Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down

Kogo byś chciał na admina?

1 - 9%
7 - 64%
3 - 27%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 11
 
Poll closed
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk1/1Ktoś chce być adminem? R0te38  (1/1)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)

Ktoś chce być adminem? Empty Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 9:57 am
Witam,
Wczoraj poruszyłem na sb temat, że za mało ludzi w administracji/mg. Dlaczego tak uważam? Namek zajmuje się tylko jedna osoba, a jest tam więcej graczy. Z kolei bardzo często techniki własne lub pomysły w... pomysłach grzęzną na etapie projektu i nikt tego nie ocenia.
June powiedziała kilka razy: Głosowanie, odnośnie propozycji na admina, a wy admini to rozpatrzycie.

Nikt nie dał tematu więc ja zapodam.

Każdy niech zapoda swojego kandydata na admina i mg z wyjaśnieniem dlaczego ta osoba, administracja to rozpatrzy.

Jeżeli chodzi o kandydatów na admina to będę dodawać w ankiecie, więc jeżeli macie innego kandydata to nie oddawajcie głosu tylko napiszcie w poście, a ja dodam, a mg to osobno będzie rozpatrzone.


 * * *
Moje propopozycje to Xanas/Hazard na admina.

Xanas, ponieważ dobrze ogarnia mechanikę, ponoć jest mg, choć nikt nie widział i nie słyszał, ale tak poważniej, to myślę, że byłbym dobrym adminem strony mechanicznej, czyli właśnie spraw związanych z technikami własnymi, ogarnianiem przebiegu walk w fabule itd.

Hazard z kolei dużo działa jako mg, a możliwość akceptowania przez niego treningów i dodawania punktów oraz oceniania sparingów byłaby sporym wsparciem.

Na MG: jeżeli Haziu jest jedynym działającym na Namek to co najmniej o 1 osobę za mało.
Myślę, że Chepri albo Altair Drake mogą nadać się na MG dla planety Namek. Bardzo fajnie się rozpisują, mają ciekawe pomysły i są dość często.
Khepri
Khepri
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 28/03/2013


Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk0/0Ktoś chce być adminem? R0te38  (0/0)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)
http://rexvil.deviantart.com/

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 11:12 am
To, że ten temat był potrzebny mówić nie będę, bo to jest oczywiste... W sumie, to sam mogłem coś takiego zrobić, ale przedstawiłeś to lepiej, niż ja bym to zrobił, także chwała Ci.

Moim kandydatem na admina jesteś Ty, Rikimaru.
Dobrze orientujesz się w sprawach mechanicznych i technicznych, bo jak sam stwierdziłeś "znasz ten hosting od podszewki", a to też punktuje. Do tego byłeś kiedyś adminem od technik, więc masz w tym fachu doświadczenie.

Jeśli chodzi o Twoich kandydatów, to szczerze mówiąc nie wiem kogo wybrać, tak więc wstrzymam się na razie od głosu.

Co do Twojej propozycji mnie jako MG...
Szczerze mówiąc zaskoczyłeś mnie, fakt, sam myślałem o zgłoszeniu się na MG, ale stwierdziłem, że się do tego nie nadaje. Wiem, powinienem był spróbować, ale jakoś tak wyszło.
Podsuwać pomysły jak najbardziej mogę, bo chciałbym pomóc, ale ja jako mistrz gry... Hmm...
No dobrze, mogę spróbować, jeśli faktycznie zostałbym nim, to starałbym się robić to jak najlepiej.
Anonymous
Gość
Gość

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 11:41 am
Dodaj więcej, wtedy zagłosuję. ;p

Wszystkich MG i mod'a obowiązkowo.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk1/1Ktoś chce być adminem? R0te38  (1/1)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 12:25 pm
Może i się orientuje, ale ja na admina nie mam czasu za bardzo. I byście mieli drugiego wrednego Ala, bo bym karał kometami za nieprzestrzeganie regulaminu xD
Wszystko jedno, spróbować można.


* * *

June, a co do ankiety to o dziwo jako założyciel tematu nie mogę edytować... czyli wychodzi na to, że byś musiała dodać kandydatów i żeby ewentualnie zmienić na możliwość głosowania na większą liczbę osób.
A może w tym temacie same propozycje, wszystkie za i przeciw, a następnie w osobnych tematach zrobić głosowanie na mg i adminów. Jeżeli ktoś zostanie wybrany to za zgodą administracji taka osoba wstąpi na stanowisko jak to chyba Al (nie pamiętam już kto dokładnie) wczoraj ładnie określił Junior Admina/ Junior MG na czas próbny np. miesiąca.

Dodałam paru ~ June
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk0/0Ktoś chce być adminem? R0te38  (0/0)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 12:51 pm
Dzień dobry, cześć i czołem !

Dobra trzeba się wypowiedzieć. Całym sercem jestem za Hazardem. Jest tu już wystarczajaco długo, zna się na tym i owym. Dobry z niego MG, odpisuje często i gęsto. No, ale pozostaje pytanie czy on chce być Adminem ?Razz

Jeśli chodzi o moją osobę: prosiłbym nie głosować Smile. Co jakiś czas wypowiadam się w jakieś KP. Transformacje też akceptuje bądź zlewam jeśli mnie nie satysfakcjonuje Very Happy. Jedyne czym mógłbym pomoc, jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to chciałbym zacząć oceniać treningi. Jakby nie patrzeć to robi to Tylko June, oraz Hik( ale tylko swoim uczniom). W ten sposób trochę odciążyłbym szanowną Administratorkę Very Happy.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk2250/2250Ktoś chce być adminem? R0te38  (2250/2250)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 1:29 pm
kogo byś chciał na admina?
Xanas - NIE (nie ufam mu/nie znam go) Pomimo że jest MG pominięto tutaj moje zdanie więc tym bardziej nie mam do niego zaufania
Hazard - NIE (nie ufam mu wystarczająco/ słabo go znam) bycie MG pokazuje że można mu do pewnego stopnia zaufać
Kuro - TAK (ufam mu/ jest obiektywny) ranga Mod'a mówi sama za siebie jak bardzo można mu zaufać no i to jak stał murem za wieloma userami
Colin - NIE (nie ufam wystarczająco/ trochę go znam chyba) to samo co w w przypadku Haza
Chepri- NIE (nie ufam mu/ nie znam go) nie jest nawet MG
Ósemka - NIE (nie ufam jej/ słabo ją znam) to samo co wyżej
Raziel - NIE (nie ufam mu/ troche go znam) to samo co wyżej

W skrócie oprócz Kuraka, do nikogo nie mam wystarczającego zaufania by powierzyć mu taką władzę. Sorki ale nie będę chciał komuś dawać władzy komu nie mogę zaufać to istotne, ponieważ ktoś może się na tym znać a robić co mu się podoba i już jest guzik wart wedle mnie. (nie znaczy że konkretnie oni tacy muszą być)

Pomimo rekomendacji Rikimaru mogę się zgodzić żeby Obaj panowie dostali Moda na próbę a jak się sprawdzą do admina.

Co do MG, jak dla mnie Alt się zgłosił więc MG może dostać, Chepri nie wiem, znaczy w sensie nie wiem jakie jest jego zdanie jeżeli też chce spróbować proszę bardzo.

[color=#ff3333]
Twoich głosów nie wezmę pod uwagę z racji, że nie siedzisz tu zbyt często i nie znasz ludzi tak jak ja. Wybacz ~ June[/color[

Szkoda komentaża......


Ostatnio zmieniony przez ANGRY AL dnia Sob Lip 27, 2013 8:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk0/0Ktoś chce być adminem? R0te38  (0/0)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 6:44 pm
Nie wiem po co ten temat ale okej.

Zaoferowałem z chęcią swoją pomoc i myślałem, że dogadamy się w gronie adminów. Chciałem zaproponować pozostanie na swoim stanowisku moda tylko z dodatkową możliwością sprawdzania treningów i dodawania punktów.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Ktoś chce być adminem? 9tkhzk0/0Ktoś chce być adminem? R0te38  (0/0)
KI:
Ktoś chce być adminem? Left_bar_bleue0/0Ktoś chce być adminem? Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 6:48 pm
Temat bez sensu. Jedyną sensowną opcją jest zrobienie z Kuro junior Admina by sprawdzał treny i pilnował porządku. Xanasowi ewentualnie moda by pomagał przy technikach i starczy.
Anonymous
Gość
Gość

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 6:49 pm
A ja jestem za Kuro. Sądzę, że nadaje się najbardziej na Admina.
Anonymous
Gość
Gość

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Sob Lip 27, 2013 7:54 pm
Zamykam. Sprawa jasna.
Sponsored content

Ktoś chce być adminem? Empty Re: Ktoś chce być adminem?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito