Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Złoto i srebro - Page 2 9tkhzk0/0Złoto i srebro - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Złoto i srebro - Page 2 Left_bar_bleue0/0Złoto i srebro - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Złoto i srebro - Page 2 Empty Złoto i srebro

Pon Cze 24, 2013 8:57 pm
First topic message reminder :

akie nieśmiałe pytanie mam. Czy zgodzilibyście się na bost dla Haza i mnie – ze względu na motyw z przepowiednią. Żaden z nas nie chce być OP i żaden tez nie będzie latał i dokuczał graczom bo jest silniejszy. A bost też raczej niewielki np: 0,5 lub 1 dodatkowy mnożnik do każdej przemiany
Czy zamiast staty razy x3 na SSJ to były x3,5 lub x4. Albo też kilka dodatkowych ptk do treningów np 10 – oczywiście w fabule musi nastąpić jakiś motyw przebudzenia mocy i dopiero od tego momentu byłby bost.

Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie zdanie? Jeśli większość się nie zgodzi to trudno.....

Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Złoto i srebro - Page 2 9tkhzk1/1Złoto i srebro - Page 2 R0te38  (1/1)
KI:
Złoto i srebro - Page 2 Left_bar_bleue0/0Złoto i srebro - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Złoto i srebro - Page 2 Empty Re: Złoto i srebro

Czw Cze 27, 2013 12:18 am
Tak jak Toin wyżej, dodam, że skoro jeszcze się produkują jako MG i prowadzą graczy to tym bardziej zasługują na to, a tak widzimy typowo roszczeniową naturę naszego narodu. Sąsiad ma to, więc ja sobie kupię lepsze. Sąsiad ma coś, ja nie mam, nie stać mnie doniosę na niego. Co z tego, że sąsiad pracował na to całe życie, a Ty latasz do urzędu pracy, żeby wykazać że do tej pracy się nie nadajesz i zgarniasz zasiłek pierdząc całe życie w stołek.
Przykładów można mnożyć, a to nie ma sensu. Jak dla mnie to mogą dostać nawet stały boost, ale wiadomo, że nie jakiś za duży, bo to by była przesada, ale nawet to co podał Toin, niby śmieszne 0,2 więcej, ale już coś daje.
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Złoto i srebro - Page 2 9tkhzk2250/2250Złoto i srebro - Page 2 R0te38  (2250/2250)
KI:
Złoto i srebro - Page 2 Left_bar_bleue0/0Złoto i srebro - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Złoto i srebro - Page 2 Empty Re: Złoto i srebro

Czw Cze 27, 2013 9:49 am
Z twojego toku myślenia, my admini (wszyscy co do jednego) powinniśmy dostawać większy boost i więcej punktów, za samo stworzenie forum, dodawanie nowych jego elementów i za jego moderowanie (czyli całokształt [plus dodatkowa nagroda dla adminów/MG czyli June czy Reia]).

Wyjaśnię dlaczego ja na przykład nie zgodzę się na mnożnik, dostanie xxx punkntów treningowych to jak po prostu wzmocnienie się zwyczajne, jak dostaną *x,x ich staty pójdą dwa razy wyżej i o ten mnożnik zawsze pozostaną wyższe od pozostałych.

W przechodząc dalej, zgodzę się na: Przedmiot/Artefakt, punkty treningowe (w granicach rozsądku), darmowa technika (do wyboru [tak bez treningu]), co do własnej muszę się zastanowić.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Złoto i srebro - Page 2 9tkhzk0/0Złoto i srebro - Page 2 R0te38  (0/0)
KI:
Złoto i srebro - Page 2 Left_bar_bleue0/0Złoto i srebro - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Złoto i srebro - Page 2 Empty Re: Złoto i srebro

Czw Cze 27, 2013 10:50 am
Dobra to wasze pieprzenie zaczyna mnie irytować. Roztrząsacie mało istotną sprawę jak politycy równouprawnienie dla gejów zamiast zająć się pracą dla bezrobotnej młodzieży. Koniec tego dobrego. Kuro i Hazard mają prawo do boostu, będzie on tylko na czas eventu po czym moc złoto srebrna zatraci się z czasem, nawet jeśli kiedyś pojawi się jeszcze to czysto stylistycznie. Pier Cenzura się o głupie 0,5 jakby to miało wynieść ich od razu na mój poziom. Ja jestem koks i co z tego ? Rzucam się na wszystkich ? Jestem nauczycielem Kury, więc mam prawo głosu poza tym jestem adminem jak dla mnie ten boost jest na tyle mały, że nikomu nie szkodzi. Jestem za takim rozwiązaniem i... naprawdę skończcie pier Cenzura bo aż rzygać mi się chce na te przepychanki.


Czyli ustalone, moje za.
ps: Hik, schowaj ten język. Mogłeś napisać to bez wulgaryzmów. ~ June


Dlatego dostajesz upomnienie słowne, admin nie admin kląć nie wolno Al

Czasami trzeba mięsem rzucić żeby się ludzie ogarnęli nawet za cenę osta.
Sponsored content

Złoto i srebro - Page 2 Empty Re: Złoto i srebro

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito