Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Nie Sie 04, 2013 4:48 pm
Głównie tyczy się to saiyan ale reszta też się może wypowiadać. Nauka Oozaru jest praktycznie nie przydatna więc według mnie można by to zmienić i dodać do wymagań odnośnie Tsuranuke, że trzeba opanować Oozaru. W końcu w tym ataku pojawia się Wielka Małpa. Co do Ryu Ken można by dodać, że trzeba widzieć smoka nie koniecznie wywołać ale widzieć i oczywiście tego Smoka od Smoczych Kul(Ziemskich,Nameczańskich) choć w to jestem mniej przekonany, ale co do Tsuranuke to wreszcie by się zmieniło coś z przemianą Oozaru. Wreszcie by była bardziej potrzebna Very Happy.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken 9tkhzk0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken R0te38  (0/0)
KI:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Left_bar_bleue0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Nie Sie 04, 2013 9:22 pm
Nie głupie. Można dodać
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken 9tkhzk2250/2250Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken R0te38  (2250/2250)
KI:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Left_bar_bleue0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty_bar_bleue  (0/0)

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Nie Sie 04, 2013 10:18 pm
Nie opiekuje się sayianami, ale jeżeli ma to urozmaicić rozgrywkę, a tak uważam też nie mam nic przeciw (choć to nie moja planeta uznałem że powinienem wypowiedzieć się) .
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken 9tkhzk0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken R0te38  (0/0)
KI:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Left_bar_bleue0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Nie Sie 04, 2013 10:47 pm
Mi to nie przeszkadza Very Happy Utrudni odklepywanie technik.
Anonymous
Gość
Gość

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Nie Sie 04, 2013 11:10 pm
Lecz nie wiem co wtedy będzie z Halfami, więc i o tym musimy pomyśleć.
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken 9tkhzk0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken R0te38  (0/0)
KI:
Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Left_bar_bleue0/0Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Pon Sie 05, 2013 3:35 pm
Altair Drake napisał:Lecz nie wiem co wtedy będzie z Halfami, więc i o tym musimy pomyśleć.

Kilka miesięcy temu, kiedy rozmawialiśmy o treningu Ozaru na SB, chyba nim Haz i Alt polecieli na Iceberg albo w trakcie tej misji. Miałem pomysł, aby zrobic trtening dla wszystkich małp w koszarach na Ozaru. Pary Saiyan + Half. Saiyanie się przemieniają, a Halfi się uczą o transformacji i mogą walnąć delikwenta.

Opcja 2 to dać im takie zajęcie, jakie teraz ma 8 +/lub zobaczenie Ozaru w akcji.
Anonymous
Gość
Gość

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Pon Sie 05, 2013 4:34 pm
Albo zamiast tego zobaczenia, walka z nim. Nie musi być to zwycięstwo. Lecz najlepiej by to była walka liczona z NPC a nie graczem Very Happy.
Sponsored content

Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken Empty Re: Pomysł odnośnie Tsuranuke i Ryu Ken

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito