Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Kto Kogo Empty Kto Kogo

Sro Gru 16, 2015 9:42 pm
Może jestem ślepa, ale chyba nie widzę takiego miejsca. Proponuję żeby był temat, gdzie Mistrz Gry wpisuje, że prowadzi Tą lub Tamtego Very Happy
Ktoś mi odpisał i nie wiem z kim rozmawiać w razie czego jak się pojawi jakiś problem, nieścisłość, brak zrozumienia.

Może tak jak macie ogłoszenia to temat w stylu: MG ogłasza? (rushoffy)  Chodź ze mną!  Very Happy


To mój trzynasty post. Niech pech będzie z nami. Yaaay
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Kto Kogo 9tkhzk2250/2250Kto Kogo R0te38  (2250/2250)
KI:
Kto Kogo Left_bar_bleue0/0Kto Kogo Empty_bar_bleue  (0/0)

Kto Kogo Empty Re: Kto Kogo

Sro Gru 16, 2015 10:17 pm
Można zrobić temat bardziej uniwersalny. Sugerowałbym jak już taki budować to zrobić bardziej informujący dział.

Konkretniej mówiąc nie tylko opisać który MG kogo prowadzi, ale wyjść krok dalej i napisać gdzie MG i jego podopieczni przebywają, czy biorą udział w sesji, evencie czy queście.

Jednym słowem przykład:

Razowy Chljeb - Event na Vegecie "Wojna Pieczywa"

Gracze biorący udział:

-Czapi = Więzienie

-Osiem = Plac

-Koza = Plac

-Papa Hik = Parkowy ToiToi

Tym sposobem nie tylko będzie wiadomo kto kogo prowadzi, ale co też konkretnie robi. To pozwoli na lepszą koordynację i możliwe współpracę pomiędzy MG czy robienie wiązanych wydarzeń i plot twistów.

Tyle ode mnie.
Atarashii Ame
Atarashii Ame
Liczba postów : 195
Data rejestracji : 07/12/2013

Skąd : android ma duszę?

Identification Number
HP:
Kto Kogo 9tkhzk600/600Kto Kogo R0te38  (600/600)
KI:
Kto Kogo Left_bar_bleue0/0Kto Kogo Empty_bar_bleue  (0/0)
https://dbng.forumpl.net/t1654-zasady-specjalne-androidy-wip

Kto Kogo Empty Re: Kto Kogo

Sro Gru 16, 2015 10:51 pm
Ale komu się to będzie chciało robić Al? Weźmy przykład mój. Ja pod opieką Raziela, jako Raziela, który pośrednio chyba mgował byłam przez jakieś 5-6 postów? Później już swoją drogą bez MG z Redką, a potem na chwilę nas Vam przejął, a teraz chyba na razie nikt.
Ja niby pośrednicze w evencie niby nie, bo tak naprawdę mogę wiedzieć co się dzieje czytając posty innych, a w teorii nie ma jako takiego ciągu informacyjnego na temat eventu, a nawet nie wiadomo czy on się kiedykolwiek zakończy, a ciągnie się już kilka miesięcy. Nie doszło do wielkich zmian, do elementarnych wydarzeń. Przynajmniej według mnie. Chyba tylko 8mka była przez chwilę uczestnikiem jako podsłuchiwacz dzięki swojej technice.
Mam wrażenie, że uczestniczę i nieuczestniczę w tej rebelii.
Wielokrotnie już było, że ktoś zaczynał w evencie, a potem z niego wypadał. Na przykład teraz Redki nie ma ( a właśnie! Gdzie ona się podziała Sad ???!!!!)
Lista osób uczestniczących w evencie jest nie do ogarnięcia chyba, ale osoba bezpośrednio prowadząca kogoś już wie, że tego kogoś prowadzi. Unis nie zna ludzi, więc nie wie kto z nią pisze, więc taki temat jak ona zaproponowała jest dobry dla nowych osób, które się pogubią w szumie informacyjnym na naszym kochanym sb, gdzie często piszą wszyscy na raz Very Happy
Sponsored content

Kto Kogo Empty Re: Kto Kogo

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito