Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Xalanth Braveheart (powrót) 9tkhzk750/750Xalanth Braveheart (powrót) R0te38  (750/750)
KI:
Xalanth Braveheart (powrót) Left_bar_bleue0/0Xalanth Braveheart (powrót) Empty_bar_bleue  (0/0)

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Wto Lip 04, 2017 8:48 pm
No dobra to zaczynamy. Widzę zmianę w KP w porównaniu do poprzedniej wersji, ale to już mówiłem. Zaczynasz jako kadet jak każdy i dla mnie trochę jest za stary jak na rozpoczynanie Akademii lub dalszym byciu Kadetem, skoro piszesz, że był w Akademii od 13 roku życia. Poza tym ile lat ma dzieciak i co Xalanth mógł robić podczas rebelii na Vegecie?

The author of this message was banned from the forum - See the message

Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Xalanth Braveheart (powrót) 9tkhzk750/750Xalanth Braveheart (powrót) R0te38  (750/750)
KI:
Xalanth Braveheart (powrót) Left_bar_bleue0/0Xalanth Braveheart (powrót) Empty_bar_bleue  (0/0)

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Wto Lip 04, 2017 9:05 pm
Rozumiem. no to mogę się zgodzić na kadeta. Załóżmy, że Xalanth doznał czegoś w rodzaju szoku co spowodowało znaczne obniżenie wartości bojowych. Teraz więc chcą sprawdzić czy poradzi sobie ponownie. Na razie jednak nie dam swojego akcepta, gdyż chciałbym zobaczyć co inni powiedzą.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vita Ora
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 806
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
HP:
Xalanth Braveheart (powrót) 9tkhzk500/500Xalanth Braveheart (powrót) R0te38  (500/500)
KI:
Xalanth Braveheart (powrót) Left_bar_bleue0/0Xalanth Braveheart (powrót) Empty_bar_bleue  (0/0)

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Sro Lip 05, 2017 8:04 pm
Cześć Xal Smile

Przyznam szczerze, że aż westchnęłam, gdy zobaczyłam, jak wiele do czytania będę miała i opis wyglądu trochę kuleje, ale po przeczytaniu historii jestem szczerze urzeczona i z dziką przyjemnością poczytałabym ją dalej Smile Gdybyś coś więcej dopisała.

Do strony językowej nie mam zastrzeżeń. Styl z czasem będzie się klarował.

Stąd też pełny i zasłużony AKCEPT z mojej strony

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vita Ora
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 806
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
HP:
Xalanth Braveheart (powrót) 9tkhzk500/500Xalanth Braveheart (powrót) R0te38  (500/500)
KI:
Xalanth Braveheart (powrót) Left_bar_bleue0/0Xalanth Braveheart (powrót) Empty_bar_bleue  (0/0)

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Sro Lip 05, 2017 8:13 pm
Narazie poczekajmy na akcepty do KP, a potem będziesz już w czasie sesji tworzyła dalszą historię Smile A gdybyś miała ochotę dopisać jakieś opowiadanie do KP, jest taki dział na forum "Epizody" i on służy właśnie temu, by popuścić wodze fantazji.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
Xalanth Braveheart (powrót) 9tkhzk1510/1510Xalanth Braveheart (powrót) R0te38  (1510/1510)
KI:
Xalanth Braveheart (powrót) Left_bar_bleue0/0Xalanth Braveheart (powrót) Empty_bar_bleue  (0/0)

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Czw Lip 06, 2017 2:55 pm
Czytając cały tekst zamiast skupiać się na wyglądzie, charakterze i historii, zastanawiałam się jaką funkcje mają pełnić te myślniki. Niańką-rodzice /ta -pod warunkiem / ojcem-czyli (Ojciec czyli, ha... dobre) itd. To jakiś nowy rodzaj polszczyzny albo coś umknęło mi w czasach podstawówki.

W każdym razie Akcept mimo tych zabawnych połączeń słów.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Xalanth Braveheart (powrót) 9tkhzk750/750Xalanth Braveheart (powrót) R0te38  (750/750)
KI:
Xalanth Braveheart (powrót) Left_bar_bleue0/0Xalanth Braveheart (powrót) Empty_bar_bleue  (0/0)

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Czw Lip 06, 2017 8:07 pm
No to na koniec ja. Nie ma zastrzeżeń od innych. Ja jak mówiłem i pisałem wcześniej. Zaczynasz jako kadet. Można nawet założyć, że jesteś już zarejestrowana, chyba, że chcesz przejść całą procedurę ponownie. Co do wyższych stanowisk to wszystko okaże się w fabule. Na start daję ci latanie. Uzupełnij pozostałe tematy.
Ackept
Sponsored content

Xalanth Braveheart (powrót) Empty Re: Xalanth Braveheart (powrót)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito