Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Leauge of legends

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Xanas

Liczba postów : 559
Data rejestracji : 31/10/2012

SCOUTER
HP:
50115/74790  (50115/74790)
Ki:
44017/120060  (44017/120060)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Leauge of legends   Nie Sie 25, 2013 11:11 am

To ja mam taką propozycję. Jak ktoś nie grał a chciałby zagrać to link do rejestracji ;p
https://signup.leagueoflegends.com/pl/signup/index?ref=4e6e0c219c5a6374350302

I nie że ty się rejestrujesz a ja cię olewam. Gram z tobą bo ostatnio zacząłem grać na nowym koncie od zera i mam 5 lvl. Wiec jakby ktoś chciał to pw lub piszcie na gg :10705436
Aha i region Eu Północ/Wschód.

Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

Liczba postów : 1311
Data rejestracji : 28/05/2012

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Nie Sie 25, 2013 8:41 pm

Przydałoby się napisać coś o grze (ja wiem o niej sporo i mogę podać wady i zalety, ale pozostawiam to Xanowi).

Jedna uwaga dla początkujących, gra strasznie podjudza graczy żeby bulić kasę za skiny a szczególnie za herosów których nie posiadacie (co tydzień dostajecie w rotacji parę postaci do ogarnięcia i nazbierania "punktów" za które można alternatywnie kupić postać na stałe, do tego czasu nie macie własnej postaci i jesteście zmuszeni grać losowymi herosami [często jest to problemem gdyż gracze wtedy kradną sobie na wzajem postacie i dochodzi do kłótni, wiem bo miałem tak jak zaczynałem xD]. Zaś ilość punktów zarobionych nie zachwyca chyba że gracie regularnie i hardcore'owo to spokojnie powinno się nazbierać na "klasycznych" czempionów bo są najtańsi)

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Paź 31, 2013 11:57 am

A jak nie LOL, to ktoś może prócz mnie zna tutaj i grywa w DOTA 2? Smile
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Paź 31, 2013 11:20 pm

Tutaj z tego co wiem są tylko dwie osoby. Pierwsza to Rikimaru (nie wiem kim gra), a drugą jestem ja sam (Juggernaut i Dragon Knight), ale zważywszy że gram dla zabawy nie bawię się w rankingi i na graczy chadzam gdy ktoś mnie zaciągnie, a normalnie dla zabawy boty piorę bo ich AI jest źle zaprogramowane i nawet na easy mogą zaskoczyć i to BARDZO (z naciskiem na to słowo) to mogę nie być najlepszym partnerem do gry Razz

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Nie Lis 03, 2013 4:03 pm

Ja trenowałam na botach, ale jak na nieuczciwym nie były już wyzwaniem to przeniosłam się z ekipą na graczy, gracze potrafią zaskoczyć BARDZIEJ Very Happy

June, jesteś nietolerancyjna Razz
Powrót do góry Go down
Rikimaru
Ex Admin

Liczba postów : 1209
Data rejestracji : 20/08/2012

SCOUTER
HP:
1200/1200  (1200/1200)
Ki:
1800/1800  (1800/1800)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Nie Lis 03, 2013 11:10 pm

Al, ja w Dote gram każdym hero, ale nie grałem w sumie od miesiąca, dałem koleżance dane, ale pewnie znów sobie pogram coś. Ostatnio niby Lola ściągnąłem żeby zobaczyć jak to wygląda, ale jeszcze nie włączyłem ani razu. Do Doty się przywiązałem.

Nova jaki masz nick?
Co do postaci najbardziej lubię Lunę, Bounty Huntera, Night Stalkera, ale mogę grać każdym hero. Oczywiście z różnym efektem, bo nie każdym lubię i umiem grać. Kwestia wykorzystywania umiejętności, a dla niektórych postaci potrzeba naprawdę dopasować to doskonale pod przeciwnika xD
Powrót do góry Go down
http://dbng.forumpl.net/t146-mechanika-czyli-jak-kogos-zlac
June

Liczba postów : 1550

SCOUTER
HP:
75750/75750  (75750/75750)
Ki:
54600/68250  (54600/68250)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Nie Lis 03, 2013 11:30 pm

Cytat :
June, jesteś nietolerancyjna Razz
Hejcę i już. Mam uraz do tego syfu.
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Sro Lis 06, 2013 2:22 am

Riki wg. tego to ja gram:

Tobą, Bounty Hunterem, Chaos Knightem, Zeusem, Jurnero Juggernautem, Dragon Knightem, Invokerem (tylko dla zabawy nim bo jest trudny) i paroma innymi których nazw zwyczajnie nie pamiętam.

Wymieniłem tylko postacie którymi gram najczęściej gdyż wole je poznać, od podszewki wraz z ich eq buildami (np. mało kto wie ale Mask of Madness jest bardziej przydatna Juggernautowi niż ten drogi Specter [czy jak mu tam]). Ogólnie Juggernautem bawię się w dobijanie graczy i łapanie 1-2 na raz jak się oddzielą od grupy żeby ich wyeliminować, na końcu najczęściej wspieram Carry przy dobijaniu uciekinierów. Alternatywnie pushuje wieże, ale robię to rzadko. Jako Dk staram się osłabić wroga i ułatwić jego zabicie, zaś zwykle pushuje wieże w postaci smoka.

Jedynie w Docie mnie mierzi jak ktoś idzie z tobą na topa lub bota i celowo czeka tylko aż osłabisz moba by zgarnąć golda. Taki gracz nie tylko osłabia drużynę samolubnym podejściem, ale też psuje mi zabawę, z resztą nie tylko mi.

Co do gry ja trenuje cały czas na botach, a zarzucam im nieuczciwość iż często boty, jak zresztą udowodnili to gracze, zaczynają z większą pulą golda, i szybciej ją farmią, niekiedy niektóre boty (w rzadkich przypadkach) mają większy exp rate. A gram z nimi gdyż (bo grałem w gry z gatunku DOTA, ba ogólnie pvp w grach cisne Razz), gracze są mniej przewidywalni od przeciwnika i muszę wypracować jakieś zagrania/buildy nim spróbuję zmierzyć się z myślącym napastnikiem, z resztą często ludzie z twojej drużyny potrafią się niestosownie zachować, gdy jako początkujący popełniasz drobne błędy.

Ja na razie zrobiłem sobie przerwę od Doty i zwyczajnie Deal'uje z graczami itemkami dla postaci Smile . Poza tym wykupiłem 60 dni do Wowa (za 10 zł [bez kitu mam nawet cene Very Happy]) więc gram w co innego Razz, ale dziewczyna mojego brata ciśnie ostro w Dote więc jakby co mogę podać nick Razz.

June, spoko że nie lubisz tematu (z oczywistych powodów Very Happy), ale jednak jest to [b]OFFTOP[/p] i teoretycznie możemy nawet rozmawiać o tym jak wykonać daną pozycje Kamasutry by była idealnie wykonana. Więc proszę cię nie spamuj nam bo jednak jak sama mówisz często nie wolno spamować xD. Ewentualnie możesz pohejtować Bimbera xD

Powrót do góry Go down
Xanas

Liczba postów : 559
Data rejestracji : 31/10/2012

SCOUTER
HP:
50115/74790  (50115/74790)
Ki:
44017/120060  (44017/120060)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Sro Lis 06, 2013 10:07 am

A moglibyście załozyć do tego drugi temat bo mi spamujecie w pięknym temacie o LoLu ;-;
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Sro Lis 06, 2013 4:49 pm

W sumie to nie problem założyć drugi temat, mimo to obie gry to gatunek MOBA, i właściwie oba tytuły różnią się 4 aspektami Smile , a mianowicie bohaterami, konceptem, oprawą graficzną (w sensie że Lol jest bardziej kolorowy [cukierkowy jak kto woli], a Dota, nieco mroczniejsza [w porównaniu do Lol'a) i oczywiście tym że Dot'a jest trudniejsza (w sensie gameplaya). A poza tym to to samo właściwie Smile. A w ramach ciekawostki są już bodajże 3 gry z gatunku moba, a będą niedługo 4.

A teraz wypowiedź końcowa.

Xan najwyraźniej twoja miłość do Lola zgromadziła graczy Doty xD ,albo więcej osób tu gra w dotę xD

P.S to nie spam Xan to offtop Very Happy

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Sro Lis 06, 2013 6:10 pm

Mój nick obecny to Abyss, ale chyba szybciej znajdziecie mnie pod Ivanari Smile

Co do postaci... w zasadzie gram każdym. Z całej puli postaci nie grałam chyba tylko dwiema oOOo Ulubione jednak to Death Prophet, Drow, Vengeful Spirit i Phantom Assassin. Lubię też Tiniego i Ezalora (KOTL). W zasadzie mogę grać na każdej pozycji, dopasowuję się do teamu.

Al, co do Twojego zarzutu z creepami, to jest celowy zabieg Smile Last hit. Technika do expienia i zbierania golda. Podstawa w zasadzie: Nie bijesz creepów, czekasz aż same się będą lały i wtedy je tylko zabijasza - jeśli grasz carry (ew. nukerem), albo dobijasz creepy przeciwnika by on nie mógł farmić (jeśli grasz supportem) Smile Nie ma co się złościć, trzeba to potrenować. Pamiętam jak trudne boty mnie doprowadzały do pasji szewskiej jak to ćwiczyłam. Idealnie niemal last hitują i dobijają creepy. Koszmar, ale teraz się przydaje Smile

Na steamie jestem w zasadzie od 17 do 24 w dni robocze, w wolne i weekendy różnie Smile
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Lis 07, 2013 12:38 am

"Jedynie w Docie mnie mierzi jak ktoś idzie z tobą na topa lub bota i celowo czeka tylko aż osłabisz moba by zgarnąć golda" - czy napisałem coś o bijących się creepach i deny?? X WRONG ANSWER! Czytajcie ze zrozumieniem.

Może przedstawie na przykłacie bo widać że inaczej nie przedstawię sytuacji:

Carry zazwyczaj idzie na mida gdzie jest sam zdany na walkę z creepami i gdzie równeiż zdobywa całą farmę dla siebie oraz najszybciej expi.

Ja mówię o grze na bocie i topie. I chodzi o to iż ,załóżmy że gram off-carry takim jak Juggernaut, a Pusher taki jak DK czeka tylko jak osłabisz creepa aby zrobić ci last hita (tak DK z twojej drużyny nie wrogiej) i robi to za każdym razem spowalniając rozwój twojej postaci i osłabiając team. I o tym mówię.

Przez taki sposób gry (szczególnie jak się takich 2 trafi) z 5 graczy 3 jest dofarmionych a pozsotali 2 są za słabi na walkę, i najczęściej team przegrywa z powodu braku wyrównania sił.

Co innego jeżeli zgłosisz się na babysittera wraz z offcarry, lub carry (jak uparcie 2 graczy chcą nim być) i pomagasz mu farmić, a co innego jak stoisz z partnerem na topie i on celowo cały czas lasthitue crepa KTÓREGO TY BIJESZ utrudniając ci gre i celowo z premedytacją czeka aż kolejnego zaczniesz bić. (mówię tylko o Docie, bo w lolu akurat takiego problemu nie było)

W skrócie przez takiego gracza, gdy nie było pusherów drużyna miała opóźnienia bo przez typa nie mogłem doexpić się do DF i pushowanie trwało jak krew z nosa.

Nawet jak obserwowałem gry drużynowe to w teamie jeden gracz (dalej mówię o topie i bocie) nie czekał aż jego partner zbije creepa aby go zlasthitować tylko obaj bili creepy, ewentualnie lasthitując niektóre.

O Deny'owaniu to wiem, pamiętam jak Doom rzucił klątwę na członka drużyny to mu Deny fundnąłem żeby patafian nie dostał za niego golda i expa. Też nie jednokrotnie dobijałem własne wieże byleby tylko wróg nie dostawał złota to się nie tylko creepów tyczy.

Mam nadzieje że łapiecie o co mi chodzi, bo nie lubię się powtarzać.

Powrót do góry Go down
Rikimaru
Ex Admin

SCOUTER
HP:
1200/1200  (1200/1200)
Ki:
1800/1800  (1800/1800)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Lis 07, 2013 2:20 pm

Al... ludzie tak robią, bo chcą się dofarmić i faktycznie jest to trochę chamskie i nic z tym nie zrobisz. Po prostu nie bijesz mobów, tylko stoisz przy nich i czekasz, aż będą mieć low hp. Jak już robisz atak, ale wiesz, że za wcześnie to naciskasz S, czy jaki hotkey masz pod stopa i atakujesz pół sekundy później. To trzeba trenować długo, a i tak nie zawsze wychodzi, bo często niestety zależy od kondycji Twojego neta lub kompa. Jak laguje albo masz delaya to nic nie poradzisz na to, ale nawet jak w jednej paczce creepów 1-2 w ten sposób zlasthitujesz to uzbierasz golda w miarę.

Ja tam lubię postaci, którymi nie opłaca się creepów bić xD Spirit Braker jest idealnym przykładem. Szukasz po mapie osłabionych hero niekoniecznie na twoim line i biegasz po całej mapie z jednej strony na drugą. Mój rekord to było 10 killów w ciągu 10 minut, ale mid podfarmił Vipera i potem już było ciężej.

Tak samo jak masz Invokera to masz Sun Strike... ja mam go niemal zawsze, bo jest idealny na dobijanie uciekinierów, ale trzeba umieć dobrze ocenić gdzie przeciwnik jest i dobrze obliczyć inkantacje. Chociaż invoker jest tak naprawdę najpotężniejszą postacią wg mnie. Raz oglądałem 1 mecz, gdzie typ zmieniał jego spelle co chwila... to jest jego prawdziwa moc, bo countdown się u niego nie liczy jak będziesz manipulować czarami i podmienisz świeży za tego co przed chwilą użyłeś. Problem w tym, że trzeba pamiętać doskonale każdy spell i jaką kombinacje tych wexów użyć.

Lycantrope, Night Stalker... nimi opłaca się tylko latać po mapie i zabijacz graczy. A najczęściej ludzie popełniają spory błąd, bo uciekają, a tymi się takich najłatwiej zabija Smile

Albo fajnie się Prophetem też dobija, tylko też trzeba mieć wyczucie w teleportacji w odpowiednie miejsce, oczywiście to miejsce musi być idealnie pomiędzy obiema wieżami na line, żebyś go dobił, a Ciebie wieża nie rozwaliła i miał miejsce do ucieczki. Poćwicz sobie takie manewry. Szybciej expisz i złoto zdobywasz niż bicie creepów. Oczywiście Twój team musi też mieć skill żeby zbijali hero wroga do niskiego hp.
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Lis 07, 2013 7:01 pm

Grałem Lycanem i z tego co wiem, zanim zaczniesz polować na ludzi, trzeba troszeczkę po Junglować. Ale fakt faktem jest fajnie potem jak gonisz ze swoją "watahą" uciekającego przeciwnika no i transformacja Very Happy. Mnie bawi w teamie widok szarżującego na gracza SB który tratuje wszystko (wliczając w to drzewa) co stanie mu na drodze, bardzo widowiskowe Very Happy.

Przy dobrej farmie, Chaos Knightem można fajnie się zabawić, jak uda się zdobyć Manta Style, to w połaczeniu z runką iluzji i Phantasmem, można zaatakować przeciwnika całą kawalerią chaosu xD. Bawi mnie widok jak ładuje się bodajże 12 klonami CHK na 3 - 4 przeciwników (raz testowałem na graczach lol z 4 zostało 2 xD ,bo pozostali się spłoszyli) z czego zawsze 1 - 2 uciekają i łatwiej ich wybić. A jak dodać jeszcze artefakt z Unholy strength , którego się uaktywni przed phantasmem to ty i 2 klony otrzymają buffa i to po prostu masakra jest walczyć z nimi xD

DK lubie jako pushera, jego pancerz i regeneracja pozwala mu chamsko tankować dmg od wieżyczek, a postać smoka posiada kwaśny oddech który zadaje dodatkowe dmg strukturom dzięki czemu przy odpowiednio wysokim dps można szybko wieże położyć, nawet ewentualnie można herosów dojechać okazyjnie jak się taki napatoczy.

Ale najbardziej lubię grać niedocenionym przez graczy Juggernautem, nie jest on co prawda materiałem na carry, ale jest świetnym offcarry i w miarę dobrym pusherem, dobrze zastosowany Omnishash może zabić 2 do 3 graczy na raz (szczególnie z mask of madness), czasami trzeba dojechać wroga, zaś blade dance to dobry mechanizm ucieczki, ale trzeba trochę potrenować z nim jednak xD, choć przyznam że miałem momenty że carry dał ciała i o dziwo outdps'owałem go i wychodziło na to że role carry w ostateczności spełnił offcarry xD

Ogólnie rzadko się trafia taki że tak go nazwijmy "złodziejem" , zważywszy że mnie bardzo słabo LH idzie to zazwyczaj jak na lane'nie jest 2 dość upierdliwych herosów to się przenoszę gdzie indziej wyjaśniając że przez tego gościa nie mogę się dofarmić i nie chcę odstawać i utrudniać gre, praktycznie zawsze ludzie rozumieją i niech samolub sam się męczy z 2 przeciwnikami. Spróbuję użyć twojego pomysłu, ale przyznam że grałem w Lol'a i DoT'ę i pomimo że preferuję Dote to w Lolu nie spotkałem się nigdy z tak chamską i samolubną grą.

Choć raz się trafił, ale był to Master Yi Fag (bo ta postać to obelga samurajów japońskich) który kosił wszystkie creepy wroga jakie widział nie pozwalając nikomu z jego drużyny (czyli nam) zbierać exp i farme i przez niego przegraliśmy, bo sam nie był w stanie ogarnąć każdego gracza, a my byliśmy za słabi żeby walczyć z pozostałymi.

Powrót do góry Go down
Rikimaru
Ex Admin

SCOUTER
HP:
1200/1200  (1200/1200)
Ki:
1800/1800  (1800/1800)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Lis 07, 2013 7:45 pm

Wiesz Al... teraz DotA 2 ma dużo rzeczy zmienione w porównaniu do np. DotA 1.5, w którą grałem wcześniej i grało się przez Warcrafta. Np. Phantom Assasin był dużo większym koksem, ale grało się przeciw niemu cholernie ciężko jak ktoś miał słaby sprzęt, bo ledwo było widać tą postać i na nią kliknąć xD

Mnie przeraża tylko gra taką postacią jak Io... totalnie nie ogarniam tego czegoś...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Lis 07, 2013 8:28 pm

Ostatnie trafienia i dobijanie to podstawa na każdej linii. Gracz nie bije creepów gdzie by nie był, dobija je tylko - dostaje więcej expa za tak zabitego mobka. Po dwa - dwóch lasthitujących graczy na linii to pomyłka ever jest, trafisz na debila czasami, jak to w grze online, potem już jest lepiej na wyższym lvlu. Układ zazwyczaj wygląda tak: top - carry + support, mid - solomid postać jak DK albo Magnus, opcjonalnie Tiny, Nyx, albo jakiś carry zależy od teamu, bot - carry + support. Ktoś kto gra supem i zabija creepy jest po prostu debilem, w tym cały problem.

Do tego muszę skomentować Juga Smile to postać koks jest, choć przyznam, że do łatwych nie należy, ma kopnięcie, ale dość miękki jest przy tym. Jug to carry jak się patrzy, do tego to postać, która może odwrócić wynik meczu jeśli tylko ten trwa na tyle długo by będąc w przegrywającym teamie Jug mógł się wyfarmić. Kurde sama miałam chyba dwa takie mecze, które ratowałam właśnie Jugiem ^^
Tu świetny polewatorski filmik na dowód moich słów, to składnaka z jednego meczu XD
http://www.youtube.com/watch?v=yhH4NdB2JxE

Do tego sprawa z Carry wygląda różnie, bo często gęsto postacie nimi nie będące się nimi stają XD Przykład z wtorkowego meczu. Drow nam niedomagał, grając KotL'em robiłam za masowego mordercę szaleńca XD i jednocześnie supportowałam wszystkich skillami i itemami XD Tak też się zdarza XD
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Czw Lis 07, 2013 11:08 pm

Jugg jest ogólnie nazwany offcarry, ponieważ taki sniper czy drow zawsze go outdps'ują. Co do twojego zestawienia to jest to oczym mówię Carry + babysitter (w Dota 2 to potocznie gracz który ma ułatwić carry lasthitowanie i ogólnie farme). Jugg na tle Drowa czy takiego Spirit Braker'a wypada marnie dlatego też głównie gdy jest już taki Drow służy on jako offcarry czyli jak carry ucieknie paru lub będzie na innym Lanie kosił większość wrogiej drużyny to Jugg pozbywa się pozostałych osób. Ale powiem ci Nova za jak ja grałem od Bety to ludzie bardzo go lekceważą, a to daje takiemu graczowi casualowemu jak ja dużą przewagę w walce Smile

Co do samej gry, jak wspominałem ja się uczę, i supportami gry nie trawię, po prostu nie potrafię stać z tyłu i rzucać buffy czy wyłączać wrogów, chyba że DK też obecnie jest uznawany za support no to w takim wypadku jeszcze dam radę Razz. Ogólnie to się wyrywam do walki, ponieważ ją lubię, dlatego też obieram zwykle rolę offcarry, żeby nie ponosić tak dużej odpowiedzialności jaka leży na carry, a zarazem pomóc przy eliminacji napasników.

Pamiętam że miałem raz supporta w postaci Io, koleś był genialny, nie tylko pomagał mi farmić, ale umówiliśmy się że co jakiś czas ja mu daje lasthitnać creepa żeby nie odstawał z lv. We dwójke ładnie się uzupełnialiśmy, dzięki dobrej komunikacji mieliśmy odpowiednie lv i trzymaliśmy ładnie lane'a nawet 2 wierze zburzyliśmy jako pierwsi, potem ruszył pomagać innym, a ja zacząłem polować na pojedynczych i odsłoniętych herosów.

A tak z innej beczki rozbawił mnie Tusk i jego Warlus punch!, gdyż jest to parodia z gry na nintendo gdzie był heros o nazwie Capitan Falcon którego atakiem był Falcon punch! Very Happy, ale najlepsze było że gracz Rubicka mu skopiował ulti i uderzył go nim i wysoczył napis SUCKER PUNCH! xDD padełm przed komputerem ze śmiechu.

Przy okazji polecam również uważać kiedy ktoś wybiera IO, niekiedy Trolle grają i teleportują celowo wszystkich członków drużyny na pewne wzgórze, gdzie nie ma jak się wydostać. Już się kilka razy zdarzyło i nie tylko mnie. Wiem że można raport złożyć ale, i tak przegrana zostaje w spisie.

No i ostatecznie mój nick to Cleohunter (dziwnie brzmi ale rejstracja nie uznawała wtedy paostrofy i powinno być C'leo hunter ,a lbo C'leo the hunter xD)

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Pią Lis 08, 2013 6:31 pm

Jeśli to klify to ratuje tylko scroll, tango, albo siekierka. Jeśli to to wzgórze po stronie świetlistych, to teraz można z niego zejść po takim failu, albo jak Pundge wciągnie tam kogoś hakiem to można zwiać. Poprawili to w tym ostatnim updacie.
Powrót do góry Go down
Rikimaru
Ex Admin

SCOUTER
HP:
1200/1200  (1200/1200)
Ki:
1800/1800  (1800/1800)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Pią Lis 08, 2013 9:16 pm

Tusk... bezwględny, zaborczy, zimny jak lód, wyciągnie z Ciebie wszystko, pozostawi samemu sobie bez wsparcia i zmasakruje Cię. Nie... to nie opis naszego premiera xD

Dobrze, że o nim wspomniałeś, ponieważ zawsze nim miażdżę xD Z botami na niesprawiedliwym raz miałem chyba serię 10 killi w krótkim czasie, przeciw graczom na razie grałem może z raz lub dwa razy, ale przeciwnicy nie mieli wiele do powiedzenia. Trochę lipa, bo zwykle więcej mam nim asyst niż killi, a jeżeli już się kill nawinie to właśnie tym wyrzutem do góry. W sumie całkiem łatwa postać do gry, choć miażdżenie nią jest sztuką.
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Sob Lis 09, 2013 2:44 am

W sumie dobrze, wiedzieć, ponieważ szukam postaci jeszcze jakieś do gry, bo powiedzmy szczerzę nie znalazłem niczego ciekawego dla mnie. Próbowałem grać tobą, ale gracze są strasznie na ciebie uczuleni, jak tylko widzą nazwę "Riki" to rozstawiają wardy i kupują orby oraz dusty, geez i jak tu po rozrabiać jak to psuje strasznie grę, trochę smutne, bo Rikim można fajnie sobie pograć.

Wracając Do Juggernauta, jakby któreś z was miało ochotę na niego, polecam w build wrzucić Mask of Madness, jej buff zwiększa dps do chorego poziomu i z wymaxowanym pasywem na crity i już wysokim dps Jugga, zwyczajnie sadzisz krytyka za krytykiem, a jeżeli użyjesz MM (tak to nazwę) przed użyciem Omnislash, to skumulowany dps spowoduje że pomiędzy cięciami przeciwnik będzie otrzymywał dmg od twojego auto attacku wliczając w to twoje krytyki Very Happy ,dzięki temu udawało mi się posadzić postacie z dużą pulą hp, a te z chorą pulą sprowadzić na skraj śmierci i zazwyczaj takiego goniłem na przyśpieszeniu.

Pamiętam jak akurat byłem w Junglu w drodze do ukrytego sprzedawcy i natknąłem się na 3 herosów z czego 1 z dużą pulą hp był osłabiony, chyba zmieniali lane'a i tak się złożyło iż trafili na mnie w związku z czym od razu aktywowałem MM i omnislash w wyniku czego cała trójka padła natychmiast, niestety zaczęli mnie wyzywać od cheaterów że wycisnąłem z tego ulti chory dmg xD .

Co prawda ma to swoje zalety ale używanie MM jest jak obusieczny miecz niestety, ponieważ otrzymujesz 50% więcej dmg od napastników, ale w dobrych rękach można czynić z tym cuda.

Powrót do góry Go down
Rikimaru
Ex Admin

SCOUTER
HP:
1200/1200  (1200/1200)
Ki:
1800/1800  (1800/1800)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Nie Lis 10, 2013 10:51 pm

Wiesz co, Rikim można fajnie farmić. Na początku gracze raczej tylko wardy kupują, ale nie zawsze i wtedy fajnie się ciśnie tamten team. Najważniejsze to umiejętnie rzucać mgłę Rikim i jest ona niezmiernie ważna. Bardzo wiele osób grających rikim jej nie używa, ale musisz być naprawdę dobry żeby tego nie robić i nie ginąć lub się ładnie podfarmić na początku, żeby dwoma hitami zabijać.
Cięci? Wątpię. Ja zawsze jak mam Rikiego na line to jestem niezmiernie uradowany. Sam lubię Rikim grać, ale nie ma to jak dobry Bounty Hunter. Sam masz niewidzialność, a do tego masz tracka, którym można fajnie pocisnąć Rikimaru, Broodmothera, Weavera itd...
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   Pon Lis 11, 2013 1:17 am

To prawda, i też się zgodzę iż trzeba nie myśleć by nie używać mgły, spowolnienie + silence i tego nie używać? Normalnie WTF xD. Zawsze rzucam tym z zaskoczenia tuż za plecami napastnika i atakuję w plecy jak się odsłonię, przy dobrej sytuacji delikwent zacznie uciekać tym samym pogarszając sytułację. BH ma o tyle dobrze że nie ma stałego Cloack'a przez co często jak grałem ludzie nie kupują tak pilnie wardów jak w przypadku Rikiego.

Pamiętam jak z typem się uwzięliśmy na Rikiego, zaatakowaliśmy go we dwóch i zaczął uciekać, dostał dustem, użył diffusal blade, dostał drugim, użył drugiego i nagle z jungla poleciał 3 dust hahahah gostek totalnie spanikował to było komiczne, żałuje że nie nagrałem tego Very Happy

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Leauge of legends   

Powrót do góry Go down

Leauge of legends
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1