Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Big Bang Atack - Promień Empty Big Bang Atack - Promień

Nie Mar 10, 2013 3:33 pm
Jak zauważyliście, BBA składa się na dwa ataki, jest forma kuli, która jest wystrzeliwana w stronę przeciwnika, lecz Vegeta też mógł wykorzystać BBA jako promień, jeśli miał kciuk był schowany za dłonią.
Mój dobry kompan, Altair, zauważył że jest zły obrazek do BBA, ponieważ jest pokazane jak Vegeta tworzy Big Bang Attack jako promień, nie kulę, więc pomyślałem sobie, żeby zaproponować dodać drugą formę BBa, jeśli oczywiście się na to zgodzicie.
Kwestia jest oczywiście do obgadania z Adminami.
Anonymous
Gość
Gość

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Nie Mar 10, 2013 3:35 pm
Ja tam jestem za. To można zrobić po prostu jaką inną możliwość tworzenia BBA nawet bez potrzeby zwiększania stat.
Anonymous
Gość
Gość

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Nie Mar 10, 2013 4:23 pm
Oj małpki przestańcie. I tak macie już sporo technik, po co komplikować?
Anonymous
Gość
Gość

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Nie Mar 10, 2013 4:25 pm
To jedna i taka sama technika przecież? Nadal to jest BBA tylko jako promień, nie trzeba praktycznie nic dodawać czy zmieniać. Po prostu zamiast kuli robi się wtedy promień :p.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Big Bang Atack - Promień 9tkhzk2250/2250Big Bang Atack - Promień R0te38  (2250/2250)
KI:
Big Bang Atack - Promień Left_bar_bleue0/0Big Bang Atack - Promień Empty_bar_bleue  (0/0)

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Pon Mar 11, 2013 8:16 pm
Pokaż, skalnacje/video, na której tak rzeczywiście jest, bo ja sobie przypominam tylko formę kuli, jeżeli rysunek jest wadliwy to faktycznie trzeba go poprawić.
Anonymous
Gość
Gość

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Pon Mar 11, 2013 8:40 pm
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Big Bang Atack - Promień 9tkhzk0/0Big Bang Atack - Promień R0te38  (0/0)
KI:
Big Bang Atack - Promień Left_bar_bleue0/0Big Bang Atack - Promień Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Wto Mar 12, 2013 3:01 pm
Kto wam powiedział, że BBA na forum można użyć tylko w wersji fali a nie kuli? Czy stworzycie z tego falę czy kulę to już wasza brocha ale dmg zawsze będzie nie większy niż jest to podane w technikach. A obrazek jest tylko przykładem/sugestią. Możesz nawet wystrzelić promień z dupy (tzw. pierd) i nazwać to Big Bang Attack ale dmg zawsze będzie taki sam.

Dla przykładu Kamehameha można było wystrzelić też nogami ale nadal była to ta sama fala.

Zamykam bo dalsze dyskutowanie na ten temat nie ma sensu.
Sponsored content

Big Bang Atack - Promień Empty Re: Big Bang Atack - Promień

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito