Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Sie 13, 2012 3:36 pm
First topic message reminder :

Po nazwie tematu można się domyślić o co może biegać.
Chodzi o to by zorganizować ogólną sesję z motywem Mirai Trunksa.
Tak ogółem:
pojawił by się osobnik z przyszłości, który chciałby wrócić do siebie, ale by nie mógł z pewnych względów.

Zapewne owy podróżnik w czasie byłby starszą, alternatywną wersją jednego z aktywnych graczy.
Byłby NPC zapewne
Chyba, że ktoś wpadnie na pomysł stworzenia postaci będącą starszą wersją jednego z userów.
Co do przyszłości, to trza będzie coś wymyślić i niekoniecznie by musiało się zdarzyć tak samo co w tej teraźniejszości.
Przyszłość nie jest jedna, więc istnieją różne wymiary powstałe na skutek pewnych zdarzeń.
Też wiadomo, że to co się zdarzy w przeszłości ma duży wpływ na późniejsze wydarzenia.

Jakoś niepotrzebnie się rozpisałam Razz
Motyw z Mirai Trunksem mówi samo za siebie

Jeśli komuś się ten pomysł na sage podoba lub nie, to niech da znać w tym temacie.

Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Lis 06, 2012 9:28 pm
Pomysł dobry, takimi osobami mogłby by być np. Guru/ King Vegeta/ Genialny Żółw... Tylko to były by wtedy osobne konta, by nie było sapów.
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 9tkhzk2250/2250Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sro Lis 07, 2012 11:16 am
Po pierwsze Hikaru ma rację od obrabiania dupy za plecami jestm ja!

Po drugie Hikaru nie przeklinaj z łaski swojej to nie tani pub gdzie możesz komuś dać z półobrotu.

Po trzecie jak sie zdecydujecie moge możyczyć uczestnikom nowiutkiego De'Loreana (xD)
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 2:52 pm
Chwila... Al, pomysł z autem nawet niezły xD
Nawet lepszy niż ten wehikuł czasu Trunksa

Standardowo w przyszłości jakaś apokalipsa, do której trza będzie nie dopuścić.
Nie powinno zabraknąć paru ciekawych wątków.
Dobra, to stworzy się NPCa, podróżnika w czasie, który zwróci się o pomoc do tych z przeszłości.
Co powiedzie by ta katastrofa miała miejsce coś tak ok. 100 lat później ?
Mam pomysł by Zaświaty zostały zamknięte. Przez co nasi koksi (Fen i Hik) by nie mieli możliwości wrócić na Ziemie.
Coś ten wątek śmierdzi Janembą, ale to tylko taki dodatek
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 4:30 pm
Wszystko zerżnięte z DB. Katastrofa w przyszłości... przecież to to samo co historia Mirai Trunksa Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 1625187496

Nie wiem czemu Hik z Fenem nie mogliby wyjść z Zaświatów? Kule straciły by swoją moc? I dlaczego zakładasz że wiecznie młody Mistic da się tak łatwo zabić?

Mi się to nie podoba. Można by raz na jakiś czas się wysilić i wymyślić coś bardziej oryginalnego.

Rei
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 4:40 pm
Zrzędzisz tera Rei Razz
Katastrofa to cześć nieodzowna
Oklepane, ale zwykle jest i niekoniecznie Mirai Trunks

Ten zamysł z Zaświatami to miałby się do tej przyszłości przez co to co się zdarzyło było nieuniknione bo nie było nikogo kto by temu zapobiegł Razz
Jeśli źle to odebrałeś, to nie moja wina

A co tobie się podoba ?
Zrzędzisz a nic nie dasz od siebie w ten pomysł >_>
Drugi Hik

I tak to jest wciąż faza koncepcji eventu
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 4:44 pm
A może rozwałka w Zaświatach? Np w przyszłości ktoś poprowadził tych z piekła do buntu i udało im się opanować zaświaty, a potem to z górki szło.
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 9tkhzk800/800Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 R0te38  (800/800)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 5:28 pm
Ja kiedyś dałem propozycję alternatywnego świata, rasy które do tej pory były dobre, nagle zapragną podbijać wszechświat i odwrotnie, w obronie staną przedstawiciele ras, które do tej pory bezwzględnie mordowały inne nacje. Powody dla których zaszły takie zmiany można by wymyślić. A NPC który prosi Nas o pomoc mógłby być np. nawrócony na dobro Chang. To tylko sugestia, jeśli się spodoba to można ją jakąś rozwinąć. Jeśli nie, to przynajmniej zaczerpnąć coś z tego pomysłu. Tyle.
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 5:45 pm
Niech ten gość z przyszłości będzie zły, i niby udaje dobrego, a swoimi celami coś chce osiągnąć np nieśmiertelność. Oczywiście gracze tego nie wiedzą i będą mu ślepo pomagać bo im powie, że chce uratować wszechświat i da jakieś dowody na to, np wizje bądź iluzje. Będzie kazał mu w czymś pomagać, coś przynieść, zniszczyć "złego" przeciwnika, a pod koniec się okaże, że to on jest zły i np osiągnął dzięki nam nieśmiertelność. I teraz myślcie jak go pokonać ^^.
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 6:03 pm
Ja mam pomysł z daniem, że szalony naukowiec z innej rzeczywistości ma DNA wszystkich nas, chcę ich wysłać do naszego świata, ponieważ w jego świecie smocze kulę przestały istnieć. To jest tylko pomysł, pewnie i tak nie przejdzie, ale warto dodać. Oczywiście będzie chciał stworzyć swój świat idealny, pracował kiedyś on dla Króla Argusta w czasach średniowiecznych, lecz jakimś cudem przeżył i chcę zemsty. To tyle na ten temat.
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 6:07 pm
Przesadzasz nie jest tak źle. Ale zważywszy, że to saga to można połączyć wiele różnych pomysłów.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 9tkhzk2250/2250Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sob Lis 10, 2012 7:32 pm
Tylko Safari zaczijmy od tego że jeżeli to ma być środek transportu zważ na to że ludzkie uta to były takie no jakby latajace "mydelniczki" (dosłownie [nie chodzi o auto a o kształt]). Więc sugeruję dać jakąś mieszankę De'loreana (elementy kosmetyczne plus małe humorystyczne nawiązanie do filmu]) i tego samolotu bulmy którym latała z ekipą to by było całkiem ciekawe ustrojstwo.
Sponsored content

Saga "Powrót do przyszłości" - Page 2 Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito