Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down

Która opcja

7 - 44%
2 - 13%
4 - 25%
3 - 18%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Pierwsza sprawa 9tkhzk2250/2250Pierwsza sprawa R0te38  (2250/2250)
KI:
Pierwsza sprawa Left_bar_bleue0/0Pierwsza sprawa Empty_bar_bleue  (0/0)

Pierwsza sprawa Empty Pierwsza sprawa

Wto Maj 29, 2012 8:45 pm
W związku że nie mam zmaiaru siedziec pomiędzy młotem a kowadłem daje ankiete.

co z Head Adminem?

Daje cztery propozycje:

1.Niech na koncie pracuje 1 admin - wybierzcie który (wymieńcie)

2.Niech na koncie pracuje 3 adminów

3.Niech na koncie pracuje 1 admin ale konto zostaje podłączone pod e-mail na wypadek
gdyby ktoś zniszczył forum a heada by nie było ,aby mógl go zastapić 1 z 2 pozostałych adminów - tutaj też wybieracie osobe na heada tylko zaznaczacie opcje 3.

4.Konto Head Admina bedzie niefunkcjonalne.
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Pierwsza sprawa 9tkhzk0/0Pierwsza sprawa R0te38  (0/0)
KI:
Pierwsza sprawa Left_bar_bleue0/0Pierwsza sprawa Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Wto Maj 29, 2012 9:37 pm
Rozpoczynamy plebiscyt na najlepszego admina.

Zdecydowanie opcja numer 1. Im więcej dostępu, tym bardziej się to wszystko rozmywa i łatwiejsza możliwość ataku. Jak dla mnie wystarczy robić np co tydzień kopię bazy danych, wtedy w razie ataku zostają stracone posty z ostatniego tygodnia.
Na top admina wybrałbym Reito - on ma tu moim zdaniem największe pojecie o cmsie itp. pracuje rzetelnie, a nie udaje że pracuje, można z nim rzeczowo i otwarcie rozmawiać.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Pierwsza sprawa 9tkhzk2250/2250Pierwsza sprawa R0te38  (2250/2250)
KI:
Pierwsza sprawa Left_bar_bleue0/0Pierwsza sprawa Empty_bar_bleue  (0/0)

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Wto Maj 29, 2012 11:29 pm
Ja pomimo jako autor ankiety zasugerowałbym Opcje numer 3. Różni się tym ona od opcji numer 1 że w przypadku kasacji forum gdy head admin który byłby nieaktywny mółgby zostać zastapiony przez aktywnego obecnie admina na którki czas by naprawic błędy. Równiez Head admin w przypadku naszego forum to odpowiednik Figuranta to znaczy że ma pilnować konta head ale żeby sie nie rozpożądzał.

Z pośród osób na admina nie wiem kogo wybrać, wiem że osoba musi być godna zaufania, a to ważne.
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Pierwsza sprawa 9tkhzk800/800Pierwsza sprawa R0te38  (800/800)
KI:
Pierwsza sprawa Left_bar_bleue0/0Pierwsza sprawa Empty_bar_bleue  (0/0)

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 12:06 am
Skoro Al tak chwali tę opcję numer 3 to niech będzie, zagłosuję na nią. Co do wyboru head admina, hmmm.... Sami admini powinni wybrać między sobą, znają się dobrze i dokonają słusznego wyboru. No ale jeśli jednak jestem proszony o wybór, to stawiam na Rei'a, te same argumenty które powyżej przedstawił Kuro.
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Pierwsza sprawa 9tkhzk0/0Pierwsza sprawa R0te38  (0/0)
KI:
Pierwsza sprawa Left_bar_bleue0/0Pierwsza sprawa Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 12:13 am
Al ja bym się przychylił do opcji numer 3 pod warunkiem, że hasło nie będzie rozdawane, a w to jest mi trudno uwierzyć.

Hasło należy do osoby bedacej headem, zaś hasło do headowego e-maila będą posiadaly tylko 3 osoby by na wypadek zniszczenia forum możnabyło dostać sie na heada.
Anonymous
Go??
Gość

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 8:20 am
Po tym wszystkim co się tu wyprawia wole ostatnią opcje. Posiwieje przez was... Najpierw pieprzenie by head był na 3 osoby, potem by na jedną. Logiczne by było gdyby, to konto miała osoba zakładająca. Jednak to też Qrna odpada (przez te chrzanienie to konto, na którym jestem już drugi raz założyłam).
Najpierw gadu-gadu bym ja była headem. Ja nawet mówiłam, że wole by Rei nim był... Ale się uparliście. A tera zmiana zdania. Ja teraz to wasze gadanie odbieram jakbym była niekompetentna...

No, ale mnie zastanawia jedno: gdybym nie poszła z inicjatywą utworzenia na nowo forum po stracie poprzedniego (i to tuż pod moim nosem), to kto by to zrobił ? Pewnie na samym gadaniu by się skończyło... Człowiek chce dobrze, a tu źle i źle.

FORUM JEST DLA WAS, a nie dla mnie...
Skoro mają być takie jazdy o tego cholernego heada, to niech nikt go nie będzie miał i każdy będzie robił ze swojego konta. Przynajmniej będziemy mieć święty spokój, no i ja nie będę się musiała stresować niepotrzebnie.

