Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk0/0SSJ Blue R0te38  (0/0)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

SSJ Blue Empty SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 10:37 am
Tak sobie dumam nad wprowadzeniem SSJ Blue, oczywiscie bez naruszenia mechaniki, bo to by wywróciło grę do góry nogami.

SSJ Blue widziałbym jako równorzędną formę SSJ 4 z tym samym mnożnikiem. Czyli gracz sam decyduje czy chce biegać z futerkiem, czy z niebieskimi włosami.

SSJ 4 jako Ci Saioyanie z krwi i kości z instynktem walki.

SSJ Blue - podobnie do Mistików z pomocą Kaioshinów - w końcu mamy  chociaż jedną aktywną (Soma rusz paluchami do pisania) i trzeba zrobić z nich użytek. Bycie Niebieskim wiązałoby się również z byciem żołnierzykiem/pomocmikiem do spraw siłowych w rękach Bogów.

Co Wy na taką koncepcję?  Nic nie chcę przeforsować, po prostu rzucam pomysłem i tyle.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk1510/1510SSJ Blue R0te38  (1510/1510)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 10:59 am
Z wolna można by było to wprowadzić, ale ja bym się jeszcze wstrzymała, gdyż wiele innych aspektów forum jest do zrealizowania obecnie. Widziałabym ten koncept na zasadzie, że faktycznie byłoby to na równi z SSJ4 dla utrzymania balansu, ale z drugiej strony widziałabym jakieś różnice niżeli ten sam poziom mocy i odmienne wizualne.

Np.

Forma SSJ Blue do odblokowania potrzebuje interakcji z Bogiem, a forma SSJ4 potrzebuje golden oozaru co mi się zdaje trudniejsze do zrealizowania dla SSJ4.

SSJ Blue ma niewiele mniejsze mnożniki, np. *10.5?, zamiast *11.5, ale ma inne korzyści jak chodź by interakcja z Bogami na porządku dziennym, nauka u ich boku nowych, skomplikowanych technik, częstszy dostęp do boskich zadań etc.


To co chce powiedzieć, to po prostu by nie były to identyczne formy, które jedyne czym się różnią to wizualnym wyglądem. Trochę to meh...albo coś ciekawego zaserwujcie w pomyśle albo najlepiej na razie się w tym nie babrajcie.
Xanas
Xanas
Liczba postów : 610
Data rejestracji : 31/10/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk1127/1500SSJ Blue R0te38  (1127/1500)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 11:04 am
Jeśli miałoby być Blue to ja bym chciał Golden changelinga na równi z Mecha. Nie każdy chce byc w połowie robotem xd
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk0/0SSJ Blue R0te38  (0/0)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 12:13 pm
W sumie to dlaczego by nie wprowadzić takich alternatyw dla każdej rasy, które by się emchanicznie różniły jakimis detalami.

SSJ Blue dla małpiszonów
dla shin-jinów do wyboru Kaioshin i Hakaishin (czyli taki bóg zniszczenia jak Beerus)
dla Demonów obok formy perfect, coś w rodzaju Makaioshina (ala Dabura, w sensie, ze jest takim watażką, albo coś w ten deseń)
Changi by miały do wyboru V formę i złotą
dla Nameków troszkę inaczej by możńa to rozwiązać, że druga forma Namek-senshi mogłaby mieć alternatywę w postaci odpowiednika takie Dende czy Kamiego na ziemii (czyli bardziej taki healer itd)


Problem mam z Ludźmi, Andkami, Bio i hHalfami. Może ktoś inny bedize miał jakis pomysł ciekawey Smile
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk0/0SSJ Blue R0te38  (0/0)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 12:28 pm
Z Halfami zobaczymy co to będzie - przy okazji tego co się dzieje z Trunksem w DB Super.  Może to być dla nich jakaś alternatywa bez konieczności kontaktu z Bogami. O ile Trunks po prostu nie wpadł w furię i tyle.

Też myślałem aby na przykład dać dodatkowy bost SSJ 4 do siły - mnożnik 0,2 a z kolei SSJ G 0,2 do Energii ale za dużo by to pokomplikowało sprawę w mechanice.

Jeżeli zgodzimy się na ten sam mnożnik tylko alternatywną drogę rozwoju to jest to do zrobienia. Bez możliwości nauki technik pozarasowych.

Alternatywa dla Ziemian:
Fuzja z duszą jakiegoś zmarłego wojownika - wymyślonego przez siebie - NPC lub byłego gracza - byłego NPCa
Soma
Soma
Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk0/0SSJ Blue R0te38  (0/0)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 12:33 pm
Ten sam mnożnik odpada. Żeby osiągnąć SSJ4 trzeba najpierw mieć golden oozaru, żeby osiągnąć SSJ Blue, nie jestem pewien czy wymagany jest SSJ God (z tego co wiem Vegeta nigdy nie biegał z czerwonymi włosami). Dodatkowo do tego pierwszego wymagany jest ogon, a do drugiego nie. Jako alternatywna, ale trochę słabsza przemiana (jeżeli chodzi o mnożniki do cech) jak najbardziej. Ja bym pomyślał, nad jakąś inną mechaniczną różnicą, która by sprawiała, że Blue mógłby być dla niektórych graczy bardziej atrakcyjny niż SSJ4, tylko na ten moment nie mam żadnego sensownego pomysłu. ^^'
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk1510/1510SSJ Blue R0te38  (1510/1510)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 12:39 pm
Soma napisał:Ten sam mnożnik odpada. Żeby osiągnąć SSJ4 trzeba najpierw mieć golden oozaru, żeby osiągnąć SSJ Blue, nie jestem pewien czy wymagany jest SSJ God (z tego co wiem Vegeta nigdy nie biegał z czerwonymi włosami). Dodatkowo do tego pierwszego wymagany jest ogon, a do drugiego nie. Jako alternatywna, ale trochę słabsza przemiana (jeżeli chodzi o mnożniki do cech) jak najbardziej. Ja bym pomyślał, nad jakąś inną mechaniczną różnicą, która by sprawiała, że Blue mógłby być dla niektórych graczy bardziej atrakcyjny niż SSJ4, tylko na ten moment nie mam żadnego sensownego pomysłu. ^^'

Czyli to co napisałam na początku.

Co do Androidów, ja bym proponowała zamiast przemian, możliwość dalszego rozbudowywania opcji. Na jakiej zasadzie? Skoro w laboratorium lub innych okolicznościach można montować dodatki dla androidów [lepsze pancerze, wchłanianie ki etc.] to bym proponowała rozwinięcie tego aspektu zamiast dawania nowej przemiany. Może np. każdy upgrade można do jakiegoś stopnia ulepszyć albo z ostatnią przemianą ilość możliwych upgradów zwiększa się o dwa sloty. Coś w ten deseń. Wtedy android bardziej niż skupiając się na przemianach, skupiałby się na postaci o "customizacji" preferencji. Słabszy niż inne, ale o ciekawych właściwościach i stylach walki.
Joker
Joker
Liczba postów : 364
Data rejestracji : 29/11/2015


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk2100/2100SSJ Blue R0te38  (2100/2100)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 3:27 pm
Vegeta osiągnął SSJG ale to nie było pokazane ale tylko wspomniane. U Halfów mogłoby być że mogli by albo stać się Mistickami albo SSJG. W końcu gramy w alternatywnym świecie więc mogą być lekkie odstępstwa od normy Very Happy . Można by to wyjaśnić w ten sposób że poprzez zmieszanie krwi ludzkiej i Sayiańskiej w czasie wyzwalania mocy  mogą nastąpić komplikację przez co zamiast standardowego Mistica może się odpalić God. Blue też mógłby zaistnieć poprzez wyzwolenie mocy u Kaioshinów.   Co do ludzi hmm... Może że ci z fuzją mogą się jeszcze raz połączyć ale z drugim człowiekiem- demonem? jako NPC lub coś w tten deseń.  U reszty nie mam pojęcia jak to rozwiązać. Do Halfów jeszcze dodam że skoro Mistic nie jest taki pewien że każdy go osiągnie to może szanse zostaną rozłożone na pół? 50 % na Mistica i 50% na Goda.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk1510/1510SSJ Blue R0te38  (1510/1510)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 3:31 pm
Skoro SSJ blue, SSJ God. etc. mają być końcowymi ścieżkami i jako alternatywa. To zamiast dalej pchać człowieka po fuzji z demonem...może po prostu dać alternatywną ścieżkę, fuzje z duchem jakiegoś historycznego wojownika? Która była zaproponowana wcześniej. To by było rozsądniejsze bo chyba teraz celem tego pomysłu jest bardziej...danie alternatywnego zakończenia w przemianach dla każdej z ras. Smile
Anonymous
Gość
Gość

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 7:54 pm

Zgadzam się co do tego, że powinien najpierw być SSJGod, ale... czy taki gracz nie za bardzo by się "napuszył" (pacz, Hik)? Powstało by wielu saiyańskich bożków. (choć do tej pory od początku trwania forum nikt nawet ssj3 nie osiągnął, a co dopiero ssj4 xD) Tak samo odpada wersja z Bogiem Zniszczenia, pozostawiłabym go na ewentualnego NPC'a i nic więcej.

Ja bym pomyślała nad opcją wprowadzenia dla Ziemian mistica, bo w końcu to jest natchnienie mocą, a nie przemiana tylko dla halfów.
Android... wszystkie jego opcje już były... mmm... chyba nic lepszego niż Vivien nie wymyślę,
Halfy - poczekajmy ze dwa odcinki DBS.
Kaioshin - teraz... w DB ma powstać... no dobra spoiler - fuzja Zamasu z Blackiem, czyli kaioshina z kaioshinem, może by to wziąć pod uwagę?
Joker
Joker
Liczba postów : 364
Data rejestracji : 29/11/2015


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk2100/2100SSJ Blue R0te38  (2100/2100)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Sro Paź 12, 2016 8:42 pm
Tak jak wspomniałem wcześniej, Halfy powinny wybrać albo Mistica albo Goda. A czyste małpy miałyby albo do wyboru Blue albo SSJ4 jak zaproponował Kuro na początku. Ta fuzja z Kaioshinami też mogłaby być niezłą alternatywą. Albo zamiast Goda dać Halfom coś w stylu LSSJ [ kto wie, może to wbił Trunks Very Happy] Wtedy by można dać czemuś takiemu mnożnik jak ma SSJ4 i byłoby równo.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk2250/2250SSJ Blue R0te38  (2250/2250)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Paź 13, 2016 3:22 am
Przede wszystkim Black to Zamasu w ciele saiyanina, więc działa to analogicznie do fuzji boga z saiyaninem.

Co do super sayian Blue, pracowałem nad tą formą już jakiś czas. Więc przede wszystkim w prostej formie super saiyan god by działał jak golden oozaru, forma przejściowa, nie gwarantuje ona ssb.

Pozwalałaby jednak wyczuć ki bogów (npc i graczy) oraz wymagałaby jak wszyscy wiemy kilku osób do osiągnięcia. Co więcej po ssg nie ma pewności, że gracz będzie mógł wykrzesać z siebie boskie ki, jeżeli tak, wtedy trenuje z bogami by nauczyć się używać tej ki. Gdy to zrobi osiąga status Saiyan beyond God, jednym słowem odfajkował specjalny trening. Bo tak naprwadę Ssb to zwykły Ssj wzmocniony przez boskie ki.

Najprościej mówiąc, żeby osiągnąć SSB/SSR trzeba posiadać Boskie ki i z jego użyciem odpalić ssj. Jednak najprostszy sposób to odpalić SSG, choć nie ma 100% gwarancji że petent nauczy się używać boskiej ki. Dlatego też np Vegeta wg. Whisa został nauczony wykrzesywać z siebie ten typ ki, a dzięki treningowi mógł go w pełni używać.

Jednakże cóż "Game Mechanic" wiec trzeba pewne elementy lore i kanonu ograniczyć do balansu, by miało ręce i nogi.

Jednym słowem to by wyglądało tak:

                                       golden oozaru -> ssj4
ssj3 -> tutaj się rozdzielamy

                                      super saiyan god -> super sayian blue/rose jeżeli ktoś jest zły

Co więcej można do blue dodać adnotacje, że jeżeli saiyan jest zły to nie zmienia się w blue, a w rose, tak jak to jest z Zepsutym do szpiku kości Zamasu.

Co do Kaioshina można zmiast Hakaishina dać Makaioshina, jeżeli ktoś woli dominować w świecie demonów. Choć u nas Hakaishin nie istnieje, i po prostu każdy Kaioshin ma jakąś przywarę, zależnie od tego jak postępuje.

Również można dać niby Changom golden form, wymagałoby to co prawda pozmieniania mnożników formom, zważywszy na to, że jest to poniekąd forma nie stała.

Ogólnie mówiąc ja jestem jak najbardziej ZA, tylko czekałem aż ktoś z community też będzie chciał tego wprowadzenia Very Happy.

Skoro już iść tym tropem, można też spróbować w tym czasie wprowadzić poprawki do Kaiokena, o których wspominał mi nasz pewien kolega z kadry, gdyż jak Goku udowodnił Kaioken można odpalić nawet podczas ssj. No chyba, że będzie to overkill.
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk0/0SSJ Blue R0te38  (0/0)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Paź 13, 2016 11:59 am
Rozumiem, że osiąganie najpierw SSJ 6 a potem Blue jest logiczne i zgodne z kanonem. Mam tu głownie obawy bardziej fabularne, co do odniesienia tego poziomu, tak jak to było z Goku. Już pomijam fakt, że u nas pewnie ktoś będzie potrzebował na to dwóch lat gry, jak nie więcej(między SSJ 3 a God i potem Blue). Chodzi bardziej o formę osiągania poziomu. Potrzeba nam 6 graczy(tak można wstawić NPCów). Ale mamy do dyspozycji April, Hika, Haza, Raziela, Kisę, Kuro, Shada i 8?.

W przypadku graczy Saiyan trzeba czterokrotnie scalić sześciu graczom fabułę z dostępnych 7 - 8 osób. To będzie nie lada wyzwanie.
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1307
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk1510/1510SSJ Blue R0te38  (1510/1510)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Paź 13, 2016 1:26 pm
Czyli w skrócie, propozycje różne wszelakie? Bo obecnie nic nie jest wznoszone poza potakiwaniem na Blue. To tak nie działa, jak już chcemy dodać wariacje końcowe przemian musi to raczej dotyczyć wszystkich ras. Nie ma faworyzowania.


Ludzie ścieżka :
Po aurze mistrzowskiej rozwidla się na;
-Fuzja z demonem = bez zmian

*Propozycje nowych;
- Fuzja z duchem antycznego wojownika = Aktywacja Ducha mnożnik statystyk *9, zużywa ki co turę, pozwala na używanie technik z pułapem o 5 % większy oraz dodaje na czas trwania dodatkowe dwa ataki i dwie akcje obronne. Do użycia raz na turę.
- Technolog (nazwa robocza) = Człowiek musi odkryć zaawansowaną technologicznie cywilizacje i po odpowiednich próbach, i naukach tworzy/otrzymuje rdzeń energii. Rdzeń jest częścią ciała, aktywacja go nakłada na siebie zbroje zaawansowaną technologicznie dającą mnożnik *9 oraz mały % wytrzymałości na czas trwania w tym pozwala na wmontowanie jednego upgrade z drzewka androidów. Zbroje się aktywuje, deaktywuje, nie zużywa ki, ale zniszczona, uszkodzona musi być naprawiona.

Half Saiyan:
Mistic przeniesiony do wspólnych
Nowe alternatywne ścieżki do wymyślenia, czekamy na sytuacje z trunksem, bo nikomu nie chce się wymyślać.

Saiyan:
SSJ3 rozwidla się na:
SSJ4 - bez zmian
SSJ God forma tymczasowa i kończy na ssj blue wymagające współpracy dwóch innych saiyan o stosunkach dobrych względem obdarowywanego (czyli nie można się umówić na boostowanie kogoś do ostatecznej formy, zakłada się, że nigdy nie byli ze sobą wrogami i mieli dobre stosunki przez całą rozgrywkę). SSJ blue ma mniejszy mnożnik niż SSJ4, ale dla przykładu zużywa na wszystkich technikach o 5 % mniej ki i może wykrywać boskie ki.

Androidy:
Super android form rozdziela się na:
Super android form V2 - bez zmian
Super android form Advance - mnożnik *2.5 zamiast 3.5 / dodatkowe 2 sloty na ulepszenia.
Super android form Adapted - mnożnik *2 / obecne upgrady da się udoskonalić i są znacznie skuteczniejsze.

Poza tą kwestią niezależnie od formy: możliwość stworzenia "własnego ulepszenia" w liczbie 1 pod ocenę jak technikę.

Namek:
Namek senshi 1 rozdziela się na:
Fuzja z kolejnym wojownikiem - Namek senshi 2 bez zmian
Fuzja z szamanem/uzdrawiaczem - Namek senshi Shaman mnożnik *1.80 zamiast *2, zużywa tylko 50 % ki przy technikach uzdrawiających, wzmacniających i koszt technik obronnych zmniejsza się o 5 % [np. barrier].

Propozycja Somy:
- Wojownik : 5 % mniej kosztu energetyków ofensywnych.
- Szaman : 10 % mniej kosztu technik neutralnych.


Changellingi:
Czwarta forma rozdziela się na:
Stałą, piątą formę. - bez zmian
Niestałą, złotą formę. - nie można używać 100 %, mnożnik *1.5, techniki oraz ciosy zadają 10 % więcej obrażeń nie wliczając tego wzrostu w koszt ki. Czyli zadając 10k obrażeń z kosztem 110% od dmg, zadajemy 10k+1k obrażeń kosztem 11000 ki

Demony:
Super form rozdziela się na:
Perfect/kid form - bez zmian
Asimilation form - mnożnik *1.5 zamiast *2 / Każda dokonana absorpcja niezależnie od utraty jej w późniejszym etapie daje bonus 2 % pkt treningowych ówcześnie wchłoniętej istoty(traktowane jako oddzielne pkt fabularne). [nie pamiętam szczerze, czy absorpcja jest czynnikiem stałym. Czy też nie. Jeśli stałym to na potrzeby tej propozycji trzeba ją zmodyfikować]

Bio androidy:
Imperfect Bio-Andro rozdziela się na:
Perfect bio android - bez zmian
Mutated bio android - DNA bio androida zostaje uzupełnione o 3 rasę z dostępem do jej technik. Wymaga dostępu do laboratorium. mnożnik *2.5 zamiast *3.


Do dyskusji, to tylko propozycje.
Anonymous
Gość
Gość

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Lis 03, 2016 5:11 pm
Super Saiyanin God
SSJ Blue Latest?cb=20150507193725Opis: Jest to jedyna przemiana saiyan, przy której nie towarzyszy znaczny wzrost masy mięśni. Poziom ten charakteryzują: czerwone włosy, brwi/ogon oraz tęczówki, początkowo niebieska, następnie czerwona, ognista aura. Zważywszy na duży pobór KI, przemiana nie jest długotrwała.
Wymagania: 14000 PL
Efekt: Siła *11,5; Szybkość;  *11,5; Wytrzymałość *11,5; Energia *11,5
- 800 KI / tura
Forma jednak według anime jest krótkotrwała, więc podniosłabym z lekka zużycie KI. Dodałabym jakieś wymagania, ale w miarę możliwościowe, nie koniecznie rodem z DBS. Sądzę, że zebranie 6-ciu super saiyan byłoby z lekka niemożliwe na nasze "granie".


+ BONUSOWO

Potrzebne są wymagania do ssj4, proponuję chęć obrony kogoś/czegoś.


Ostatnio zmieniony przez Kisa dnia Czw Lis 03, 2016 5:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Anonymous
Gość
Gość

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Lis 03, 2016 5:20 pm
zamiennik na piątą formę/mechy nie widzę nigdzie. xD

Piąta Forma
SSJ Blue ULE5RrOpis: Mogłoby się wydawać iż Changeling osiągnął już swoją ostateczną formę, jednak nic bardziej dziwnego. Po ciężkim i męczącym treningu, wojownik jest w stanie osiągnąć formę doskonałą. Charakteryzuje się ona skórą, która przywodzi na myśl złoto, oraz  zejściem ze zbędnej masy, jak to było w przypadku poprzedniej formy. Forma ta nie jest stała.
Wymagania: 68 000 PL, 3 sesje treningowe w celu opanowania przemiany,
Efekt: Siła *1,5; Szybkość *1,5; Wytrzymałość *1,5; Energia *1,5
800 KI/tura, potem zejście do czwartej formy.
Gdy znajduje się w tej formie za 1 godzinę treningu otrzymuje 18pkt.
Anonymous
Gość
Gość

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Lis 03, 2016 5:34 pm
Super Saiyanin Half God
SSJ Blue NwoC06Opis: Tak jak w przypadku saiyanina, halfi też mają możliwość oswojenia w pewnej mierze moc Super Saiyanina God'a. Jednak tutaj włosy pozostają złote, zmienia się jednak kolor aury, który jest mieszanką złota z niebieskim/czerwonym. Przemiana jest bardzo żrąca KI właściciela.
Wymagania:
Efekt:
- 800 KI / tura
I tu odpadam, rzucam pomysł.
Joker
Joker
Liczba postów : 364
Data rejestracji : 29/11/2015


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk2100/2100SSJ Blue R0te38  (2100/2100)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Lis 03, 2016 6:02 pm
No dobra :

Super Sayian Half God:

Proponuję aby do osiągnięcia tej formy trzeba znać SSJ 2 + jakiś wynik PL który osiągamy bez przemiany. Byłby to w pewnym sensie zamiennik z racji tego że Mistica jest znacznie ciężej zdobyć niż coś w tym stylu. Jako Odpalenie proponuję tak jak zaproponowała Kisa chęć ochrony kogoś lub po prostu jakiś silny wspomagacz emocjonalny [ale taki wyjątkowy] jak np: Strata Duszy czy coś w tym stylu ? Very Happy Proponuję też aby ta forma blokowała wyzwolenie Mistica gdyż w pewnym sensie dają tą samą czyli sama się wyzwala ta ukryta moc Razz Proponuję też aby dać jakiś bonus po tej transformacji do punktów ale trochę mniejszy niż w Misticu np: 15 + punktów za sesję treningową. Koszt może zostać 800 Ki a nawet można lekko zawyżyć do 1000.

Kanade
Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 715
Data rejestracji : 29/10/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk1000/1000SSJ Blue R0te38  (1000/1000)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Lis 03, 2016 11:12 pm
Popieram. Bardzo chętnie będę miała takiego murzyna ;p. A poważnie, to pomysł bardzo dobry z alternatywami dla każdej z ras i popieram Vvien,że może zamiast układu mechanicznego niech to się różni motywami fabularnymi i dostępnością technik. W mojej rasie problemem jest to, że jakbym chciała być złą postacią, to nie awansowałabym na kaio, ani na kaioshina. To mało elastyczne, trzeba myśleć o zasługach dla wszechświata przez większość prowadzenia postaci. Wprowadzenie bycia beerusem, musiałoby przekształcić całą ścieżkę.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
SSJ Blue 9tkhzk2250/2250SSJ Blue R0te38  (2250/2250)
KI:
SSJ Blue Left_bar_bleue0/0SSJ Blue Empty_bar_bleue  (0/0)

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Czw Lis 03, 2016 11:38 pm
Zacznę od dwóch pierwszych propozycji Kisy

Super Saiyan god może mieć limit czasowy jak oozaru, ewentualnie wysokie spalanie ki jak sugeruje Kisa. Zamiast sześciu saiyan zawsze można zmniejszyć ilość do czterech, z powodów mechanicznych, ale jednak specjalny wymóg powinien być, skoro G.Oozaru wymaga widoku ojczystej planety. Super Saiyan Blue to po prostu ssj dopompowany boskim ki, może dawać wykrywanie boskiego ki jak i wymagać treningu z bogami, bo jednak po ssg nie każdy jest w stanie generować, albo nawet wykrzesać to minimum god ki by w ogóle nauczyć się go używać.

Teraz Kwestia Golden form, hm jedynie wiemy że Freeza trenował bardzo ciężko by osiągnąć tą formę, jak i również jest ona tak silna jak SSg oraz jest to transformacja niestała. Tutaj jest trochę więcej pola do popisu.

Tyle z moich sugestii.

Teraz kwestia tego... dafq's dat shit!?

Wykluczone. Natychmiast wyjaśnię dlaczego. Odpowiedź jest prosta, jest nie wiadome co to za forma, a badziewia pokroju false ssj tutaj raczej nie chcemy. Może to być stadium przejściowe do ssj3 skoro Trunks zna ssj2, choć jego siła i power up to totalny asspull if you ask me. Co więcej może jestem ślepy, ale chyba w mandze tego nie widziałem dlatego też tym bardziej bym się wstrzymał, bo to może być filler. Oraz dodatkowo raczej taka forma z tyłka bez uzasadnienia to totalny asspull (jak już wspomniałem) i kompletnie nie ma ona ogólnie sensu jakby się nad tym zastanowić.


Tyle z mojej perspektywy.
Sponsored content

SSJ Blue Empty Re: SSJ Blue

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito