Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Turniej bezKItu

Czw Paź 24, 2013 8:36 pm
First topic message reminder :

z Domku Żółwia
Rikimaru przybył na wyspę Papaya w nadziei, że po pierwsze znajdzie dziewczynę dla Genialnego Żółwia, a po drugie, że będzie akurat jakiś turniej i nie przeliczył się. Akurat do jutra są zapisy.
Podszedł bliżej do szyldu i ujrzał to:
Turniej bezKItu.
Główną zasadą jest to, że walczymy tylko fizycznie. Każdy kto użyje KI w walce zostanie zdyskwalifikowany. Udziału nie będą również mogli wziąć wojownicy posiadający powyżej 5000 jednostek. Test przy maszynie. Jeżeli ktoś oszuka - dyskwalifikacja.
Wydawało mu się to całkiem ciekawe. Martwiło go jedynie to, że jest ograniczenie, które mu nic nie mówiło. Próbować z aurą czy bez oraz czy nie ograniczyć mocy o połowę. Takie pytania latały mu po głowie, ale postanowił spróbować na normalnej mocy lub też wyczai jaką siłę mają inni. Dzięki temu będzie wiedział na czym stoi. Wszedł do budynku, gdzie siedziały dwie panie.
- Chciałem się zapisać. Ilu będzie uczestników?
- Z panem 12.
- Co? Tak mało?
- Mocniejsi unikają takich zabaw, bo dla nich to strata czasu, a ten turniej nie jest tak reklamowany, więc tylko przechodnie, turyści lub przypadkowi wojownicy uczestniczą. Przy okazji proszę podejść do tej maszyny. - spojrzał tam gdzie wskazała ręką i ujrzał coś w rodzaju gruszki dla bokserów. Było przyczepione do maszyny. Nie wziął pod uwagę tego, że nie będzie wiedział, jaką moc mają inni. - A następnie proszę uderzyć z całej siły. - kontynuowała.
Podszedł do maszyny, rozciągnął trochę rękę, a następnie walnął z całej siły. Nigdy czegoś takiego nie używał, ale przynajmniej będzie wiedział jaką ma moc. Po chwili maszyna zapikała trzy razy i ujrzał wynik: 3884. Nie wiedział, czy to dużo, czy mało. Limit wynosił 5000, a nie był pewien czy gdyby zwiększył szybkość to czy nie byłby za mocny. Walki miały się zaczął dopiero pojutrze, więc musiał znaleźć nocleg.
* * * *
Z tym nie miał większego problemu. Niedaleko był tani hotel, ale na obiedzie i kolacji niestety również sporo oszczędzał, więc na dzień turnieju był lekko głodny. Ważne, że dostał się do turnieju, a na miejscu dowiedział się, że będzie ich 16-stu, więc czeka go maksymalnie 4 walki.
Tablica ukazywała pary, a nic mu te dane póki co nie mówiły. Miał walczyć w trzeciej walce.
* * * *
Pierwsza walka nie trwała zbyt długo. Wymiana kilku uderzeń, zejście do parteru i do widzenia dla pierwszego z walczących. Później druga walka, w której walczyła para mieszana i facet na początku wahał się z uderzeniami, ale po tym jak otrzymał bardzo silne uderzenia po twarzy w końcu spróbował wykopać ją poza matę, ale ona złapała nogę i rzuciła go dobre 20 metrów poza matę. W końcu nadszedł czas na jego pojedynek, w którym miał się zmierzyć z dość puszystym wojownikiem.

OoC:
Losuję przeciwnika.
Podstawowy(+inne) - staty ma jakie wypadną.
Szybki(+inne) - staty ma 25% większe.
Potężny(+inne) - staty ma 50% większe.
Technika(+inne) - staty ma 75% większe.
Power-up(+inne) - staty ma 100% większe.

Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 06, 2013 9:04 pm
Czarnowłosy znów ruszył na Rikimaru, ale chłopak bez problemu uniknął uderzenia i potem zaczęli się ścierać na pięści, ale to uderzenia niebieskowłosego były celniejsze i mocniejsze, dzięki czemu tamten szybko opadał z sił i niewiele mógł zdziałać w dalszej walce. Spojrzał wymownie na rudzielca, ponieważ domyślał się, że może trafić na nią w finale, a one odchyliła nieco głowę do tyłu jakby miało to dodać jej twarzy wymowniejszego wyrazu siły. Dała w ten sposób znak, że jest gotowa na starcie się z nim. Uśmiechnął się, a jego przeciwnik widząc to ryknął:
- Nie lekceważ mnie do cholery!

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 52 Szybkość: 29 Wytrzymałość: 121


On pdstw 52dmg, ale unikam.
Moje HP: 996 (47%)
Ja pdst 207dmg.
HP: 724-207= 517 (28%) [Zostają mu tylko podstawowe]

Rzucam kość na wzrost jego siły i szybkości.
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 06, 2013 9:04 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

#1 'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
#1 Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokpo10

--------------------------------

#2 'Procent' : 26
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 06, 2013 9:13 pm
Barney, który pochodził z North City słabł po każdym uderzeniu Rikimaru. Tak duża wytrzymałość nie dawała mu doskonałej ochrony w starciu z kimś takim jak niebieskowłosy, którego moc uderzenia była dla niego zbyt duża. Jego ciało nie było w stanie zaabsorbować takiej mocy i Rikimaru czuł, że to już kwestia może jednego uderzenia, ale Barney odskoczył od niego licząc, że trochę odpocznie lub znajdzie sposób na swojego przeciwnika. Gdy przyszły uczeń genialnego Żółwia miał rozpocząć atak, obracając o parę stopni stopę jego rywal wypalił:
- Poddaj się. Nie poznałeś całej mojej siły. Hehehe.
Nie powiedział nic, tylko poruszył jeszcze raz stopą i odbił się nogą...


OoC:
Staty przeciwnika Siła: 66 Szybkość: 37 Wytrzymałość: 121


On pdstw 66dmg.
Moje HP: 996-66=930 (44%)
Ja pdst 207dmg.
HP: 517-207= 310 (17%) [Zostają mu tylko podstawowe 1/2 siły]

Rzucam kość na wzrost procentowy jego siły i szybkości.
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 06, 2013 9:13 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

#1 'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
#1 Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokte10

--------------------------------

#2 'Procent' : 14
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 06, 2013 9:31 pm
... i wpadł z łokciem w jego twarz i przeleciał tak 10 metrów wyrzucając go z maty. Sędzia podniósł chorągiewkę wskazując zwycięstwo Rikimaru, ale Barney jeszcze miał coś do powiedzenia.
- Khy... Nie wypadłem całkowicie. Zostały chyba jeszcze moje zęby.
Pluł przy tym trochę krwią. Niebieskowłosy rozglądnął się i zauważył dwa zęby, a raczej ich połówki. Kopnął je w kierunku przeciwnika. Do takich jak on nie pałał szacunkiem. Cwaniaki, których trzeba nauczyć szacunku. Nie zauważył tego, że sam się tak zachowywał do czasu...
Teraz nadszedł czas na pojedynek pań. Nie spodziewał się, że dojdzie do tak wyrównanego pojedynku i w pewnym momencie wydawało mu się, że wygra tamta blondynka, ale rudzielec skontrował w niesamowity sposób i wyrzuciła swoją przeciwniczkę poza matę. Obie były bardzo zmęczone. Rikimaru zachował nieco więcej sił po swojej walce, ale nie wie czy Arunierii pokazała wszystko co potrafi, ponieważ odniósł wrażenie, że lepiej ruszała się w drugim pojedynku z mężczyzną...
Sędziowie zalecili kolejne 30 minut przerwy, które zleciały w kompletnej ciszy i koncentrowaniu się. Zleciało bardzo szybko i sędziowie wezwali ich na matę. Skłonili się i byli gotowi do walki.
- Zapomniałam o jednej kwestii. Co będzie jeżeli ja wygram?
- Możesz iść swoją drogą.
- Nie. Popłyniemy tam, a raczej Ty będziesz płynąć, a ja będę siedzieć na Twoich plecach! I będziesz płynąć nago.
- Ok. - spodobała mu się jej propozycja. Była trochę zboczona, więc genialny Żółw powinien być również zadowolony.



OoC:
Staty przeciwnika Siła: 75 Szybkość: 42 Wytrzymałość: 121


On pdstw 1/2 37dmg.
Moje HP: 930-37=893 (42%)
Ja potężny 337dmg.
HP: 0 wygrana.

OoC2:
Losuję staty przeciwnika.
* Pierwsza kość statystyki. 3 wyniki.

* Druga kość mnożnik stat.
Podstawowy(+inne) - staty ma jakie wypadną.
Szybki(+inne) - staty ma 25% większe.
Potężny(+inne) - staty ma 50% większe.
Technika(+inne) - staty ma 75% większe.
Power-up(+inne) - staty ma 100% większe.Trzecia kość akcja przeciwnika.

* Trzecia kość akcja przeciwnika.

* Czwarta kość określa jego procentowy poziom HP.
* Piąta określa moją procentową regenerację HP.
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 06, 2013 9:31 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

#1 'Procent' : 77, 83, 98

--------------------------------

#2 'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
#2 Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokpo10 Turniej bezKItu - Page 2 Szybki10

--------------------------------

#3 'Procent' : 98, 100
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 07, 2013 6:56 pm
--> --> Muzyka do walki.
Po tym jak zabrzmiał gong nadal stali, ale skończyli już z rozmową. Żadne z nich nie podejmowało próby ataku, ale bacznie się sobie przyglądali. To miała być walka na miarę finału, ale czuł, że posiada nieco większą moc od niej. Czy to była tylko jej zagrywka czy też faktycznie tak było i czy ona o tym wiedziała? Od tego finału nie zależało tylko to, czy otrzyma jakąś nagrodę lub chwałę, a prawda była taka, że nawet o tym nie pomyślał zapisując się, a jedynie o tym, żeby w ten sposób znaleźć kobietę którą zabierze ze sobą na wyspę żółwia. I tak oto stała teraz przed nim ona.
OBRAZEK
Ruszyła pierwsza, a jej ruch był na tyle nieprzewidywalny, że trafiła go prosto policzek, a potem w brzuch, w klatkę i seria ciosów zalała go. To nie był jednak atut jej szybkości lub też umiejętności, a urody w blasku zachodzącego słońca, które rzucało cudny blask na jej twarz. Na tyle miał szczęścia, że nie okazała się silniejsza, bo mogłaby go powalić bez większych problemów. Zaczął odbijać ataki, ale miał z początku problemy z atakowaniem i nie mógł się przełamać. Dopiero po otrzymaniu ciosu w nos zaczął od delikatnych uderzeń.
- Nie ignoruj mnie! To znaczy zignoruj, że jestem kobietą! Nie chcę tak wygrać! - krzyknęła zaciskając zęby, mocniej pięści i zamykając oczy mierząc pięścią w usta, ale wtedy złapał jej pięść i wygiął rękę tak, że zablokował niemal całe jej ciało, a następnie podciął nogę i przyłożył do ziemi próbując w ten sposób zakończyć walkę bezboleśnie.
- Tchórz. - powiedziała lekko załamanym głosem i odniósł wrażenie, że w jej oku pokazała się łza i puścił wtedy uścisk i zrobił dwa krótkie skoki do tyłu dając jej czas na wstanie i przygotowanie się do walki.
- Przeprasz...
- Nie... Nie rób tego. Czas na rundę numer 2. Walcz jak mężczyzna.
Uśmiechnął się, ponieważ poczuł, że lekka złość dodała jej nieco mocy. Liczył na to, że walka jeszcze rozgorzeje. Założył, że nie będzie bił po twarzy... zbyt mocno, ale postara się też osłabić ją w inny sposób. Wypróbuje dzięki temu walkę nie robiącą dużych szkód fizycznych, a do której mogłoby dojść kiedyś z kimś... z kim nie powinno się walczyć.


OoC:
Staty przeciwnika Siła: 77 Szybkość: 83 Wytrzymałość: 98

Ona szybki 83dmg.
Moje HP: 2100-83= 2017


Ja potężny 337 dmg.
Jej HP: 1470-337= 1133

Rzucam kość wskazującą procentowy wzrost mocy.
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 07, 2013 6:56 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

#1 'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
#1 Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Unikte10

--------------------------------

#2 'Procent' : 35
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 07, 2013 7:09 pm
Tym razem nie podejmowała próby ataku, a czekała na jego ruch. Powoli poruszała się w prawą stronę, ale nie zmniejszając odległości. On natomiast stał przez chwilę, a potem zaczął podchodzić w linii prostej do niej. Cały czas patrzyli sobie w oczy, przez co atmosfera była naprawdę napięta między nimi oraz nabierała pewnej intymności, której na ringu nie powinno być. Dlatego uważał, że turnieje sztuk walki jednak nie powinny być mieszane, bo to powoduje coś takiego i bardzo często mężczyźni w głupi sposób przegrywają zaślepieni urodą.
- Jesteś słabsza. Powinnaś się poddać. Przyda Ci się trening.
- Takie zagrywki nie podziałają na mnie...
Próbował ją sprowokować i nie dał jej dokończyć ponieważ ruszył z atakiem na nią. Poprzedni chwyt nie zdał się na wiele, ponieważ nie osłabła, a szybko się pozbierała. Jednak jego słowa odcisnęły jakieś piętno, bo jej atak był niezwykle szybki i go zaskoczył. Miał spore problemy z zablokowaniem i trafiła go prosto w oko co było dość bolesne, ale wciąż miał zmysły i nie stracił całkiem wizji więc wymienili się kilka razy uderzeniami, ale jego trafiały w nadgarstki, łokcie i barki. Uderzał raczej wyprostowanymi palcami lub płaską dłonią. Dzięki temu jej stawy będą osłabione i niedługo nie będzie w stanie na tyle szybko poruszać rękoma.

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 104 Szybkość: 112 Wytrzymałość: 132 (MOC:
3000)
Ona unik+technika (nie ma uniku, ale skoro wypadło z techniką... +szybki) 112dmg.
Moje HP: 2017-112= 1995

Ja podstawowy 207 dmg.
Jej HP: 1985/1985 -207= 1778

Rzucam kości wskazujące procentowy wzrost siły, szybkości, wytrzymałości.
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 07, 2013 7:09 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

#1 'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
#1 Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Uniksz10

--------------------------------

#2 'Procent' : 36, 25, 31
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 07, 2013 7:39 pm
Muzyka
Walka rozgorzała w końcu na dobre. Tym razem walczyli już o swoje idee i zauważył, że dziewczyna walczy z większą gorliwością niż wcześniej i bardzo jej zależy. Musiała mieć coś do udowodnienia skoro postanowiła walczyć w takim turnieju i ścierać się z mężczyznami. Cokolwiek nią kierowało miała swoją wizję, znalazła ją i bariery w jego głowie odpuściły. Nie mógł pozwolić swoim własnym ideom, aby jej miała stracić na znaczeniu. Tym razem jego uderzenia zmieniły formę i trafiały w brzuch i uda, a bez wątpienia mogły być bolesne i zostawić sińce, ale ona doskonale o tym wie, ponieważ to sprawiło, że zaczęła walczyć jeszcze ofensywniej, agresywniej i bez ustanku. To nie gra słowna miała ją zmobilizować, ale danie z siebie jeszcze więcej. Rikimaru nie miał już teraz wątpliwości, że im mocniej będzie on atakował, tym ona będzie stawać się mocniejsza. Coś siedziało w jej głowie dzięki czemu walka stawała się coraz ładniejsza, ale równocześnie zdał sobie sprawę z tego, że jej nie docenił, a raczej potencjału jaki w niej drzemie. Nawet w pewnym momencie zaczął bać się tego, że może ona go przewyższyć. Z drugiej strony będzie mieć nowy cel. Wygrać ten wspaniały wyścig zbrojeń, aby udowodnić tylko i wyłącznie sobie, że nie ma barier. Liczył na to, że nie ma granicy w mocy, ale także na to, że inni na taką granicę nie trafią, a jego życie będzie dzięki temu barwne, tak jak ma to miejsce teraz. Gordon był niezwykłym przeciwnikiem, ale wyglądało na to, że Misaki jest jeszcze lepsza.

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 104*1,36=141 Szybkość: 112*1,25=140 Wytrzymałość: 132*1,31=173 (MOC:
4000)
Ona szybki 140dmg
Moje HP: 1995-140=1855

Ja podstawowy 207 dmg.
Jej HP: //(1778/1985)*2595=// 2324-207= 2117

Rzucam kości wskazujące procentowy wzrost siły, szybkości, wytrzymałości.
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 07, 2013 7:39 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

#1 'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
#1 Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Szybki10

--------------------------------

#2 'Procent' : 82, 81, 4
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 13, 2013 10:05 pm
Po krótkiej wymianie ciosów, bardziej badawczej niż na zwycięstwo każde z nich osiągnęło pewien poziom i dużo lepiej zaczynała prezentować się Misaki. Rikimaru z coraz większymi problemami radził sobie z jej atakami i przestał się hamować. Ona przyspieszyła na tyle, że z trudem dostrzegał jej ruchy, ale mógł bez problemu zwiększyć swoją moc na tyle, że nie miałaby z nim szans. Wtedy nie obyłoby się bez dyskwalifikacji. Przez to pojedynek pewnie przegra i będzie musiał zrobić to o co się założyli, ale wtedy ona zrozumie, że nie miałaby z nim żadnych szans, a wtedy jeszcze chętniej będzie chciała uczestniczyć w treningu na wyspie wielkiego mistrza.
Swoją drogą wydawało mu się to śmieszne, że o nim nie słyszał, a raczej nie wiedział, że miał zaszczyt trafić do kogoś tak wielkiego i sławnego w zakresie sztuk walki.
Stwierdził, że ta walka może się zanadto przedłużyć i już miał się wręcz poddać, kiedy znalazła się tuż obok niego, chwyciła go za dół szczęki, przewróciła i przygniotła do ziemi.
- Ani się waż. Chcesz mnie zhańbić? Myślałam, że się zrozumieliśmy...
Zastanawiał się w tym momencie jak się domyśliła. To stało się niewyobrażalnie szybko i poczuł, że dysponuje dużo większą szybkością i siłą niż wcześniej. Tym razem był pewien, że przeszła najśmielsze oczekiwania, a być może to nie wszystko. Zastanawiał się tylko czy jej moc nie jest zbyt duża i jej nie zdyskwalifikują. Musiał się oswobodzić z tego mocnego uścisku. Kopnął ją mocno kolankiem w bok i przeturlał się. Widział, że ona zrobiła to samo, ale trzymała się tam. Musiał trafić w wątrobę, ale nie widział w jej wzroku nienawiści. Na ustach wymalował się uśmiech.
- Najwyraźniej dopiero teraz zrozumiałeś.
- Tylko testowałem. - rzekł żeby wybrnąć jakoś z tego, ale nie wyglądała na taką co by mu w to uwierzyła.



OoC:
Wzrost siły i szybkości tylko o 55%, żeby nie przekroczyło 5000 jednostek
Staty przeciwnika Siła: 141*1,5=218 Szybkość: 140*1,55=217 Wytrzymałość: 173*1,04=180 (MOC: 4996)
Ona szybki 217dmg
Moje HP: 1855-217= 1638

Ja potężny 337 dmg.
Jej HP: //(2117/2595)*2700=// 2203-337= 1866

Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 13, 2013 10:07 pm
KOŚĆ
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sro Lis 13, 2013 10:07 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Unikpo10
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 14, 2013 12:44 pm
Jego atak jednak nie trafił w wątrobę jak sądził, a pewnie tylko ją otarł po żebrach, ponieważ znów zaskoczyła go szybkością i nie był w stanie uniknąć jej ataku, który niemal wyrzucił go poza matę, ale przeskoczyła nad nim i uderzyła go w bark posyłając na ziemię, a następnie próbowała przyszpilić mocnym kopniakiem. Przeturlał się, a ona trafiła piętą w matę, rozbijając płytę w tym miejscu na drobne kawałki. Odbił się do góry zrobił salto i ledwo dotknął jedną nogą maty, to druga odbił się z całej siły i przywalił łokciem. Wystawiła obie ręce próbując zatrzymać ten atak, ale przebił się przez obronę i uderzył w brzuch i w cycka. Ona zrobiła gwiazdę w bok ustawiając się dwa metry od niego. Była lekko zaczerwieniona, wyglądała jakby się teraz trochę zmęczyła. Nie wiedział za bardzo o co chodzi.
- To było celowe?
- Co celowe? Nie rozumiem...
- Nic, nic. 
Nie odpowiedziała o co jej chodziło, a on nie skapnął się gdzie przed chwilą trafił. Po chwili jej twarz wróciła do normalnego koloru. Zastanawiał się co mogło to wyrażać, ale przyszło mu do głowy tylko to, że zdenerwował ją jego agresywny atak, ale przecież sama chciała, żeby walka nabrała kolorów.

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 218 Szybkość: 217 Wytrzymałość: 180 (MOC: 4996)
Ona unika poprzedniego pdst 218dmg
Moje HP: 1638-218= 1420

Ja pdst 207dmg.
Jej HP: 2203-207= 1996
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 14, 2013 12:44 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokpo10
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 14, 2013 1:13 pm
Czasami były momenty lekkiego przestoju, kiedy oboje łapali oddech, ale zauważył, że ona potrzebowała nieco większej przerwy, co znaczyło, że mogło to być jej maksimum, w przeciwieństwie do niego. Nie chciał jednak przesadzić, bo bał się jak ognia dyskwalifikacji, ale z drugiej strony było to bardzo nieuczciwe wobec niej.
- Nie wyglądasz na bardzo zmęczonego mimo tak mocnych ataków.
- Mogę powiedzieć to samo o Tobie.
- Słabo się starasz albo ukrywasz moc.
Podleciał do niej i objął szyję całą ręką, lekko przyduszając podczas gdy wymawiała ostatnie słowa, a następnie powiedział szeptem:
- Turniej ma pewne ograniczenia. To prawda, że nie pokazuję wszystkiego, ale myślę, że mogę się dostosować do Ciebie.
- Dawaj. - syknęła, a następnie złapała rękę i ją wygięła mocno. Ciężko było się oswobodzić, a tym bardziej zwiększyć moc. W tej pozycji nigdy nie próbował, ale nie raz dojdzie do podobnej sytuacji, więc spróbuje. Wziął głęboki oddech i zaczął powoli koncentrować siły. Musiał skupić się tylko na szybkości i wytrzymałości, ale nie mógł przekroczyć mocy ponad jej. Zwiększył prędkość nieznacznie i już wyczuwał podobny poziom mocy, więc musiał na tym zaprzestać.
Wtedy błyskawicznie obrócił się i zaczął zasypywać ją szybkimi uderzeniami.

OoC:

Staty przeciwnika Siła: 218 Szybkość: 217 Wytrzymałość: 180 (MOC: 4996)
Ona pdst 218dmg
Moje HP: 1420-218= 1202-50(a)= 1152 (55%)


Ja aura szybkości 57%, czyli *2 (PL: 4990)
Ja szybki 260
Jej HP: 1996-260= 1736 (64%)
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 14, 2013 1:13 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Podsta10
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 14, 2013 1:31 pm
Nie mógł teraz odpuścić, skoro postanowił pójść z mocniejszymi armatami. Zauważył, że wzrost szybkości dał bardzo dużo, ponieważ z trudem odpierała jego ataki i zaskoczył ją. W pewnej chwili zaczęła również napierać i dopięła w końcu swego. Parę mocnych ciosów po twarzy i na chwilę powstrzymała go od atakowania, ale cofnął się dwa kroki, a następnie rozpłynął się na chwilę, żeby znaleźć się tuż za nią. Podłożył nogę między jej nogi, zagiął i lekko podciął, złapał pod pachą i przerzucił i próbował ją trzymać tak na ziemi jak najdłużej, ale udało jej się oswobodzić po 8 sekundach, ale napierał dalej i postanowił spróbować wyrzucić ją poza matę, jednym dobrym pchnięciem. Uderzył otwartą dłonią w klatkę piersiową, ale nie odepchnął jej, bo mocno się zaparła i ponownie zrobiła czerwona. Uderzyła go w twarz, prosto w nos w złości. Dopiero teraz zrozumiał o co chodzi, ponieważ dalej trzymał dłoń na jej piersi i sam zaczerwienił się bardzo mocno. 
- Yyyy... Ja... to nie... nie walczyłem jeszcze z kobietą...
- Uhh... Wybaczam. W końcu to walka, ale czy mógłbyś już puścić?
Cofnął rękę i dostał drugi raz w nos.
- Za co?
- Przecież nie skończyliśmy.

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 218 Szybkość: 217 Wytrzymałość: 180 (MOC: 4996)
Ona pdst 218dmg
Moje HP: 1152-218-50=884  (42%)


Ja aura szybkości 57%, czyli *2 (PL: 4990)
Ja potężny 467dmg
Jej HP: 1736-467= 1269 (47%)

Trening Start


Ostatnio zmieniony przez Rikimaru dnia Czw Lis 14, 2013 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Czw Lis 14, 2013 1:31 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokpo10
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Pią Lis 15, 2013 5:51 pm
Miała rację. Walka nadal trwała, więc trochę głupio tak zaprzestawać, a przecież ręka może pójść wszędzie. Przez myśl mu przyszło żeby nawet trochę skorzystać na tej walce, skoro ma taką okazję. "Kso. Głupie myśli mi chodzą po głowie. Nie mogę. Alex..." - przeszła mu przez myśl jego dziewczyna z wioski w paśmie górskim, pokręcił głową i wrócił do walki.
Nie może się tak łatwo dekoncentrować, bo to niegodne wojownikowi. Szukał słabych punktów w postawie Misaki, ale dziewczyna i tak miała dobrą technikę. Będzie musiał po prostu zamęczyć ją szybkością w miarę swych możliwości, ale zanim ruszył zrozumiał, że nie ma tak dużej przewagi i się szybko zamęczy. Zamiast tego musi postawić na swoją wytrzymałość. Skoncentrował moc w skórze, a następnie zrobił tylko krok do przodu licząc, że ona zrobi to samo i przystąpi do ataku. Tak też się stało. Zaatakowała agresywnie z dużą ilością uderzeń, bo spodziewała się, że nadał zachował przewagę szybkości, ale jej ataki miały niski skutek i odskoczyła, a on wtedy podążył za nią i uderzył prosto w policzek, a potem w brzuch i ścierali się. Ona uderzała więcej, a on pojedynczymi uderzeniami nie wiele mocniej.


OoC:
Staty przeciwnika Siła: 218 Szybkość: 217 Wytrzymałość: 180 (MOC: 4996)
Ona pdst 218dmg
Moje HP: ||(884/2100)*4620= 1944|| -218-50= 1676  (36%)

Ja aura wytrzymałości *2,2 (63%) (PL: 4958)
Ja szybki 207 dmg
Jej HP: 1269-208=1062 (40%)
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Pią Lis 15, 2013 5:51 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokte10
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Pią Lis 15, 2013 6:02 pm
Im dłużej walka trwała, tym było coraz ciężej i w końcu zaczął odczuwać, że walczy i wiedział, że ta walka go czegoś nauczy. Kontrolowanie swojej mocy, a dzięki tej kontroli powinien uzyskać dużo większą świadomość ciała i liczył na to, że w końcu opanuje aspekt siłowy własnego ciała i będzie w stanie wysunąć jakieś krytyczne uderzenia. Teraz musiał się koncentrować tylko na tym, aby nie uciekła mu moc i nie przekroczył granicy, którą nałożyli organizatorzy konkursu. Koncentracja na tym powodowała, że mniej koncentrował się na walce i musiał uważać na jej ataki i omal by nie przegrał, ale w porę zablokował potężnego kopniaka, który zmierzał prosto w jego lewy bark. Taki cios zakończyłby się wylotem poza matę, ponieważ byli na skraju, a gdyby nawet udało się utrzymać to i tak zwichnięcie lub przestawienie znacznie utrudniłoby ten mecz. Nawet większa wytrzymałość nie pomogłaby w tym przypadku. Dobrze, że szczęście mu dopisało, za to ona nawinęła się na jego łokieć i mogło ją to zaboleć.

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 218 Szybkość: 217 Wytrzymałość: 180 (MOC: 4996)
Ona technika, którą liczę jak potężny, ale używam bloku 1/2
Moje HP: 1676-50=1626  (35%)

Ja aura wytrzymałości *2,25 (63%) (PL: 5000)
Ja pdst 207 dmg
Jej HP: 1062-207= 855 (31%)
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Pią Lis 15, 2013 6:02 pm
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Uniksz10
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Turniej bezKItu - Page 2 9tkhzk1/1Turniej bezKItu - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Turniej bezKItu - Page 2 Left_bar_bleue0/0Turniej bezKItu - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sob Lis 16, 2013 12:56 am
- Nieźle. Musisz mnie tego nauczyć!
- Blokowania?
- Ukrywania umiejętności. Wydawało mi się przed chwilą, że moje ciosy robią na Tobie większe wrażenie, a teraz prawie nie reagujesz. Jakby Cię komar gryzł.
- Ukąszenie komara bardziej boli.
- To niech Cię teraz zaboli. - rzekła, po czym zaczęła uderzać z dużą szybkością w niego. Dużo szybciej niż poprzednio, ale on zasłonił się rękoma i wszystko wylądowało na mocno napiętych mięśniach ramion lub przedramionach, a wtedy, gdy wyczuł, że chce się cofnąć, żeby uderzać mocniej to ruszył z łokciami i uderzył najpierw w jej ramię, potem w przeciwległy bark i kolankiem trafił w biust. Odskoczyła ciężko dysząc i trzymając ręce blisko ciała. Patrzyła na niego teraz ze sporą niepewnością, nie wiedząc w jaki sposób się zachowa. Widać było, że jest dla niej trudnym przeciwnikiem i nie miała dobrego pomysłu. Po prostu próbowała tego, co jej pierwsze przyszło do głowy, a to nie dawało takiego efektu. Rikimaru dzięki tej walce uczył się patrzeć, przyglądnąć i lepiej analizować niż do tej pory. Opanowywał również coraz lepiej swoje ciało i to wydawało mu się najbardziej przydatne.

OoC:
Staty przeciwnika Siła: 218 Szybkość: 217 Wytrzymałość: 180 (MOC: 4996)
Ona szybki, ale używam bloku 2/2
Moje HP: 1626-50=1576  (34%)

Ja aura wytrzymałości *2,25 (63%) (PL: 5000)
Ja pdst 207 dmg
Jej HP: 855-207= 648 (24%)
KOŚCI
KOŚCI
Liczba postów : 754
Data rejestracji : 02/06/2012

https://dbng.forumpl.net/f43-treningi

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Sob Lis 16, 2013 12:56 am
The member 'Rikimaru' has done the following action : Rzut Kośćmi

'Walka automat ' :
Turniej bezKItu - Page 2 Walka_11
Result :
Turniej bezKItu - Page 2 Blokpo10
Sponsored content

Turniej bezKItu - Page 2 Empty Re: Turniej bezKItu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito