Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down

Restart ery ?

10 - 63%
5 - 31%
1 - 6%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
Poll closed
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
kolejna ankieta - Page 2 9tkhzk0/0kolejna ankieta - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
kolejna ankieta - Page 2 Left_bar_bleue0/0kolejna ankieta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

kolejna ankieta - Page 2 Empty kolejna ankieta

Wto Maj 29, 2012 9:09 pm
First topic message reminder :

No chcę wiedzieć może lepiej od razu sobie powiedzieć to... Chcecie lub nie chcecie... Zadecyduje większość.

Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
kolejna ankieta - Page 2 9tkhzk2250/2250kolejna ankieta - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
kolejna ankieta - Page 2 Left_bar_bleue0/0kolejna ankieta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Wto Cze 05, 2012 12:05 am
I tutaj Hikaru ma punkt niestety musze go poprzeć co by się stało gdybyś stracił wszystkie peniądze w banku na które pracowałeś przez 4 lata? Zapewne by cie szlag trafił nim byś przeszedł do codzienności. Sprawa jest zgrzytnięta ale napewno znajdziemy kompromis.
Go??
Gość

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Wto Cze 05, 2012 12:29 am
Zgadzam się z waszym punktem widzenia, ale idąc dalej tym porównaniem, jakbym stracił wszystkie pieniądze w banku, które zbierałem przez 4 lata, szlag potężny by mnie trafił, jednakże gdyby nie było sposobu na odzyskanie ich, to trzeba by zacząć od nowa zbierać, a nie użalać się nad sobą. Poza tym, najważniejsze rzeczy, o które chodzi w PBF zostaną zachowane, mówię o nabytym doświadczeniu oraz poprawionych umiejętnościach w pisaniu i odgrywaniu postaci.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
kolejna ankieta - Page 2 9tkhzk0/0kolejna ankieta - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
kolejna ankieta - Page 2 Left_bar_bleue0/0kolejna ankieta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Wto Cze 05, 2012 7:41 pm
W czym przeszkadza by kilka osób miało stare statystyki? Hikaru mógłby mieć te staty ale powiedzmy nie mógłby walczyć z innymi graczami dopóki ktoś się z nim nie zrówna a czy coś. I każdy inny na podobnej zasadzie mógłby staty zachować albo przynajmniej ci co mieli duży wkład w odbudowę forum. Można go uczynić jednym z tych mistrzów, o których jest mowa w pomysłach. Można dać całkowicie nową erę a o tamtej zapomnieć tyle że Hik wpisałby w KP swoje dzieje itp., które nie mają żadnego wpływu na to co będzie działo się na forum teraz. Sam nie chciałbym od nowa męczyć się z tymi wszystkimi trenami itd. tylko po to aby doczekać się ssj. Już lepiej poczekać na innych i być biernym przez ten czas niż od nowa użerać się z treningami.
Anonymous
Go??
Gość

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Wto Cze 05, 2012 8:10 pm
Hmm, no i Rei dał pomysł na kompromis, brawo dla ciebie.
Może tak, zróbmy erę od nowa, ale niektóre postacie zostaną mistrzami, na przykład Hikaru. Reszta z tych, co mieli świetny wkład w forum mogłaby po prostu rozwijać się szybciej w ramach nagrody za tą pracę, na przykład 5-10PKT co trening lub 2 techniki na start, bądź jakąś lepszą. Moim zdaniem to będzie fair wobec zarówno starych, jak i nowych graczy, gdyż przynajmniej wystartują z innymi na równi, nikt nie będzie miał już z góry narzuconej fabuły ze starej ery, nie licząc oczywiście mistrzów.
Anonymous
Gość
Gość

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Wto Cze 05, 2012 8:39 pm
Rei... jak to widzisz z tymi mistrzami? Będzie ich masa, spoko. Tylko kto będzie się musiał z kim zrównać by znów mógł uczyć się i trenować?
Np Twoja postać, kto będzie musiał Ciebie dogonić byś mógł ponownie ruszyć z grą.
Czy mistrzowie będą mogli normalnie trenować itd?
Czy mistrzowie mają adekwatny zakaz ruszania inny playerów?
Jeśli aż tak chcecie odgrywać mistrzów, to może zrobić jakiś regulamin? :>
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
kolejna ankieta - Page 2 9tkhzk0/0kolejna ankieta - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
kolejna ankieta - Page 2 Left_bar_bleue0/0kolejna ankieta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Sro Cze 06, 2012 9:44 am
Bez przesady. Hik mógłby być alternatywnym mistrzem a nie jedynym, który uczy danej techniki. I po co robić jakiś zakaz trenowania? Jak ktoś bardzo będzie chciał walczyć z innym graczem to tak czy inaczej będzie musiał poczekać aż się wzmocni albo ewentualnie ta osoba dostawała by jakieś boosty do stat tak jak ja na poprzednim forum w walce z Hikiem. I nie jest to tak, że nie mogę grać dopóki ktoś mi się nie zrówna. Mogę ale nie biję słabszych co i tak z resztą nie ma sensu bo po co się nad słabszymi znęcać?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
kolejna ankieta - Page 2 9tkhzk2250/2250kolejna ankieta - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
kolejna ankieta - Page 2 Left_bar_bleue0/0kolejna ankieta - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Sro Cze 06, 2012 6:24 pm
Jestem jak najbardziej z pomysłem Reia. Poza tym co z tego że Hik będzie mistrzem? Będzie PIERWSZYM ŻYWYM mistrzem czyli sterowanym przez gracza którego przeznaczeniem nie tylko jest nauczanie ,a z czym idzie może 90% graczy odrzucić od trenowania. Zważywszy na to jestem na tak plus może uczyć tego co sam wie (tylko w jego wypadku) dzięki czemu na pewno będzie miał co robić chłopak ;p
NPC.
NPC.
Liczba postów : 2525
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Sro Cze 06, 2012 8:27 pm
Roger That.
Snake / Ace
Sponsored content

kolejna ankieta - Page 2 Empty Re: kolejna ankieta

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito