Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

6 gier za dolara

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Xanas

Liczba postów : 556
Data rejestracji : 31/10/2012

SCOUTER
HP:
50115/74790  (50115/74790)
Ki:
44017/120060  (44017/120060)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: 6 gier za dolara   Pią Sie 16, 2013 1:22 am

Jesli ktoś nei zna tej aukcji to już mówię.
Co jakis czas wydawana jest właśnie akcja Humblebundle która zajmuje się dotacja jak różne organizacje charytatywne. Można wpłacić dowolną kwotę, ale za kwotę minimum 1 dolara dostajemy 6 gier wymienionych na górze strony na steamie bądź Origins(coś ala steam)

Kiedyś już brałem gry z tej akcji i mogę powiedzieć że to nie jest żadna ściema Smile Jak widać na liczników akcja cieszy się sporą popularnością Smile Wiec brać, wszak to tylko jeden dolar (można więcej dać)

https://www.humblebundle.com/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: 6 gier za dolara   Pią Sie 16, 2013 12:12 pm

No cóż skusiłbym się ale ani jedna z tych gier nie pójdzie na moim pc:P Kiedyś widziałem podobną akcję tyle że w grze gdzie za dotację na utrzymanie serwera prywatnego dostawałeś ciekawe dodatki do broni oraz losowy mundur:P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: 6 gier za dolara   Pią Sie 16, 2013 2:07 pm

Ja już zakupiłem pakiecik od Origin, teraz rzucę się na pakiecik od Peewdiego i będę spełniony xD
A to wszystko za 6 dolarów : D
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

Liczba postów : 1317
Data rejestracji : 28/05/2012

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: 6 gier za dolara   Pią Sie 16, 2013 4:18 pm

Ja też kupiłem wczoraj ale automat na allegro się wypsztykał z kodów xD. Tak czy siak czekam na mój pakiecik za 6 złotych xD. Crysisa chciałem zawsze sprawdzić a za tyle czemu nie, Dead Space miałęm demo i byłem zachwycony więc warto kupić, DS 3 no przy obecnej cenie czemu nie, Burnaut to ścigałka z z dzieciństwa można robić fajne kraksy więc też warto, Medala nie lubię, ale znam ludzi którzy lubią więc okej i tak 6 zł, no i Mirrors Edge.

Pozwole sobie dodać że jeszcze jest pakiet za 5 - 10 zł zawierajacy Saint's Row 2, Saint's Row The Third, Sacred II, Risen , Risen II i coś jeszcze.
EDIT:

BTW:

Zapomniałem dodać że każdy kto zakupił pakiecik dostaje dwa zestawy kodów do orgin i steam. Mój kumpel sprawdził i okazało się że kupując bundle nie dostajecie 6 gier a 12, 6 na steam i 6 tych smaych na Orgin + Dead space 3. W skrócie po zużyciu kodów na platformę, pozostałe możecie zwyczajnie wykorzystać żeby mieć zapasowe kopie gier albo sprzedać kody na allegro (poczekać aż promka na to padnie i posprzedawać za 30 dyszki kody Razz).

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: 6 gier za dolara   

Powrót do góry Go down

6 gier za dolara
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Wrota Hadesu" - salon gier.