Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Silius
Silius
Liczba postów : 3
Data rejestracji : 04/04/2016

Silius Empty Silius

Sro Kwi 06, 2016 7:11 pm
1. Imię i nazwisko – 51L-1U5 (numer seryjny) Silius (imię/pseudonim)

2. Rasa – Bio-Android (Saiyanin, Nameczanin)

3. Wiek – 2

4. Wygląd –  51L-1U5 wygląda jak przerośnięta, zielona, humanoidalna mrówka. Jest wysoki na prawie dwa metry. Porusza się na dwóch chudych nogach, zakończonych dwoma palcami. Jego ręce również są bardzo chude i zakończone trzema palcami. Całe ciało pokryte jest zielonym chitynowym pancerzem. Jego twarz jest podłużna. Oczy znajdują się nieco po bokach głowy. Nie ma specjalnie wyszczególnionych ust, gdy mówi, garby na jego twarzy rozchylają się.

5. Charakter – Jako, że Silius składa się z komórek nameczańskich i saiyańskich, posiada charakter obu tych ras i te charaktery niemal nieustannie się ścierają tak, że bio-android przejawia cechy tego, który akurat dominuje. Zazwyczaj jest to Nameczanin i wtedy Silius jest spokojny, miły i uczynny. Miłuje pokój i stara się bronić potrzebujących. Tymi cechami charakteryzuje się niemal stale. Dzięki komórkom Saiyan odziedziczył jednak pewną cechę tej rasy. Raz w miesiącu, podczas pełni księżyca, co prawda nie zmienia się w wielką małpę, jednak wtedy charakter Saiyanina zaczyna zdecydowanie przeważać nad usposobieniem nameczańskim. Silius jest wtedy żądny krwi, agresywny, lekceważący wszelkie autorytety. Gdy spojrzy wtedy na pełnię wpada w pełny szał i zupełnie poświęca się zabijaniu wszystkich dookoła oraz sianiu zniszczenia. Podczas dominacji charakteru nameczańskiego jego nadrzędną cechą jest jednak posłuszność i uległość wobec stwórcy, nawet jeśli jego polecenia są niezgodne z naturą Siliusa. Nawet wtedy jednak stara się wykonać swoje rozkazy przy zminimalizowaniu ofiar i zniszczeń.

6. Historia: Stwórcą bio-androida model 51L-1U5 jest genialny, szalony naukowiec, który nazywał się Cress. Był on wybitnym biologiem, który mocno interesował się też genetyką. Będąc jeszcze młodym naukowcem świeżo po studiach, Cress miał bardzo niebezpieczny wypadek samochodowy. Mało brakowało, a straciłby wtedy życie, więc ogromnym szczęściem należy uznać fakt, że stracił jedynie lewą rękę. Ta tragedia nie przeszkodziła mu w kontynuowaniu kariery naukowca i szybko uzyskał tytuł profesora i stał się szanowaną postacią w środowisku nauki.

Cress jednak cały czas nie był zadowolony. Za każdym razem, gdy patrzył na kikut swojej ręki, czuł ogromne zgorzknienie i uczucie przygnębienia. Wiedział, że zaburzając w ten sposób symetrię swojej postaci, nigdy nie poczuje się w pełni kompletnym człowiekiem. Rozwiązania tego problemu oczywiście szukał w nauce. Interesował się szczególnie faktem, że przeróżne gady, czy insekty potrafią odrzucać, czy regenerować całe kończyny, podobnie jak ludzie włosy, czy naskórek. Widział w tym naturalnie szansę dla siebie. Wiedział, że odpowiednio zaawansowana technologia potrafi zdziałać niesamowite cuda, więc uznał, że dzięki niej uda mu się wpłynąć na swój organizm tak, że zregeneruje swoją rękę i w przyszłości nie będzie musiał obawiać się żadnych niebezpieczeństw.

Szalony naukowiec swoje nadzieje oparł w mieszaniu gatunków. Nie było to jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Cress wiedział, że potrzeba czegoś dużo bardziej skomplikowanego niż zwyczajne sparowanie konia z osłem. Owszem był to przykład, który dawał nadzieję na sukces, jednak mieszanie ssaków nie było tym, co interesowało Cressa. Zaczął on więc próbować krzyżować gady między sobą, a konkretnie jaszczurki i żółwie. Wiele tych stworzeń musiało zginąć w trakcie badań, najpierw podczas licznych sekcji zwłok, w celu dokładnego zbadania tych zwierząt oraz pobrania wymaganego materiału genetycznego. Sekcje zwłok jednak wciąż nie dawały żadnych obiecujących rezultatów, więc Cress zaczął eksperymentować na żywych zwierzętach, robiąc wiwisekcje. W końcu po śmierci tysięcy zwierząt, udało się stworzyć mieszańca jaszczurki i żółwia. Ten nowy gatunek nigdy nie opuścił tajemnego laboratorium Cressa, jednak dał mu sygnał, że jego badania idą w odpowiednim kierunku. Rozpoczął więc badania nad skrzyżowaniem gadów z inną gromadą zwierząt, a więc z ssakami. Wiedział, że stworzenie zmiennocieplnego szczura nie przysłuży się specjalnie światu, ale będzie to poważny krok naprzód w jego walce o odzyskanie straconej ręki.

Po pewnym czasie naturalnie w jednym z terrarium w laboratorium naukowca zawitały szczury pokryte łuskami, które nieco przypominały legendarnego bazyliszka i Cress przekroczył kolejną granicę moralności. Rozpoczął eksperymenty na ludziach. Porywał z ulicy bezdomnych żebraków, którymi i tak nikt się nie interesował i w swoim laboratorium próbował stworzyć jaszczurzo-ludzką hybrydę. W międzyczasie jednak rozglądał się również za rzadkimi gatunkami stworzeń. Wiedział już, że hybrydyzacja jest możliwa w niemal nieskończonej liczbie kombinacji i wierzył, że warto będzie odzyskać rękę dzięki wszczepieniu sobie materiału genetycznego nie jakiegoś zwykłego węża, czy żółwia, a jakiegoś stworzenia, które da mu również jakieś dodatkowe umiejętności. W ten sposób udało mu się odnaleźć praktycznie zmumifikowaną rękę jakiegoś humanoidalnego, zielnego stworzenia oraz ciało dziwnego człowieka, który posiadał ogon. Mając tak bardzo zaawansowane badania nad genetyką, Cress był w stanie sklonować martwe ciała. Na tym etapie badań nie stanowiło dla niego większego problemu z martwych tkanek wytworzenie całego sklonowanego ciała.

W ten sposób po wielu próbach i śmierci niezliczonej liczby istnień, Cressowi udało się w końcu stworzyć człowieka, który potrafił regenerować kończyny. Co prawda nazywanie nowopowstałego tworu człowiekiem jest wielkim nadużyciem, ale fakt jest faktem. Ów potwór miał szalenie rozwiniętą umiejętność regeneracji. Genialny naukowiec cały czas jednak nie eksperymentował zbyt dużo na materiale człowieka z ogonem. W jego mniemaniu był to jakiś dziwny gatunek, będący brakującym ogniwem w ewolucji pomiędzy małpą, a człowiekiem i nie widział wielkiej przyszłości w badaniach nad tym.

Po wielu latach jednak Cressowi udało się wszczepić sobie odpowiednie komórki, przez co owszem zmienił się w potwora, jednak miał on wszystkie cztery kończyny. W swoich badaniach przekroczył jednak tak wiele granic moralności, że nie było już odwrotu. Tym bardziej, że widział, że jego twory są znacznie potężniejsze od zwykłych ludzi, a bardzo szybko nauczył się prać im umysły tak, aby były mu w pełni posłuszne. Doszedł więc do wniosku, że naturalna ewolucja jest już przestarzała i ludzkość powinna pójść krok dalej. Krok w stronę krzyżówek i hybryd, a on sam z racji swojego geniuszu i technologii  będzie panem tej nowej ewolucji i będzie mógł nią dowolnie kontrolować, stając się tym samym władcą całego świata.

Do zrealizowania tego celu potrzeba było jednak dużo większej ilości hybryd i mieszańców. Cress zaczął więc tworzyć ich coraz więcej, stosując coraz bardziej wymyślne kombinacje. Zaczął też eksperymentować z ciałem ogoniastego człowieka. Jednym z pierwszych udanych takich eksperymentów był właśnie model 51L-1U5. Był on podobnie jak pozostałe krzyżówki w pełni posłuszny swojemu stwórcy, jednak Cress nie wiedział jakie właściwości ów model zyskał dzięki saiyańskim komórkom. Planował jedynie użyć Siliusa jako jednego z narzędzi, które pomogą mu w osiągnięciu swoich celów i ten plan powoli wcielał w życie, w związku z czym Silius przez większość czasu albo spędzał uśpiony w laboratorium, lub wykonywał różne polecenia swojego stwórcy..

7. Statystyki:Na start dostajemy 30 pkt do rozdania w statystyki.
Siła: 7
Szybkość : 8
Wytrzymałość: 8
Energia: 7

-HP: 120
-KI: 105
-PL: 210

8. Technika Początkowa - (wybiera Admin)


Ostatnio zmieniony przez Silius dnia Czw Kwi 07, 2016 1:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Silius 9tkhzk0/0Silius R0te38  (0/0)
KI:
Silius Left_bar_bleue0/0Silius Empty_bar_bleue  (0/0)

Silius Empty Re: Silius

Czw Kwi 07, 2016 11:51 am
Sprawa pierwsza, czyli wygląd. Wiem, że niektóre kp mają to samo rozwiązanie, że w miejscu gdzie powinien znaleźć się opis postaci, ktoś sobie wkleił grafikę i to załatwiało sprawę. Ja jednak mówię czemuś takiemu stanowcze NIE. Chciałbym zobaczyć tam chociaż kilka zdań prostych.

Druga sprawa to historia, która jest ok. Mój problem polega na tym, że w zasadzie to opis tego jak powstał, co w związku z ta rasą jest dosyć wskazane, ale jednak napisałeś, że twój bio-android ma dwa lata. Więc mam tyle czasu trwającą dziurę pomiędzy jego "narodzinami", a obecną chwilą. Wolałbym przeczytać tam cokolwiek na temat tego, czym Silius się zajmował przez te dwa lata, bawet jeżeli miałoby to być tylko jedno zdanie, z którego by wynikało, że siedział w wielkim słoju. Wink

Innymi słowy, jak poprawisz wskazane przeze mnie rzeczy to uznam, ze kp jest ok i będzie ode mnie akcept. Jak na ten moment bez. Smile
Silius
Silius
Liczba postów : 3
Data rejestracji : 04/04/2016

Silius Empty Re: Silius

Czw Kwi 07, 2016 1:10 pm
Poprawione. Jeśli chodzi o wygląd, to aby nie było takich niejasności jak tutaj, proponowałbym usunąć informację o możliwości wstawienia grafiki z wzoru KP, wtedy nie będzie nieporozumień.
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Silius 9tkhzk0/0Silius R0te38  (0/0)
KI:
Silius Left_bar_bleue0/0Silius Empty_bar_bleue  (0/0)

Silius Empty Re: Silius

Czw Kwi 07, 2016 1:55 pm
Masz, rację jest taki zapis we wzorze kp, jednak być może nie napisałem odpowiednio o co mi chodzi i mój błąd. Po prostu poprawa tego wyglądu na formę tekstową, była jednym z moich wymagań, żebym to ja dał akcepta. Zawsze możesz dać jedno i drugie jak chcesz, natomiast jak dasz sam obrazek to być może inni ci zaakceptują kp, ale ja na pewno nie.

Widzę jednak, że zastosowałeś się do moich uwag, mimo, że dwuletnia luka wciąż dosyć zagadkowa, ale wnioskuję z tego, że pewnie chcesz na ten temat więcej napisać podczas fabuły.

AKCEPT

Co do techniki mam dylemat, gdyż historia wskazywałaby na Sai Sei, ale jednak dla mnie to troszkę za dużo na początek. Tak więc zaproponuje Bukujutsu, albo coś bardziej nietypowego, czyli możliwość nauczenia się Sai Sei po zmniejszonych kosztach o 5pkt treningowych, ale po osiągnięciu wymagań. Co wy na to? Smile
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Silius 9tkhzk0/0Silius R0te38  (0/0)
KI:
Silius Left_bar_bleue0/0Silius Empty_bar_bleue  (0/0)

Silius Empty Re: Silius

Czw Kwi 07, 2016 9:57 pm
Akcept ode mnie leci. Jak dla mnie sai sei może być, z tym że dopiero będziesz mógł tego użyć jak spełnisz wymagania. To byłaby niezła opcja w sumie.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Silius 9tkhzk2250/2250Silius R0te38  (2250/2250)
KI:
Silius Left_bar_bleue0/0Silius Empty_bar_bleue  (0/0)

Silius Empty Re: Silius

Czw Kwi 07, 2016 11:04 pm
Dobrze, że przeczytałem pierwowzór. Bo ja natomiast nienawidzę czytać opisu postaci. Taa bo wiele mi to kurna mówi -_-.

No tak czy siak, mnie się wszystko podobało. Ponieważ muszę jeszcze gdzieś napisać, nie będę się rozpisywać i po prostu szybka piłka:

Al's Godly Accept

Co do techniki w tym przypadku w sumie wszystko mi jedno. Do tego ciekawego połączenia ras wszystko będzie pasować.
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Silius 9tkhzk0/0Silius R0te38  (0/0)
KI:
Silius Left_bar_bleue0/0Silius Empty_bar_bleue  (0/0)

Silius Empty Re: Silius

Czw Kwi 07, 2016 11:41 pm
Tak więc, zostałem obdarzony zaszczytem przydzielenia ci techniki. Trochę się zastanowiłem, zmieniłem w jednej kwestii zdanie i postanowiłem dać ci wybór, czyli na start Kiaiho defensywne, albo możliwość nauki Sai Sei na takich warunkach, jakie przedstawiłem w poprzednim moim poście.

Jak wybierzesz to napisz tutaj i witamy na forum. Smile
Sponsored content

Silius Empty Re: Silius

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito