Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Coś

Nie Paź 14, 2012 9:58 pm
First topic message reminder :

Temat który ma na celu ustalić jak byście chcieli aby wyglądały techniki Kaioshinów.

Są dwa warianty:

Pierszy to większy limit technik własnych

Drugi to pomysł June by kai mógł nauczyć się 1-2 technik z każdej rasy
jednakze w przypadku drugiego wariantu chcałbym aby osoba która gra określoną rasą i zna ją bardzo dobrze spożądziłą jakich technik ewentualnie nie mógłby się uczyć.

Dziękuję za każdą sensowną odpowiedź.

Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Czw Paź 25, 2012 1:42 am
No to chyba jasne. Zresztą techniki instniejące będą determinowane przez rangę to samo by się tyczyło technik własnych to że ktoś zaczyna kaieme nie znaczy że dostanie od razu 5+ limit na własne. Dodatkowo Kuro są to bogowie w DB więc to logiczne że będą robili co im się podoba, sam ich limit i poziom trudności przy wymogach na karte (jeżeli nowy user) automatycznie mają to rekompensować pewnymi bonusami dajęcymi przewagę nad innymi (techniki własne czy długowieczność).

Dodatkowo zauważ że każda technika własna podlega juryzdykcji Adminów z czym idzie że conajmniej 3 musi to zaakceptować, a z czym idzie że na 100% każdy admin będzie chciał z punktu swojej perspektywy uczynić technikę zbalansowaną dając własne warunki akceptacji. Więc w przypadku technik własnych raczej sprawa jest kontrolowana w 100% i jak dotąd ten sposób się sprawdzał unikając technik op. Więc bożek nie bożek też musi się temu podporządkować.

Jeżeli zostaną ustanowione techniki własne + rasowe kaiów + wspólne to bogowie nie będą mogli się uczyć technik innych ras żeby nie było przegięć. Jeżeli jednak nie przejdzie patent z większą ilością technik, to zostanie wprowadzona nauka technik innych ras.

To co zostanie wybrane zależy od userów. Chcę aby to gracze biorący udział w fabule sami zdeterminowali z jaką siłą będą ewentualnie musieli się zmierzyć tak by nie było nażekania iż są OP gdyż sami na to się zgodzili.
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 03, 2012 11:01 pm
Z powodu braku inicjatywy ze strony adminów Przedstawiam pierwszą technikę do ustalenia którą chciałbym omówić z userami któży znają dobrze techniki tak aby była w miarę zbalansowana.

Postanowiłem przygotować liste pierwszych 3 technik dla Kaioshinów:

Kai Kai (カイカイ / Instantaneous Movement)

Coś - Page 2 Instantaneousmovement2

Opis: Jest to technika pozwalająca na natychmiastowe teleportowanie się na dowolną planetę, miejscę lub do dowlonej osoby. W przeciwieńśtwie do Shunkannido wykonujący technikę nie musi skupiać się na specyficznej sygnatuże enegetycznej celu co znaczy że może teleportować się w dowolne miejsce we wszechświecie
[Wymagania: Do ustalenia

Efekt:

Przyboczny Kaioshina - przemieszczanie się w obrębie 1 obszaru (czyt. w obszarze pod
forum np. tylko w obrębie pozostałych miejsc na Ziemi) oraz na dowolną planetę (tylko za pozwoleniem Kaioshina) - brak ograniczenia tygodniowego; Koszt: do ustalenia

Kaio - Oprócz przemieszczania się w obrębie 1 obszaru może przenieść się z własnej woli na planetę którą się opiekuje. (Jeżeli chce przenieść się na inną musi poprosić o pomoc Kaioshina) - brak ograniczenia tygodniowego; Koszt: do ustalenia

Kaioshin - Może przenosić się gdzie mu się żywnie podoba w dowolne miejsce/do dowolnej postaci na całym forum (musi tylko wiedzieć iż owe miejsce istnieje[pierwszy teleport w losowe miejsce jak się nie zna żandych miejsc na planecie]/musi znać postać chociażby z wyglądu) - brak ograniczenia tygodniowego; Koszt:

Zaznaczam że tam gdzie jest napiasne "brak limitu" i "do ustalenia" są do rzeczy o których piszę. Dodatkowo zaznaczam że ta technika MA BYĆ MOCNIEJSZA od Shunkanido. Więc teksty w stylu że nie, lub próby ustalenia jej równej będą kasowane.

Dziękuję.
Anonymous
Gość
Gość

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 03, 2012 11:07 pm
To możesz im dać, żeby było wygodniej, po co mają latać kawały drogi, zawsze może gdzieś komuś pomóc taki Kaio. Ja się zgadzam.
Anonymous
Gość
Gość

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 04, 2012 11:19 am
Al tak mnie jeszcze oświeciło ostatnio gdy rozmawialiśmy na SB o fuzjach.
Kaio mieli kolczyki potara, które pozwalały na fuzję. Nie trzeba teraz wszystkiego opisywać, ale jak myślisz: Kaio powinni takie mieć na starcie by potem ewentualnie dać dwóm userom?
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk0/0Coś - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 04, 2012 11:30 am
Typowe Kaio w ogóle nie wychodziły ze swej planety, to raz, dwa nie posiadali potarów, trzy... pamiętając turniej w zaświatach każdy kaio miał wybrańca ze swojej części wszechświata dzięki czemu nie musieli sami z siebie ingerować. Tak właściwie życie kaio było najnudniejszym życiem w całym DB chyba.

Co do Kai Kai nie powinien to być wysoki koszt, dodatkowo myślę, że można by dawać dodatkowy unik w walce, jeden lub parę. Jedynym wymaganiem używania tej techniki powinno być wyczuwanie ki no przynajmniej średnio zaawansowane, a najlepiej na maxie.. bo znajomość tej techniki także była by ze sobą związana i ograniczona przez drugą... Czy coś ?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 04, 2012 1:46 pm
Nie co do uników to już rozwiązałem tą kwestię sądze że będzie satysfakcjonująca.

Nie żadnej potary, to nie trafiony pomysł już nie mówiąc że trzeba wkońcu FUSIONA zrobić.

Ale trzymajmy się tematu prosiłbym o jakieś konkretne sugestie.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk0/0Coś - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 04, 2012 4:20 pm
Pamiętam, że ten przydupas Kaioshina potrafił leczyć innych. Można by dodać to do technik. Co do KaiKai to myślę że koszty powinny być niższe niż Shunkannido gdyż technika nie wymaga Ki-Feela ale z kolei brak limitów sprawia, że musi ona mieć chociażby większe wymagania jeśli chodzi o samą naukę.

Wstępnie mógłbym zaproponować:

400KI w obrębie jednego pod forum (+150KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości);

600KI w obrębie całej planety (+250KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości);

800KI w obrębie zaświatów (odpowiednik międzyplanetarnego teleportu shunkannido)(+350KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości);

1400Ki jeśli ma zamiar przenieść się na inną planetę (odpowiednik podróży w zaświaty)(+650KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości)
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 04, 2012 11:31 pm
W obrębie podforum chodzi że po prostu jestem w lesie i skacze np z jednego mijsca lasu do drugiego (cały czas w tym temacie) albo uciekam od wroga? Jak tak to sądze że koszty są ok. Choć rozważałem wyższe.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk0/0Coś - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Pon Lis 05, 2012 4:54 pm
Podforum moim zdaniem to np. Pozostałe Miejsca na Ziemi ale rozważając to w ten sposób doszedłem do wniosku, że nie ma sensu tego dzielić tylko dać same koszty za skakanie między tematami w obrębie jednej planety i nie dzielić tego na jakiekolwiek podfora bo np nie wiadomo czy wulkan jest bliżej wielkiego jeziora czy West City. Chyba że sporządziło by się mapkę ale to zbyt kłopotliwe.

Ja moim zdaniem je za bardzo zaniżyłem względem Shunkannido i jeśli uważasz że powinny być wyższe to możesz mieć rację.

Sugerując się tym dałbym coś takiego:

400KI w obrębie jednego tematu (+150KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości) dotyczy również uników;

650KI w obrębie całej planety (+300KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości);

1000KI w obrębie zaświatów (odpowiednik międzyplanetarnego teleportu shunkannido)(+450KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości) dotyczy również podróży między planetami w kosmosie, np. Ziemia-Vegeta;

1900Ki jeśli ma zamiar przenieść się na inną planetę (odpowiednik podróży w zaświaty)(+800KI za każdego pasażera; wstępnie brak limitu w ilości)

Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Pon Lis 05, 2012 5:49 pm
sądze że będzie ok tylko należy odjąć uniki, jak już wspominałem za dodatkowe akcje obronne będzie odpowiadać inna zdolność do nabycia.

Jeszcze sprawa tylko wymagań, ponieważ do tego nie mam kompletnie głowy raz daje zbyt zaniżone zaś często zbyt zawyżone i jak zwykle nie mam dobrej idei na zbalansowane wymagania.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk0/0Coś - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Pon Lis 05, 2012 7:08 pm
No ok. Uniki możesz usunąć. W Shunkannigo mamy wymagania: 50 energii, -120 pkt treningowych, Ki-Feeling.

KF jest nam tu niepotrzebny. Sugerowałbym bardziej zwiększyć wymagania energii i godzin nauki.

100 energii i 150 pkt treningowych? To będzie 75h treningu czyli ponad jedna sesja treningowa by poszła na to. Myślę że byłoby to w miarę sprawiedliwe ze względu na brak innych limitów techniki. Chociażby taki próg PL, tu tego nie ma. Zastanawiam się nawet nad większą ilością godzin.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Wto Lis 06, 2012 7:00 am
Hmm jeżeli to by coś pomogło progiem pl można zastpić rangi Kaishinów. Gdyż każda będzie miałą dostęp do określonych funkcji tej techniki oprócz Kaioshina. Np. Przyboczny może się teleportować np. na ziemię tylko z pomocą swojego pana (prośba/pozwolenie potrzebne od niego).
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sro Lis 07, 2012 11:33 am
Dobra tutaj podaje zpaczowaną wersję Kai Kai jaka zapowiada się narazie i jaka będzie do czasów nerfów widniała w technikach kaioshinów.

Kai Kai (カイカイ / Instantaneous Movement)

Coś - Page 2 Instantaneousmovement2

Opis: Jest to technika pozwalająca na natychmiastowe teleportowanie się na dowolną planetę, miejscę lub do dowlonej osoby. W przeciwieńśtwie do Shunkannido wykonujący technikę nie musi skupiać się na specyficznej sygnatuże enegetycznej celu co znaczy że może teleportować się w dowolne miejsce we wszechświecie
[Wymagania: Siła techniki jest zależna od rangi postaci, 100 - 150 energii , -180 do -220 punktów nauki (jeszcze nie wiem ale tak pomiędzy gdzieś)

Efekt:

Poziom I- wymaga.Przyboczny Kaioshina - przemieszczanie się w obrębie 1 obszaru (czyt. w obszarze podforum np. tylko w obrębie pozostałych miejsc na Ziemi) oraz na dowolną planetę (tylko za pozwoleniem Kaioshina) - brak ograniczenia tygodniowego; Koszt: 400 ki + dodatkowe 150 od pasażera (limit do 2 osób [4 osób dla Kaio i 8 dla Kaioshinów])

Poziom II- wymaga.Kaio - Oprócz przemieszczania się w obrębie 1 obszaru może przenieść się z własnej woli na planetę którą się opiekuje. (Jeżeli chce przenieść się na inną musi poprosić o pomoc Kaioshina) - brak ograniczenia tygodniowego; Koszt: 650 ki + dodatkowe 300 od pasażera (limit 2 osoby [6 osób dla Kaioshinów])

Poziom III- wymaga.Kaioshin - Może przenosić się gdzie mu się żywnie podoba w dowolne miejsce/do dowolnej postaci na całym forum (musi tylko wiedzieć iż owe miejsce istnieje[pierwszy teleport w losowe miejsce jak się nie zna żandych miejsc na planecie]/musi znać postać chociażby z wyglądu) - brak ograniczenia tygodniowego; Koszt: 1500 ki + dodatkowe 500 od pasażera (limit 4 osoby!)

Darowałem sobie dodatkowe koszta na terenie zaświatów jak sugerowałeś Rei poeniważ zaświaty to oólnie ich teren startowy więc są przyzywczajeni do tamtejszych zasad fizyki więc liczy się to dla nich jak regularny obszar dlatego też wyśrodkowałem koszt poziomu III i dodałem limity osobowe

W międzyczasie przygotowałem drugą technikę też jeszcze nieukończona ale to jest jej zarys:

Dokushinjutsu (読心術 / Mind Reading)

Coś - Page 2 Mindreading

Opis: Technika pasywna pozwalająca czytać w myślach napastnika co daje znaczącą przewagę w walce z nim.

[Wymagania: Do ustalenia wraz z poziomem PL, Telepathy

Efekt:

Poziom I - Postać posiadająca Mind Reading ZAWSZE zaczyna pierwsza walkę nieazleżnie od różnicy zr.

Poziom II - Postać otrzymuję 1 dowolną akcję obronną (unik, blok, kontratak etc.) do wyboru, jak ją zużyje nie może jej ponownie użyć. Musi zadeklarować że jest z mind reading

Poziom III (Tylko Kaioshin) - Od teraz 1 dowolna akcja obronna może zostać użyta regularnie co 3 tury.

Słucham sugesti odnośnie obu technik dziękuję.


Ostatnio zmieniony przez Al dnia Sro Lis 14, 2012 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk0/0Coś - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sro Lis 07, 2012 11:51 am
Hmm.. w sumie zawsze rozumiałem czytanie w myślach jako część telepatii, więc także tego używałem, ale właściwie tylko fabularnie, takie bojowe zastosowanie może być ciekawe.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 10, 2012 10:37 am
Przypominam o temacie.
Anonymous
Gość
Gość

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 10, 2012 10:44 am
Osobiście jestem za i nie trzeba niczego zmieniać. ^^
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk0/0Coś - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 10, 2012 1:15 pm
To ja mam pytanie, czy fabularnie telepatii można by wtedy używać do czytania w myślach tak jak to robił Goku z Łysą Pałą ? Or not ?
Anonymous
Gość
Gość

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 10, 2012 5:50 pm
Według mnie wszystko jest dobrze wiec za.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sob Lis 10, 2012 7:29 pm
Hikaru właściwie chodziło o telepatię bojową która czyta myśli tereźniejsze. W przypadku myśli fabularnych można dać jakąś adnotację że można, ewentualnie jak ktoś byłby przeciw można dać ograniczenia że np. Umysł moge sondować postaci o pl nieznacznie wyższym od mojego, równym lub niższym, a postacie o znacząco wyższym pl będą stawiały opór tz. Mur Mentalny. Dodatkowo chciałbym ustalić jakieś wymagania odnośnie bojowej telepatii.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Sro Lis 14, 2012 11:03 am
Informuję że z powodu braku dalszej inicjatywy Czytanie w myślach dojdzie ze znaczącym opóźnieniem narazie dodam gotową wersję Kai Kai.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Coś - Page 2 9tkhzk2250/2250Coś - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Coś - Page 2 Left_bar_bleue0/0Coś - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 18, 2012 8:54 pm
Dokushinjutsu (読心術 / Mind Reading)

Coś - Page 2 Mindreading

Opis: Technika pasywna pozwalająca czytać w myślach napastnika co daje znaczącą przewagę w walce z nim.

[Wymagania: 2000 PL, 100 Energii, Telepathy, -200 pkt nauki.

Efekt:

Poziom I - Postać posiadająca Mind Reading ZAWSZE zaczyna pierwsza walkę nieazleżnie od różnicy zr. (Tej tehchniki może uczyć się przyboczny od NPC Kaioshina, lub Kaio robiąc to samodzielnie)

Poziom II - Postać otrzymuję 1 dowolną akcję obronną (unik, blok, kontratak etc.) do wyboru, jak ją zużyje nie może jej ponownie użyć. Musi zadeklarować że jest z mind reading. (Tego poziomu może się uczyć tylko Kaioshin z PL 6000 i enegrią wynoszącą 500, koszt nauki i uleprzenia -100 pkt nauki)

Poziom III (Tylko Kaioshin) - Od teraz 1 dowolna akcja obronna może zostać użyta regularnie co 3 tury. (Poziom również dla Kaioshina z PL 6500 i energią wynoszącą 800, -100 pkt nauki)

Czytanie w Myślach Fabularne:

Poziom I:
Czytajacy w myślach jest w stanie odczytać tylko obecne myśli chodzace po głowie osoby, takie jak samopoczucie, nastrój, zamiary na tą chwilę etc. W skrócie odczytywanie emocji, nastroju i pamięci krótkotrwałej. (można czytać myśli każdej postaci z równym, niższym lub wyższym o 1000 pl od czytającego, jeżeli osoba ma zamiary wrogie ale nie w tej chwili nie da się ich odczytać)

Poziom II:
Drugi poziom umożliwia głębsze wejście w umysł osobnika umożliwiając nawet odczytanie wcześniej przygotowanej przez przeciwnika strategii, pułapek etc. Czyli odczytywanie pamiecie długotrwałej. (Zasada czytania poziomu II jest taka sama jak w przypadku poziomu I)

Poziom III:
Poziom trzeci pozwala na pełne sondowanie głowy i odczytywanie wszelkich informacji z umysłu osoby począwszy od pamięci krótkotrwałej i długotrwałej, przechodząc przez pamięć deklaratywną i niedeklaratywną kończąc na pamięci leksykalnej i odtwórczej. (Poziom III również działa analogicznie od poziomu I)

Dodałem teraz wymagania i koszta. W sumie na technikę wydaje się około 400 pkt nauki co powinno być dość kosztowne ale w zamian za nieograniczone uniki,bloki,kontry etc raz na 3 tury. Nie wiem jednak jak trafiłem z energią bo mam mały problem ze zrobieniem symulacji takiego kaioshina i obawiam się że takowy może mieć w statach grubo powyżej 800 punktów energii. Dlatego też proszę o ocenę i sugestie.
Anonymous
Gość
Gość

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Nie Lis 18, 2012 9:40 pm
Przypakowana trochę jest ta technika, ale wymagania wydają się być wystarczająco duże.
Za.
Sponsored content

Coś - Page 2 Empty Re: Coś

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito