Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Treningi Novusi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Treningi Novusi   Sro Paź 09, 2013 11:42 pm

Sesja: 07.10 - 27.10

Start: 09.10 - 22:37

Walka na fabule. Start tutaj:
http://dbng.forumpl.net/t117-wesole-miasteczko#8963
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Treningi Novusi   Pią Paź 11, 2013 4:53 pm

Koniec treningu: 11.10 - 16:51

Link wyżej.
27h = 54pkt ?

Trening latania
koszt: 2 pkt treningowe

Łącznie 56 pkt

Post w linku wyżej, cytuję tu ten konretny Smile
Nova napisał:
Stał chwilę w ciszy, a potem podszedł do dziewczyny opowiadając jak wysadził miasto w powietrze. Uniosła jedną brew w górę, słuchając wypowiedzi,a potem razem z  nim buchnęła gromkim śmiechem. Musiała złapać się za brzuch i zgiąć w pół, żeby nie zacząć turlać się po kamieniach. To było dobre. - Żarty się Ciebie trzymają. - jęknęła ocierając łzy z oczu. Ubawiła się! Gdy wyprostowała się by wysłuchać odpowiedzi odwinęła też ogon, znowu puszczając go luźno by majtał się za jej plecami. -No to fajną miałeś tą drużynkę, nie ma co. Przyjaciół się nie porzuca. - Powiedziała z przekonaniem. Taka prawda! Co to za przyjaciel, który Cię zostawi, gdy go potrzebujesz, który nie wysłucha żalu, który nie ukoi bólu? Dupa a nie przyjaciel! -Miesiąc? Kurka, demony musza być potężne, skoro tamten wyssał z Ciebie moc, a Ty i tak mnie sprałeś na kwaśne jabłko bez najmniejszego trudu. - Zauważyła z zaciekawieniem. Ona będzie musiała sporo trenować, żeby osiągnąć taki poziom, jeśli w ogóle to możliwe! -Wyprowadzić? Nie wiem. Obudziłam się niedaleko, chciałam poszukać odpowiedzi, ale chyba nic z tego nie będzie... - mruknęła rozglądając się. Pusto... poza nimi, trupami i gruzami nie było tu nic. Kamienie nie odpowiedzą jej na pytania. Może warto jednak udać się dalej? -Latać... latać... do tego wykorzystujesz KI prawda? - Zawołała po kilku chwilach zamyślenia po swojej wcześniejszej wypowiedzi. - Też potrafię kształtować i wykorzystywać swoje KI. Mogę nauczyć się latać prawda? - Nie czekała jednak na odpowiedź. Odbiegła kawałek dalej i stanęła znowu jakby w pozie gotowej do walki.  -Skoro mogę odepchnąć kogoś odpowiednio manipulując swoją energią, to mogę ją tak wykorzystać by unieść się w powietrze! - Zawołała bardziej do siebie niż do Dragota. To było to, musiała tylko zrobić tak jak mówiła i będzie grało! Trudniej się jednak robi. Stała tak chwilę z zamkniętymi oczami skupiając się na własnej energii. Ta, po którą sięgnęła, delikatnie buzowała odsuwając z pod jej nóg kurz i drobne kamyki, ale to nie było to. -Cholera! - Zawołała, gdy nawet nie drgnęła. Rozejrzała się, a wypatrzywszy swój cel, ruszyła. Podbiegła do tego miejsca, gdzie stał na początku demon i wskoczyła na sam szczyt karuzeli, daszek pod daszku. Okej... Nova skup się! Zbierz swoją energię i nie daj sobie przyrżnąć w ziemię! Dasz radę! Kto jak kto, ale Ty na pewno dasz radę! Mówiła sobie w myślach, ale widok kilku metrów w dół nie polepszał jej humoru, za to motywował. Jak zaryje w ziemię to się obije, lepiej więc nie. Wzięła dwa oddechy, skupiła się ponownie na energii po czym skoczyła na szczupaka. W pierwszej chwili krzyknęła, ale zacisnęła zęby i uwolniła energię. W rezultacie zatrzymała się 10 cm nad ziemią leżąc w poziomie twarzą w dół. -HA! Widziałeś! Udało się!! - Wrzasnęła i od razu zaryła w ziemię, bo straciła koncentrację. Zanosząc się jednak śmiechem wstała, otrzepała się i spojrzała na Dragota. -Jeszcze raz! - Zakrzyknęła, po czym wyprostowała się, złączyła nogi i stanęła jak struna. Ręce miała przy bokach z dłońmi rozłożonymi w stronę ziemi. -Patrz jak szybko uczą się Saiyanie! - Zaśmiała się uwalniając kolejną dawkę energii. Poszło lepiej. Znowu kurz zwiał jej spod nóg, ale ona uniosła się w górę. Nie dużo, na jakieś pół metra. Zaśmiała się zadowolona, ale kiedy ponownie się zachwiała, od razu wróciła do koncentracji energii na locie. Gdy mogła już bez problemu utrzymać się w powietrzu w pionie, wyszczerzyła białe zęby do demona. -Tak to się robi! - Podleciała do niego, co prawda rozkładając ręce i nogi na boki jak żaba i korzystając z ogona jako steru, ale udało się. -Ej! To jest łatwe, jeszcze kilka minut i będzie to naturalne jak chodzenie! - Powiedziała robiąc dwa kółka wokół towarzysza. Potem opadła na nogi, zrobiła dwa przysiady by oswoić się ze zmienionym poczuciem przestrzeni. Dotąd nie latała, doszedł więc jej trzeci wymiar jakby nie patrzeć, ale to było świetne uczucie! -Dlaczego wcześniej nie pomyślałam, żeby tak przekształcić energię. Ale i tak bardzie fascynuje mnie to, że można leczyć KI! - Mówiła. Tak, była gdułą, charyzmatyczną, przyjacielską gadułą, której nie dało się nie lubić! Chwilę potem podskoczyła, ale nie wylądowała już zostając w górze. Śmiała się szczerze i z chwili na chwilę w powietrzu czuła się swobodnie! Okrążyła karuzelę, z której wcześniej skakał, zrobiła dwie beczki i fikołaka w powietrzu nim wyhamowała przed Dragotem. Wylądowała.
-Gdzie chcesz lecieć? W jakieś konkretne miejsce?

OOC:
Trening latania!

Nie wiem o co chodzi z tymi kośćmi. Zajmijmy się fabułą póki co Smile
Powrót do góry Go down
Kuro
Drobik
Drobik

Liczba postów : 1045
Data rejestracji : 29/05/2012

SCOUTER
HP:
138945/138945  (138945/138945)