Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Wto Sie 06, 2013 7:24 pm

Więc tak jak w temacie. Ostatnio powróciłem na forum i spytałem June o możliwość powrotu. Muszę wiedzieć co reszta administracji o tym sądzi Kuro i Haz są za Vernilowi to obojętne. Wiem że spieprzyłem sprawę szczególnie z fabułą nagle rezygnując ale tego już nie powtórzę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Wto Sie 06, 2013 7:29 pm

Według mnie trochę to głupota, taka petycja. Jak chcesz to powinieneś móc wrócić. Czy komuś to zawadzi, że aż petycje trzeba robić? No ale niech będzie, że jestem za Very Happy.
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

Liczba postów : 1267
Data rejestracji : 28/05/2012

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Wto Sie 06, 2013 9:38 pm

Znajdź wolne miejsce w swojej rasie i proszę bardzo.

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Nie rozrabiaj na SB, bo inaczej inaczej......:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Wto Sie 06, 2013 11:34 pm

Jest masa wolnych miejsc u bio-androidów.
Powrót do góry Go down
Akron

Liczba postów : 26
Data rejestracji : 27/01/2013

SCOUTER
HP:
120/120  (120/120)
Ki:
90/90  (90/90)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Sro Sie 07, 2013 1:59 pm

W sumie to userzy nie mają nic do gadania, to powinno byc zapytanie do adminów i mg Razz jest jedna na nie, jeden na tak, a my nie mamy nic do gadania Razz
Powrót do góry Go down
Al
Esper Admin
Esper Admin

Liczba postów : 1267

SCOUTER
HP:
225/225  (225/225)
Ki:
75/75  (75/75)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Czw Sie 08, 2013 9:59 pm

Z tego co ja słyszę to 2 adminów jest za i 2 przeciw.Z pośród kadry modów i mistrzów gdy podobno (ale nie jest to potwierdzone) są za więc ja nie widzę powodu by to ciągnąć, ale ja poczekam wole mieć pewność że mam lub nie mam racji ♥

- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)

Nie rozrabiaj na SB, bo inaczej inaczej......:

Powrót do góry Go down
Hikaru
Mistick Mod
Mistick Mod

Liczba postów : 907

SCOUTER
HP:
72780/72780  (72780/72780)
Ki:
92610/92610  (92610/92610)
HP Pancerza:
7500/8000  (7500/8000)

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Czw Sie 08, 2013 10:19 pm

Piałem na pw, ale powiem też tu nie chcę by ktoś wyciągał mi słowa z gardła bo to nie eleganckie i nie apetyczne, a przede wszystkim nie higieniczne. Erik już raz wrócił po długiej przerwie i znów nawalił poza tym jako jego ówczesny mentor widziałem w jaki sposób piszę, jak to określiłem wcześniej Razer zachowywał się jakby wypalił pół kilo mariuany w większości postach. Poza tym jeśli znów odejdzie na iks czasu to komuś może skopać fabułę. Stanowczo jestem a nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   Czw Sie 08, 2013 11:49 pm

Nie chcę jak to już wspominałem abyś mnie trenował skoro sobie tego nie życzysz. Wtedy mnie nie było ponieważ mój laptop się spalił a nie mogłem sobie pozwolić na nowy komputer wtedy z powodów finansowych. Chcę po prostu znów grać a gdy znów nawalę macie prawo całkowicie skasować moją postać i wszystko z nią związane ok?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek   

Powrót do góry Go down

Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zbieranie "ZA" czyli czy Erik może odzyskać kolorek
» Zajebisy Kurnik (czyli dom Nathaira)
» Fetysze - czyli nie bądźmy gorsi!
» Świerszcze w tle, czyli porażające pustki w grupach.
» Charlie Charlotte Mounhabierre, czyli twór bliżej nieokreślony.