Al, ty może byłeś przygotowany na taką ewentualność, ale ja nie. A najgorsze w tym wszystkich, że to było na moich oczach tuż pod moim nosem i nic z tym nie mogłam zrobić. Prawie 2 lata robienia na forum poszło się jebać. I jak ja mam się czuć ? Mam ochotę se dać z tym spokój i iść se w cholerę, a wy byście se robili co chcieli beze mnie. Niech Qrna nikt nie będzie miał heada, bo za dużo z tym problemów. Ja się na to nie pisałam, ja tylko forum chciałam z powrotem.
Anonymous
Go??
Gość

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 5:11 pm
Hmmm, przemyślałem to wszystko i doszedłem do wniosku. Pokazuję i objaśniam.

1.Niech na koncie pracuje 1 admin - wybierzcie który (wymieńcie)

Jedyna słuszna i bezpieczna opcja. Tak było do tej pory. Racja, heada mieliśmy nie za dobrego. Ale kto tak na prawdę uważa, że Safari, bo to jedyna osoba, oprócz Reia, która się moim zdaniem nadaje na heada, zrobi to, co zrobił Matej? Ktoś? Ktokolwiek? Ja też nie. Bezpieczny sposób pozwalający nam uniknąć sporów adminowskich w przyszłości.

2.Niech na koncie pracuje 3 adminów

Absurdalna opcja wzięta z marsa. Niebezpieczne, nieodpowiedzialne i głupie. Musi być hierarchia, potrzeba nam admina, który będzie wszystko ogarniał, rozstrzygał spory i był obiektywny.

3.Niech na koncie pracuje 1 admin ale konto zostaje podłączone pod e-mail na wypadek
gdyby ktoś zniszczył forum a heada by nie było ,aby mógl go zastapić 1 z 2 pozostałych adminów - tutaj też wybieracie osobe na heada tylko zaznaczacie opcje 3.

Z pozoru dobra opcja. Z pozoru. Ma jednak kilka wad. Każdy z admów może w każdej chwili zmienić hasło heada, co zmniejsza bezpieczeństwo. Wątpię, żeby tak aktywna osoba jak Safari nas zawiodła. Zawsze jest z nią jakiś kontakt.

4.Konto Head Admina bedzie niefunkcjonalne.

Bez sensu, zostawiam bez komentarza.

Także mam nadzieję, że was przekonałem. Dziękuję, mój głos oddaję na pozycję numer 1.
Anonymous
Go??
Gość

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 6:44 pm
Moim skromnym zdaniem to heada powinna miec osoba ktora jest godna zaufania. Ktos kogo dobrze znamy i ktos kto ruszy dupe w sytuacji takiej jak ta ostatnia. Wedlug mnie podawanie Reia na kandydata to glupota! Znamy go chwile i zbyt krotko by dawac mu takie stanowisko. Predzej bym byl za tym by to Al mial heada chodz to tez porywanie sie z motyka na slonce. Najlepsza osoba byla by Saf jej spokojnie mozna zaufac i zawsze jakis kontakt z nia jest...ja znam ja hmmm ze dwa lata. Takie moje skromne zdanie nie ma sie nad tym dluzej rozwodzic.

Oddaje swoj glos na opcje numer 1.

//sorki za bledy ale pisalem z fona//
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Pierwsza sprawa 9tkhzk0/0Pierwsza sprawa R0te38  (0/0)
KI:
Pierwsza sprawa Left_bar_bleue0/0Pierwsza sprawa Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 8:59 pm
Dla mnie powinien być jeden head i jedno konto. Ewentualnie opcja 3 ale jest jednocześnie zbyt ryzykowna. I wg. mnie Al powinien nim zostać. Siedzi tu chyba najdłużej i raczej można mu zaufać.
Anonymous
Go??
Gość

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 9:29 pm
Pozwól, że walnę kontrargument do Ciebie, Rei.
Po pierwsze Primo, Al się nie zgodzi, nie ma najmniejszej opcji.
Po drugie, to jest Secundo, on może i jest jak najdłużej, ale (nie ubliżając mu, sam to potwierdzi) dupa z niego, nie admin, a co dopiero head.

Uno - Może tak może nie sam zdecyduje

Dos - Sam jestes dupa i to wołowa

Tres - Takie komentaże zachowaj dla siebie
Anonymous
Go??
Gość

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Sro Maj 30, 2012 10:42 pm
Dajcie już spokój z tym cholernym headem
Już lepsza ostatnia opcja skoro wszyscy się muszą o niego wykłócać
Już drugi dzień jest ta dyskusja i przez to nie możemy forum dalej robić
Zapomnijmy o headzie
Niech se niby będzie, ale tylko po to by w razie czego forum odratować
Nie ma sensu z niego korzystać
Zresztą przez siedzenie na headzie istnieje ryzyko przypadkowego usunięcia forum
Ja prawie bym kilka razy o mało klikła na kasacje będąc na tym koncie w panelu

Head powinien być nieużywany i tyle
Mamy własne konta
Sponsored content

Pierwsza sprawa Empty Re: Pierwsza sprawa

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito