Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 7:15 pm
Zważywszy, że mam grać złego to mi się przyda jakaś bardziej mroczna i zła technika masowej destrukcji.

Shadow Star
Opis: Ogromna mroczna kula energii. Wygląda tak jakby użytkownik utworzył czarną gwiazdę bądź kule ognia za pomocą której chce zniszczyć całą planetę i wszystko to co na niej żyje. Utworzenie jej jest dla użytkownika prawie, że dowolne. Może użyć jednego palca, paru, całej dłoni, albo obu rąk, skierować je do góry, w dół, czy też w stronę w którą chce ją puścić.
Wymagania: SSJ 3, 500 energii, 120 pkt
Efekt: DMG=KI (max 100% KI); koszt: 80% DMG
Użycie: Raz W Walce

Sama technika bardzo przypomina Super Novą Friezy(nie, nie Death Ball), ale to dlatego, że właśnie o takiej technice marzyłem dla własnej postaci xD.


Ostatnio zmieniony przez Altair Drake dnia Nie Sie 18, 2013 9:45 pm, w całości zmieniany 4 razy
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk1127/1500Techniki Altaira Drake'a R0te38  (1127/1500)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:02 pm
Ale to jest przecież Death Ball tylko z mniejszymi kosztami:

Opis: Ostateczna forma Death Ball, polegająca na tym, że zamiast wielkiej kuli, energia zacieśnia się do rozmiarów małej kulki, którą wystrzeliwuje się w przeciwnika. Kula jest w stanie rozsadzić planetę.
Wymagania: Czwarta Forma 100%, Death Ball, 750 energii, max -40 pkt z trenerem;
Efekt: DMG=KI (max 100%KI); koszt: 90%dmg
Użycie: raz w walce

Tak sobie pozwolę dodać xd
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:04 pm
Brawo xD. Myślisz, że na czym się wzorowałem? Nie znam się na kosztach xD. Ale dałem większą cene w pktach. A co do Energii to też jest spora. Saiyanie nie mają sporo energii tak jak inne rasy z przemianami stałymi Very Happy.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk0/0Techniki Altaira Drake'a R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:25 pm
Nie czytałem dokładnie tylko zerknąłem bo nie mam zbytnio czasu dziś, ale na pewno za mało punktów 65 to mało by było, szczególnie, że to wersja małpia kuli śmierci.
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:27 pm
Ale to jest maks ile moge osiągnąc jednym treningiem Razz. Chyba, że masz odnośnie tego jakiś pomysł to jestem otwarty na wszelkie sugestie xD.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk1127/1500Techniki Altaira Drake'a R0te38  (1127/1500)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:34 pm
No Hik ma rację. Chang na 4 formie musi wydać 240 punktów na naukę tego xd. Może zaproponuj że musisz do ćwiczyc przez 5 treningów i poświęcać swoje punkty wszystkie na to np. W sumie to i tak wychodzi mało bo tylko 150 wiec może 10? Very Happy
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:39 pm
Może 100 od razu xD. Nawet nie wiem czy osiągnę wymaganą energie, czy może dałem zbyt dużo. Zważywszy na to, że saiyanie opierają się na boostach czasowych nie stałych. Też myślałem by dodać wersje Chibi i tam też z 60 punktów ale to by było zbyt wielkie kopiowanie. Aczkolwiek jeśli dałem za mało to mogę zwiększyć do 600. Przy okazji Changowie potrzebują na to 90 punktów, więc ja moge dać 120. Też będzie dobrze.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk1127/1500Techniki Altaira Drake'a R0te38  (1127/1500)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:45 pm
od kiedy 90? Czwarta forma. wszystkie wymagania x6 czyli 40 *6 = 240 . no i nie zapominajmy ze trzeba zwykłego dreath balla 50 *6 =300 pktów czyli by móc opanować 100 % death balla trzeba nam 540 pktów przeznaczyć

Changeling:
>II forma x1,5
>III forma x3
>IV forma x6
>V forma x9
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 9:48 pm
Ale weź pod uwage to, że ty masz mnożnik punktów, a u mnie ciągle maks to będzie 60.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk1127/1500Techniki Altaira Drake'a R0te38  (1127/1500)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 10:00 pm
Na pewno mozesz do wymagań dodać naukę wczensiej innej techniki np FINAL SHINE sayian. bo żeby changi mogły odblokowac ost wersję Dreath balla potrzebują tej mniejszej która wali też 80% ki
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 10:02 pm
Co ma piernik do wiatraka xD. Co ma FS do tego? Przecież to jest kula energii a tamto to fala -.-.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk1127/1500Techniki Altaira Drake'a R0te38  (1127/1500)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 10:04 pm
A to że takie wymaganie by pomogło utrzymać balans. Wczesniej gadasz o mechanice że nie trzeba w niej majina mimo iż w DB anime fabularnie trzeba. A teraz sie czepiasz co ma fabularnie kula do promienia. Zdecyduj sie po której stronie stoisz.
Ale nie chcesz to wracamy do wersji z 10 treningami.
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pon Lip 29, 2013 10:07 pm
Xanas, chcieć to sobie wracaj, możesz nawet zaproponować 100 treningów Razz. Wciąż decyzja należy do adminów.
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 12:55 am
Prosiłbym mg, admów i modów o pomoc z tym Dark Starem Very Happy. A no i mam pewien pomysł na technikę fabularną.

Zmiana Wyglądu: Altair z powodu tego, że jest też po części demonem, a raczej jest nim jego druga osobowość Lethal, zdobył umiejętność przybierania swojego oryginalnego demonicznego wyglądu, choć nadal zachowuje swój saiyański ogon. Wygląd może zmieniać do woli i na ile czasu chce lecz jednak nie może mieć innego wyglądu niż, jego oryginalny saiyański i demoniczny wygląd. Także barwa głosu czy ki się nie zmienia, chyba że to Lethal kontroluje ciało.
http://rexvil.deviantart.com/art/Altair-Drake-389489818?q=favby%3AAltairNazaraDrake%2F51559295&qo=24
http://thanatos883.zoints.com/image/90063-mugetsu___the_dyed_ginger_by_mansaralijpg
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 11:10 am
Mnie tylko drażni nazwa bo wiąże się z moją ukochaną planetą, zmień xd
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 12:04 pm
Dark Star - Nie pasuje propozycja pozostałych żeby zbalansować technikę? To zwyczajnie jej mieć NIE będziesz koniec kropka.

Druga technika- What the hell?? Jesteś sayianem nie masz mocy zmiany wyglądu oprócz ssj, co najwyżej jak zwykło bywać w anime, zmiany przy rozdwojeniu jaźni są znikome, zmiana koloru oczu,głosu, koloru/ ułożenia włosów nic więcej. Rogi i pazury ci nie wyrosną nie jesteś demonem nie masz czarnego kolorka koniec kropka.

Post by Al
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 4:49 pm
Al co do pierwszej techniki, pasuje I PYTAM SIĘ WAS O POMOC. NIE MOŻNA PRZECZYTAĆ? Prosiłbym mg, admów i modów o pomoc z tym Dark Starem. Co tu jest nie zrozumiałego? Co do nazwy, nazwa to nazwa i nie uważam, że jest powód aby to zmieniać. Nawet nie znałem tamtej planety czy cokolwiek to było. Wpadło mi do głowy i tyle. A co do wyglądu to jest tylko fabularne i nie sądzę, by komuś przeszkadzało, a też uzasadniłem fabularnie. Będzie miło jak się ktoś jeszcze wypowie.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk2250/2250Techniki Altaira Drake'a R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 6:07 pm
Przejde od razu do techniki drugiej bo nad twóją pierwsza teraz siedzę by dobrać najbardziej optymalną liczbę, twoje fabularne wyjaśnienie to dla mnie bzdura, ty być sayian KONIEC KROPKA więc zapomnij o podszywaniu się pod bio, boga czy mnie (xD) o rogach, pazurach etc. Ale zgodziłbym się na zmianę karnacji skóry, koloru oczu, włosów, głosu jak to bywało w takim wypadku.
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 6:10 pm
Al....Ten wygląd zmienia tylko to co napisałeś na końcu, a nie na początku xD. "Ale zgodziłbym się na zmianę karnacji skóry, koloru oczu, włosów, głosu jak to bywało w takim wypadku." Tak dokładnie to Very Happy.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk2250/2250Techniki Altaira Drake'a R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 6:16 pm
Mogę się zgodzić ponieważ zaraz przytoczę ciekawy przypadek rozdwojenia jaźni

przypadek:
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Pią Sie 09, 2013 6:17 pm
Powiedzmy, że to coś podobnego xD.
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Nie Sie 11, 2013 3:01 pm
A ja tutaj wkraczam i mówię NIE dla takiej zmiany saiyan. Małpa to małpa. Ja gdy miałam Kisę i chciałam by miała w sobie trochę z demona wybrałam Bio-Androida. To mi dało wolną rękę i mogłam doszywać jej ogony i uszy.

Oczywiście twoja postać może mieć nie po kolei w głowie i mieć dwie osobowości, ale bez takich dodatków.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk1127/1500Techniki Altaira Drake'a R0te38  (1127/1500)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Nie Sie 11, 2013 3:22 pm
Alt , ciśniesz mnie bym ci ocenił technikę, skoro jestem pełnym mg, ale widzę że masz w poważaniu moje rady więc po co. Ja jestem na NIE póki nie zmienisz na coś podobnego jak ja mówię, albo ktos zaproponuje coś na co bym się zgodził bo widzę że własnych pomysłów nie masz. Nie chcesz moich zmian to jestem na NIE Smile

W drugiej technice popieram JUNE. Sayian bio? NIET
Anonymous
Gość
Gość

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Nie Sie 11, 2013 4:23 pm
Trudno, możecie się nie zgadzać. W każdym razie mam jeden akcept i potrzebne mi są dwa, a to że wy zawsze się nie zgadzacie jak coś robie to nie jest nowością ^^. Ale wasze argumenty nie są wcale lepsze od poprzedniego o nazwie "10 treningów" z którego miałem niezły ubaw, z resztą nie tylko ja. Cóż istnieje zawsze szansa, że jakoś uzyskam dwa akcepty ^^.
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Altaira Drake'a 9tkhzk0/0Techniki Altaira Drake'a R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Altaira Drake'a Left_bar_bleue0/0Techniki Altaira Drake'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Nie Sie 11, 2013 5:26 pm
Co do Deth Starr zmień nazwę, mnie też jakoś nie leży. Żadna technika Saiyan nie ma możliwości zużycia na jeden cios 100% Ki, w związku z tym także byłbym za zwiększeniem ilości punktów treningowych do 80 – 90 pt.

Natomiast technika zmiany wyglądu. W przeciwieństwie do innych ja rozumiem historie Twojej postaci, jako Saiyana będącego wcieleniem demona. Stąd ta kombinacja, a nie z rozdwojenia osobowości.
Mimo to jestem na NIE. Dlaczego? Choćby dlatego, że June marnuje punkty i miejsce mając podobną technikę jako własną i byłoby to nieuczciwe wobec jej wysiłku.
Sponsored content

Techniki Altaira Drake'a Empty Re: Techniki Altaira Drake'a

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito