Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Karta Frost 9tkhzk1127/1500Karta Frost R0te38  (1127/1500)
KI:
Karta Frost Left_bar_bleue0/0Karta Frost Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta Frost Empty Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 1:04 pm
OOC: Krytyka mile widziana, cieżko cos wymyślić ciekawego dla tej rasy jako że mało o niej wiadomo :3. Zdjęcie postaci dodam jeśli znajdę coś ciekawego.

1. Imię i nazwisko – Frost
2. Rasa – Changeling
3. Wiek – 20
4. Wygląd – Frost jest średniego wzrostu changelingiem o białej, połyskującej skórze chociaż gdzieniegdzie przeplata się z kolorem niebieskim. Oczy ma koloru krwistej czerwieni oraz posiada niewielkie rogi na białej czaszce. Sylwetkę ma dosyć umięśnioną jak na swój rozmiar. Jak u każdego przedstawiciela jego rasy Frost posiada tylko trzy palce u każdej stopy oraz długi, ostro zakończony ogon.
5. Charakter – Frost jest jednym z najmłodszych i najbardziej wybuchowych Changelingów w bazie Słonecznych. Nie jest zły ale bardzo łatwo wpada w szał, a jak ktoś go obrazi to nie popuści. Nie jest rasistą ale na jego szacunek trzeba sobie zasłużyć. Jest zawsze chętny do walki i pierwszy do działania. Nienawidzi siedzieć i tylko mówić o czynach. Lubi być w centrum zainteresowania i dąży by być zauważonym. Nie jest honorowy i jeśli ktoś zaproponuje mu lepszy układ to potrafi zdradzić dotychczasowych pracodawców. Stara się zawsze wybrać rozwiązanie jak najkorzystniejsze dla niego.

6. Historia: Frost urodził się na rodzimej planecie Changelingów. Jednakże planeta była podzielona na dwa odłamy które toczyły ze sobą stałe walki. Odłam Słonecznych i odłam lodowych. Tak naprawdę niczym się nie różnili prócz tego że mieli inne poglądy co do przyszłości ich rasy. Frost urodził się po stronie Słonecznych którzy byli trochę spokojniejsi. Oczywiście też podbijali planety ale pierw dawali możliwość kapitulacji czy dogadywali się w kwestii pokoju.
Frostowi jak każdemu z jego rasy wpajano że musi być jak najsilniejszy by przeżyć ale też jego odłam uczył go tolerancji i że najpierw trzeba dać możliwość kapitulacji przeciwnikowi. Uważali że po co zabijać skoro można zyskać sojusznika.
Jego ojciec przydzielił mu najlepszego trenera do walki atakami energetycznymi i wręcz. Nie chciał by jego syn był jakimś słabym chuchrem. Trenował zatem praktycznie całe dnie od najmłodszych lat. Mimo iż ojciec go pilnował czy nie zaniedbuje się on sam także się pilnował. Nie chciał za nic w świecie być słaby. Był bardzo ambitny.
Mimo iż należał do odłamu bardziej ucywilizowanych Changelingów to i u nich zdrady i walki o władze były na porządku dziennym.
Jego ojciec był wysoko postawionym oficerem ich wojska i pewnego dnia Słoneczni wychwycili że ich przeciwnicy wystrzelili statek który skierował się w stronę planety Namek.
Ojciec postanowił wraz z radą że nie można dać oponentom tyle wolnej ręki i trzeba ich pilnować więc i oni wyślą statek.
Ojciec wiedział że cokolwiek tam się stanie może się przyczynić to wzrostu jego władzy ale do tego musi wiedzieć dokładnie co się będzie działo na Namek. Zatem postanowił wysłać tego któremu najbardziej ufa czyli swojego syna.
Frost niechętnie myślał o wylocie na zacofaną, dziką planetę gdzie mieszkają jakieś zielone stwory. Był już w wieku dziewiętnastu lat i myślał że ma coś do powiedzenia. Na początku odmawiał całą swoją wolą wylotu. Miał przecież tutaj wielkie plany. Chciał dołączyć do rady Słonecznych i mieć wielką władzę.
Ojciec wiedział o tych marzeniach i może dlatego chciał wysłać Frosta, bo zbyt ambitny Changeling to groźny Changeling.
W końcu jednak nieoczekiwanie Frost się zgodził. Doszedł do wniosku że zostając tutaj ojciec będzie mu cały czas patrzył na ręce, a na jałowej, dzikiej planecie z wieloma innymi mógłby pierw przejąć tam władzę i jakby wrócił do miasta na czele wszystkich i z jakimś odkryciem to jemu przypadłyby zasługi a nie jego ojcu.
Wyleciał zatem statkiem na planetę Namek wraz z innymi a teraz mija już rok od czasu startu statku. Tak jak się spodziewał Frost , mieszkańcy tej planety to były dzikusy chociaż znały trochę technologii.
Frost kilkakrotnie zwiedzał planetę w poszukiwaniu ciekawych odkryć chociaż jak na razie nie poszczęściło mu się w ogóle. Może następne dni zaowocują czymś nowym.

7. Statystyki:Na start dostajemy 30 pkt do rozdania w statystyki.
Siła: 8
Szybkość : 6
Wytrzymałość: 6
Energia: 10

-HP: 90
-KI: 150
-PL: 200

8. Technika Początkowa - (wybiera Admin)
Anonymous
Go??
Gość

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 2:19 pm
No, karta jest niezła
Nie za długa, ale ciekawa ^^

Z racji tego, że startujesz na Namek, to cię poinformuje, co pewnie może jeszcze zawrzesz w KP
Była planeta Changów zwana Xenonen
Jednakże została zniszczona (zajrzyj do KP naszego Mistica, tam jest napisane z jakiego powodu ów planeta nie istnieje)
Na Namek jak widzisz są kolonie gadów

ja daje AKCEPTA ^^
ava se tylko daj

na techne proponuje Eye Beam
Anonymous
Gość
Gość

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 2:32 pm
Jak wyżej, jak wyżej.

Tylko czekam na avatara i uzupełnienie SCOUTERa.
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Karta Frost 9tkhzk800/800Karta Frost R0te38  (800/800)
KI:
Karta Frost Left_bar_bleue0/0Karta Frost Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 4:57 pm
Jest dobrze Smile Akcept ode mnie.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta Frost 9tkhzk0/0Karta Frost R0te38  (0/0)
KI:
Karta Frost Left_bar_bleue0/0Karta Frost Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 5:30 pm
No i ode mnie choć chyba już nie potrzeba. Nie przesadzaj Saf, od razu, że moja winą jest zniszczenie Xenon. Wymsknęło mi się niechcący, a glob i tak prawie pusty był ^^ Zgadzam się z przedmówcami.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
Karta Frost 9tkhzk1127/1500Karta Frost R0te38  (1127/1500)
KI:
Karta Frost Left_bar_bleue0/0Karta Frost Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 5:57 pm
Czyli moją techniką jest Eye Beam?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Karta Frost 9tkhzk2250/2250Karta Frost R0te38  (2250/2250)
KI:
Karta Frost Left_bar_bleue0/0Karta Frost Empty_bar_bleue  (0/0)

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Sro Paź 31, 2012 6:09 pm
Dodaje Kolorek i Zamykam.

P.S Skołuj sobie Avatar jak możesz ^^
Sponsored content

Karta Frost Empty Re: Karta Frost

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito