Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Asteria 9tkhzk750/750Asteria R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Asteria Left_bar_bleue0/0Asteria Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Asteria Empty Asteria

on Sro Kwi 11, 2018 10:11 pm
1. Imię i nazwisko: Asteria Nikos
2. Rasa: Demonica
3. Wiek: 200 lat

4. Wygląd:
Asteria jest piękną kobietą o długich, sięgających połowy jej pleców włosach koloru szkarłatu. Czasami wydaje się, że przypominają ogień, a czasami krew dziewic. Wszystko zależy od światła, które pada na kobietę, jednakże takiego koloru nie uzyska się w sposób chemiczny. Jej oczy są koloru najszlachetniejszego z materiałów, a dokładniej złota. Oczywiście to stwierdzenie wszystkich osób, które na nią patrzą dotyczy jej lewego oka, gdyż prawe najczęściej zakryte jest charakterystyczną grzywką. Mierzy ona równe 172 centymetry wzrostu i waży 62 kilogramy. Posiada bardzo zmysłową figurę z szerokimi biodrami, kształtnym tyłkiem, wąską talią oraz słusznej wielkości biustem. Na jej ciele nie znajdzie się nawet grama zbędnego tłuszczu o czym mogą świadczyć zarysy mięśni na jej płaskim brzuchu. Jedyną rzeczą, która szpeci ten obraz jest kanciasta blizna po lewej stronie jej brzucha. Kobieta nie lubi o niej opowiadać, ale nie wstydzi się jej. Drugą charakterystyczną cechą w jej wyglądzie jest jej uśmiech. Zawsze szczery i radosny, potrafi stopić największe lody. Nikos ma na sobie najczęściej ciemne spodnie podtrzymywane skórzanym paskiem, które podkreślają jej długie nogi i kształtne tyły. Na stopach nosi wysokie buty, na delikatnym obcasie, jednakże potrafi poruszać się na wyższych szpilkach. Jej tors chroniony jest przez szary top, który odsłania jej brzuch, a także posiada przyzwoitej wielkości dekolt, który z racji rozmiaru jej piersi i tak sprawia, że mężczyzną ucieka tam oko. Na to wszystko Asteria zakłada czarny płaszcz z podwiniętymi mankietami, oraz kilkoma naszywkami. W rękach dzierży swój kij, który u szczytu przypomina literę V. Jest to prezent od jej rodziców. Materiał, z którego jest stworzony nie jest jej znany.

5. Charakter:
Trudno określić charakter istoty demonicznego pochodzenia, a szczególnie takiej jak Asteria. Fani staroszkolnych rpgów nazwaliby ją chaotycznie dobrą, jednakże to tylko słowa. Prawdą jest, że kobieta działa na ile pozwala jej sytuacja. Dba zawsze o inne demony, a także o osoby na których jej zależy. Jest bardzo uczuciowa, lecz ukazuje to dopiero po bliższym poznaniu. Stara się być twarda dla siebie i innych, ale ma dobre serce, co ujawnia się kiedy w grę wchodzą dzieci. Ma rozwinięty instynkt macierzyński i choć sama jeszcze nie ma potomstwa, to kocha wszelkie maluchy. Im bardziej urocze tym mocniej chce je tulić. Pojęcie dziecka jest dla niej dość szerokie, ale łatwo się zorientować po jej zachowaniu o tym kto jest dla niej dzieckiem. Jednakże kiedy wymaga tego sytuacja nie waha się kogoś zabić czy torturować z celu uzyskania rzeczy, które są jej potrzebne. Brzydzi się niektórymi zachowaniami, a niektóre uważa za przydatne. Wszystko zależy od jej aktualnej sytuacji. Z całego serca jednakże nie znosi Changelingów i zrobiłaby wiele, by pozbyć się tej rasy z Wszechświata. Jest to dla niej definicja ciemiężyciela i wszystkiego co złe. Straciła przez nich wielu przyjaciół i stała się tym kim musiała się stać, aby przeżyć. Nauczyła się, że czasami musi zniknąć z widoku i przeczekać. Te doświadczenia sprawiły, iż lubi działać po cichu i wykorzystywać równocześnie swój urok. Jej ciało jest darem i doskonale wie jak działa na poszczególnych osobników. Czasami jeden uśmiech da jej więcej niż pięść.

6. Główna motywacja: Chce sprawić, by jej bracia znów byli wielcy.

7. Historia:
Asteria przyszła na świat setki lat później po wiekopomnych wydarzeniach, które zmieniły Wszechświat. Jej matka Saia bardzo cieszyła się z jej narodzin, gdyż był to potwornie burzliwy okres czasu i pojawienie się małego dziecka było dla jej rodziców prawdziwym promykiem światła. Jednakże otrzymała swoje imię ze względu na to, że w nocy kiedy przyszła na świat była istna burza spadających gwiazd. Rodzice uznali to za znak. Tak więc dziewczynka dorastała przy matce, gdyż ojciec znikł po kilkudziesięciu latach. Nie wiedziała czy zginął czy też gdzieś został pojmany. Jej matka przeżywała to mocno, ale nie chciała tego po sobie pokazać. Zamiast tego skupiła się na ochronie i nauce swojego dziecka. Opowiadała małej Asterii o czasach ostatnich cesarzy Demonów, o tym jak korona została odrzucona oraz o niewoli i powolnym upadku ich rasy. Przez wiele lat zmieniały swoje miejsce zamieszkania dość często, gdyż łowcy niewolników skupiali się na demonach. Te, które przetrwały ataki były skazywane na los gorszy od śmierci. Na korzyść Asterii i jej matki przemawiało to, że starsza demonica potrafiła zmieniać swój wygląd, zaś dziewczynka była niczym skóra ściągnięta z jej matki. Była zbyt młoda, by nauczyć się tej umiejętności jednakże wyglądała jak normalny człowiek i to bardzo często ratowało jej skórę. Ostatecznie znalazły swoje miejsce na Helisticionie, gdzie rządziły demony, a ich prześladowcy nie mieli prawa wstępu. Tam Asteria i Saia mogły odpocząć, a dziewczynka znalazła kilku przyjaciół.

Tak też mijały lata, które dziewczę spędzało na zabawach z rówieśnikami, a następnie na treningu z matka i jej znajomymi. Asteria dorastała i coraz bardziej przypominała swoją matkę, z czego ta była dumna, zaś wszyscy zastanawiali się jak wiele panna Nikos osiągnie w swoim życiu. Ona sama nie wiedziała czego chce od życia. Była jeszcze młoda i miała pstro w głowie jak to mówiła matka. Nie chciała do końca życia siedzieć na Helisticionie, tylko podróżować i zwiedzać jak najwięcej. Matka przestrzegała ją, ale ta jej nie słuchała. I oczywiście musiała postawić na swoim, a skutki były opłakane. Podczas kolejnego wypadu ze znajomymi na Ziemię zostali wytropieni przez łowców demonów. As nie została zakneblowana i wrzucona do transportu tylko dlatego, że spodobała się dowódcy, któremu zamarzyło się zbrukać ciało młodej demonicy. Był nawet miły, przynajmniej do czasu jak otrzymał cios w żebra i uderzenie głową w nos. Wściekły dźgnął As w brzuch i zamierzał ponowić atak, kiedy usłyszał krzyki swoich ludzi. Jak się okazało to matka dziewczyny znalazła ją i wyrżnęła cały oddział najemników, którzy szukali kolejnych niewolników dla Changelingów. Asteria cierpiała psychicznie i fizycznie przez długi czas, lecz wreszcie sobie uświadomiła czego chce od życia. Postanowiła odpłacić ich prześladowcom za cały ból, którego doświadczyli jej pobratymcy. Zaczęła się intensywnie uczyć, a także przykładać do ćwiczeń z matką. Bywała też na różnych planetach, ale nie w celu zabawy, tylko zdobywania informacji. Uczyła się zachowań swoich wrogów oraz szukała ich słabych stron. Teraz zaś udaje się z kolejną misją na Namek. Ma nadzieję zdobyć kolejne informacje, a może komuś pomóc.

8. Tokeny treningowe:
Całkowita ilość Tokenów Treningowych: 360
Tokeny Treningowe pozostałe do rozdania: 60

9. Statystyki:
Siła:100
Zręczność:25
Wytrzymałość: 75
Energia:100
Punty Życia: 750 HP
Power Level: 2650

10. Techniki:
1 TKI - Kąsacz: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 1.5S, precyzyjny - Wojownik łączy palce i unosi ku górze by zacząć żądlić wykonując proste pchnięcia. Niepozorna, acz bezpieczna w przypadku ryzyka odbicia. (Otrzymana na start)

11. Przemiany:
Zapieczętowany – Poziom 1

12. Umiejętności:
Aspekt energii
Całkowita ilość Tokenów Nauki: 5
Tokeny Nauki pozostałe do rozdania: 5

13. Przedmioty:
Ilość Smoczego Oddechu:  450
Ilość pożywienia: 100
- kij z tajemniczego materiału
- „Eliksir miłości” – otrzymujesz eliksir miłości. Jeśli ktokolwiek go wypije, natychmiast zakocha się w tobie. Do jednorazowego użytku. Przedmiot z loterii z 13.05.18
- Wisiorek z łańcuszkiem
- Pierścień
- 170 jednostek smoczego oddechu - Za event "Smoczy Oddech"
14. Ważne informacje:
- Aktualnie brak.


Historia zmian MG:
Ostatnio zmieniony przez Asteria dnia Sob Paź 20, 2018 9:42 pm, w całości zmieniany 4 razy

______________________

Asteria Tenor

#66FFFF
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Asteria 9tkhzk1510/1510Asteria R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Asteria Left_bar_bleue0/0Asteria Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Asteria Empty Re: Asteria

on Sro Kwi 11, 2018 10:33 pm
Akcepty Karty Postaci:

Vvien:
Przeczytałam; historia trzyma się dość aktualnych informacji za tysiąca lat, jak i za chwili obecnej. Łowcy demonów nadal istnieją, choć większość oddziałów została rozwiązana bo popyt na nich drastycznie spadł. Zwykle ich główny dochód to właśnie sprzedaż demonów changelingom, co czyni ich bardziej łowcami niewolników w kierunku konkretnej rasy, niżeli starodawnymi eksterminatorami demonów.
Rozgadałam się, akcept. Kij ma właściwości wyłącznie fabularne, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał odblokować w niej jakąś moc, czy wykorzystać go w walce z dodatkowymi bonusami np. z umiejętnością broń biała. Będziesz musiał odblokować jej "funkcjonalność w walce" za smoczy oddech, tak jakbyś kupował nową broń. To jedyny mój warunek. Zaznaczam z dodatkowymi bonusami, możesz używać nadal czysto fabularnie także w walce, tylko nie masz z niego korzyści w ogóle. - 11.04.18

Al:
Dobra ja również przeczytałem kp. Przyłożyłeś się do opisu wyglądu i charakteru. Sama historia jest ok.
Akcept
ZAMYKAM - 13.04.18

______________________

Know your place:

Asteria 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Asteria De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Asteria 12
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito