Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
Minato
Liczba postów : 11
Data rejestracji : 12/10/2015

Skąd : Mazury

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Dakon (update)

on Pią Paź 16, 2015 3:11 pm
1. Imię i nazwisko – Dakon Nisshoku

2. Rasa – Half-Saiyanin

3. Wiek - 23 lata



WyglądDakon to dość typowy Half-Saiyanin. Jest dość wysoki i umięśniony. Jego włosy są ustawione do góry, lecz dwa kosmyki opadają mu na czoło. Jego włosy są brązowe po matce – Ziemiance, która również ma włosy tego koloru. Ma dość krótki tułów i długie nogi. Na ogół ubiera się w czerwoną, uszytą z ciężkich materiałów koszulkę, na którą wkłada szary, luźny strój do walki, który przewiązuje czerwonym pasem a na ręce zakłada czerwone frotki. Jego ogon ma barwę taką samą jak jego włosy. Do tego nosi fioletowe, wiązane buty z obciążnikami w podeszwach.
CharakterDakon przez to że większość czasu w dzieciństwie spędzał z matką – Ziemianką wyrósł na dość miłego chłopaka, był przyjacielski, miły i kulturalny, aczkolwiek kochał też walkę i uwielbiał trenować, to właśnie pozostało mu po ojcu – Saiyaninie. Regularnie trenuje, ponieważ jest żądny siły, lecz nie robi tego w celu panowania nad wszechświatem, lecz po prostu by mieć tą potęgę, która sprawi, że nie łatwo będzie stawić mu czoła. Jest dość uparty, więc gdy postawi sobie coś za cel nie ma przebacz by odpuścił. Nigdy się nie poddaje i posiada ogromną wiarę w siebie. Nie toleruje osób, które na starcie uważają, że coś im się nie uda, albowiem on uważa kompletnie inaczej. Nie zależnie od tego czy czeka przed nim banalnie proste zadanie, które wykonałoby nawet dziecko, czy też zadanie, które przerasta jego możliwości zawsze z powaga się za nie zabiera i próbuje je wykonać aż do skutku nie przyjmując do siebie, że może być inaczej.
Historia

Narodziny

Dakon narodził się na Ziemi w wyniku romansu Saiyanina i Ziemianki. Około 3 miesiące przed narodzinami syna Saiyanin, który go spłodził odleciał na Vegetę nic nie wiedząc o tym, iż na Ziemi kilka miesięcy później narodził się jego syn. Matka Halfa, która miała na imię Inoki nie poinformowała jego ojca o tym, że ten ma syna, ponieważ bała się że ten zabierze pierworodnego na planetę z której pochodzi, lecz wiedząc jak ta rasa odnosi się do siły i walki matka postanowiła że będzie trenować chłopaka, lecz jednocześnie nauczy go cech bardziej ludzkich niż Saiyańskich, ponieważ nie chciała by jej syn wyrósł na brutala dla którego liczy się tylko i wyłącznie walka i siła. Przez pierwsze lata kobieta wychowywała go jak zwykłe dziecko, lecz gdy ten skończył 3 lata uznała, że czas na pierwsze ćwiczenia, które przygotują go na przyszły wysiłek

3-6 lat

Tak więc matka młodego Halfa trenowała go na tyle na ile była w stanie, ten jako dziecko nie za bardzo rozumiał po co to robił lecz robił to co kazała mu matka i tak zaczął się trening który trwał kolejne lata, codziennie chłopak trenował po kilka godzin z matką, Na początku były to oczywiście bardzo proste ćwiczenia które miały przygotować go na wysiłek, lecz z czasem dochodziły też ćwiczenia które miały rozwinąć też tkankę mięśniową . Gdy chłopak zaczął dorastać matka starała się dopasowywać odpowiednie ćwiczenia i treningi takie by chłopak dawał sobie z nimi radę, ale i takie, które spowodują przyrost jego siły. Każdy dzień zaczynał się tak samo – tuż po śniadaniu zaczynały się treningi w postaci pompek brzuszków i innych ćwiczeń, z którymi poradziłoby sobie dziecko, które ma w sobie coś z Saiyana. Gdy tylko chłopak skończył 6 lat matka zaczęła szukać mu trenera, który wprowadziłby mu nieco bardziej profesjonalne ćwiczenia niż ona, oraz dodałby poza tym znajomość sztuk walki

6-8 lat

Tak oto, gdy Dakon skończył 6 lat jego matka znalazła trenera, który podjął się trenowania chłopaka.  Był to starszy mężczyzna o imieniu Sai, który prowadził nie wielkie dojo. Uznał on, że trenowanie chłopaka będzie ciekawą opcją, tym bardziej, iż dostrzegł w chłopaku potencjał. Pierwsze dni treningu były bardzo ciężkie dla młodego chłopaka albowiem trener zaczął od sztuk walki, więc chłopak wracał do domu dość mocno posiniaczony, lecz z dnia na dzień uczył się coraz więcej. Pod okiem trenera rosła w nim zaciętość, pewność siebie i miłość do treningów i walki. Codziennie z chęcią pojawiał się na treningach gdzie uczył się nowych ciosów oraz gdzie ćwiczył swoją szybkość i siłę. Gdy skończył 8 lat zaciekawiony tym, iż widywał inne dzieci w jego wieku, które szły u boku swych ojców zapytał matkę o to gdzie jest jego ojciec, ta wtedy wyjawiła mu, iż jego ojciec jest potężnym wojownikiem z innej planety, po którym właśnie chłopak ma ogon.

8 lat

Nie długo po tej rozmowie na Ziemi ponownie pojawił się ojciec chłopaka, jego matka nie spodziewała się go więc nie zdążyła ukryć syna. Saiyanin, który na imię miał Kimei widząc młodego chłopaka z ogonem nie musiał długo myśleć by wiedzieć, iż jest to jego dziecko.  Był on wściekły na matkę chłopaka, że ta nie poinformowała go o ciąży, gdy ten jeszcze był na ziemi, więc bez słowa zabrał Dakona ze sobą. Chłopak był zrozpaczony i wściekły, że ten rozdziela go z matką, lecz gdy tylko spróbował uderzyć ojca ten oddał mu, ale na tyle mocno, że Dakon padł nie przytomny. Obudził się w kapsule, którą leciał wraz z ojcem na Vegetę. Chłopak widząc, że nie ma jak już wrócić zrezygnowany po prostu siedział czekając aż dotrze tam gdzie zabiera go ojciec.

9-12 lat

tuż przed przylotem na Vegetę Dakon skończył 9 lat. Sam nie wiedział, czego się spodziewać, więc tylko milczał, gdy jego ojciec zabrał go na pustkowia planety gdzie zostawił go z niczym by sprawdzić czy jego dzieciak do czegokolwiek się nadaje. Dakon pierwsze dni przesiedział w 1 miejscu nie wiedząc do końca, co ze sobą zrobić. Gdy we znaki zaczęły mu się dawać głód i pragnienie wyruszył dalej by znaleźć cokolwiek, czym mógłby zaspokoić potrzeby. Po pewnym czasie udało mu się znaleźć jakąś grotę gdzie znajdowała się bestia, która zaatakowała chłopaka. Ten niestety dość mocno oberwał, ale ostatecznie udało mu się zabić bestię, której mięso posłużyło mu za posiłek. Ciągle miał problem z wodą, lecz na szczęście w głębi jaskini po kamieniach ściekała woda, ten najedzony i w miarę napojony, ale poobijany ruszył dalej. Z czasem widząc, że za każdym razem przy próbie zdobycia pokarmu kończy w dość kiepskim stanie zaczął trenować na tyle na ile mógł w samotności, aby te problemy, choć trochę się zmniejszyły. No cóż, życie jego na pustkowiach było monotonne, albowiem każdy dzień wyglądał tak samo, śniadanie z resztek upolowanego stworzenia, szukanie wody, polowanie, trening, jedzenie i sen. Tak mijał mu czas, który dłużył mu się niemiłosiernie. Gdy skończył 12 lat ojciec przyleciał, aby sprawdzić czy jego syn nadal żyje.  Zadowolony tym, że chłopakowi udało się przeżyć zabiera go z powrotem do miasta centralnego, gdzie zostawił go samemu sobie każąc trenować, a sam poleciał na kolejną misję. Dakon, mimo iż nienawidził ojca i tak trenował, aby któregoś dnia go pokonać i powrócić na Ziemię, do matki.

12-16 lat

Tak, więc chłopak codziennie trenował na ulicach i w parku miasta chcąc przerosnąć swojego ojca.  Gdy miał 13 lat udało mu się przypadkiem usłyszeć coś o akademii wojskowej Saiyanów, nie wiedział do końca, co to jest, lecz po nazwie stwierdził, że to miejsce, w którym przygotowują takich jak jego ojciec do walki w wojsku. Wiedząc to uznał, iż to będzie najlepsze miejsce by zdobyć siłę do pokonania ojca. Chcąc mieć pewność, że na pewno go przyjmą wytrwale ćwiczył przez kolejne lata. Myślał, że jego ojciec z czasem po niego przybędzie, lecz mijały lata a nie było go widać. Któregoś razu trenując w parku usłyszał rozmowę grupy Saiyan, którzy mówili coś o śmierci jednego z wojowników i po chwili Dakon w rozmowie usłyszał imię swego ojca. Był wtedy z jednej strony szczęśliwy z 2 wściekły, szczęśliwy, bo jego ojciec, który zabrał go od matki i wystawił na tyle niebezpieczeństw w końcu zginął, lecz z 2 strony Dakon chciał sam pozbawić go życia.

16-23 lat

Wiedząc, że nikt po niego nie przyjdzie Chłopak pędem ruszył prosto przed siebie by znaleźć jakieś miejsce, w którym łatwiej będzie mu trenować, wtedy jeszcze nie wiedział, że w akademii przyjmują już od 16 raku życia, więc ruszył jeszcze sam nie wiedział gzie by przygotować się do próby wstąpienia tam.  Tak, więc Dakon Wybiegając z wszelkich zabudowań miejskich znalazł się ponownie na terenach podobnych do tych, w których zostawił go ojciec. Tam, w samotności trenował i starał się przygotować na to, co będzie go czekać w przyszłości. Mimo iż jego dni ponownie stały się rutyną tym razem nie przeszkadzało mu to, ponieważ tym razem sam o tym zadecydował. A czemu dalej chciał wstąpić do Akademii? Bo wiedząc, że jego ojciec zapewne tez w niej był przypuszczał, że z czasem dostanie możliwość odwiedzenia Ziemi. Tak mijały dni, tygodnie miesiące i lata. Dakon rósł na silnego mężczyznę, lecz mimo to brakowało mu doświadczenia, lecz uznał, że już najwyższy czas by spróbować dołączyć do akademii. W drodze powrotnej udało mu się pomóc pewnemu kupcowi, którego towar wpadał do przepaści, zaś ten w dowód wdzięczności widząc iż obecny strój chłopaka jest strasznie podarty podarował mu specjalny strój wojowników który miał w sobie obciążenia. Chłopak ucieszony z tego od razu zmienił strój i mimo iż na początku poruszanie się było dla niego znacznym utrudnieniem to z czasem zaczął się przyzwyczajać. Tak oto po 7 latach od wyruszenia na wędrówkę wrócił do zabudowań miejskich gdzie postarał się by znaleźć tą akademię do której szykował się przez cały ten czas.  


7. Statystyki:30
Siła: 8
Szybkość : 7
Wytrzymałość: 8
Energia: 7

-HP:
120
-KI: 105
-PL: 212

8. Technika Początkowa - (wybiera Admin)


Ostatnio zmieniony przez Minato dnia Wto Paź 20, 2015 5:51 pm, w całości zmieniany 4 razy
avatar
Rikimaru
Liczba postów : 1288
Data rejestracji : 20/08/2012

Skąd : Świ-ce

Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Sob Paź 17, 2015 11:14 pm
Mając 212 jednostek sam rozbił gang. Cóż płotki typu kakarotto bobas 10 jednostek się pewnie zdarzały, ale to wciąż kilka płotek z łączną niezłą siłą. Brakuje dużo przecinków i historia nie powala, ale skoro miejsce u saiyan jest to ja nie widzę przeciwwskazań na grę.
avatar
Minato
Liczba postów : 11
Data rejestracji : 12/10/2015

Skąd : Mazury

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Sob Paź 17, 2015 11:30 pm
No cóż, chodziło mi o gang wyrzutków, ale po prostu nieco silniejszych niż Ci których do tej poty napotykał na swojej drodze. A co przecinków to jutro kole popołudnia powprowadzam nieco poprawek.
avatar
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Dakon (update)

on Nie Paź 18, 2015 2:04 am
Ech pójście totalnie na ilość, nie jakość. Historia nudna, sztampowa, nieciekawa. Jednym słowem karta dość przeciętna. Takich historii jest tu na pęczki.

Tacy sayianie, pewni sayianie, inni sayianie. Praktycznie wszędzie przydałoby się rozpisanie sytuacji, sytuacja pierwszą grupą przeciwników, ledwie sama się wybrania. Natomiast opis tego drugiego bohatera. Jej postać której los nic nie obchodzi, nic nie wprowadza do fabuły.

Dodatkowo sceny walki takie "ogólne", nieciekawe, mało dynamiczne i oczywiście sam scenariusz mało prawdopodobny.

Jeżeli to był obóz, jaki normalny przeciwnik zaatakuje pojedynczo, a nie całą grupą? Przecież nawet mając niższy PL przy twoich możliwościach po powaleniu jednego reszta by się na ciebie rzuciła jednocześnie, twój avatar może dałby radę powalić jeszcze jednego, zanim reszta dobrałaby mu się do tyłka.

Kolejny fakt to szczegóły dotyczące faktów, że nikt normalny z poziomem mocy na poziomie kadeta i z doświadczeniem w walce w ręcz rzuciłby się na cały obóz pełen ludzi, którzy najpewniej też potrafią walczyć, niekoniecznie tak dobrze, mają równy lub niższy poziom mocy i przede wszystkim mają przewagę liczebną.
Raczej nawet udając popychadło prałoby cię kilka osób niż jedna, a nawet jeżeli jedna, to jak mówiłem w momencie pokazania swoich prawdziwych zdolności oraz przejścia do prawdziwej walki, zdołałbyś powalić góra 2 - 3 osoby reszta szybko by cię unieruchomiła, a następnie zatłukła.

Totalnie nieprawdopodobny scenariusz, na dodatek nudnie napisany i byle jak. Tu bach, tam bach i koniec.

Jest za dużo treści o niczym, za dużo o jego życiu, spokojnie zmieściłbyś ważne informacje z mniejszej ilości tekstu, co pozostawiłoby miejsce na dodatkowe wątki, które mogłyby urozmaicić, historię. Bo wiesz, ok jest dobry w tym co robi, ok odnosi sukcesy, ok rodzice dbali o jego rozwój etc.
Dużo osób lubi grać takimi postaciami więc spoko nie krytykuję, ale wyjście ponad to i zawalanie czytelnika masą zbędnych informacji ponad to, ba nawet nie urozmaicenie tego jakoś, po prostu nuży, przynajmniej w moim przypadku.

Jednym słowem, sporo o niczym, niewiele o czymś. Lanie wody.

U mnie w obecnej postaci NO FRIGGIN HELL ACCEPT!.

Nie potrafiłem sobie totalnie wyobrazić cokolwiek, z tej historii, co najwyżej momenty treningu twojego bohatera, ewentualnie ta walka w obozie i sporo musiałem dodać ze swojej wyobraźni, żeby w ogóle powstał obraz. Karta jest jak dla mnie trochę poniżej przeciętnej. Sądzę, że jakbyś naniósł poprawki, na pewno czytałoby się to z jakąś przyjemnością, być może nawet z ogromną frajda, lecz niestety obecną czytałem na siłę.

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)



Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
avatar
Minato
Liczba postów : 11
Data rejestracji : 12/10/2015

Skąd : Mazury

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Nie Paź 18, 2015 7:13 am
No cóż. Przyznam że kartę kończyłem w pośpiechu ponieważ obecnie mam zajęcia w szkole weekendowej, lecz najblizsze 2 tygodnie mam wolne wiec pozmieniam historię i wprowadzę poprawki.
avatar
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1108
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Re: Dakon (update)

on Nie Paź 18, 2015 7:20 pm
Powiem tak. Nie ma bata na akcepta. Karta słaba jak na Saiyanina. Mnóstwo powtórzeń, a charakter to bym ci radził jeszcze raz przemyśleć. Piszesz, że twoja postać jest złośliwa, arogancka i rządna walki oraz krwi, ale też miła. Czyli złamie ci ręce, opluje i skopię, ale hej może się zaprzyjaźnimy? Stary jakoś to mi nie pasuje. Po za tym brązowe włosy. Serio? Na to się nie zgodzę, gdyż tylko jakieś genetyczne zmiany mają na to wpływ. A ty przeszedłeś nad tym jakby się nic nie stało. Po za tym matka i ojciec. Ojciec znika bez śladu i syn nie chce się dowiedzieć czegoś o nim? Kim był, dlaczego zaginął? Matka to też niezłe ziółko. Kiui olewa robotę i przez kilkanaście lat poświęca się treningowi syna. No ja nie wiem jakie musiała mieć kontakty lub z kim sypiała, lecz naprawdę nieźle, że jej nie wykopali z woja. Ona też jakoś za miła i mdła. Zupełnie jej nie rozpisałeś.
Dalej to już jazda bez trzymanki, gdyż twoja postać staje się jakimś mega koksem. Po za tym w wieku około 16 lat idą do Akademii, i raczej żadna Kiui nie chowałaby syna tak długo. Po za tym szkolenie u trenerów? Serio? To Ziemia czy Vegeta?
Ogólnie to cała Historia do zmiany, lub z sensownymi wyjaśnieniami. Spójrz na kartę Xal i zobacz jak się przyłożyła. Nie chodzi o styl tylko o samą fabułę.
Jak dla mnie brak akceptu. Jak chcesz możesz próbować startować na Halfa, albo człowieka, bo z taką Kartą Saiyanina nie dam.

______________________


#66FFFF
avatar
Minato
Liczba postów : 11
Data rejestracji : 12/10/2015

Skąd : Mazury

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Pon Paź 19, 2015 12:36 pm
Tak jak mówiłem dziś zacznę pisać historię na nowo, lecz może mi to zająć kilka dni. Gdy skończę oznaczę to w temacie KP.A co do charakteru chodziło mi o to że gdy walczy z wrogiem wtedy jest złośliwy, i arogancki, lecz gdy jest w kontakcie z kimś kto nie jest mu wrogiem wtedy można się z nim łatwo dogadać, lecz w takim wypadku poprawię to w charakterze aby było wiadomo o co chodzi.
avatar
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Dakon (update)

on Pon Paź 19, 2015 11:40 pm
Tak właściwie to nie musisz jej pisać od zera, wystarczy że wzbogacisz i poprawisz obecną. Dodatkowo ponieważ Xalanth dostała 3 akcepty Sayianie dostają blokadę. Nie mniej jednak przy twojej kp na halfa mógłbyś nanieść tylko parę poprawek plus wzbogacenie historii, co byłoby mniejszym nakładem pracy, a sądzę iż zapewniłoby ci zatwierdzenie karty postaci.

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)



Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
avatar
Minato
Liczba postów : 11
Data rejestracji : 12/10/2015

Skąd : Mazury

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Wto Paź 20, 2015 12:04 am
Rozumiem, nie ma problemu, jutro w takim wypadku zmienię historię (dziś nie miałem czasu) i rasę na Half-a, tylko w takim wypadku miałbym pytanie - czy jest szansa na start na ziemi czy nie koniecznie, jeśli nie to trudno, zacznę na Vegecie, aczkolwiek od startu na ziemi mogłoby powstać coś ciekawszego jeśli chodzi o historię.
avatar
Hikaru
Liczba postów : 900
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Wto Paź 20, 2015 11:57 am
Raczej nie ma takiej opcji, ale możesz poruszyć fakt, że nie mieszkałeś jako szkrab na planecie małp tylko właśnie na Ziemi, i dopiero po pewnym czasie zostałeś przetransportowany z jakiegoś powodu na Vegetę. Może ktoś Cię ukrywał, albo co.
avatar
Minato
Liczba postów : 11
Data rejestracji : 12/10/2015

Skąd : Mazury

Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Wto Paź 20, 2015 1:29 pm
Historia, charakter oraz rasa są już zmienione.
avatar
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Dakon (update)

on Czw Paź 22, 2015 7:13 pm
Dobra po przeczytaniu tego ponownie (szkoda że nie zaznaczyłeś zmian), wydaje mi się, że mogę dać przeciętny akcept na to.

Al's Aaverage Accept....

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)



Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
avatar
Sabia
Liczba postów : 634
Data rejestracji : 17/02/2013

Skąd : Lębork

Identification Number
Punkty Życia:
700/700  (700/700)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Dakon (update)

on Pią Paź 23, 2015 5:02 pm
Popatrzmy…
Historia, choć miejscami naciągana wygląda przyzwoicie. Z resztą jakby nie patrzeć, i tak większość z tego co jest w KP wyciąga się w fabule. Wygląd, charakter… Poprawne.
Jeśli chodzi o poziom, to każdy gracz rozwija się we własnym tempie. Proszę Cię tylko byś starał się pisać jasno w postach, a także, byś odmieniał liczebniki - w „przesiedział w 1 (jednym) miejscu” oraz „lecz z 2 (drugiej) strony”.

Daję „ostrożnego” akcepta.

Akcept
avatar
Hikaru
Liczba postów : 900
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Dakon (update)

on Pią Paź 23, 2015 7:29 pm
8 też chce przekazać, że lepiej wyglądają liczebniki pisane słownie kiedy pisze się posty narracyjne czy jakiekolwiek w gruncie rzeczy. Warto to mieć na uwadze, tak na przyszłość. Akcept i Kiaiho defensywne na start.
avatar
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1521
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
1200/1200  (1200/1200)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Dakon (update)

on Pią Paź 23, 2015 7:41 pm
Dopisz sobie Kaiho.

ZAMYKAM.

______________________

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)



Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
avatar
Asteria
Księciuniu Admin
Księciuniu Admin
Liczba postów : 1108
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
750/750  (750/750)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Re: Dakon (update)

on Pią Paź 23, 2015 8:15 pm
No dobra. Przeczytałem i muszę stwierdzić, że ta karta jest strasznie słaba. Masz ubogie słownictwo, czego wynikiem są masy powtórzeń i braki synonimów. O nudnej i tylko zmienionej historii nie wspomnę.
" Matka Halfa, która miała na imię Inoki nie poinformowała jego ojca o tym, że ten ma syna, ponieważ bała się że ten zabierze pierworodnego na planetę z której pochodzi, lecz wiedząc jak ta rasa odnosi się do siły i walki matka postanowiła że będzie trenować chłopaka, lecz jednocześnie nauczy go cech bardziej ludzkich niż Saiyańskich, ponieważ nie chciała by jej syn wyrósł na brutala dla którego liczy się tylko i wyłącznie walka i siła." - przy tym zdaniu myślałem, że padnę. Na następny raz staraj się nie pisać tak długich zdań.

Co do stroju z obciążeniami, stwierdzam że to zwykły strój. Nie będziesz miał za niego żadnych boostów.
Zastanawiałem się czy dać Akcepta czy też kazać poprawić, ale ostatecznie zdecydowałem dać ci szansę. Masz akceptację na Halfa. Zobaczę jak będzie szła ci fabuła i gra z graczami. Powodzenia.

Edit: Post wrzucam po tym jak zobaczyłem, że masz już 3 akcepty.

______________________


#66FFFF
Sponsored content

Re: Dakon (update)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito