Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Pyrkon 2014

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Colinuś

Liczba postów : 384
Data rejestracji : 12/01/2013

SCOUTER
HP:
7478/13500  (7478/13500)
Ki:
1/31500  (1/31500)
HP Pancerza:
500/500  (500/500)

PisanieTemat: Pyrkon 2014   Wto Sty 28, 2014 7:02 pm

Witam serdecznie Very Happy

W dniach 21-23 Marca organizowany jest konwent fantastyki w Poznaniu, o dźwięcznej nazwie "Pyrkon". Wczoraj dowiedziałem się, że szykuje się na niego trochę większa ekipa: 7, 8, Rikimaru, ja no i pewnie Hikaru który jest na miejscu.

Dobra, pytanie moje jest takie: robimy coś żeby rozpropagować nasze forum? Z rzeczy które mi chodzą po głowie to albo jakaś prelekcja. Jakby nie patrzeć DB jest teraz dość na topie. Dużo się o tym mówi, sporo memów w internecie. Może nazwa warto za to chwycić i rzucić takie hasło na konwencie.
Drugi pomysł jest prostszy, ale pewnie mniej efektywny. Zrobić koszulki. Na allegro na pewno znajdą się ludzi którzy nadrukują na materiał nasz projekt.

I teraz problemy, wiadomo, nie może być zbyt kolorowo. Jeśli chodzi o pierwszą część, to są potrzebne osoby które poprowadziłyby prelekcje ( ja się mogę pisać Very Happy ). Do tego niezbędna zgoda adminów. To od prowadzących będzie zależało jak ludzie zareagują na forum i od razu nasuwa się pytanie, czy admini pozwolą jakimś userom zareklamować to, o co oni dbają i wgl.
Jeśli chodzi o koszulki to wiadomo, potrzebny będzie projekt. Ze mnie grafik mizerny. Jakby znalazł się ktoś ze sporą ilością czasu, to mógłby zrobić projekt. Wtedy jedna osoba mogłaby zamówić koszulki i przywieść je na pyrkon (wtedy zaoszczędzimy na przesyłkach Very Happy ).

Tyle ode mnie Smile Mile widziane wypowiedzi na oba pomysły, albo podrzucanie własnych.
Powrót do góry Go down
http://www.pl
Rikimaru
Ex Admin

Liczba postów : 1215
Data rejestracji : 20/08/2012

SCOUTER
HP:
1200/1200  (1200/1200)
Ki:
1800/1800  (1800/1800)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pyrkon 2014   Wto Sty 28, 2014 7:19 pm

Nie sądzę, że ta reklama zadziała. Być może ściągnie nam 1-2 osoby, które będą aktywnie grać. Poza tym tylko parę osób pewnie wejdzie, zobaczy co to jest i wyjdzie. Większość z tych ludzi co tam przyjdzie, pewnie już gdzieś gra, a granie na kilku forach mimo wszystko jest ciężkie ;P
Ja pewnie i tak ubiorę koszulkę na której narysowałem sobie Piccolo xD xP, chociaż może mi się uda skołować pewien fajny strój na taką okazję. Poza tym wszyscy w takich samych koszulkach to trochę jak:
 BULUGLUBULUGLU!!!

♫♫ Where Riki now? ♪♪
Powrót do góry Go down
http://dbng.forumpl.net/t146-mechanika-czyli-jak-kogos-zlac
Al
Esper Admin
Esper Admin

Liczba postów : 1267
Data rejestracji : 28/05/2012

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Pyrkon 2014   Sro Sty 29, 2014 10:40 am

To fakt, patrząc po prelekcjach SSL, to na ich forum wręcz ubyło userów anieżeli przybyło. Cóż los potrafi być fikuśny.

A tak z innej beki, Pierdkon nie powinien być w wiosnę jak w zeszłym roku? Geez kolejny pierdkon mi przepadnie xD

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Nie rozrabiaj na SB, bo inaczej inaczej......:

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pyrkon 2014   

Powrót do góry Go down

Pyrkon 2014
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pyrkon 2016!