Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1108
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Lista wieku i statusu aktywnych graczy

on Nie Gru 04, 2016 8:33 pm
Gracze DBNG


Nazwa postaci: April
Wiek: 24 lata
Status: Aktualnie sprzymierzona z demonem o imieniu Red. Szuka sposoby, by dokonać zemsty na swoim dawnym ukochanym. Jedna z najlepszych lasek w mieście. Jest też dotknięta amnezją. Aktualnie zaginęła i jej status jest nieznany.
Nazwa postaci: Dragot
Wiek: Nieznany
Status: Jeden z potężniejszych demonów znajdujących się na Ziemi. Mocno niestabilny psychicznie, ze skłonnościami do okaleczania zarówno siebie jak i osób które znajdą się wystarczająco blisko.  
Nazwa postaci: Fanalis
Wiek: 23 lata
Status: Fanalis był młodym nameczaninem, który chciał tylko stawać się coraz silniejszy. Lecz los nie zawsze jest sprzyjający. Inwazja Saiyan na Namek miała olbrzymi wpływ na chłopaka. Stoczył on kilka ciężkich walk, które pokazały mu jak wygląda piekło wojny. Wcześniej nawiązał przyjaźń z wynalazcą-Changelingiem o imieniu Polar, oraz poznał młodego Somę, który pochodzi z boskiej rasy. Marzy o tym, by opuścić Namek i podróżować, oraz dowiedzieć się jak najwięcej.
Nazwa postaci: Hazard
Wiek: 21 lat
Status: Skazany na karę śmierci przez poprzedniego króla Vegety, aktualnie status nie znany. Przez część rodaków nazywany zdrajcą. Wiadomo, że osiągnął trzeci poziom Super Saiyanina.
Nazwa postaci: Hikaru
Wiek: 323 i pół roku
Status: Mistick. Pomaga Bogom. Obrońca planety Ziemia.
Nazwa postaci: Kaede
Wiek: 21 lat
Status: Kaio Namek i ambasadorka króla Ziemi we wszechświecie. Prywatnie prowadzi ciasteczkowy biznes na Ziemi, jej ciastka są bardzo popularnym smakołykiem. W wielu miastach istnieją sieciowe restauracyjki sprzedające różne jej ciastka. Firma nazywa się Melodyjne Ciasteczka. Kaede jest też adoptowaną córką nameczańskiego Guru. Na Ziemi jest powszechnie znaną celebrytką, aktywnie udziela się w sieci i w TV. Nikt nie wie o tym, że jest z zaświatów. Platonicznie kocha się w Redzie, który jest jednym z potężniejszych wojowników rasy Saiyan. Marzy o tym, by zdobyć szacunek i możliwość stania się Kaioshinką.
Nazwa postaci: Kisa
Wiek: Fizycznie 19 i pół roku. W rzeczywistości żyje 3 i pół roku.
Status: Klon posiadający komórki potężnej demonicy June. Nashi w szeregach wojsk Vegety. Ma fioła na punkcie mocy. Sprzymierzona z demonem Redem. Niezrównoważona psychicznie mała loli tsundere. Trenowała przez rok w Komnacie Ducha i Czasu. Walczyła z demonem Dragotem, z którym przegrała i teraz się ukrywa. Jej komórki obumierają i prawdopodobnie czeka ją śmierć. Aktualnie w towarzystwie demona Reda.
Nazwa postaci: Kurisu
Wiek: 18 lat
Status: Młody kadet z planety Vegeta. Odkrył, że posiada w swoim ciele demona i stara się dowiedzieć od niego jak najwięcej. Stale szkoli się, uczy i trenuje, aby dostać się do tajnej grupy elitarnych wojowników. Aktualnie przebywa na misji w Eggroot w towarzystwie Księcia Saiyan i pewnego Nashi. Stara się dowiedzieć więcej o przemianie w super wojownika.
Nazwa postaci: Kuro
Wiek: 23 lata
Status: Wnuk Hikaru, szkolony przez niego na obrońcę Wszechświata. Jego przemiana SSJ jest koloru srebrnego. W rezultacie starań o uratowanie ukochanej trafił do zaświatów, gdzie spotkał prawą rękę Najwyższego Boga. Bogini Kira zaproponowała mu dość ryzykowną pomoc. Chłopak coraz mocniej zaczyna się zastanawiać nad tym czy powinien wrócić na Vegetę.
Nazwa postaci: Raa
Wiek: 20.000 lat.
Status: Nie znana jest jej przeszłość. Wiadomo tylko, ż przybyła na Ziemię w poszukiwaniu nowych ofiar.
Nazwa postaci: Raziel
Wiek: 20 i pół roku.
Status: Natto w wojsku Vegety, a także Książe tej planety. Członek elity. Odbył trening w Komnacie Ducha i Czasu, gdzie osiągnął trzeci poziom super wojownika. Poznał też Kamiego, czyli boga tej planety. Aktualnie przebywa na misji na Eggroot, gdzie dowodzi mały oddziałem, w skład którego wchodzą on, Nashi i kadet. Natto nie podoba się ta cała sytuacja, gdyż został też żywym grzejnikiem Camoli, która jest przedstawicielką jednej z ras zamieszkujących Eggroot.
Nazwa postaci: Red
Wiek: 323 lata.
Status: Przez setki lat uwięziony w lodzie, teraz zaś stara się znaleźć swoje miejsce we Wszechświecie. Walczy z głodem krwi, przez którym w kilka sekund może stać się śmiercionośną bestią. Posiada własnych uczniów, których naznaczył tatuażem (April, Kisa, Vernil). Próbował zdobyć smocze kule, przez co walczył w bazie armii 66.6, jednakże przegrał, a cała wyspa została zniszczona. Poznał Raa i Vulfilię i zdobył fragment ich przeszłości. Aktualnie przebywa z Saiyanką z Vegety o imieniu Kisa.
Nazwa postaci: Shadow
Wiek: 18 lat
Status: Jest dotknięty amnezją i nie pamięta niczego ze swojego poprzedniego życia. Ma podwójną osobowość i przy zamianie oczy mu się świecą jak bożonarodzeniowa choinka. W trakcie pobytu na Ziemi dowiedział się całkiem sporo na temat jej flory i fauny, oraz przebywał w różnych klimatach. Aktualnie przebywa na misji na planecie Eggroot, która znajduje się w układzie Ufryg, wraz z Księciem Saiyan i młodym kadetem. W przyszłości planuje dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu, zdobyć informacje o podobnych mu osobach, oraz poznać tożsamość demona, z którym starł się w przeszłości.
Nazwa postaci: Van
Wiek: Nieznany, lecz wygląda na 20 lat.
Status:Aktualnie przebywa na Namek, gdzie walczył z Saiyanami, lecz był to zbyt wielki wysiłek dla niego, więc stracił przytomność. Jak się okazało na dość znaczny okres czasu. Miał spotkanie bliskiego stopnia z pewnym mieszkańcami Namek, co doprowadziło do tego, że będzie musiał stanąć przed sądem tubylców.
Nazwa postaci: Vvien
Wiek: 4124 lata
Status:Androidka stworzona przez Khalarskie Imperium w celu badań. W trakcie przebywania na Ziemi, a dokładniej we wnętrzu demona o imieniu Raa, odkryła, że Khalarskie Imperium nie istnieje. Postanowiła od tego momentu sama decydować o swoim losie. Planuje zasymilować się z nowymi światami i ich wydarzeniami oraz ulepszać się, by osiągnąć status boskiej maszyny.
Nazwa postaci: Vulfilia
Wiek: 18 lata
Status: Vulfila powoli odkrywa kolejne tajemnice związane z jej mroczną przeszłością sprzed 200 lat. Utknęła na pół roku w innym wymiarze w Komanacie Ducha i Czasu, gdzie przypomniała sobie o pewnym demonie o wyglądzie elfa, którego znała. Okazało się, że postać ta jest silnie związana z demonem Redem. Ten jednak, po niespodziewanych wydarzeniach na odległej wyspie na środku oceanu, nie zamierzał zdradzić jej więcej na temat tego osobnika. Wyjawił jedynie imię pewnej kobiety - Atlantis - z jaką Halfka miała dawniej wiele wspólnego. Ponieważ ślad urwał się, Panna Rogozin zdecydowała się na powrót do Armii Vegety. Wysłała przez scouter komunikat z prośbą o zabranie z powrotem do Akademii...
Nazwa postaci: Xanas/Frost
Wiek: 25 lat
Status: Wojownik w armii Changelingów o randze  Gado Kirin (2 ranga wśród hierarchii) Przez pół roku przetrzymywany w laboratoriach Vegety, gdzie przeprowadzano na nim badania. Aktualnie się uwolnił i próbuje uciec.

(Stan na 05.05.2017)

______________________


#66FFFF
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito