Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
Joker
Liczba postów : 278
Data rejestracji : 29/11/2015


Identification Number
Punkty Życia:
500/750  (500/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Fairy Tail [Raz nie płacz]

on Pon Mar 26, 2018 3:40 pm
Dzień dobry cześć boże, na początek informacja: Zabójcy demonów są w planach, ale na początek chciałbym zacząć od uniwersum dobrze znanego graczom na forum.Zarys fabułki: Zaczyna się w A: Przed powrotem Erzy w 5 odcinku czyli na samym początku
B: Po 7 latach czyli wtedy gdy wrócili z Wyspy Tenrou. Lecimy zgodnie z fabułką FT, ale z poprawkami, nowymi wątkami itp.

Więc jak się zgłosić? takoż podaje przykład z wyjaśnieniem Very Happy :

1. Imię i nazwisko: Chyba nie trzeba wyjaśniać

2. Wiek: Tego też chyba

3. Wygląd, opis + Avek, np: Rozmiar biustu, włosy, znaki szczególne

4. Charakter: Leń, Emo, Nadpobudliwiec te sprawy

5. Historia: Coś o naszej postaci, dlaczego dołączyła akurat do Fairy Tail

6. Relacje: Czyli jakie są nasze relacje z innymi osobami [w tym oryginalnymi postaciami z uniwersum]

7. Magia: Mamy tutaj bardzo wiele do koloro do wyboru, ale napiszę kilka przykładów:

-magia zabójców [Niedostępna, chyba że po wyjątkowym przypadku]
- Magia pierścienia
-Magia tworzenia [inaczej alchemiczna]
-magia gwiezdnych duchów [tu proszę wymyślić swoje duchy]
- Magia Przejęcia [opisujemy jakiego potwora wchłonęliśmy i co potrafi]

8.Atut: Coś w czym nasza postać odstaje od reszty, może być to wszystko [lenistwo=Al] wytapianie brązu [Hik] wydzielanie majestatu [Raz] Tworzenie Haremu[Vulfi] ogólnie wasze specjalne nie nadnaturalne umiejki Very Happy

Słabość: Czyli np: coś co nas eliminuję w walce od razu np: Choroba lokomocyjna u Slayerów Smoczych

Ciekawostki i inne rzeczy: Czyli dodatkowe info o postaci, jej umiejętności przydatne na co dzień itp.I wiele innych które można wymyślić, w miarę rozwoju fabułki można uzyskać drugą magię, co więcej, prawdopodobnie w pewnych momentach to czytający będą mogli podjąć decyzje swoich postaci Very Happy

I to chyba wszystko, a nie ma konieczności bycia w FT, ale ostrzegam że to oni są główną osią fabułki


Ostatnio zmieniony przez Shadow dnia Pon Mar 26, 2018 9:24 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Al
Esper Admin
Esper Admin
Liczba postów : 1444
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Fairy Tail [Raz nie płacz]

on Pon Mar 26, 2018 5:16 pm
1. Imię i nazwisko: Alcadeias Hershell

2. Wiek: 27 (wygląda na 16)

3. Wygląd, opis + Avek, np: To facet nie ma cycków. Poszukam czegoś

4. Charakter: Leń, ADHD, Nadpobudliwy. Lubi jeść, spać i grać oraz tylko w przypadku spraw magicznych, kolekcjonować artefakty, gadżety, interesującą broń oraz grimuary. Jego pasja to magia, gdy widzi nowy rodzaj magii zaczyna się anormalnie ślinić i musi od razu ją poznać. Uwielbia walczyć z użyciem magii, szczególnie jak przeciwnik jest od niego słabszy, kocha bawić z przeciwnikiem i nie ujawnia swoich asów chyba, że jest to konieczne. Kieruje się swoim nastrojem i zachciankami co czyni go osoba nieprzewidywalną.

5. Historia: Nie dołączył do Fairy Tail, to niezależny czarodziej, który bierze zlecenia bez pośrednictwa gildii, najemnik, czarodziej do wynajęcia, szukający sam pracy i zajęcia, nie chce być przykuty do jednej gildii na dobre, nawet jeżeli oznacza to mniej znajomych.... nie zmienia to faktu że często zdarza mu się współpracować z innymi czarodziejami z różnych gildii, lubi naprzykrzać się czarnym gildiom i czasami rządowi. Nie rozstaje się ze swoim długim srebrnym mieczem, którego ostrze przy rękojeści jest związane starym bandażem, nazywa go księżycową klingą.

6. Relacje: Brak, podchodzi czysto zawodowo, choć raz jak udawał żebraka jakaś blondynka z kucykami sypnęła mu sporo grosza. Nie lub go rząd ani ciule rady, często podpada czarnym gildiom, te zwykle go nie tykają, bo naprzykrza się każdemu kto mu przeszkadza. Fakt faktem pare razy zaproszono go na piwo. Za pierwszym razem jakiś ulizany staruch bez nogi i ręki okryty szmatą, drugim razem jakiś inny ulizany staruch-dandys w gajerku a za trzecim razem napił się po robocie z chłopakami z sabertootha.

7. Magia: Magia Białego Smoczego zabójcy, (mam w nosie że niedostępna, to moja ulubiona koniec kropka i tak ją tu zamieściłem xD)

A Jeżeli nie (lepiej by tak XD) to:

Magia: Takeover Demon Fenris
Wygląd:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Zdolności Demona: Magia Grawitacji

TADA!

______________________

[You must be registered and logged in to see this link.]
- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

[You must be registered and logged in to see this link.]
- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie [You must be registered and logged in to see this image.]:
[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1026
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Re: Fairy Tail [Raz nie płacz]

on Czw Kwi 05, 2018 7:34 pm
1.Imię i nazwisko: Crane Bloodfallen.
2.Wiek: 23 lata
3.Wygląd taki jak na avatarze, jednakże nosi brązowe spodnie, za znak gildii ma umiejscowiony na lewym ramieniu. W chłodniejsze dni nosi ciemny płaszcz. [You must be registered and logged in to see this link.]

4.Charakter:
Jest to osoba lubiąca się bawić, o ile sama zabawa nie powoduje, że ktoś ucierpi znacznie lub nie zostanie zniszczony budynek. Dlatego też musi kontrolować tych bardziej zaangażowanych w dobrą imprezę (tak Natsu tutaj wzrok skierowany na ciebie). Kiedy dochodzi do bójek to nie skacze do kotła, ale zazwyczaj stara się kontrolować walkę. W którą wchodzi dopiero, kiedy ktoś przegnie, a zazwyczaj tak się dzieje. Lubi się pośmiać i popić z przyjaciółmi, lecz w trakcie walki i na zadaniach jest śmiertelnie poważny. Zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw, jakie mogą czyhać na nierozważnych osobników. Jest opiekuńczy w stosunku do młodszych członków gildii, a do starszych stażem nie waha się pyskować czy się z nimi kłócić. Nieważne czy to Erza, Mira, Laxus czy też Macao. Kocha też rywalizację i szukanie mocnych przeciwników, dzięki którym może się sprawdzić.

5.Historia:
Początek jego życia nie był zbyt miły, gdyż stracił rodziców w bardzo młodym wieku. Jego rodzinna wioska została zniszczona przez jedną z wielu mrocznych gildii, które czciły mrocznego maga. Crane wraz z nielicznymi ocalałymi znalazł się w Magnoli, a tam został przygarnięty przez sierociniec przy kościele. Przebywał w nim przez dwa lata w międzyczasie często bywając w głównej gildii tego miasta, a mianowicie Fairy Tail. W pewnym czasie stał się tam już praktycznie głównym bywalcem i w wieku dwunastu lat dołącza do Fairy Tail stając się pełnoprawnym członkiem. W miarę upływu latu poznaje coraz to nowych członków, z którymi się zaprzyjaźnia i współpracuje, a także rozwija swoją magię. Dzięki swoim wyczynom i pracy zostaje zauważony przez Radę Magiczną i jest jednym z wielu kandydatów, którzy mogliby w przyszłości zostać Świętymi Magami. Powoduje to, że często ma okazje podróżować do siedziby Rady, ale nie ma dobrego zdania o większości radnych, a także o niektórych z Dziesięciu. Wynikało to pewnie z relacji pomiędzy jego ukochaną gildią, a Radą. Nie było im po drodze, ale starał się kontrolować swoich towarzyszy, by nie robili więcej problemów, niż trzeba było. Lecz i tak zawsze czekała go i jego kolegę misja zapłaty co miesięcznych szkód. Aktualnie przygotowuje się do kolejnych zadań.

6.Magia:
Jego magia opiera się na pełnej kontroli Ethernano, które znajduje się w powietrzu, a także na jego własnych zasobach magicznych. Nie zamienia tego w żadne lodowe twory czy ogniste beknięcia. Używa czystej energii o atakowania potężnymi falami mocy czy podmuchami energii. Potrafi stworzyć bariery chroniące jego i jego towarzyszy i zarówno może być to olbrzymia tarcza, jak i cienka otoczka, która chroni jego ciało. Dzięki kontroli Ethernano może wpływać na przedmioty w pobliskim otoczeniu, a także na swoich przeciwniku. Odpowiednie natężenie energii i skupienie jej w jednym punkcie jest zdolne do połamania kości, choć Crane trenuje w celu tworzenia jeszcze większych zniszczeń. Jego kartą atutową jest skupienie swojej mocy w celu podkręcenia jego ciała do olbrzymich możliwości. Jego siła, zręczność, wytrzymałość, szybkość i analiza wchodzą na wysoki poziom, na którym praktycznie masakruje przeciwnika. Jednakże wielka moc niesie ze sobą wielkie konsekwencje. Crane używa tego tylko w ostateczności, gdyż bardzo obciąża to jego organizm. W razie przedobrzenia grozi śmiercią. Potrafi jednak używać tej umiejętności w sposób rozłożony zwiększając jeden aspekt na raz.

Fale mocy, które mogą zarówno ciąć wszystko czego dotknąć, jak i odepchnąć. W każdym momencie może nastąpić eksplozja skondensowanej mocy.
Gniew Boga – Potężne wyładowanie mocy przypominające słup, które potrafi zmieść wszystko w swoim zasięgu.

7.Relacje:
Shido – Jego partner podczas misji i jeden z bliższych przyjaciół. Można powiedzieć, że obydwaj mają najlepsze kontakty w Radzie, dlatego często są tam wysyłani w celu ugaszenia pożarów.

Alcadeias Hershell – Spotkali się kilka razy na wspólnym zleceniu. Crane nawet gościa lubi. Można się z nim napić.

Erza Scarlet – Traktuje ją jak młodszą siostrę i jest tak od samego jej początku w gildii. Musiał temperować zapędy co poniektórych osób do dokuczania dziewczynie. W późniejszych latach, kiedy zaczęła już się rządzić nie musiał o nią dbać, ale i tak zawsze uważał ją za młodszą siostrę. Pamięta, że na pierwsze urodziny, które spędzała jako członkini gildii podarował jej kolczyki, które ma do dziś.

Cana Alberona – Uwielbia dziewczynę, z którą często dyskutują na bardzo interesujące tematy. Zwłaszcza po tej siódmej butelce. Zna ją praktycznie najdłużej z całej Gildii i jest dla niego przyjaciółką, choć czasami trzeba było ją odnosić na chatę.

Mirajane Strauss – Jak Miruś można nie kochać? W końcu to top modelka i najsłodsza osoba na całym świecie. No przynajmniej teraz, bo wcześniej to była olbrzymim wrzodem na dupie i tylko szukała okazji, by robić bajzel z Erzą. Teraz jednak jest taka miła, a Crane zawsze ma u niej darmowe ciasteczka.

Jellal aka Sirgund – Toleruje gościa, ale z jakiegoś powodu czuje, że trzeba na niego uważać. Za tą jego miłą twarzyczką czai się czysty demon.

Ultear Milkovich – Często widuje ciemnowłosą damę, gdyż ona pracuje przy Radzie, a on tam musi bywać. Kilka razy zaprosił dziewczynę na kawę, a ona się zgodziła. I tak sobie czas płynie (zapewne po tym jak zdradzi i rozpiździ radę to będzie jej szukał).

Laxus Dreyar – Jego poprzedni partner na misjach i przyjaciel. Przyjaźnili się do gówniarza, ale od kiedy Laxus zaczął się zmieniać to ich przyjaźń podupadała. Aktualnie nie są partnerami, lecz Crane jest jednym z nielicznych, którzy mają na blondyna jeszcze jakiś wpływ. (Jak się ogarnie to pogadają od serca)

Natsu i Grey – Opieprza Greya za każdym razem, jak traci garderobę poniżej pasa, a Natsu wali w łeb kiedy już n-ty raz proponuje mu walkę. Podczas bójek całej gildii zazwyczaj kończy walcząc z jednym, albo drugim. Poza tym uwielbia chłopaków i traktuje ich jak swoich najlepszych kumpli. Skoczyłby za nimi w ogień. No przynajmniej do tego czasu nim Salamander by go zjadł.

Lucy – Nie zna jeszcze dziewczyny zbyt dobrze, ale wydaje się miła, grzeczna i otwarta na naukę. Z chęcią ją pozna mocniej.

Gildarts – Uczył młodego Crane’a jak się posługiwać ma swoją magią. Przynajmniej wtedy kiedy łaskawie zjawił się w gildii. Jest swoistym mentorem chłopaka, ale im lata płyną tym mniej się go potrzebuje. Jest on swego rodzaju celem Bloodfallena. Chce osiągnąć taki sam poziom, a nawet go przebić.

Makarov – Szanuje mistrza bezgranicznie i słucha każdego jego słowa. Traktuje go jak ojca.

Juvia Lockser – Po tym jak przystąpi do Gildii będzie ją traktował z delikatnym dystansem i badał jej zachowanie. Po czasie, a zapewne po arcu Laxusa, nie będzie miał już zastrzeżeń do dziewczyny i będzie stał za nią pełnym murem. Będzie też dawał jej podpowiedzi co ma robić z Greyem.

Gajeel Redfox – Nieufność i dystans będą początkowo cechować relację Crane’a do smoczego zabójcy, ale w miarę upływu czasu i zachowania Gajeela polubi gościa, a nawet będzie jedynym któremu podoba się śpiew Redfoxa. Dobre relacje do sagi z przed Egzaminem.

Wendy Marvell – Traktuje młodą jak siostrzyczkę i stara się ją chronić. Uważa, że jest urocza i bardzo grzeczna. Stara się jej pomagać i chronić przed bardziej zbereźną częścią Gildii.

Happy - Kot to kot. Lubi małego, bo zna go od urodzenia i czasami nawet ma dla niego rybkę.

W stosunku do innych członków gildii ma pozytywne uczucia. Traktuje ich jako swoją rodzinę.
Szanuje inne gildie, ale tylko na tyle ile trzeba przy zdrowej konkurencji. Lubi się porównywać z ich osiągnięciami. Nienawidzi wszelkich mrocznych gildii.

8. Atut: Umysł. Wysoki iloraz inteligencji, połączone z szybkich analizowaniem faktów.
9. Słabości: On sam, a dokładniej jego magia, która może go zabić jeśli przedobrzy.

10. Ciekawostki:
- Nie wierzy w żadnego konkretnego boga, ale wie, że coś czuwa nad nim.
- Uwielbia czytać. W domu posiada istną bibliotekę książek traktujących o historii, mitologii, teologii i wszelakich innych dziedzinach. Często wymienia się książkami z Levy.
- Posiada rodzoną młodszą siostrę, lecz po rozdzieleniu w trakcie ataku na ich wioskę nie wie co się z nią dzieje. Szuka jej cały czas.
- Lubi Ultear. Naprawdę lubi, ale nie przyzna się nikomu.
- Jego siła jest na poziomie maga klasy S.
- Pije piwo albo wino, a często kłoci się z Caną, która wypija jego ulubione.
- Podczas jednej z potyczek Miry i Erzy próbował dziewczyny rozdzielić. Skończyło się to złamaną ręką Crane'a i guzami na głowach panienek. Dlatego dostaje ciastka gratis.
- Czasami nazywany małym Gildartsem z racji na podobne działanie ich magii.

______________________

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Re: Fairy Tail [Raz nie płacz]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito