Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Karta KarnAsia Empty Karta KarnAsia

Czw Maj 23, 2013 9:53 pm
1. Imię i nazwisko – KarnAsia

2. Rasa – Demon

3. Wiek – 16

4. Wygląd – Wysoka, szczupła o kobiecych kształtach nameczanka. Wcale nie, bo demon! Różni się od przeciętnych nameczan biustem, brakiem czułków i tym, że ma normalne, bujne pomarańczowo-złote włosy oraz brwi. Ma oczy koloru niebieskiego. Nic dziwnego, przecież to potwór! Strój: białe, u dołu bufiaste spodnie, biały pas, niebieska koszulka, różowe pareo, biała kamizelka oraz czarne rękawy, złoty naszyjnik i kolczyki oraz żółto czarne buty. Phi. Żaden nameczanin o zdrowych zmysłach się tak nie ubierze!

5. Charakter – Jak na przedstawiciela swojej rasy jest bardzo agresywnym i żywiołowym osobnikiem. Dziwi Cię to? Nie jest do cholery nameczanką! Nie ma nameczanek! Jest to związane z różnicą w hormonach. W pewien niewyjaśniony sposób żeńskie hormony sprawiły, że przedstawiciel nameczan jest inny. Mówiłam, że nie jest... Dobra. Poddaje się. W stosunku do innych nastawiona wyniośle, dumnie i bez krzty pokory. Jest unikatem swego rodzaju, ponieważ kocha rozróbę, walkę i dym. Będzie pierwsza na miejscu, jeżeli usłyszy, że coś się dzieje. W stosunku do innych ras zachowuje się bardzo nieufnie, z dystansem, brakiem szacunku. Przedstawicieli innych ras traktuje jak insekty, które są solą żyznej ziemi. Bardzo szybko się nudzi i zawsze lubi mieć zajęcie. Często zdarza jej się biegać, aż padnie ze zmęczenia.

6. Historia: Historia naszej postaci. Nie powinna być krótsza niż wygląd i charakter razem wzięte. Ma być ciekawa, solidna, nie może zawierać błędów, dlatego opowiem wam jej historię od kołyski. Otóż jak to zwykle bywało w ciężkich dla nameczan czasach i w okresach zagrożenia... Najgorszych możliwych chwilach podczas których giną dziesiątki, umiera planeta i jedyną możliwością odratowania są młode, ambitne i zdolne dzieci. Wodzowie wiosek starają się jak mogą pomóc planecie i wydają na świat nowe jaja z których wychodzą młodzi zieloni, którzy są przyszłością. Od najmłodszych lat nauczani magii, a Ci silniejsi walki. Wśród kolejnego pokolenia narodziła się ona. Raz na kilka pokoleń wśród osobników starożytnej rasy jaką są nameczanie rodzi się taki z defektem, który tak naprawdę nim nie jest. Lecz ze względu na dobro nieidealnego przedstawiciela rasy wielki wódz nakazał aby traktować go jak swego, ale wielu wie, że jest to demon i wielu z nich stawało się złych.
Ona od najmłodszych lat była nauczana jak inni, bo jeszcze nigdy w historii nie zdażyło się, aby demon pochodzenia nameczańskiego był z płci kobietą. Traktowali ją wyjątkowo i z szacunkiem, a jej rozwój przebiegał bardzo korzystnie i była niezwykle pomocna, aż w końcu sama zauważyła jak dobrze sobie radzi. Zaczęła podchodzić do innych z wyższością, a efektem tego były rozkazy wydane mniejszym i słabszym nameczanom z jej pokolenia. Dużo szybciej urosła, stała się silniejsza, szybsza, wytrzymalsza i mądrzejsza. Wodzowie dostrzegli jej potencjał i oddali w ręce wojowników. Widzieli w niej potencjał wojownika i wiedzieli, że potrzebna jej jest lekcja pokory.
Poddano ją pierwszej próbie w wieku lat 12. Jej zadaniem była walka z jednym ze strażników wioski. Nikt jej nie powiedział wtedy, że jest to trzeci najsilniejszy nameczanin. Pyszniła się i panoszyła, więc musieli jej pokazać, że wcale nie jest taka wspaniała jak się wydaje. Lekcja była sroga, bo nameczanka... Tsss... Przestań! Skończ z tymi farmazonami wreszcie. To demon! D-E-M-O-N! Tak więc demonica została zrównana z ziemią, ale to wcale nie przytemperowało jej. Dostała kopa motywacyjnego do stania się istotą potężniejszą, ale nikt nie chciał jej już trenować, ani z nią walczyć. Jeden tylko nameczanin rzekł jej, że jest wyjątkowa i dlatego nikt nie chce z nią trzymać, bo wszyscy jej zazdroszczą, że jest jedyną. W pewien sposób ten mądry nameczanin uspokoił jej temperament na parę miesięcy, ale jej natura w końcu odezwała się po raz kolejny. Szukała zaczepki, poniżała i wyśmiewała innych. Oczywiście mądry nameczanin Buka zawsze starał się ją uspokoić, ale pewnego razu poniosło ją i przywaliła mu tak mocno, że stracił oko. Odtąd nie mogła już znaleźć osoby z którą mogła nawiązać bliższe relacje. Każdy patrzył na nią kątem oka.
Postać NPC tworzona przeze mnie:
Karta KarnAsia Kenmeimeanswisebyrugare
Rok temu na pustkowiu podczas swoich dzikich gonitw trafiła na namecznina z laską, pod szatą i w dość oryginalnym stroju. Muskulatura i wzrost wskazywała na to, że jest wojownikiem. Nawet nie drgnął na jej pojawienie się. Szata powiewała lekko na wietrze. Była mocno zdziwiona jego widokiem i zachowaniem. Jego jeszcze nie poznała, ale czuła się dziwnie słabo. Jego moc tak bardzo ją przytłaczała, że ledwo stała.
- Kim jesteś? - zapytała piskliwym głosem, który w ogóle do niej nie pasował.
Zawsze mówiła silnym sopranowym głosem, a tym razem był podobny do altu. Emanował tak wielką mocą! On wciąż stał niewzruszony i patrzył się tak samo w punkt na niebie. Nie było tam nic, a przynajmniej nic nie widziała.
Postanowiła usiąść i poczekać aż on się zmęczy tym staniem, ale słońca przemierzały nieboskłon, a on się nie ruszał. W końcu jedno ze słońc zniknęło i pozostało jedno na widoku. Rzadki widok, ale on w końcu odwrócił się w jej kierunku. Ujrzała dziwny blask w jego oczach.
- Jesteś demonem. Złem wcielonym. Jesteś zagrożeniem dla tej planety.
Jego słowa były dla niej ciosem tak silnym, że nie potrafiła z siebie wydusił nawet pisku. Jej umysł ogarnęła pustka - typowa dla demonów, których anihilacja wszystkiego jest dążeniem do stworzenia pustki. Z niczego powstał chaos i każdy demon dąży do zniszczenia wszystkiego, żeby powstało coś nowego. Tak w kółko. Nie miało to sensu, ale taką już miały naturę.
- To zło jest Twoją siłą. Zapanuj nad nim, a będziesz niepokonana. Pomogę Ci w tym.
Otworzyła usta, ale nie wiedziała co powiedzieć. Zaczęła się zastanawiać jaki ma w tym interes. Cały czas czuła, że jest potężniejszy niż nameczanie, których spotkała dotąd w swym życiu. Postanowiła mu zaufać.

7. Statystyki:Na start dostajemy 30 pkt do rozdania w statystyki.
Siła: 5
Szybkość : 9
Wytrzymałość: 8
Energia: 8

-HP: Obliczamy je mnożąc wytrzymałość x 15 = 120
-KI: Obliczamy je mnożąc energie x 15 = 120
-PL: Obliczamy je wykonując następujący rachunek: siła*10 + szybkość*8 + wytrzymałość*6 + energia*4 = 50+72+48+32 = 202

8. Technika Początkowa - (wybiera Admin)
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk2250/2250Karta KarnAsia R0te38  (2250/2250)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Pon Maj 27, 2013 1:11 pm
Mnie się historia nie podoba, dlatego też moja decyzja będzie zależeć od reszty.
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk800/800Karta KarnAsia R0te38  (800/800)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Pon Maj 27, 2013 7:02 pm
Hmm całkiem ciekawe. Demon zaczynający na Namek? Nie jestem do końca pewien czy to przejdzie, lecz jeśli ma to zależeć ode mnie, to jestem na tak. Akcept Smile
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk0/0Karta KarnAsia R0te38  (0/0)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Pon Maj 27, 2013 7:15 pm
Jak dla mnie sam fakt rozpoczęcia na Namek przez demona nie jest żadnym problemem w końcu nie tylko na Ziemi panuje zuo. Tylko nie możesz używać własnych npców by Ci pomagali w walce czy czymś takim, mogą być ozdobą niczym więcej.
Anonymous
Gość
Gość

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Pon Maj 27, 2013 8:13 pm
Al napisał:Mnie się historia nie podoba, dlatego też moja decyzja będzie zależeć od reszty.
A co jest złego w historii? Chciałabym konkretną krytykę, żeby wiedzieć co mogę lub muszę poprawić. Lubię mieć wszystko dopięte jak najlepiej się da.

Hikaru napisał:Tylko nie możesz używać własnych npców by Ci pomagali w walce czy czymś takim, mogą być ozdobą niczym więcej.
Wiem, że wtedy łamałabym regulamin. Nawet nie miałam takiego zamiaru. Stworzyłam sobie jedynie dla urozmaicenia fabuły.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk2250/2250Karta KarnAsia R0te38  (2250/2250)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Czw Maj 30, 2013 6:32 pm
Formalnie mówiąc historia nie ma żadnych wad zwyczajnie mi się nie podoba, po przeczytaniu początku byłem zdezorientowany, a po przeczytaniu całości jeszcze bardziej. Reasumując, moje zdanie brzmi, wszystko mi jedno, czyli jak będą dwa akcepty to masz trzy a jak dwa na nie no cóż (w sumie w drugim wypadku nawet gdybym był na tak vs 2 nie nic to nie zmieni xD)
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk800/800Karta KarnAsia R0te38  (800/800)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Pią Maj 31, 2013 10:46 pm
Proponuję Bukujutsu na start, jeszcze jedna osoba na tak i koleżanka może zacząć Smile
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk0/0Karta KarnAsia R0te38  (0/0)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Pią Maj 31, 2013 11:19 pm
Akcept Very Happy

Zapraszam do gry, a temacik zamykam Smile
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta KarnAsia 9tkhzk0/0Karta KarnAsia R0te38  (0/0)
KI:
Karta KarnAsia Left_bar_bleue0/0Karta KarnAsia Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Sob Cze 01, 2013 7:21 am
Wpisz sobie statystyki pod avek i to będzie wszystko.
Sponsored content

Karta KarnAsia Empty Re: Karta KarnAsia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito