Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Staz Empty Staz

Wto Wrz 03, 2013 7:15 pm
Imię i nazwisko: Staz Hitchcock
Rasa: Człowiek
Wiek: 25
Wygląd:
a) twarz: Staz 477-69
b) ubranie: Staz ubrany jest w czarne dżinsy, czarne martensy, i biały podkoszulek. Całość jego stroju dopełnia skórzana kurta obszyta różnymi naszywkami.
Charakter: Stacho to typowy barowy zakapior spędzający sporą część swojego życia pijąc piwo i grając w bilard. Posiada specyficzne poczucie humoru oraz równie specyficzne poglądy, których broni tylko jednym argumentem SIŁĄ. Staz wyróżnia się również sporą pomysłowością i niestereotypowym tokiem myślenia. Nieraz zdarzyło mu się wybrnąć z kłopotów używając najdziwniejszej z możliwości. Niestety nie wywodzi się to z jakiś niesamowicie skomplikowanych planów wiążących się z jego ilorazem inteligencji. Staz po prostu najpierw robi potem myśli, a to co zrobi najczęściej zależy od szczęścia.
Historia: Mężczyzna jechał na swoim Wide Glide przez pustynie i choć otaczał go tylko mrok, a piach podrażnił jego oczy udawało mu się utrzymać kierunek. Prędkość i cisza pozwalała mu się zrelaksować i zapomnieć o problemach, które go otaczały. Rachunki, praca, dom, ojciec, z którego pogrzebu właśnie wracał. Od bardzo dawna nic mu się nie udawało, było to trochę jak syzyfowa praca. Każdy nowy obowiązek, którego się podjął nie udawał mu się. Dziewczyna, z którą wiązał plany rzuciła go dla jakiegoś pędzla z sąsiedztwa. Stacho nie sądził że jest gorszy, właściwie to z chęcią sprał by gościowi mordę gdyby tylko wiedział gdzie go znajdzie. Tak właściwie nie powinien sobie zawracał głowy takimi błahostkami bo dostał dwa dni temu list od banku. Napisali że zwleka z ratą kredytową i ich przedstawiciel zajmie dom. Tak więc pozostał mu już tylko motor, ciuchy, które miał na sobie i parę miedziaków, które ciążyły mu w kieszeni.
Gdy mężczyzna dostrzegł tylko szyld baru zatrzymał się przy nim, zsiadł z motoru i wszedł do środka. Wewnątrz nie było nikogo prócz barmana, który przecierał szklanki. Stacho usiadł przy barze i zamówił piwo.
-Jakie - spytał barman.
-Jakiekolwiek byle mocne - odpowiedział.
Barman wziął kufel i nalał bursztynowego płynu dbając o to by piwo zbytnio się nie spieniło. Gdy odprawił ten wieloletni rytuał podał piwo klientowi, który natychmiast wziął parę łyków.
-Co pana tutaj sprowadza - spytał barman z wymuszonym uśmiechem. W sumie nie wiadomo czy naprawdę go to ciekawiło czy to była po prostu jego praca. Możliwe że chciał ulżyć chłopakowi.
-Przeszłość - odpowiedział Stacho po czym wyzerował piwo i poprosił o następne.
-Może powie mi pan co kryje się za tą przeszłością - kontynuował barman. Mężczyzna patrzył na barmana przed dłuższą chwilę swoim zmęczonymi oczami. Miał prze czerwienione białka i straszne wory pod oczami.
-Naprawdę nie mam ochoty wracać do tego. To co miałem straciłem, nie jestem żadnym hazardzistą czy narkomanem. Po prostu nie miałem szczęścia i tyle. Rzuciła mnie dziewczyna, straciłem dom, zmarł mi ojciec. Jakieś trzy dni temu powinienem być w pracy, a ostatnie pieniądze jakie mam przepijam. Sądzę że naprawdę się stoczyłem, a co najgłupsze nie jest mi nawet przykro. Może dostałem szansę by ułożyć sobie życie na nowo, a może po prostu mam pecha. - opowiadał Stacho gdy nagle przerwał mu barman.
-A pańska matka?
-Moja matka to wspaniała kobieta. Wychowywała mnie wspólnie z ojcem ale uciekłem z domu gdy miałem 16 lat. Nie wiem czemu, nie chciałem się uczyć, paliłem, piłem, imprezowałem. Byłem po prostu zbyt głupi żeby docenić to co mi dali.
-Co więc teraz Pan zrobi? - spytał barman.
-Nie mam pojęcia, wiem tylko tyle że nie mam zamiaru zmarnować swojego życia - po tych słowach Stacho dopił piwo, zapłacił, wstał i wyszedł z baru.
Gdy tylko wyszedł na zewnątrz poczuł miły chłód. Nagle przypomniały mu się jego wyprawy z ojcem na ryby gdy to w letnie poranki wychodzili z domu by wypłynąć łódką na środek jeziora. Mężczyźnie trudno było uwierzyć że jego ojciec nie żyje, ot tak po prostu zgasł jak świeca...
-***** ukradli mi motor

Gdy szedł poboczem w stronę miasta starał się nie myśleć o tym że jest zimno, a najbliższy ślad ludzkości znajduje się wiele kilometrów od miejsca, w którym się znajduje. By się czymś zająć zaczął myśleć. Staz zastanowił się nad tym jak właściwie wygląda jego życie i czy nie chciał by czegoś w nim zmienić. Od małego był duży i lubił się bić więc dlaczego nie wiązał swojej przyszłości z karierą boksera czy karateki. Czy spieprzył sobie życie, możliwe i żałował tego. To jaką drogę obrał ukształtowało go i doprowadziło do miejsca, w którym teraz się znalazł, a znalazł się w dupie.
Szedł dalej otoczony mrokiem i choć czasami przejeżdżało jakieś auto to nikt nie zatrzymał się by go podwieźć. Przysporzyło mu to więcej czasu do przemyśleń. Rozmyślał o wielu rzeczach: o ojcu, o swojej byłej, o tym że zabił by gościa, który ukradł mu motor jednak Staz doszedł jeszcze do jednego wniosku. Postanowił trenować, udoskonalić swoją sztukę walki oraz stać się kimś naprawdę potężnym. Skoro nie jest mądry to przynajmniej będzie silny.... no i zabije gościa, który ukradł mu motor.
Siła: 10
Szybkość: 5
Wytrzymałość: 10
Energia: 5

HP: 150
KI: 75
PL: 220[/b]


Ostatnio zmieniony przez Staz dnia Sro Wrz 04, 2013 8:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Staz 9tkhzk0/0Staz R0te38  (0/0)
KI:
Staz Left_bar_bleue0/0Staz Empty_bar_bleue  (0/0)

Staz Empty Re: Staz

Wto Wrz 03, 2013 7:20 pm
Wyjaśnij dlaczego z twojego ip jest zarejestrowanych dwóch innych userów.
Anonymous
Gość
Gość

Staz Empty Re: Staz

Wto Wrz 03, 2013 7:28 pm
Jeśli tak jak pisałeś na sb nie wchodzi w grę 'udowodnienie' domniemanego rodzeństwa na skypie to będziesz grał pod warunkiem, że tamte postacie będą skasowane.

Choć styl pisania wszystkich tych trzech postaci jest identyczny...
Anonymous
Gość
Gość

Staz Empty Re: Staz

Wto Wrz 03, 2013 9:58 pm
Naprawdę nie mam jak udowodnić że konto "Kony" nie jest moje i nie mam nic przeciwko co do usunięcia go. Co do konta Stacho to moje byłe konto, przed zarejestrowaniem się popatrzyłem na grupę do, której tamta postać przynależała i gdy nie znalazłem tam tego nicku stwierdziłem że postać została usunięta.
Anonymous
Gość
Gość

Staz Empty Re: Staz

Wto Wrz 03, 2013 10:27 pm
Dodaj jeszcze co-nieco do charakteru jak możesz bo dla mnie to zbyt mało.

Możesz rozwinąć tez historię. Dodać jakiś nowy cel w życiu po tym wszystkim... jaki kierunek obierze i tak dalej.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Staz 9tkhzk2250/2250Staz R0te38  (2250/2250)
KI:
Staz Left_bar_bleue0/0Staz Empty_bar_bleue  (0/0)

Staz Empty Re: Staz

Czw Wrz 05, 2013 3:03 pm
Dobra zróbmy tak, ja tu daje Akcept, a w międzyczasie napisz mi nazwy tych kont ja je pokasuję od ręki.
Anonymous
Gość
Gość

Staz Empty Re: Staz

Czw Wrz 05, 2013 6:06 pm
Stacho i Kony
Anonymous
Gość
Gość

Staz Empty Re: Staz

Czw Wrz 05, 2013 8:34 pm
Akcept. Pasi.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Staz 9tkhzk0/0Staz R0te38  (0/0)
KI:
Staz Left_bar_bleue0/0Staz Empty_bar_bleue  (0/0)

Staz Empty Re: Staz

Pią Wrz 06, 2013 10:17 pm
Nie dostałeś jeszcze techniki, ani nikt nie dał Ci koloru, wstrzymaj się z pisaniem treningu póki nie dostaniesz pozwolenia na grę. Poza tym nie możesz zaczynać gry postem treningowym , dlatego kasuję tego posta.

PS - potrzeba trzech akceptów, a masz dwa.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Staz 9tkhzk0/0Staz R0te38  (0/0)
KI:
Staz Left_bar_bleue0/0Staz Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Staz Empty Re: Staz

Sob Wrz 07, 2013 12:29 pm
Akcept. Kiaiho def na start
Sponsored content

Staz Empty Re: Staz

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito