Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC.
Liczba postów : 2494
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Event Start - Krwawy Księżyc

on Czw Sie 13, 2015 11:36 pm


Krwisto czerwony księżyc w pełni wisiał złowrogo na niebie oświetlając wszystko niczym słońce w dzień. Pojedyncze chmury leniwie sunęły przed siebie. Do tej pory jeszcze żaden Saiyan nie dokonał mimowolnej przemiany.
Nagły huk wybuchu rozdarł nocną ciszę. Siła eksplozji sprawiła, że nie tylko budynki Akademii zadrżały, część szyb budynku przyszłych żołnierzy  od strony Pałacu  roztrysnęła się z głośnym brzękiem w drobny mak, przedmioty osobiste i inny sprzęt spadały z półek, tynk ostrzegawczo posypał się w kilku miejscach. Cała ziemia się zatrzęsła, sekunda po sekundzie coraz dalej. Nie tylko budynki Akademii ulegały uszkodzeniom. Fala uderzeniowa przez kilka kilometrów niosła ze sobą piach wciskający się w najmniejsze szczeliny. Epicentrum wybuchu dało się szybko zlokalizować przede wszystkim po wielkim, gęstym, czarnym dymie unoszącym się przed głównym wejściem do Pałacu monarchy. Cokolwiek miało się dziś wydarzyć właśnie się zaczęło – rozstrzygające starcie.

Mieszkańców wioski zapraszam do Placu przed pałacem - kolejność dowolna, pozostali piszą w Akademii lub na tematach na swoich planetach (Haz, Vulfi).
Post usunę za kilka dni.

______________________


Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito