Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk1127/1500Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (1127/1500)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Nie Sty 22, 2017 11:01 pm
Hejka naklejka.
Dobiłem do momentu gdy moja postać po 5 latach może dokonać transformacji na final form.
Chciałbym to zrobić z przytupem a jak pamiętam bleh dyskusję i sapanie się o zniszczeniu miasta na vegecie na chacie (siema kuro) to wolę zyskać tu oficjalne zgody lub nie zgody od większości mg.
No wiec tak.
przemiana na final form często wiązała się z dużą siłą rażenia wybuchu mocy dookoła i niszczeniem wszystkich obiektów, a jako że moja postać jest w akademii na Vegecie to pytanie jest:
"Czy mogę zniszczyć akademię w wyniku wybuchu mocy przy przejściu na Final Form?" Będzie się to wiązało tylko tym że mg którzy prowadza komuś wątek w akademii będą miały dodatkowe atrakcje, a dodatko na pewien czas będzie dopisek "zniszczone" bo to normalne że akademie kiedyś się odbuduje.

Widze tutaj plusy dla siebie (fajna akcja, plus miły dodatek do final form) , oraz dla innych (dodatkowe atrakcje jak akademia zacznie się walić na ich oczach.

Dodajmy trochę zniszczen do tego pięknego, niczym nie zmąconego pbfa!

No to czekam na odp.
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (0/0)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Nie Sty 22, 2017 11:07 pm
Nie jestem Mg, ale juzna sb wspomniałem o tym, ze jednak zniszczenie akademii równałoby się problemom zwiazanym z fabułami innych, głównie poczatkujacych graczy i zapewne MG nie przychylą się do tego. Myślę jednak, ze spokojnie mógłbyś zniszczyć coś innego, jako przykład podałem Port na Vegecie, który i tak by wpłynął na rozgrywkę, bo do momentu odbudowania nie byłoby możliwości opuszczenia planety, albo właśnie przeciwnie, ruch przestałby byc kontrolowany, co by pewnie stworzayło jakeiś ciekawe opcje fabularne. Very Happy
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk2250/2250Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (2250/2250)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Nie Sty 22, 2017 11:10 pm
Możesz wysadzić port Trollface
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk1510/1510Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (1510/1510)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Nie Sty 22, 2017 11:12 pm
Pozostaje to w decyzji administracji, nie ukrywam, że jeśli to będzie zrobione rozważnie i rozpatrzy się obecny stan fabuł wszystkich graczy w pobliżu, można to zaimplementować.
Cóż, po chacie większość jest za zniszczeniem jakiejś "bardziej znaczącej fabularnie", ale mniej znaczącej dla graczy lokacji, jak Port. Nie ukrywam, Port kosmiczny jest o wiele cenniejszy od akademii, więc to nawet powinieneś przytaknąć na to Xanas, bo rozróba może być większa.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk1127/1500Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (1127/1500)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Nie Sty 22, 2017 11:13 pm
ja się pytam konkretnie o Akademię. Nie będę specjalnie leciał do portu szczególnie że nie mam potrzeby tam teraz lecieć. Jestem w akademii i w akademii bedzie przeprowadzona ewolucja bo tak się złożyło. Tylko od mgg zależy czy ta transformacja ma poruszyć 2 kamyczki na przód i będzie najsłabszą widowiskowo ewolucja czy najlepszą która da innym graczom dodatkowe fajerwerki.
avatar
Kurisu
Liczba postów : 143
Data rejestracji : 04/12/2016


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk800/800Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (800/800)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Pon Sty 23, 2017 5:25 pm
Nie jestem MG, ale wyrażę swoje zdanie, że jestem na NIE. Zniszczenie akademii równałoby się ze zniszczeniem moich planów, do których aktualnie zmierzam (wykonywanie misji, trenowanie oraz mój wątek fabularny). Za wysadzaniem portu również jestem na nie, ponieważ to kolejna rzecz, do której dążę, ponieważ za pewien czas mam zamiar opuścić tę planetę na pewien czas, jeżeli port będzie zniszczony będzie to blokować moją możliwość odlotu, co zatrzyma moją fabułę. Wysadź sobie coś innego.
Anonymous
Gość
Gość

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Pon Sty 23, 2017 7:41 pm
Mogę Cię do tego portu wykopać.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk1127/1500Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (1127/1500)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Pon Sty 23, 2017 10:34 pm
Okej skoro June uważa że nie będzie komplikacji i moze mnie magicznie przenieść do portu nie niszczac naszej fabuły to może być port.
Vita Ora
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 806
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
HP:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form 9tkhzk500/500Pole rażenia - eksplozja - Final Form R0te38  (500/500)
KI:
Pole rażenia - eksplozja - Final Form Left_bar_bleue0/0Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty_bar_bleue  (0/0)

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Wto Sty 24, 2017 10:27 am
Wysadź Rajską Salę Very Happy
Sponsored content

Pole rażenia - eksplozja - Final Form Empty Re: Pole rażenia - eksplozja - Final Form

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito