Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

avatar
Al
Esper Admin
Esper Admin
Liczba postów : 1444
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Sprawa do wyjaśnienia odnośnie przemiany w ssj

on Nie Mar 06, 2016 10:15 pm
Ponieważ, ja w tej sprawie nie siedzę, tzn nie byłem przy tym, będę czytał przebieg rozmowy. Więc bezsensowne komentarze, które niczego nie wprowadzają do tematu, oraz agresywne/ kłótliwe wypowiedzi będą kasowane.

Oczekuję spokojnej rozmowy, być może jak poznam sytuację z każdej strony, udzielę się i podejmę jakąś decyzję.


Pozdrawiam.

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
avatar
Rikimaru
Liczba postów : 1268
Data rejestracji : 20/08/2012

Skąd : Świ-ce

Identification Number
Punkty Życia:
500/500  (500/500)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Sprawa do wyjaśnienia odnośnie przemiany w ssj

on Pon Mar 07, 2016 1:04 am
Ok. Teraz dopiero zauważyłm ten temat więc kopiuję również tutaj to co napisałem:
W tym miejscu

Wszyscy się wypowiedzieli, Haz dał zgodę, ja pół i dwa są przeciw. Ja powiem tak. Zgodzę się, ale na jednorazowe wbicie, przebłysk jak to Kuro miał, o czym wspomniałaś w swojej wypowiedzi. Ki-feeling II na razie nie to też Ci napisałem.

Jedna rzecz mi się tylko nie podoba. Wyciągasz kwestie z prywatnych rozmów. Sorry, ale ktoś wredny mógłby to wykorzystać jako łamanie praw osobistych, ponieważ śmiem wątpić, że ktokolwiek wyraził kiedykolwiek zgodę na wyciąganie przez Ciebie pewnych kwestii na forum publicznym.

Dawno, dawno temu fabuła szła bez żadnych ustaleń, bez planowania, na spontanie. Co wyszło to wyszło, był motyw na ssj to się go robiło, nie było to się czekało na odpowiedni moment, bo o to chodzi w przemianie ssj. Zresztą nie tylko w tej. A teraz każdy planuje nie wiadomo co. To znaczy, że nagle mamy z dragon ball pbf zrobić bleach shipuden no bakemono pokemono?

Zaczynam dostrzegać, że pewna samowolka kieruje fabułę w stronę jakiegoś nie dragon ball, a Foch Jajo GT (albo Gender jak ktoś woli, bo to modne teraz).

Powiem tak. Ja zaproponowałem Xalanth, że ten SSJ to będzie jednorazowy skok na tego transa, skoro się tak ładnie opisała, ale oczywiście wcale nie wykluczamy, że pan Zidaroock, Zick czy jakkolwiek ten NPC by się nie nazywał może równie dobrze powiedzieć:
- CO TO K***A JEST ZA SAMOWOLKA. TY CHCESZ SIĘ OCZYSZCZAĆ, A TAKIE GÓWNO ODPI****SZ PRZED PAŁACEM?!

I w ten oto sposób nieposłuszny saiyanin (bo tak została wykreowana ta planeta Xal i nie wypominaj, że ktoś Cię zmiesza z błotem. Tak został potraktowany Kuro w evencie, Haz, Ame i Frost). Takie są realia planety i nawet niech nikt tego nie śmie teraz zmieniać. Zmieszanie z błotem to część tej fabuły i przy takich akcjach tak się dzieje.

A teraz kwestia SSJ. Jednorazowy skok, a pełne opanowanie jak dla mnie może nastąpić w przypadku:
- Stoczenia choć jednej walki, dłuższej z NPC albo innym graczem, z kościami albo bez, ale żeby normalna turowa walka była.

Niedługo dojdzie do tego, że przemiany będziemy opanowywać tak:

- O matko boska, zabili mi myszkę. AAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Zabiję Cię. Zabiłem Cię. O tak. Jestem teraz super.

A tak na poważnie. Co to za saiyanin, co bez walki na śmierć i życie wchodzi w wyższe tajniki KI?!
Ok. Opis jest bardzo fajny i naprawdę na dobrym poziomie, ale wszystko poszło tak po prostu... Założyłaś pewniki, że tak jest i koniec, podczas gdy faktycznie Osiem ma rację, że jest NPC, prowadzi Ci fabułę, faktycznie są dokumenty o których piszesz i ktoś chce Ci to ładnie dokończyć, a Ty robisz na przekór.

Dla mnie sprawa wygląda tak:
Jakiś silny bodziec dla danej postaci. [admin decyduje czy jest on odpowiedni]

To najważniejszy punkt w przemianiie. Nie jakieś tam wymagania co do poziomu PL, bo to każdy kiedyś osiąga.

Jak dla mnie bodziec wykreowany jednym postem wbijający się w fabułę na siłę, bo tak to widzę w stosunku do postów NPCa i postów RED, gdzie sama przyznałaś, że RED się musiała dopasować. A dlaczego by to RED nie miała mieć Ci za złe, że robisz coś takiego, JEBNĄĆ FOChA i powiedzieć, że NIE, będzie tak jak ona chce, bo ona zaplanowała sobie akurat tą fabułę rok temu?!

Dla mnie bodziec na jednorazowe wejście może być, ale żeby przemianą się posługiwać na luzie to za mało i oczekuję walki turowej z NPCem, graczem, kto Ci się nawinie i stworzy Ci odopowiedni bodziec, a jak nikt Ci bodźca nie da, to ja Cię na kilka(naście) postów przejmę. Tylko u mnie nie ma akcji, że walkę wygra koniecznie ten kto SSJ opanuje. Równie dobrze może skończyć się niezłym poturbowaniem, a też nie kieruję się ściśle według sugestii gracza, bo co to za gra, jak robisz wszystko krok po kroku jak sobie zaplanujesz? To nie lepiej pisać fan ficka? MG jest też od tego, żeby w Twoje plany wpleść pewne zaskakujące ploty, żeby właśnie gra Cię zaskoczyła, a nie była nudna jak flaki z olejem według ścisłego planu.
To tak jakby przeczytać scenariusz filmu, a później go obejrzeć.
MG jest reżyserem, gracz aktorem. Aktor gra według scenariusza, który stworzył reżyser. Jeżeli gracz chce być reżyserem i równocześnie aktorem to nie potrzebuje MG. Ale jeżeli nie potrzebuje MG to musi uwzględnić to, żeby nie psuć pewnych realiów stworzonych przez innych, albo nie krzyżować komuś innemu planów. (mowa tu o Red i osobie która Ci pisała jako NPC i ogólnie realiach Vegety, bo obrażenie się trochę słabo wychodzi, o to że trener w następnym kroku Cię zjedzie - co dla 80% osób na tym forum jest oczywistą oczywistoscią, bo wiedzą jakie realia panują na tej planecie).Streszczenie:
Riki: Blabla bla. Nagadał się jak idiota.

Zgoda na jednorazowy skok, ale możliwość wchodzenia na co dzień na SSJ dopiero dzięki impulsowi z jakiejś konkretniejszej (turowej) walki z NPC lub graczem.

Myślę, że teraz powinniśmy po prostu wyrazić opinię:
A) Akceptujecie to co ja zaproponowałem, czyli jednorazowo SSJ, a pełne opanowanie po walce z dobrym bodźcem - walka na śmierć i życie pewnie to może zapewnić...
B) Obstajecie przy braku akceptu, a wtedy czekamy na wypowiedź ALa, która będzie miała decydujące zdanie wg mnie. Jak będą 3 Przeciw to ja nie mam tu nic do gadania, jak Al przystanie na moją propozycję, a wy nie to jest 2 do 2, a skoro Haz dał zgodę to pozostaje ewentualnie jeszcze kwestia wypowiedzi Chepriego i/lub Kaede, ale żeby nie przeciągać dałbym termin 5 dni na ustalenie kwestii tej przemiany.

Skoro Al, chce się wstrzymać to pozostaje kwestia Raz i 8 waszych wypowiedzi A lub B.
Również Chepri, Kaede, Soma, Kuro i Hik jeżeli coś macie do dodania w tej kwestii to możecie się wypowiedzieć albo wybrać opcję jeżeli jesteście w ogóle w temacie.
Ewentualnie, że Red jest w temacie i w wątku fabularnym i do tego była adminem i mg niegdyś to może coś na ten temat bez wątpienia powiedzieć. Choć każdy ma prawo do wstrzymania głosu. xD

Sędzia Dredimaru. Posiedzenie MLXXXVII.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Re: Sprawa do wyjaśnienia odnośnie przemiany w ssj

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito