości, 600 energii, -25pkt

Efekt: Dmg = max.60% Ki + wywołanie krwawienia u przeciwnika, które powoduje utratę 4% od pozostałego HP w ciągu dwóch kolejnych tur.

Koszt: 80% Dmg

Możliwość użycia: 3 razy w walce, co 4 tury.
Powrót do góry Go down
 
Techniki Vivian
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nameczańskie techniki leczące
» Techniki Vernil'a
» Techniki do poprawy
» Techniki Rikimaru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball New Generation Reborn ::  :: Własne Zaakceptowane-
Skocz do: