Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Styl forum Empty Styl forum

Nie Cze 22, 2014 3:44 pm
Witam, tak przypadkiem przeglądałem google w poszukiwaniu pbf o Dragon Ballu i trafiłem tutaj. Jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ bardzo ładnie jest zedytowany styl. Jest to hosting który bierze style z hitskinów. Mógłbym prosić o jakiś kontakt z osobą, która bawiła się z tym stylem i dodała te dodatkowe bajery (przesuwanie strony do góry, menu po lewej stronie, ładne ogłoszenia). Jest mi to potrzebne, gdyż pragnę stworzyć pbf o tematyce Naruto a dokładnie dokończyć bo szkielet i dużo tematów jest już gotowe i chciałbym właśnie zrobić podobnie stylowo jak tutaj tylko że w charakterystyce Naruto Twisted Evil  Smile.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Styl forum 9tkhzk1/1Styl forum R0te38  (1/1)
KI:
Styl forum Left_bar_bleue0/0Styl forum Empty_bar_bleue  (0/0)

Styl forum Empty Re: Styl forum

Nie Cze 22, 2014 5:26 pm
Szablon edytował profesjonalista, może się odezwie sam, ale brał ostatnio 500 zł za szablony Wink
A tak na poważnie to jest kupa roboty i edycji. Porady Ci wiele nie dadzą, bo trzema umieć przynajmniej ogarniać panel, trochę kodowanie w html i css oraz jave. Rei pewnie dużo nie weźmie, więcej niż 1000 zł za projekt, nie więcej.

xD xD xD Trololo
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Styl forum 9tkhzk2250/2250Styl forum R0te38  (2250/2250)
KI:
Styl forum Left_bar_bleue0/0Styl forum Empty_bar_bleue  (0/0)

Styl forum Empty Re: Styl forum

Pią Cze 27, 2014 1:52 am
Ale na serio, napisałbym prywatną wiadomość, bądź na e-mail administratora Reito, on się specjalizuje w kodowaniu naszego forum.
Anonymous
Gość
Gość

Styl forum Empty Re: Styl forum

Pią Cze 27, 2014 6:43 pm
Okej, bo też mam pare for na tym hostingu i wiem, że łatwo można zedytować samemu grafiki na stylu. Ale chodzi mi tylko jak dodać ten fajny przesuwnik i menu po lewej stronie ^^
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Styl forum 9tkhzk1/1Styl forum R0te38  (1/1)
KI:
Styl forum Left_bar_bleue0/0Styl forum Empty_bar_bleue  (0/0)

Styl forum Empty Re: Styl forum

Pią Cze 27, 2014 10:43 pm
jest to oparte na javie, są dostępne takie gotowe skrypty na necie, ale dodanie ich to zabawa wyższej jazdy, ponieważ jak źle dopasujesz to Ci się pół forum może zrąbać. Oczywiście jeżeli umiesz edytować, kombinować i bawić się htmlem, cssem i javą to jakoś sobie poradzisz.

Te menu są dodane w panelu ogłoszeń w panelu admina. Tak. W tamtym miejscu jest wstawiony kod. Oczywiście lepiej pewnie można dopasować bezpośrednio w plikach php szablonu strony, ale tam jest łatwo całe forum rozwalić i trzeba przywracać poprzednie wersje itd. Smile
Sponsored content

Styl forum Empty Re: Styl forum

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito