Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1040
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Sklep "Upominki, zwierzaki i bibeloty"

on Sob Kwi 07, 2018 4:06 pm
Sklepik "Upominki, zwierzaki i bibeloty" prowadzi starsza Pani imieniem Antonina. Można u niej zakupić bardzo wiele dziwnych rzeczy, jakie mogłyby przyjąć Ci do głowy. O ile dosłyszy, co zamawiasz.. Sklepik jest utrzymany w dość tajemniczym stylu, a sporo przeróżnych rzeczy wręcz napiera na klienta. Zapewne działania i przeznaczenia wielu z nich nie pozna się, ale odpowiednia cena kusi, by zakupić kilka rzeczy.

______________________


avatar
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1026
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Re: Sklep "Upominki, zwierzaki i bibeloty"

on Wto Kwi 17, 2018 10:10 pm
Asteria wylądowała sprawnie po przerzucie, który zafundowała jej matka. Może i portale były szybkie, ale cholernie nieprzyjemne. Mąciły jej w głowie, a na dodatek niszczyły fryzurę. Demonica poprawiła swoje włosy, a następnie odesłała swój kij do wymiaru. Nie będzie łaziła z nim jak głupia po mieście. I tak przyciągała już sporo uwagi i dodatkowe spojrzenia nie były jej potrzebne. Otrzepała się jeszcze i wyszła z zaułka, gdzie została wyrzucona. Serio musi pogadać z matką na ten temat. Niby to proste urządzenie, a nie mogą jej normalnie przerzucić. Raz trafiła do tego jeziora. Do dziś ma ciarki jak sobie przypomni co tam pływało. Jak niektórzy tam włażą z własnej i nieprzymuszonej woli to nie wiedziała. Widocznie niektórym rasom brakuje kilku zwojów w mózgu. W pewnym sensie mogła to być prawda. Gdy patrzyła na takich Saiyan to oni przecież mieli zakodowane w mózgownicach same najprostsze rozkazy. Zjeść, zabić, rozwalić, kopulować i tyle. Ona w każdym razie miała inne priorytety. Dostała pewien cynk i chciała to sprawdzić, ale najpierw małe zakupy. Przynajmniej jednym z plusów tego lądowania było to, że znalazła się w części, gdzie można było trochę poszaleć. Jej uwagę przyciągnął jeden z mniejszych sklepików, od którego aż biła tajemnicza energia. Asteria z olbrzymim uśmiechem przekroczyła próg sklepu i zaczęła buszować po półkach co rusz zachwycając się kolejnymi rzeczami. Gdyby mogła to pewnie kupiłaby tyle rzeczy, by obdarować cały Helisticion, ale niestety nie starczyłoby jej kasy. Ceny były przystępne, ale nie za pół darmo.
- Co robić, co robić? – mówiła do siebie patrząc na wisiorki, które były zawieszone na tablicy tuż obok kasy. Nie mogła się zdecydować.

______________________

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito