Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Techniki Reda

+8
Vam
Raziel
Hazard
Al
Hikaru
Xanas
Kuro
Red
12 posters
Go down
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Techniki Reda

Pią Sie 16, 2013 4:02 pm
First topic message reminder :

Dark Soul
Techniki Reda - Page 3 2yl
Opis: Technika ta polega na złapaniu odrobinki Ki z otoczenia i rozszerzeniu o swoją energię, a ta uwolniona moc niczym rój pszczół leci na przeciwnika. Taka Ki w formie czarnych motyli bądź odłamków opatula szczelnie rywala i powoduje eksplozję na jego całym ciele. Nie da się uciec (tj. użyć Barierre, Kiai bądź kontry) od tej umiejętności, chyba że posiada się dwukrotnie większy PL od właściciela Dark Soul.
Wymagania: jedna przemiana, 150 punktów treningowych, 800 energii, znajomość KI FEELING II stopnia
Efekt: Ki (max. 30%) + HP całościowe oponenta (max. 5%)* = DMG
Koszt: 90% DMG
Użycie: co trzy tury, dwa razy w walce

*całościowe, czyli takie jakie miałby przy pełnym zdrowiu


Ostatnio zmieniony przez Red dnia Sob Sie 17, 2013 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz

Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk2250/2250Techniki Reda - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pon Sie 15, 2016 9:25 pm
No nie widzę potrzeby poprawiania tego. Praktyczna technika można żeńskiego seksownego moco-biorcę do seksu przycisnąć Trollface


AL'S GODLY ACCEPT
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Czw Sie 18, 2016 8:26 pm
Uhm, wiem że już klamka zapadła, ale chciałabym spytać się o drobną poprawkę. Kwestia nie dmg czy efektu...
Chodzi o dodanie słowa w opisie:

(...)Poprzez kontakt wzrokowy, cielesny lub telepatyczny demon przesyła do Mocobiorcy swoją Ki, a ta kumuluje się w organizmie osoby pobierającej dodatkowe brzemię. Posiadacz cząstki Ki Reda charakteryzuje się znakiem na dowolnej części ciała, gdzie figuruje czarny motyl. Jego wygląd, rozmiar i umiejscowienie - według uznania.(...)

Czy mogę dopisać ów słowo, czy nie? I tak gracz musi się zgodzić, więc w jaki sposób otrzyma... to już chyba nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Nie mniej wolałam napisać za namową Somy tutaj, żeby nie było później przekrętów.
avatar
Ósemka
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 17/02/2013


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 5:38 pm
Dla mnie to nie problem, ale żeby nie było

Edit: Po namyśle, to jednak jest problem. Coś za bardzo nie przemyślałam tego dlatego cofam akcept i sadzę, że lepiej będzie to ograniczyć.

Odnośnie kontaktu fizycznego i wzrokowego - gracze muszą być w tym samym temacie, muszą się choćby widzieć. Telepatia daje praktycznie możliwość przesłania KI w każdej chwili, do każdego zakątka kosmosu czyli na całe forum, dając spory boost.
Ograniczyłabym to do bycia obu graczy w jednym subforum. Niekoniecznie w tym samym temacie, bo to w końcu telepatia, ale na tej samej planecie w jednym subforum - np, będąc na Czerwonej Pustyni Red może przesłać Ki komuś w wiosce Kuro, bo oba tematy są w "Pozostałych miejscach na Vegecie", ale osobie w Akademii już nie da rady.
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:32 pm
Hm... a szkoda, mogłabym pomieszać szyki na odległość. Jakby nie spojrzeć Genki Dama jest pod tym względem także przesadzona, bo zbiera energię z całego forum. Niby to jasne ze względu na kanon Dragon Balla, ale nie ma, że tak powiem, przeciwwagi.
Jakby na przykład Hikaru chciał zabić Reda, to pozbiera od wszystkich graczy energię i ciach, demon nie ma szans. A tak to byłoby ciekawiej, bo po pierwsze - sam się osłabia oddając komuś energię, po drugie zaangażowałby po swojej stronie więcej osób.
To taka dygresja, ale jak zostaniesz przy swoim zdaniu to jakoś przeżyję.
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk750/750Techniki Reda - Page 3 R0te38  (750/750)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:46 pm
Hmm. Ja jestem za Vivian, jednakże mam też jeszcze swoją propozycję. Przekazanie energii telepatycznie z jednego subforum do drugiego, np. z Akademii do Wioski Kuro przkazywałoby tylko 1/2. Czyli dajesz 10 tysięcy Ki, a odbiorca otrzymuje 5 tysięcy. Z planety na planetę mogło, by być to 1/3. Nie wiem jak inni na to.
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:52 pm
Ja nie byłem jedną z osób, które oceniały techikę wcześniej, ale pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze. Ograniczenie do subforum to według mnie dobry pomysł, ale zastanawiam się czy nie rozszerzyć tego o np zasieg na całą planetę, z tym, że przesłanie ki do innego subforum wymagałoby np 2 razy większej ilości ki poświęconej przez Reda. Czyli żeby "adresat" dostał 1000ki, Red musi wydać na to 2000. *liczba przykładowa, sami siedogadajcie jak uważacie)

Co do Genki Damy, to no cóż, z jakiegoś powodu jest to technika tak trudno dostępna, dodatkowo zauważ, ze osoba zbierająca energię by ją utworzyć, nie ma swobody w dysponowaniu tą energią, musi ją w coś/kogoś rzucić. Twoja technika daje boosta adresatowi do energii, a także ten może nią zadysponować wedle potrzeby. Ot taka różnica.
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:57 pm
Podoba mi się propozycja Ravii aka Raziela, nie wiem jak inni na to się zapatrują.
Ale jeszcze jedno, by była jasność.
Jeśli na przykład przekażę 3000 KI z Ziemi na Vegetę, czyli de facto 1/3 z tego (1000 KI), to energiczny boost liczyłby się z tego co ja przekazuję, czy z tego, co otrzymuje Mocobiorca?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk2250/2250Techniki Reda - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:58 pm
Tak myślę sobie, a może żeby full przesłać i to szybko niech postacie mają kontakt fizyczny?
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:59 pm
Red napisał:Jeśli na przykład przekażę 3000 KI z Ziemi na Vegetę, czyli de facto 1/3 z tego (1000 KI), to energiczny boost liczyłby się z tego co ja przekazuję, czy z tego, co otrzymuje Mocobiorca?

No chyba logiczne, ze boost liczony jest z tego co ktoś otrzymał, a nie to co ty przesyłasz. Razz
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk750/750Techniki Reda - Page 3 R0te38  (750/750)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 6:59 pm
Blue myślę, że od tego co otrzyma mocodbiorca.
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:14 pm
To może podsumuję:

Efekt:
Ki Mocodawcy zostaje w całości przekazane Mocobiorcy i dodane do puli Ki, przy czym:
1. Ilość przekazanej Ki nie może przekraczać 100% mocy Obdarowanego. To znaczy, że jeśli ktoś posiada będąc zdrowy 9000 Ki, może otrzymać maksymalnie drugie tyle, czyli kolejne 9000 Ki. Ten bonus należy podać w nawiasie w statystykach, aby wiedzieć, że to odrębna moc od Reda.
2. W pierwszej kolejności korzysta się z zapasów mocy Obdarowanej, aby nie doszło do przekrętów związanych z kolejnym punktem. Można ją łączyć ze swoją podstawową energią, jeśli brakowałoby jej przy zastosowaniu techniki.
3. Ki demona nie tylko przydaje się jako dodatkowe źródło mocy. Ono sprawia, że energia użytkownika powiększa swoją moc. O ile? O 1/4 przekazanej Ki, a w zasadzie energii. Jak to działa?
Na powyższym przykładzie: jeśli ktoś otrzymał 9000 Ki to tak, jakby na jego wytworzenie potrzeba było 9000 Ki/15 (mnożnik, dzięki któremu ustala się wartość Ki) = 600 energii. Czyli uzyskuje się bonus do energii w statystykach o wartości 1/4*600 = 150 energii.
Ten bonus trwa dopóty, dopóki nie oczyści się z Ki demona.
4. Ki Reda nie jest przystosowana do leczenia ran, blokady energii. Jest to silnie destrukcyjna moc, dlatego ma zastosowanie jedynie podczas walki.
5. Wyjątek od punktów 1-3 stanowi przekazanie telepatycznie Ki dla Mocobiorcy.
a) Przekazanie energii telepatycznie z jednego subforum do drugiego, np. z Akademii do Wioski Kuro wynosiłoby tylko 1/2.
Czyli przykładowo Red daje 10 tysięcy Ki, a odbiorca otrzymuje 5 tysięcy Ki.
b) Z planety na planetę przekazuje 1/3 Ki.


Koszt:
a) 100% przekazanej Ki, czyli stosunek 1:1 - w przypadku kontaktu wzrokowego i dotykowego.
b) 200% przekazanej Ki, czyli stosunek 1:2 - w przypadku telepatii w obrębie subforum
c) 300% przekazanej Ki, czyli stosunek 1:3 - w przypadku telepatii w obrębie planety/wszechświata



Co do boostu energetycznego - no to musiałabym podnieść go w przypadku przekazania telepatycznego, bo wyjdzie tyle co kot napłakał, a efekt nie różniłby się niczym specjalnym od zjedzenia fasolki. Dla Mocobiorcy rzecz jasna. Moja propozycja to:
a) 25% (czyli tak jak było) z energii na stworzenie Ki, jaką otrzyma Mocobiorca - w przypadku kontaktu wzrokowego lub dotykowego
a) 30% z energii na stworzenie Ki, jaką otrzyma Mocobiorca - w przypadku telepatii w obrębie subforum
b) 40% z energii na stworzenie Ki, jaką otrzyma Mocobiorca - w przypadku telepatii w obrębie planet/wszechświata.

Jak się na to zapatrujecie?
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:23 pm
scratch

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi z tym boostem (a porównania do Senzu to już w ogóle). Na twoim przykładzie:

Mocobiorca ma 9000 ki i może przyjąć max drugie tyle. Boost wynosi według twoich obliczeń 150. (swoja droga to w ogóle to wydaje się bardoz mało, ja bym tam zwiększył dwukrotnie ten boost, który i tak zniknie jak mocobiorca się wystuka z tego ki)
No to teraz przykładowo co jeżeli chcesz taką operację przeprowadzić między-planetarnie.
Mocobirca ma 9000 ki, więc żeby dostał drugie tyle, musisz mu wysłać 27000ki. Boost obliczany od tego co otrzymał czyli od 9000, więc wynosi on dokładnie tyle samo co w pierwszym przypadku. Różnica jest tylko taka, że za odległość płacisz więcej ki.

tak jak wspomniałem, ja bym ten boost zrobił przynajmniej dwa razy większy. Very Happy
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:32 pm
Soma, nie zawsze będę mieć tyle Ki, żeby wykosztowywać się na przesłanie poza planetę. Załóżmy trzy warianty, z taką samą mocą do przekazania, czyli 27000 Ki.

Gdyby liczyć po staremu / gdyby liczyć z tą propozycją ode mnie
1. Ten sam temat
Mocodawca otrzyma 27000 Ki + 450 energii / 450 energii

2. Inny temat/subforum
Mocodawca otrzyma 13500 Ki + 225 energii / 270 energii

3. Planeta/Planety
Mocodawca otrzyma 9000 Ki + 150 energii / 240 energii.

Zawsze to trochę więcej.
avatar
Ósemka
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 17/02/2013


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:35 pm
Wtrącę się jeszcze.

W sumie też Al ma rację. By przekazać komuś Ki normalnie potrzebny jest kontakt fizyczny.
Patrząc na to, że to technika własna, kontakt fizyczny daje pełną moc tego, co daje Red.
Przy kontakcie wzrokowym... Fakt, że to już było zatwierdzone wcześniej a nie jest to kontakt fizyczny - ale patrząc na to, że w obu przypadkach gracze muszą być w jednym temacie, przejdzie i tu myślę pełna moc.

Telepatycznie moc da radę przekazać w obrębie całej planety, w jednym subforze normalnie.

(Telepatia to nie to samo, ale taki jest urok tej techniki, choć jakby się uprzeć, mogłoby być to z 90% tego co wysłał Red. Jednak to już komplikacje i nie wiem co na to reszta sprawdzających.)

Z jednego do drugiego subforum będzie 1/2 przesłanej mocy.

A teraz odnośnie planet... Mam wątpliwości.
Przemieszczanie się używając Shunkannido pobiera więcej Ki z każdą dalszą planetą. Telepatia nie ma takich ograniczeń, bo to tylko rozmowa. TI to technika ma więcej ograniczeń i to fakt, przenosiny osoby to nie wysyłanie KI, ale każda osoba to też ilość energii i takie tam. Jeśli Red będzie wysyłał na każdą planetę tylko 1/3 mocy, to tak, jakby odległości między nimi się tutaj za bardzo nie liczyły. Może i komplikuje sprawę, ale zerknęłam na Instant Transmission.

NPC napisał:Układ planetarny:
Ziemia, Makyo Star, Namek, Vegeta, Kanassa, Yardrat, Konack, Metamoru

Wysyłając energię z Ziemi na Namek i Vegete, obie postacie z którymi Red chce podzielić się mocą, dostaną tyle samo.
Wolałabym dać to tak... Na najbliższą planetę dociera tylko 1/3 mocy Reda, z każdą dalszą zmniejsza się o 5-10%.
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk750/750Techniki Reda - Page 3 R0te38  (750/750)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:42 pm
Mi się podoba propozycja Vivian i można to dodać. Odnośnie boostu to Soma ma rację. Można to troszkę zwiększyć.
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:47 pm
1/3 między sąsiednimi planetmi, a potem 5-10% z poprzedniego skoku między planetami? Czy dodatkowe 5-10%? Robi się straszna Matematyka Razz

Nie łatwiej po prostu narzucić, że sąsiednia planeta to 1/3 Ki, a druga co do kolejności i dalsza w jednej wartości np. 1/4 Ki?
Ale pomysł ze skokami między planetami dobry Smile

Co do podniesienia boosta, to ile proponujecie? 1/2 energii na stworzenie Ki, która dociera do Mocobiorcy w każdym przypadku?
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:47 pm
Ale przecież właśnie o to chodzi, żeby to było dla Reda trudniejsze im większa odległość, jednocześnie dając ten sam efekt. Coś za coś.

Co do propozycji 8, to jednak ja byłbym przeciw. Za dużo kombinowania i jednak przytoczona wcześniej Genki tez powinna w takim razie podlegać takim "karom".

zwiększenie boosta proponowałem ja i tak, myslę, ze mogłoby to być 1/2. Pytanie tylko co inni na to.

Za szybko odpisujecie damn. ^^'


Ostatnio zmieniony przez Soma dnia Pią Sie 19, 2016 7:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk750/750Techniki Reda - Page 3 R0te38  (750/750)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Pią Sie 19, 2016 7:48 pm
To może damy tą 1/4 odnośnie każdej kolejnej planety?

Edit.
Więc co do zwiększenie boosta to myślę, że Soma daje ok.
Z resztą to tak jak pisałem, z tym, że za kolejną planetę 1/4 mocy. Wtedy będzie git.
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Nie Sie 21, 2016 9:15 pm
Rezygnuję z pomysłu na telepatyczne przekazywanie z planety na planetę, pod warunkiem, że będę mogła postacią przekazywać telepatycznie w jednym subforum przy takich samych kosztach jak kontakt fizyczny w tym samym temacie plus zwiększenie boosta do 1/2 energii z ofiarowej Ki przez Reda.
Proszę o wypowiedź Zainteresowanych.
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk750/750Techniki Reda - Page 3 R0te38  (750/750)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Wto Wrz 06, 2016 7:25 pm
Ja bym Red jednak zostawił przekazywanie telepatyczne z subforum dzielone na połowę. będzie chyba najlepiej wtedy. Plus boost okej. Jak to dasz to myślę, że skończymy to.
Red
Red
Liczba postów : 838
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk500/500Techniki Reda - Page 3 R0te38  (500/500)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Wto Wrz 06, 2016 7:45 pm
Butterfly Effect
Techniki Reda - Page 3 CwOlwCx
Opis: Umiejętność, dzięki której Red może przekazać komukolwiek część swojej mrocznej Ki. Nie tylko dla zwiększenia zapasów energii, ale i dla jej wzmocnienia. Poprzez kontakt wzrokowy, cielesny lub telepatyczny demon przesyła do Mocobiorcy swoją Ki, a ta kumuluje się w organizmie osoby pobierającej dodatkowe brzemię. Posiadacz cząstki Ki Reda charakteryzuje się znakiem na dowolnej części ciała, gdzie figuruje czarny motyl. Jego wygląd, rozmiar i umiejscowienie - według uznania.  
Wymagania dla Użytkownika:
Jedna przemiana, znajomość KI FEELING, lojalność wobec Reda na czas posiadania cząstki jego mocy i dwa posty po zużyciu/wyczerpaniu.
Wymagania dla Reda:
Pełna forma, nie może komuś narzucić ów techniki, jeśli się nie zgodzi (żeby nie było, że w ten sposób uniknie czyjegoś ataku).
Efekt:
Ki Mocodawcy zostaje w całości przekazane Mocobiorcy i dodane do puli Ki, przy czym:
1. Ilość przekazanej Ki nie może przekraczać 100% mocy Obdarowanego. To znaczy, że jeśli ktoś posiada będąc zdrowy 9000 Ki, może otrzymać maksymalnie drugie tyle, czyli kolejne 9000 Ki. Ten bonus należy podać w nawiasie w statystykach, aby wiedzieć, że to odrębna moc od Reda.
2. W pierwszej kolejności korzysta się z zapasów mocy Obdarowanej, aby nie doszło do przekrętów związanych z kolejnym punktem. Można ją łączyć ze swoją podstawową energią, jeśli brakowałoby jej przy zastosowaniu techniki.
3. Ki demona nie tylko przydaje się jako dodatkowe źródło mocy. Ono sprawia, że energia użytkownika powiększa swoją moc. O ile? O 1/2 przekazanej Ki, a w zasadzie energii. Jak to działa?
Na powyższym przykładzie: jeśli ktoś otrzymał 9000 Ki to tak, jakby na jego wytworzenie potrzeba było 9000 Ki/15 (mnożnik, dzięki któremu ustala się wartość Ki) = 600 energii. Czyli uzyskuje się bonus do energii w statystykach o wartości 1/2*600 = 300 energii.
Ten bonus trwa dopóty, dopóki nie oczyści się z Ki demona.
4. Ki Reda nie jest przystosowana do leczenia ran, blokady energii. Jest to silnie destrukcyjna moc, dlatego ma zastosowanie jedynie podczas walki.
5. Przekazanie energii telepatycznie "sięga" z jednego subforum do drugiego i jego bonusy są takie same jak w punkcie 3. Nie można przekazywać telepatycznie energii z planetę na planetę.

Koszt:
a) 100% przekazanej Ki, czyli stosunek 1:1 - w przypadku kontaktu wzrokowego i dotykowego.
b) 200% przekazanej Ki, czyli stosunek 1:2 - w przypadku telepatii w obrębie subforum

Użycie: raz w walce, dobrowolnie poza walką.

Możliwe efekty uboczne dla Mocodawcy, czyli Reda (zależne od rzutu kością przy użyciu mocy):
- podatność na zło/furia (0-10),
- głęboki sen/paraliż (61-90),
- wzmożony głód (91-100).
Każdy z efektów ubocznych trwa 2 posty.

Możliwe efekty uboczne dla Mocobiorcy (zależne od rzutu kością przy użyciu mocy):
- samookaleczenie (2% z całego HP) (0-10),
- sen/paraliż (80-100).
Każdy z efektów ubocznych trwa 1 post.[/color]
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk750/750Techniki Reda - Page 3 R0te38  (750/750)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Wto Wrz 06, 2016 7:53 pm
Ja ci to Red akceptuje.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk2250/2250Techniki Reda - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Wto Wrz 06, 2016 8:07 pm
Dobra po miłej pogawędce, przeczytaniu. Wszystko seems legit. Akcept




P.S Mam nadzieję, że nie będziesz nadużywać tego skilla hehe.... chociaż można nim fajnie potrollować momentami.
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Techniki Reda - Page 3 9tkhzk0/0Techniki Reda - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Techniki Reda - Page 3 Left_bar_bleue0/0Techniki Reda - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Sro Wrz 07, 2016 8:03 pm
No niech będzie, że dam Ci już tego akcepta Wink
Sponsored content

Techniki Reda - Page 3 Empty Re: Techniki Reda

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito