Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Skargi

+14
April
Rikimaru
Raziel
Vam
Ósemka
Kuro
Red
Hazard
Al
Fridge
Van'D
Reito
Kanade
NPC
18 posters
Go down
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Skargi - Page 3 Empty Skargi

Sro Maj 30, 2012 5:03 pm
First topic message reminder :

Regulamin Skarg

1. Skargę składamy rzeczową i czekamy na rozpatrzenie jej przez MINIMUM 3 osoby (MG lub adminów, a jeżeli skarga pośrednio lub bezpośrednio dotyczy któregoś z MG lub admina - poza jego wypowiedzią wciąż muszą się wypowiedzieć 3 osoby.

2. Dopiero po poznaniu opinii 3 osób kontynuujemy swoją obronę (jeżeli będzie konieczna - bo może się okazać, że 2 z 3 osób przychylają się do skargi - wtedy skarga zostaje uznana za rozstrzygniętą. (W razie braku trzeciej osoby (nieobecność), dwie z kadry muszą rozstrzygnąć sprawę).

3. Jeżeli złożona skarga przez innego gracza ma podobne brzmienie to dodajemy od siebie tylko swoje zastrzeżenia lub rozwijamy skargę o kolejne istotne informacje. Nie powtarzamy tej samej skargi.

4. Jeżeli chcesz dyskutować na temat bieżącej fabuły lub wyjaśnić jej problematykę lub wątpliwości (co nie podchodzi pod skargę, a dyskusję) Załóż temat w dziale: Pytania użytkowników/Pogaduszki, gdzie będzie mogło dyskutować szerokie grono.

5. Admin lub MG ma prawo, a wręcz obowiązek dyskusję niebędącą skargą nakazać przenieść do odpowiedniego lub nowego tematu w wymienionym wyżej dziale w punkcie 4. Po takiej prośbie, czekamy na odpowiedź innego MG lub admina - który stwierdzi, że dany Admin lub MG miał rację próbując uciąć dyskusję i przenieść ją do innego działu.

6. Jeżeli opinie MG i adminów nie dają jednoznacznej opinii to gracz kontynuuje wyjaśnianie. Ma prawo też podać inną osobę (w tym innego gracza), która może na sprawę rzucić nowe światło.

7. Jeżeli natomiast jakiś gracz (jeżeli to nie on jest zaskarżany), ma wątpliwości co do skargi innego gracza - jest proszony o napisanie o tym adminowi.

8. Jeżeli zaskarżany jest inny gracz to ma on prawo do obrony. Natomiast obie strony wymieniają po jednym poście i czekają na opinie MG/adminów - czyli jak w punkcie 2. Dzięki temu unikniemy kłótni - DO CZEGO DZIAŁ SKARGI nie służy.

9. Jeżeli admin lub MG poprosił o przeniesienie dyskusji do odpowiedniego/nowego tematu upraszcza się graczy o wykonanie tej prośby (najpierw zaprzestanie dyskusji aby uzyskać więcej opinii MG czy faktycznie skarga jest skargą czy zwykła dyskusją). Kontynuowanie dyskusji w dziale skargi = WARNowi.

10. Każde nieprzestrzeganie reguł związanych z tym działem będzie karane warnem.

Ósemka
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 17/02/2013


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Lut 14, 2016 6:54 pm
Wypowiem się tylko w kwestii posta MG dla Ame.

- Oczywiście, że wiem, że zabijałaś rebeliantów. Ale czy żołnierze, którzy Cię pojmali, również muszą to wiedzieć? Ślęczeli 24h/ na dobę patrząc na monitoring? Może to akurat ktoś inny zlecił im złapanie zdrajczyni, która wprowadziła Changelinga? To, co zrobiła Twoja postać, nie musi być od razu wiadome całej Akademii. A może powinno paść coś takiego "Oh, walczyłaś po stronie króla wybijając te buntownicze psy, puścimy Cię wolno, mimo tego, że wprowadziłaś naszego wroga do naszego szpitala". Nie sądzę.

- Pomyślałaś o tym, że można było fabularnie wykręcać się z karceru, wspominając o tym? Że jesteś po ich stronie, mówić by przejrzeli nagrania i zobaczyli co i jak? Że Xana wprowadziłaś z zamiarem zdradzenia go, by zapunktować w przełożonego? Że może pojmałaś go i chciałaś go przetransportować do więzienia, byle by się nieco podleczył by nie paść na miejscu?

- Dlaczego, mimo, że MG napisał, że macie możliwość ucieczki, traktujesz to jak bezpowrotne zakończenie Twojej fabuły?

- I tak, płaszcz Xana ich nie zwiódł. Jest jeszcze coś takiego jak Ki-Feeling.

- Zdarzyło się w fabule, że gracze byli już zamykanie w Karcerze, choćby przewinienie było błahe. Chyba nie myślałaś, że ktoś teraz każe Ci lecieć i szorować kible?

- Vam zniknął bez uprzedzenia. Na sb pisałyście o braku MG, ale nie cierpię sb jako komunikatora do takich spraw bo zaraz wszystkie wiadomości giną w natłoku rozmów i nikt stamtąd nic nie wynosi. Jest jeszcze taki wynalazek, jak "pw". Kisa fakt, napisała w "Nudzę się", ale prowadziłyście swoje fabuły i uznaliśmy, że jest ok. Do tego momentu - Chang i towarzysząca mu kadetka jakoś nie mogli wtopić się w ścianę. Wiesz, my tutaj pilnujemy by realia fabuły działały jak należy, choć przez niedobór MG i coś takiego jak życie prywatne, kilka kwestii może nam umknąć.

- Dla mnie narzekanie na ten post MG to jak posiadanie pretensji przez zbrodniarza, który napada na bank i nie podoba mu się, że ochrona reaguje. MG ma prawo zainterweniować gdy widzi coś takiego. Nawet jeśli Twoja postać nie wiedziała, że Chang jest wrogiem Saiyan, to co, może żołnierze mają Ci to łaskawie wytłumaczyć i dać łagodne upomnienie, bo "nie wiedziała"? Czyli, jak rozumiem, zamierzasz w następnych postach polecieć do Portu, zabrać kapsułę i mieć za złe, że MG miał prawo zaingerować w tej kwestii? Albo polecieć do magazynu i zabrać najlepszy sprzęt dla siebie?

- To, że żołnierz powiedział, że możesz pożegnać się ze służbą wojskową, nie jest od razu przekreśleniem Twojej kariery. Ile razy różnym postaciom grozi się zaszlachtowaniem, zdegradowaniem i całą resztą? Wystarczy, że spróbujesz ich przekonać - żaden MG nie dąży do tego by "udupić" gracza, mimo, że muszą być cięci na pewne zachowania. Tak nawiasem mówiąc, droga się nie zamknęła, ale skoro uważasz, że randomowy NPCet ma w tym decydujące zdanie, a nie Trener, no to cóż...

- Zmieniłam Twój post NPC - możecie kombinować by uciec, kłamiąc, bijąc się, cokolwiek i będę jeszcze za to punkty. Trafiasz do karceru choćby na ten jeden post.

Zdania nie zmienię.
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 2:28 pm
Składam skargę na Some za bezpodstawne banowanie mnie na sb.
Soma napisał:Reito -18.03.2016 notoryczne podważanie kompetencji i prowokowanie do sprzeczki moderatora - około 18h ~Soma
Nie wiem gdzie tu podważanie kompetencji w wytknięciu spamu rozmową na jeden temat. Wyraziłem swoje zdanie, a ty dajesz mi bana bo poczułeś się urażony? Dodatkowo dziś znów nie mogę wejść na sb. Kolejny ban za... oddychanie? Nie widzę powodu w liście banów i warnów. Niekompetentny to jest właśnie Soma. Pomijam notoryczne walenie podtekstami w moją stronę i obgadywanie za plecami. Masz coś do mnie to napisz mi PW.

Rei. Masz jakiś dowód, że dziś zbanował cię Soma? Jeśli nie to nie rzucaj oskarżeń. - Raz
Anonymous
Gość
Gość

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 2:42 pm
"You have been banned from the ChatBox

A ja bym chciała wiedzieć kto, kiedy i za co. Wczoraj pamiętam, że normalnie wyszłam z SB o 21:30 jak zwykle z resztą, a nie było żadnych kłótni przed tym, tylko normalne rozmowy.  Logi proszę sprawdzić, ciekawe kto taki mądry.

Żaden inny temat nie wydawał mi się bardziej odpowiedni niż ten.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 3:08 pm
Nie napisałem, że on mnie zbanował ale ty jako admin masz możliwość to sprawdzić. Zamiar edytować mojego posta nic nie wnoszącym zdaniem daj mi dowód na to kto to zrobił. Tak samo Kisie
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk2250/2250Skargi - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 3:27 pm
Więc sprawdziłem logi od razu jak zobaczyłem skargę, są czyste, najwyraźniej bany na chata nie mają wpływu postaramy się rozwiązać tą kwestię.

Teraz kwestia skargi Reito:

https://gyazo.com/ab6d35ca3b6c0d89ee46fbaced0e60bc

https://gyazo.com/b95af39007a6bddb1e0a8828aaab04d8

https://gyazo.com/9354bd7e1456eacf450c931d98116d37

https://gyazo.com/794648a0c0d02747c2f656d74e3b4c91

https://gyazo.com/5c0d2b5472105d83daf3a7f3b2355838

https://gyazo.com/85cc35b8de3c4bee23940530becd952d

https://gyazo.com/6cd77487dbf2bf60fe2ba7dd0bdd8111

Teraz pozwól że "NIERZETELNY" administrator się wypowie. Dziękuję Vvi za screeny.

Jak widać na zdjęciach Soma zachował się w miarę opanowanie, nawet nie zastosował wyzwisk ni obelg, ale natomiast chyba poniosło kogoś innego.

Rei twoje zachowanie na czacie tego dnia było Karygodne, nie wiem co się z tobą dzieje. Człowieku nie poznaję cię zachowujesz się jak skończony rozwydrzone dziecko, tak obraziłem usera, bo to najbardziej adekwatne określenie. To samo Kisa zamiast załagodzić sytuację dolewałaś oliwy do ognia i wcale się nie dziwię jeżeli jakiś moderator czy admin dał wam bana na czata, niemniej jednak jest to nie na miejscu.

Żeby pokazać swoją "wyższość" jeszcze zaatakowałeś administrację obrażając moich kolegów z administracji, a w tym mnie. Gdyby nie ban od Somy dostałbyś ode mnie perm bana na forum. Ode mnie zasługujesz na bana na forum bo TEGO się po tobie nie spodziewałem. Nie grasz i naprzykrzasz się wszystkim wraz z Kisą. Nie wiem kim jesteś bo na pewno nie gościem którego znałem i z którym pracowałem. Ja wnioskuję za surową karą dla ciebie, w postaci bana na forum lub czata, natomiast Kisa zasługuje na warna.

SKOŃCZYŁEM I MOJE ZDANIE JEST NIEZMIENNE. Licz na łaskę pozostałych adminów bo u mnie jesteś spalony.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 4:10 pm
Oho. I kogo tu poniosło. Pisząc w ten sposób tylko potwierdziłeś to co napisałem na sb i jest w tych screenach. Do dziwnych wniosków dochodzisz skoro wg Ciebie zasługuje na perm bana siedząc sobie tylko na sb i od czasu do czasu pajacując. Skoro tak bardzo działam na szkodę forum to dajesz. Czekam na tego perma. Daj mi chociaż jeden rzetelny argument bo jak na razie użyłeś przeciw mnie tylko mojego zachowania na sb, które wg regulaminu służy do luźnych rozmów na różne tematy. Wg tego mogłem sobie pisać co chciałem i wyrażać swoją opinię na każdy temat bo sb jest całkowicie odrębnym miejscem i cokolwiek tam robię nijak nie szkodzi forum. Od zawsze sprawy osobiste załatwiało się na pw i jeśli ktoś coś do mnie ma niech mi tam napisze. Jak Cię uraziłem to tym bardziej. Rzucając banami udowadniasz tylko swoją niekompetencję.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk2250/2250Skargi - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 4:19 pm
Twoje "pajacowanie" wielokrotnie obrażało sporo osób, po prostu są za grzeczne by zwrócić ci uwagę. Do tego zwracanie ci uwagi nic nie dawało i drażniłeś bardziej. To dla mnie wystarczające. Jednym słowem, nie grasz, denerwujesz ludzi i robisz syf. Do tego obrażasz mnie i resztę dalej więcej mówić nie muszę, właśnie skończyliśmy rozmowę.

Tymi słowami dziękuję panu i żegnam ♥
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk1/1Skargi - Page 3 R0te38  (1/1)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 4:20 pm
O ILE SHOUTBOX sluży do rozmów na każde tematy to na pewno nie do ciągłego wyzywania i prowokowania do kłótni. Widzę, że już pewne osoby i tak za dużo powiedziały, więc proszę was o spokój i cierpliwość na opinię innych, a nie kolejną prywatę destabilizującą forum. Zarzucanie czyichś kompetencji nawet na SB to destabilizacja forum, więc tutaj Rei Twoje posty w skargach są bez sensu.

Teraz czekajcie na opinie i stwierdzenie zasadności banów. Już i tak trochę za daleko z tą kłótnią poszliście.

https://dbng.forumpl.net/t1148-shoutbox-jako-narzedzie-do-kulturalnych-rozmow#19159

Jeżeli chcecie żeby temat został rozwiązany (czyli tutaj widzę, że głównie Rei) to teraz poczekajcie, żeby to zostało spokojnie przedyskutowane. Dalsza kłótnia to ewidentne działanie na szkodę forum.
Tu z miejsca mówię, że ban który dał Soma powinien faktycznie być potwierdzony warnem, więc zostanie to odpowiednio uwzględnione... Koniec dysk... kłótni.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 20, 2016 5:55 pm
Ok fajnie tyle, że bana dostałem zanim napisałem to co jest w screenach. A teraz regulamin  sb naciągacie pod kątem tej kłótni. Sorry ale jak ktoś ma kiepskie poczucie humoru to ciężko się dogadać. Nawet jak się tą osobę ignoruje to z czasem i tak daje pretekst do kłótni. To sprawa między mną a Somą a więcej burdy zrobiło się tu niż wszystkie razem wzięte kłótnie Somy ze mną na sb. Nie ciągnę tego dalej bo przez przypadek znów kogoś obrażę. Tylko tyle podsumowując chciałem napisać.
Anonymous
Gość
Gość

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Sob Mar 04, 2017 6:35 pm
Nie skarga, nie upadam tak nisko, by się skarżyć.
Raczej nieporozumienie i prośba.
Gadałam na PM, nic to nie dało, więc piszę tu.

Jestem tu już... 7 lat? 8? Nie pamiętam? Kto mnie zna długo to wie, Al, Hikaru, Kuro, Red, April - wie, jaką osobą jestem prywatnie, a kto jest tutaj od roku, czy dwóch, niestety nie poznał mnie od tej strony, bo to od takiego właśnie czasu nie jestem tutaj adminem i lekko mówiąc "mam wyrąbane", przestałam pokazywać siebie, a pokazuję postać. Gram Kisą, każdy wie jaki charakterek jej nadałam, nie? Kto czyta posty, widzi arty, ten wie. Wredna tsundere ze skłonnościami do fochów i ciętego języka. Na sb nie wychodzę z tej postaci, nadal nią tam jestem, dlatego stąd nie raz, niektórzy mogą odebrać mnie jako Kisę, a nie Weronikę. Widzą tylko Kisę, nie widzą kim jest Weronika.
Nadszedł czas, kiedy to trzeba było zmienić ekwipunek... okej, zmienię. Zapomniałam, przypomniał mi post z rana w ogłoszeniach, cholera, w pracy jestem, więc trzeba coś szybko wymyślić, jak się wróci do domu. Wróciłam, zmieniłam, uznając, że EKWIPUNEK, to jest to, co nasza postać w danej chwili nosi przy sobie, trzyma w kieszeniach, czy też ma na plecach, więc uznaję, że Smocza Kula nameczańska jest tutaj bezużyteczna, zbędna, usuwam ją. Przypominam sobie o senzu, ale zaczyna mnie irytować tak krótka, nudna lista, nie ma żadnego wzoru, pod który trzeba się wpisać, więc piszę... jako Kisa. (Przypominam - Kisa=Tsundere, tomboy, wredna pała - wygoglujcie sobie, jeżeli chcecie) MG prowadzący mi grę widzi, że Kisa jest taka, a nie inna... jednak.
Ktoś myśli, że to jest skierowane do niego... i co? Otrzymuję warna. Yay. Za nieporozumienie!

- Lekceważące podejście do administracji bla bla... co? Zrobiłam co trzeba, tylko w innym stylu niż inni, karać za wychylenie się zza innych? Komunizm w tym kraju upadł dawno... jw
- Ignorowanie prostych próśb, modyfikowanie ekwipunku niezgodnie ze stanem faktycznym - ZROBIŁAM CO TRZEBA, usunęłam tylko kulę, powód dlaczego jest wyżej - wystarczyło PM jeżeli pomyślałam źle, tyle. Nie mam w interesie ukrywać posiadania nameczańskiej kuli.
- Zarazem nietaktowne wiadomości względem osób - Kisa, roleplay, za pyskowanie w postach do Raza czy przeklinanie na inne postacie, też będę warny otrzymywać?

Warn jest nieporozumieniem, nie zamierzam zmieniać stylu ekwipunku (chyba, że pojawi się wzór). Jeżeli bym faktycznie coś zrobiła złego, zwyzywała kogoś od najgorszych i to jako Weronika, jako JA, nie w żartach, gdzie obie strony wiedzą o co chodzi (jak nie raz ja z Razielem na sb), to spoko, warn się należy, nawet ban, ale nie w takiej śmiesznej sytuacji jak ta, gdzie ktoś zrozumiał mnie na opak.

Edit:
w razie czego linki też są do tematów, gdzie dobyłam senzu - a teraz kulę, bo ją dodałam - są tylko tekstem.
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Sob Mar 04, 2017 7:36 pm
Kisa napisał:Jestem tu już... 7 lat? 8? Nie pamiętam? Kto mnie zna długo to wie, Al, Hikaru, Kuro, Red, April - wie, jaką osobą jestem prywatnie, a kto jest tutaj od roku, czy dwóch, niestety nie poznał mnie od tej strony, bo to od takiego właśnie czasu nie jestem tutaj adminem i lekko mówiąc "mam wyrąbane", przestałam pokazywać siebie, a pokazuję postać.

Czyli rozumiem, że te wszystkie pyskówy, chamskie i lekceważące zachowanie w stosunku do mojej osoby to tylko taki roleplay?

A tak na poważnie to niech się wszyscy domyślą koło czego mi lata to jak się Kiso zachowywałaś kilka lat temu. Mnie obchodzi to jak się zachowujesz teraz, a jak na ten moment poprzez swoje "wyrąbane" nie tyle pokazałaś, że się nie chcesz angażować (do czego masz prawo i nikt nie ma ci za złe) ale również robisz to w taki sposób, żeby wszystkim innym dać do zrozumienia w jak głębokim poważaniu masz ich poświęcony an to forum czas. Jako osoba, która była wieloletnim adminem powinnaś chyba sobie zdawać sprawę z tego jakie to nieprzyjemne uczucie gdy gracz ostentacyjnie robi ci łaskę w ogóle reagując na to o co go prosisz itd. Więc jeżeli kiedykolwiek się zastanawiałaś dlaczego zdarza mi się ciebie czepiać, to teraz masz odpowiedź.

Kisa napisał:- - Lekceważące podejście do administracji bla bla... co? Zrobiłam co trzeba, tylko w innym stylu niż inni, karać za wychylenie się zza innych? Komunizm w tym kraju upadł dawno... jw

Wydaje mi się, że poprzez lekceważące Vvien miała na myśli własnie to co napisałem powyżej. Miałaś na to 8 miesięcy i wielokrotnie nawet na sb była na ten temat mowa. Ba! Sam kiedyś ci zwracałem na to uwagę i mnie kompletnie olałaś.

Kisa napisał: Ignorowanie prostych próśb, modyfikowanie ekwipunku niezgodnie ze stanem faktycznym - ZROBIŁAM CO TRZEBA, usunęłam tylko kulę, powód dlaczego jest wyżej - wystarczyło PM jeżeli pomyślałam źle, tyle. Nie mam w interesie ukrywać posiadania nameczańskiej kuli.

Tutaj się z tobą zgodzę, nie widzę sensu w tym, żebyś specjalnie miała nie napisać o tej kuli, a pomylić się ma prawo każdy. Nie wiem o jakie prośby chodzi, ale zdaje mi się, że to też tyczy się tego o czym napisałem wcześniej.

Kisa napisał:Zarazem nietaktowne wiadomości względem osób - Kisa, roleplay, za pyskowanie w postach do Raza czy przeklinanie na inne postacie, też będę warny otrzymywać?

Przyznam się, ze jak zobaczyłem screena to tez uznałem, ze Vvien chyba zbytnio wzięła to do siebie bo jednak wygląda to jak typowy roleplay. Nawet jeżeli napisałaś to złośliwie w celu pokazania swojej dezaprobaty, to no cóż, nie jesteśmy ci tego w stanie udowodnić, a w regu ekwipunku jest napisane:

Regulamin napisał:Forma prowadzenia tematu jest dowolna, może to być zarówno prosta lista przedmiotów, jak i rozbudowany inwentarz zawierający grafiki i opisy.

Więc muszę ci tutaj przyznać rację.

Ostatecznie z tego co wiem to zastosowałaś się do ogłoszenia i w terminie zaktualizowałaś swój temat z ekwipunkiem. Co prawda był błąd, ale nie zasługujący na jakiegokolwiek warna, więc ja jestem za ściągnięciem ci tego upomnienia.

Powiem tylko na koniec, że kompletnie nie dziwię się Vvien, że tak zareagowała, sam nie wiem czy zrobiłbym inaczej na jej miejscu, może to ci Kiso da do myślenia chociaż odrobinę.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk1510/1510Skargi - Page 3 R0te38  (1510/1510)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Sob Mar 04, 2017 8:34 pm
Zacznijmy od początku, staż nie ma jakiegokolwiek znaczenia w tej sytuacji, jak również twój role-playing, jakkolwiek w tej chwili nagle zaczęłaś to określać. Nie skarga, pisana w skargach, to skarga. Nie wnikam też w to, dlaczego nie rozdzielasz fikcji od rzeczywistości, skoro uważasz, że problem dotyczy twojego odgrywania postaci fikcyjnej, czego temat w zupełności lub w stopniu minimalnym dotyczy o czym poniżej.

Określmy najpierw kwestie, twojej "rozmowy", która "nic nie dała":
Nie rozmawiałaś ze mną na PM pod względem wyjaśnienia sprawy, zaczęłaś rozmowę od cytuje:
Kisa napisał:I co ci się tam nie podoba co?
, kończąc na
Kisa napisał:już tak nie gwiazdorz.
W tym przypadku stwierdziłam, że nie zamierzam wdawać się w rozmowę, jako iż pewne informacje były jasne, a ty nie pytałaś i nie próbowałaś na początku wyjaśnić kwestii otrzymania warn'a (chociaż powód jest wpisany). Dopiero odpisałam ci, gdy chciałaś zacząć na nowo rozmowę, tym razem zaczynając od zdań jak:
Kisa napisał:Przestań foszyć jak dziecko
, a następnie
Kisa napisał:Nie chce mi się robić gównoburzy w skargach, więc zacznij pracować xd
. Wtedy w tej wiadomości dopiero zaczęłaś zasłaniać się role-playingiem (wcześniej o tym mowy nie było nigdy, wymyśliłaś to na poczet bronienia swojej sprawy, stąd dlatego wcześniej nigdy o tym mowy nie było.), a tekst typu
Kisa napisał:Pewnie sobie pomyślałaś, że to skierowane do ciebie, nie? (lel)
ostatecznie skłonił mnie do tego, by zacząć tą rozmowę, niechętnie, bowiem nadal nie chciałaś znać powodów, chciałaś tylko wiedzieć, co mi się nie podoba. Wyjaśniłam ci sytuacje klarownie w każdym kolejny poście, tylko drążyłaś temat, bo liczyłaś, że po prostu podkulę ogon i daruje ci ostrzeżenie, myliłaś się.

Powód warna na forum jest jasny:
*-Łamanie zasad w kwestii ekwipunku - Ekwipunek był prowadzony niezgodnie z przyjętymi normami, które są akceptowalne już od 11 lip 2016 roku do momentu otrzymania warna.
*-Ignorowanie próśb o dostosowanie ekwipunku do zasad - Od 11 lip 2016 roku ekwipunek nie został dostosowany do zasad do momentu, kiedy to dostałaś warna. Zrobiłaś to po fakcie, screenshot to potwierdza.
*-Modyfikacja ekwipunku bez znajomości zasad w celu uniknięcia wykonania prośby - może uznałabym kwestie usunięcia kuli z ekwipunku za pomyłkę, gdyby nie to, że posiadałaś kule w ekwipunku z chwilą wstawienia ogłoszenia, a w ogłoszeniu znajdowała się lista z excela dokładnie przedstawiająca, co miałaś zrobić. Lista piszę jasno: Gracz: Kisa, Przedmioty: 4 gwiazdkowa Nameczańska smocza kula, problem: brak informacji nabycia i linku przekierowania. Smoczą kulę dopiero przywróciłaś po warnie, ze wstawionym linkiem.
*-Fałszowanie informacji o stanie faktycznym ekwipunku, gdzie ekwipunek dotyczy tego co posiada postać w kieszeniach i...schowane w pojemnikach, lokacjach etc. Szczególnie, kiedy to dotyczy przedmiotu o dużym znaczeniu fabularnym [smocza kula z namek]. - krótka piłka, zlikwidowałaś na czas sprawdzania smoczą kulę, nie było to zgodne ze stanem faktycznym twojego ekwipunku, kiedy jasno miałaś listę, co trzeba było zrobić.
*-Twierdzenie, że to role-playing, może to prawda, może nie...jednakże, dzięki liście przedstawionej w ogłoszeniu co do stanu twojego ekwipunku wiem, że twój roleplaying nie istniał przed wprowadzeniem ogłoszenia o sprawdzeniu ekwipunku, czyli twój role-playing w dużej mierze to odpowiedź na to ogłoszenie, które to znalazłam następnie już w trakcie oceniania i uwieczniłam screenem, screen nie dotyczy tylko tego nietaktownego "role-playingu" ale również faktu, że nie dostosowałaś się do próśb z ogłoszenia. Twój role-playing nie dotyczy tylko mnie, lecz każdej osoby, która sprawdzałaby w tym czasie ekwipunek i jest to przekaz do administracji, moderacji oraz mistrzów gry asystujących im w prawach i obowiązkach, to tylko okoliczność, że sprawdzałam to ja, jako, iż ja to deklarowałam w ramach pomocy dla administracji. Jeśli administracja uzna, że ten punkt nie powinien znajdować się w opisie warna, mogę go zdjąć, jednakże to nie odsunie ostrzeżenia w związku z tym, że lista powodów jest znacznie dłuższa, a to jest jedynie jeden punkt.

W ogłoszeniu było jasne, czego brakowało, co jest problemem. Zrobiłaś to po swojemu bez znajomości zasad. Jak już wspominałam, warn jest za niestosowanie się do zasad wielokrotnie, punkt dotyczący tego twojego "role-playingu", który nie miał miejsca przed ogłoszeniem i był wstawiony po ogłoszeniu, to najmniejszy punkt i powód dla którego otrzymałaś ostrzeżenie. Co więcej, jesteś jedyną osobą, która nie dostosowała się do próśb z ogłoszeń i chcesz to usprawiedliwić, że to zwykłe nieporozumienie. Nieporozumienie nie usprawiedliwia ciebie od nieznajomości zasad. Także nikt nie każe ci zmieniać stylu ekwipunku, jest on nietaktowny do okoliczności [wstawiony po tym, jak została podana publicznie deklaracja o sprawdzeniu ekwipunku], jeśli ta kwestia zostanie oczyszczona, nadal to ciebie nie oczyści za nieprzestrzeganie zasad od ostatnich [na oko 8 miesięcy]. Bo jesteś jedyną, osobą, która się nie dostosowała. Z całej listy [nie wliczając nieaktywnych graczy, bo jak są nieaktywni, to mogli o tym nie wiedzieć i karanie ich za to byłoby bezsensowne]. Próba zasłaniania się fikcją, gdy ta sytuacja tego nie dotyczy dla mnie jest jasnym stwierdzeniem, że najpotoczniej...kręcisz i bierzesz pod uwagę z całej listy powodów za ostrzeżenie, wyłącznie punkt o tym, że rzekomo role-playingowałaś, jako ten najważniejszy, gdy jest on najmniej ważny, ale również istotny.

Dziękuje, że dodałaś linki, jednakże link dotyczący smoczej kuli został dodany po otrzymaniu ostrzeżenia [co udowadnia również screenshot zrobiony z chwilą sprawdzania]. W liście było jasno przedstawione, co jest problemem i co należało zrobić. Ogłoszenie pojawiło się również nie raz.
Anonymous
Gość
Gość

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Sob Mar 04, 2017 9:00 pm
Drama time, nie lubię wyciągania zdań z kontekstu.
1.
Spoiler:
Tu dodałam kulę,

2. Następny dzień. Olałaś mnie co wydało mi się śmieszne, humor dobry po wczorajszym dniu, więc:
Spoiler:

Kula dodana po ostrzeżeniu (JAK OKREŚLIŁAM TO WCZEŚNIEJ), bo mi ktoś kazał i wyjaśnił dlaczego powinna tam być i że się mylę, jak widać można bez warnów. MG, który mnie nie prowadzi i pewnie nie czyta moich postów jak nie musi (ty), zapewne nie wiedział, że kuli nie noszę ze sobą w jakiejś magicznej kapsulce, widziałam, że tam była w tej liście, ale nadal twierdziłam, że nie jest potrzebna w spisie. Mogłaś nie wiedzieć, że jest na innej planecie zakopana i Kisa nie jest w jej posiadaniu.

Dla jasności
Niedziela 26 LUTEGO
"Ough...już wiem o czym zapomniałam. W poniedziałek tj. 27.02.2017 w godzinach porannych będzie sprawdzanie ekwipunku, które było zapowiedziane 19.02.2017. (zapowiedziane było Wto Lut 07, 2017 tak poza tym ) Było, aż nadto czasu to ostateczny termin."

TEGO DNIA ZMIENIŁAM EKWIPUNEK JAKI JEST NA SCREENIE zaraz po pracy, czyli dzień przed czasem, A WIĘC NA CZAS (z jedynym błędem BRAKIEM KULI), więc o jakich ośmiu miesiącach jest tutaj mowa? Widzę osiem dni. Jeżeli coś było mówione na sb osiem miesięcy temu no to... sorry, sb...
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk0/0Skargi - Page 3 R0te38  (0/0)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Sob Mar 04, 2017 11:09 pm
Kisa napisał:...więc o jakich ośmiu miesiącach jest tutaj mowa? Widzę osiem dni. Jeżeli coś było mówione na sb osiem miesięcy temu no to... sorry, sb...

Proponuję sobie znaleźć ogłoszenie z dnia 11 lipca 2016 (Vvien zresztą już tą datę podała). Dodatkowo przez cały miesiąc przypominałem o tym każdemu na sb, w tym również tobie Kiso, co zaowocowało dopisaniem przez ciebie w twoim ekwipunku "4 gwiazdkowa Nameczańska smocza kula". Czyli nawet jak cię prosiłem o zrobienie tego, to i tak ostentacyjnie nie zastosowałaś się do tych zasad. Po upływie terminu nie sprawdzaliśmy wam tego, bo uznaliśmy, że graczom tez należy się zaufanie ze strony kadry i nie chcieliśmy nikogo z tego powodu karać.

Mimo wszystko wciąż z tego co mi wiadomo Kisa zastosowała się do ostatniego ogłoszenia Vvien dotyczącego sprawdzania ekwipunku. Nie wymieniła w nim kuli, ale myślę, ze jej wytłumaczenie jest logiczne bo, napisze jeszcze raz, jaki sens miałoby pominiecie tego przedmiotu specjalnie (że niby na złość komuś)?

Żeby móc ukarać Kisę za to, ze przez prawie 8 miesięcy nie zaktualizowała swojego ekwipunku, musielibyśmy również ukarać pozostałe osoby, które tego nie zrobiły do terminu wyznaczonego przez Vvien w ostatnim ogłoszeniu.

Może ktoś jeszcze by się wypowiedział (bo ja juz powiedziałem wszystko co sądzę w tym temacie)?
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk2250/2250Skargi - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 05, 2017 1:57 am
Drzwi sądu Smoka otworzyły się z ogromnym hukiem, w drzwiach stanęła postać spowita cieniem. Wyłoniwszy się z cienia ujawnił się błękitno-włosy młodzian. Wszyscy obecni na ławie ryknęli w szoku "To Stanowiciel Esper Sama!"". Mężczyzna ruszył wolnym i dumnym krokiem w kierunku stanowiska sędziego gdzie już zasiadał inny Kaishin Soma. Zająwszy swoje miejsce zmierzył wzrokiem małą obdarowaną jędrnym biustem saiyankę i cycastą androidkę. Wziąwszy wdech przemówił....

Zatem po zbudowaniu luźnej atmosfery moim wstępem, zastanawiałem się długo czy MOJA decyzja o wlepieniu Kisie warna na podstawie uwag mi zwróconych jest słuszna. Po przeczytaniu argumentów obu stron oraz strony neutralnej, którą ewidentnie reprezentował Soma, długo myślałem nad wszystkim, ostatecznie widząc obrót spraw postanowiłem podjąć decydujące zdanie, szczególnie że chyba każdy obecny tu tego oczekuje. Przede wszystkim podjęcie tej decyzji przyszło mi z trudem z wielu decyzji i zanim ją ogłoszę wypowiem się na każdy poszczególny argument, który uznam za warty uwagi.

Chciałbym zaznaczyć też, że całe zajście jest wynikiem pewnego faktu i muszę go nadmienić. Konkretnie twoje zachowanie i postawa Kisa, znam cię to prawda bardzo długo i niekiedy bawi mnie takie wariowanie, ale, ALE trzeba znać umiar. Ty go nie znasz, bardzo często twoje odpowiedzi, pyskówki i inne zachowania ciężko odróżnić kiedy się zgrywasz a kiedy piszesz serio, do tego w tle napływających osób nowych a odejściach starych, nowi tego nie wiedzą bo cię nie znają i biorą cie na poważnie. Rozumiem powygłupiać się ale po prostu nawet ja mam czasami dość tego, szczególnie że dochodzi do takich sytuacji jak ta. Gdybyś nie robiła tego tak często, prawdopodobnie Vvien uznałaby, że faktycznie nie przeczytałaś, czy właśnie po prostu czegoś nie zrozumiałaś. I takich rezultatów może być więcej w przyszłości. Jednym słowem na takie podejście i wnioski sama sobie zapracowałaś na nie Kiślu.

Skoro to już zostało powiedziane przejdźmy do poszczególnych argumentów obu stron. Pozolę sobie odpowiadać na kolejne posty kolejnych osób opisując moje refleksje i zdanie:

Kisa

"- - Lekceważące podejście do administracji bla bla... co? Zrobiłam co trzeba, tylko w innym stylu niż inni, karać za wychylenie się zza innych? Komunizm w tym kraju upadł dawno... jw"

Więc, to wynika właściwie z twojej postawy i zachowania, gdybyś tak często się nie zachowywała, nie sądzę by Vvi to tak odebrała. Ponieważ taka postawa powtarzała się nawet widać to po twoim dopisku "bla bla co?" jej reakcja jest wysoce logiczna i usprawiedliwiona. Choć jest to jest to irytujące, to wiele innych osób również to robi więc w tym wypadku musielibyśmy ukarać co najmniej jeszcze z pięć osób, w tym mnie bo również wielokrotnie czegoś nie przeczytałem i robiłem niesłuszny raban o nic a jednak ludzie mi wybaczyli.

"Ignorowanie prostych próśb, modyfikowanie ekwipunku niezgodnie ze stanem faktycznym - ZROBIŁAM CO TRZEBA, usunęłam tylko kulę, powód dlaczego jest wyżej - wystarczyło PM jeżeli pomyślałam źle, tyle. Nie mam w interesie ukrywać posiadania nameczańskiej kuli."

Tutaj popieram stanowisko Somy, jakby się zastanowić jedyna osoba która mogłaby ucierpieć od braku tej informacji to wyłącznie sama Kisa gdyby totalnie zapomniała o tej kuli, co więcej to zaszkodziłoby wyłącznie jej a nie innym tudzież karą byłaby utrata przedmiotu, więc nie jest to godne warna.


"Zarazem nietaktowne wiadomości względem osób - Kisa, roleplay, za pyskowanie w postach do Raza czy przeklinanie na inne postacie, też będę warny otrzymywać?"

Więc, tutaj mamy kilka czynników. Po pierwsze ponownie udziela się tu twoja postawa Kiślu, nie wiemy kiedy rolplayujesz, a kiedy nie. Gdybyś się tak nie zachowywała często faktycznie Vvi by najpewniej zapytała cie o co ci biega z tym i by się wyjaśniło, a patrząc zbieg okoliczności oraz fakty wygląda to jak zwyczajny brak taktu. Niestety jednak jak Soma napisał. Niezależnie czy zrobiłaś złośliwie bo dopiec Vvi / Każdemu kto przeglądał ten temat, czy faktycznie trzymając się stricte roli twojej saiyańskiej bohaterki nie ma żadnego ewidentnego dowodu na twoje intencje, są to jedynie domysły jakie możemy mieć. A ponieważ nie możemy tego ci udowodnić pozostaje to kwestią sporną tudzież traci moc jako argument.


Cytat z regulaminu

"Forma prowadzenia tematu jest dowolna, może to być zarówno prosta lista przedmiotów, jak i rozbudowany inwentarz zawierający grafiki i opisy."

Właśnie ten argument popiera tylko powyższą wypowiedź, każdy prowadzi ekwipunek jak mu się podoba tudzież faktycznie mogłaś roleplayować, oraz opisać przedmioty w takiej formie jaką uznałaś za stosowną. Ekwipunek został faktycznie zaktualizowany, jednak błędy tam zawarte szkodziły tylko w sumie właścicielce przedmiotów nie graczom ni forum, więc użycie warna jest w tym wypadku niestety z mojej strony srogim nadużyciem, którego dokonałem.

Vvien

Niestety ale pierwsze cytaty z waszej korespondencji nie dowodzą niczego istotnego, poza zwyczajnym totalnym brakiem taktu kisy w stosunku do ciebie, uważam że należałaby się jej bura oraz kopniak w cycki, bo jednak nie robiła tego publicznie i nie podważyła twojej pozycji jako MG.


"Powód warna na forum jest jasny:
*-Łamanie zasad w kwestii ekwipunku - Ekwipunek był prowadzony niezgodnie z przyjętymi normami, które są akceptowalne już od 11 lip 2016 roku do momentu otrzymania warna."

Jak już wcześniej napisałem, masz rację nie zmieściła się w wyznaczonym terminie i należałaby się jej za to kara. Jednakże warn byłby za surowy, ja zwyczajnie pozbawiłbym Kisy smoczej kuli, skoro się nie zastosowała i ów przedmiotu brakuje, ta też ci przepadł twój problem. Ponieważ jej zaniedbanie nie szkodzi całemu forum, po namyśle uznałem że warn jest niesłuszny i optowałbym max na pozbawieniu jej przedmiotu którego nie wstawiła.

"*-Ignorowanie próśb o dostosowanie ekwipunku do zasad - Od 11 lip 2016 roku ekwipunek nie został dostosowany do zasad do momentu, kiedy to dostałaś warna. Zrobiłaś to po fakcie, screenshot to potwierdza."

Właściwie Screenshot dowodzi odwrotnej sytuacj, że Kisa właśnie zastosowała się do twojej prośby,CO WIĘCEJ zmieściła się na ostatni gwizdek w wyznaczonym terminie czyli dotrzymała umowy i zastosowała się do wymagania. Jednym słowem za to wręcz warna nie można dać. Ech aż mi głupio.

"*-Modyfikacja ekwipunku bez znajomości zasad w celu uniknięcia wykonania prośby - może uznałabym kwestie usunięcia kuli z ekwipunku za pomyłkę, gdyby nie to, że posiadałaś kule w ekwipunku z chwilą wstawienia ogłoszenia, a w ogłoszeniu znajdowała się lista z excela dokładnie przedstawiająca, co miałaś zrobić. Lista piszę jasno: Gracz: Kisa, Przedmioty: 4 gwiazdkowa Nameczańska smocza kula, problem: brak informacji nabycia i linku przekierowania. Smoczą kulę dopiero przywróciłaś po warnie, ze wstawionym linkiem."

O ile mi już wiadomo Kisa umieściła przedmiot w jakimś pojemniku/ schowała go zgadza się? Hm cóż to słowo przeciw słowu, i choć w sumie technicznie pozbyła się przedmiotu z podręcznego ekwipunku jest on dalej jej własnością, więc tutaj są dwa różne punkty widzenia. Niestety ponieważ Kisa zmieściła się w wyznaczonym czasie jest to nic nie znacząca informacja.


"*-Fałszowanie informacji o stanie faktycznym ekwipunku, gdzie ekwipunek dotyczy tego co posiada postać w kieszeniach i...schowane w pojemnikach, lokacjach etc. Szczególnie, kiedy to dotyczy przedmiotu o dużym znaczeniu fabularnym [smocza kula z namek]. - krótka piłka, zlikwidowałaś na czas sprawdzania smoczą kulę, nie było to zgodne ze stanem faktycznym twojego ekwipunku, kiedy jasno miałaś listę, co trzeba było zrobić."

Tutaj się udziela mój argument z refleksji na temat argumentów Kisy o niezgodności ekwipunku. Zaszkodziłaby wyłącznie samej sobie i najbardziej odpowiednią karą byłoby pozbawienie jej domniemanego przedmiotu, warn jest za surowym rozwiązaniem.


"*-Twierdzenie, że to role-playing, może to prawda, może nie...jednakże, dzięki liście przedstawionej w ogłoszeniu co do stanu twojego ekwipunku wiem, że twój roleplaying nie istniał przed wprowadzeniem ogłoszenia o sprawdzeniu ekwipunku, czyli twój role-playing w dużej mierze to odpowiedź na to ogłoszenie, które to znalazłam następnie już w trakcie oceniania i uwieczniłam screenem, screen nie dotyczy tylko tego nietaktownego "role-playingu" ale również faktu, że nie dostosowałaś się do próśb z ogłoszenia. Twój role-playing nie dotyczy tylko mnie, lecz każdej osoby, która sprawdzałaby w tym czasie ekwipunek i jest to przekaz do administracji, moderacji oraz mistrzów gry asystujących im w prawach i obowiązkach, to tylko okoliczność, że sprawdzałam to ja, jako, iż ja to deklarowałam w ramach pomocy dla administracji. Jeśli administracja uzna, że ten punkt nie powinien znajdować się w opisie warna, mogę go zdjąć, jednakże to nie odsunie ostrzeżenia w związku z tym, że lista powodów jest znacznie dłuższa, a to jest jedynie jeden punkt."

Tutaj jest niestety jak pisałem, słowo przeciw słowu. słowo przeciw słowu. Nie udowodnimy tego w żaden możliwy sposób. Jest, niestety to jest tylko interpretacja i teoria oraz to jak postrzegasz całą sytuację ze swojej perspektywy. A to dowodzi że w sumie całokształt nie ma znaczenia.

Reszta jest nikłej wagi, bo jak pisałem brak linku mógłby tylko pozbawić ją kuli i byłaby sobie sama winna. Wystarczająca Kara.

Kisa

Więc jak pisałem wcześniej faktycznie zmieściłaś się w czasie więc nie możesz być ukarana za niezmieszczenie się w terminie.

Nastomiast Screenom poświęcę osobną uwagę, bo ich pełna treść zmienia moje podejście do pewnych wcześniej wymienionych spraw.

Po pierwsze jest to korespondencja prywatna, więc też muszę wziąć to pod uwagę. Oba zdjęcia przedstawiają trzy kwestie:

Pierwsza TOTALNY I CHAMSKI brak taktu Kisy w stosunku do Vvi. Kisa za takie odzywki ja bym cie chyba kopał na czacie do znudzenia, albo dokuczałbym ci na pyrkonie gdybym cię spotkał. Bo serio, no kurde tak nie można, po prostu to jest niefajne i dolewa oliwy do ognia, a jak dodać twoją częstą postawę to ja się nie dziwie że Vvi szlag trafił. JEDNAKŻĘ postanowiłaś to załatwić prywatnie, no nie można cię ukarać za twoje prywatne stosunki z Vvi, jest to rozmowa prywatna więc takie odzywki pozostają między wami.

Jednym słowem pierwszą rzecz jaką to dowodzi to twoje lamerskie zachowanie Kisiel.

Druga rzecz. Screeny dowodzą tylko że Kisa zastosowała się do wymaganego terminu w wyznaczonym czasie tudzież niestety za ten powód kara się jej nie należy

Trzecia rzecz i zarazem NAJWAŻNIEJSZA inne interpretacje regulaminu Ekwipunku. Choć mnie i Somie chodziło o całą listę przedmiotów jakie są własnością gracza XYZ nie sprecyzowaliśmy tego i niestety koś mógł zrozumieć jak kisa, iż jeżeli umieści gdzieś owy przedmiot powinien on zniknąć z ekwipunku gdyż dotyczy on przedmiotów które bohater ma przy sobie. A chodzi tu niestety o przedmioty wszystkie które są JEGO WŁASNOŚCIĄ.

Winę tu ponoszę TYLKO JA z powodu niedoprecyzowania regulaminu, a to natomiast kompletnie zmienia sytuację "znikającej kuli że to tak nazwę"


To wszystko.

Chciałbym jeszcze nadmienić to co napisał Soma w ostatnim poście, jeżeli faktycznie musielibyśmy karać za nagromadzone olewanie, nieczytanie etc. To musielibyśmy ukarać wiele osób w tym mnie o czym już wspominałem. Mnie ludzie wielokrotnie wybaczyli, więc z jakiej racji ja mam tego nie zrobić? A tym bardziej jestem Head Adminem i powinno ode mnie się wymagać wzorowej i uczciwej postawy.


Podsumowując całą sytuację. Jest ona przyczyną mojego wczorajszego niedoczytania zajścia sytuacji, nieprzemyślenia do końca sytuacji i dokładnie, mojego poparcia dla tego nieporozumienia, oraz wyrażenia zgody na warna, jego wstawienie i oczywiście niedoprecyzowanie w regulaminie, dodając do tego postawę oraz zachowanie Kisy są wynikiem tego całego zajścia które śmiem ponownie nazwać nieporozumieniem.

Na tej podstawie optuję przy usunięciu warna Kisię, choć nie ukrywam że że po części jest sobie sama winna swoim zachowaniem. Natomiast za resztę elementów winę ponoszę wyłącznie ja.

I Kisa mam nadzieję, że również zmienisz podejście i postawę, bo jak to dalej się będzie ciągnąć, w końcu noga ci się powinie i konsekwencje mogą być naprawdę nieprzyjemne. Choć mówisz że olewasz wiem że nie ignorujesz tego inaczej byś nie pomagała jako MG i co więcej nie fatygowałabyś się z pisaniem tutaj.

Sprawę uważam za zakończoną. I jeżeli ktokolwiek ma do zarzucenia winę w tej sprawie, to ponoszę ją ja osobiście.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk1510/1510Skargi - Page 3 R0te38  (1510/1510)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 05, 2017 10:07 am
Nie uwzględniacie kwestii, że Kisa była "jedyną" osobą, która się nie dostosowała sądząc, że jest ponad zasadami. Wszystkie osoby uwzględniły prośbę zawartą w ogłoszeniu, dlatego argument jakoby wszyscy mieli zostać ukarani za to, że się dostosowali jest obalony (bo się dostosowali i zrobili wszystko poprawnie). Co więcej, jak wspominałam wcześniej, było jasne przekazane co trzeba było zrobić i poprawić. Zamiast wypełnienia jasnej instrukcji, zrobiła to po swojemu, na opak... jak jej się wydawało, bo nie znała zasad, które własnoręcznie podpisała, że zna. Zaznaczając, jako jedyna ze wszystkich osób, którym nadano prośbę poprawy ekwipunku nie wykonała prośby. Nie które osoby po otrzymaniu komunikatu jeszcze w ciągu dwóch dni od pierwszego ogłoszenia od razu poprawiły ekwipunek, Kisa nawet z odwlekaniem sprawdzania przez mnie z powodu prywatnych spraw, nie chciało się wstawić jednego linka, bo w sumie, aż tyle było od niej oczekiwane. Nie ma innej formy ukarania, chyba, że zamiast warna akceptuje kare w postaci utraty punktów do statystyk. Skoro już tak usilnie chcecie zmniejszyć poziom kary. Nie mam nic więcej do dodania na tą chwilę.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk1510/1510Skargi - Page 3 R0te38  (1510/1510)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 05, 2017 1:48 pm
Dodane do sprawy, screenshot z dnia 07-02-2017 roku...czyli z dnia kiedy podałam pierwsze ogłoszenie o sprawdzaniu ekwipunku. To był stan ekwipunku Kisy. Gyazo zapisało datę zrobienia screenshota na tą samą datę co ogłoszenie.

dowód, że wcześniej role-playu nie było:

link HTML z gyazo:

Dowód, kiedy została utworzona lista z pierwszego ogłoszenia:
Anonymous
Gość
Gość

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Nie Mar 05, 2017 4:18 pm
Nie rozumiem co chcesz teraz osiągnąć, nie było wcześniej roleplayu (w starej liście, która była do poprawy według ciebie, bo nie było tam linku) i co z tego? O czym to świadczy? W związku ze zmianą zmieniłam styl pisania. Jakbym dodała kolor dialogu Kisy, byłoby to bardziej jasne?

Wróciłam, zmieniłam, uznając, że EKWIPUNEK, to jest to, co nasza postać w danej chwili nosi przy sobie, trzyma w kieszeniach, czy też ma na plecach, więc uznaję, że Smocza Kula nameczańska jest tutaj bezużyteczna, zbędna, usuwam ją. Przypominam sobie o senzu, ale zaczyna mnie irytować tak krótka, nudna lista, nie ma żadnego wzoru, pod który trzeba się wpisać, więc piszę... jako Kisa.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Skargi - Page 3 9tkhzk2250/2250Skargi - Page 3 R0te38  (2250/2250)
KI:
Skargi - Page 3 Left_bar_bleue0/0Skargi - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Pią Mar 10, 2017 9:28 pm
Kwestia oficjalnie zakończona, jak ktokolwiek rozdrapie tą sprawę ponownie czy na pw,gg, gdziekolwiek dostanie ode mnie warna -_- .
Sponsored content

Skargi - Page 3 Empty Re: Skargi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito