Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk1/1OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (1/1)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Nie Maj 26, 2013 5:08 pm
Czy jest lub są na tym forum jakieś osoby, które przepadają również za One Piece i Fairy Tail? ;]
Anonymous
Gość
Gość

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Nie Maj 26, 2013 5:28 pm
Ja zamierzam obejrzeć Fairy Tail w wolnej chwili bo sporo osób mi to poleciło Very Happy.
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk1/1OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (1/1)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Nie Maj 26, 2013 5:51 pm
Warto, chociaż anime na razie jest wstrzymane, ja sam muszę mangę ogarnąć, bo na razie tylko anime oglądałem.

Muza w Fairy Tail jest najlepsza https://www.youtube.com/watch?v=m6kb96YWXMA

Ale tak pytam, bo planuję robić pbf mix One Piece i Fairy Tail, a w zasadzie już dawno temu zacząłem ale wstrzymałem pracę, a ostatnio mnie znowu naszło. Jak ktoś chce pomóc to zapraszam.
Khepri
Khepri
Liczba postów : 637
Data rejestracji : 28/03/2013


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (0/0)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)
http://rexvil.deviantart.com/

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Nie Maj 26, 2013 6:04 pm
OP i FT? No to masz mnie na 99% xD
OP oglądałem do jakiegoś momentu parę lat temu, większość pamiętam, tak więc jest git. FT oglądam teraz, choć leniwie, ale naprawdę wielkie anime, chociaż czasami nieco przesłodzone xd Taka epickość z humorem rodem z DB jest nieco banalna, ale bezsprzecznie warte obejrzenia. No i to co powiedziałeś, ścieżka dźwiękowa po prostu wywołuje ciary na plecach. Co do OP, to nie mam zastrzeżeń, no może poza tym, że robi się z tego tasiemiec, niestety :/
Zerb
Zerb
Liczba postów : 132
Data rejestracji : 01/04/2013


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (0/0)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Nie Maj 26, 2013 7:20 pm
Fairy tail? Oczywiście że tak, jedno z moich ulubionych anime Very Happy najlepsze są momenty pod koniec "sagi" gdy Natsu się totalnie wkur*i Co do One piece to próbowałem kiedyś obejrzeć ale kreska mnie odpycha, a tym bardziej od mangi. Wiem że jest dobre, że ma momenty i te ich owoce mają fajne efekty ale nie wytrzymuję tej kreski po prostu ^^"

A w PBFie chętnie pomogę, chociażby w części z Fairy tailem ^^
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk2250/2250OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (2250/2250)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Pon Maj 27, 2013 1:39 pm
Sądzę że każdy oglądał/czytał Fairy Tail, ja czytałem, anime to zwykle zabiedzona wersja mangi pełna cenzury (co psuje mi zabawę). Fajny pomysł z najróżniejszymi rodzajami magów i gildiami ich zrzeszającymi, manga pełna ciekawych postaci pełnych wad i zalet, w tym wielu ciekawych zaklęć, niestety jak na razie progres postaci jest dość marny, trochę szkoda bo chciałbym żeby to uniwersum (jak to magowie) byli mocni, niestety ku memu rozczarowaniu według wszelkich debat nie są w stanie nawet pokonać Naruto (a to obecnie jest podstawa żeby dane uniwersum się liczyło jako silne [tak jak nie pokona Naruto to jest słabe i szkoda czasu na nie]), dlatego trzymam kciuki że FT przetrzebi tak coraz bardziej udziwniane Naruto (choć też je lubię).

OP co o tym rzec, hmmm pierwszy raz kiedy się z nim zetknąłem to było jak kablówka wtedy była mało popularna w polsce, jak był rozkodowany kanał RTL (niemiecki) natrafiłem tam na OP. Po pierwszym odcinku już byłem lekko zniesmaczony, postacie i kreska okropna choć nie chciałem się zniechęcać, podczas drugiego kontaktu (czyli manga przetłumaczona i anime w pl) uznałem OP za najbardziej debilne anime jaki istnieje, zero jakiejkolwiek powagi wszystko przedstawione idiotycznie, każda postać wygląda jak niedorozwinięta umysłowo i fizycznie, już nie mówiąc że niektóre z nich mają debilne moce i w ogóle wyglądają jak debile, anime nie ma nawet kropelki powagi, co dla mnie czyni je największym FAILEM w moich oczach to oczywiście moje skromne zdanie, ale nie zmieni to faktu że anime/manga jest bardzo popularne i zachwalane, no i jest chyba największym tasiemcem jaki w śród mang egzystuje (tuż za Jojo's Bizzare Adventure).

Fanom Fairy Tale polecam mało popularną Mange/Anime tego samego autora zatytułowana Rave Master, można nawet zobaczyć że autor bardzo lubił jedną postać ze zwoiej pierwszej mangi i na jej pdstawie wykreował Jelala/Mystogana ku memu rozbawieniu, gdyż tamta postać z Rave była bardzo nastawiona na magię. Z samego FT jak na razie zaimponował mi najbardziej Laxus, na początku postrzegałem go jako dupka z niesamowitą magią piorunów, zaimponował mi gdy zdał sobie sprawę ze swojego postępowania i postanowił zadośćuczynić odchodząc FT i pracować nad sobą, po czym robi później wielki comeback stając się postacią pozytywną, również za ciekawą postać uważam Freeda i jego magię run która przyznam nie tylko oferuje możliwość tworzenia zabawnych pułapek rządzących się własnymi zasadami co czyni je bardzo potężnymi ale też pozwalają przechodzić potężne transformacje zwiększające możliwości czarującego a mianowicie mówię o Yami no Ekurityūru: Zetsuei przy którym aż zaplułem się napojem (przypomniało mi to Anime pt. Karas)
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk1/1OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (1/1)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Pon Maj 27, 2013 7:22 pm
A kiedy Freed użył to Yami no Ekurtyuru o którym to mówisz, jaka to była sytuacja to bym obczaił bo nie kojarzę ;P
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk2250/2250OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (2250/2250)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Pon Maj 27, 2013 9:04 pm
To jeżeli mnie pamięć nie myli było po tym jak podłożył się z kumplem żeby Cana i Lucy wygrały.Walka miała miesce gdy zaatakowano wyspę na której Fairy Tail miało testy na maga klasy S , wtedy zaatakował ich jakiś typ w okularach (trudno spamiętać bo czytałem ten rozdział dawno temu), wtedy Big i Freed się się z nim rozprawili, oraz podczas tej walki zastosował Yami no Ekurityūru: Zetsuei

https://www.youtube.com/watch?v=L4hH_iwwyJI tu video klikniaj na kawałek 2:56
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk1/1OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (1/1)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Czw Maj 30, 2013 9:15 pm
Transformacje, transformacjami. Smoczy zabójcy, smoczym zabójcom nierówni Very Happy
W sumie ja tak samo jak Ty z FT chyba najbardziej poza Gellalem lubię Laxusa, tzn. głównie chodzi o jego zdolności, chociaż charakter też jest ok.

W sumie zawsze mi się podoba charakter z mocą piorunów, błyskawicy itp. jak Laxus z FT albo Eneru z OP (i pikachu xD) żart, żartuje że żartuje.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk2250/2250OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (2250/2250)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Czw Maj 30, 2013 10:34 pm
W sumie mi on zaimponował postępowaniem, bo osobiście z pośród samych mocy SM'ów wole Stinga i Natsu (zawsze bawiłem się w piromana-maga w grach). Ogólnie rzecz ujmując Freed jest mocną postacią z powodu jego Jutsu Shiki które jest mocno "broken" jak dasz mu co najmniej godzinę przed walką na przygotowania może ustawić taki obszar o takich zasadach że nawet Vegeta z DBZ przesrałby w takiej walce xD.

Postacie SM'ów są ciekawe jednakże zauważyłem iż nie każdy z nich jest w stanie wuokżystać w pełni "Dragon Force'a" , SM trutki na szczury potrafił przekształcić całe ręce w zatrute smocze pazury dodatkowo całe ramiona pokryte były łuskami jestem ciekaw czy każdy SM tak potrafi. Pomimo iż to dość Elitarna magia, to niestety z reszty magów, mało który mi zaimponował zaklęciami. Lubie Transofrmacje mimo to np. zdolności Elfmana jakoś nie napawają mnie zachwytem. Ale co innego Erza i jej umiejętności fechtunku są godne podziwu (mniejsza o to że jest chodzącym arsenałem broni i pancerzy xD)
Zerb
Zerb
Liczba postów : 132
Data rejestracji : 01/04/2013


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (0/0)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Pią Maj 31, 2013 5:54 pm
A co z Mirą? Ona też ma bardzo ciekawe transformacje Smile szkoda że nie poświęcili jej więcej czasu bo np. w fillerach używa innej formy demona a podczas walki z Freedem innej. Nie wiem jak jest z tą co teraz używa w mandze bo się nie przyjrzałem ale chyba też jest inna.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk2250/2250OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (2250/2250)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Pią Maj 31, 2013 10:12 pm
W prawdzie w walce z nią się nie popisał i również jej nie docenił. Zamiast przygotować kolejne jutsu shiki zwyczajnie lekceważąc jej siłę przeszedł do walki. Dobrze przygotowane jutsu shiki nawet i ją by pokonało ("zakaz transformacji" i jest udupiona właściwie). Jedynie wydaje mi się że z Erzą by mu nie poszło łatwo bo właściwie nie ma jak zakazać walki w ręcz ;p. Ale wymieniam tylko te bardziej przypakowane zdolności, jedyna słabość js to czas potrzebny na jego sporządzenie.

Ogólnie Miry nie wspomniałem w temacie transformacji ponieważ ona jest naprawdę potężna i nie muszę tu mówić jak bardzo destrukcyjne możliwości posiadać, choć ku memu zdziwieniu w mandze jak przylutowała smokowi w jego łuskowate pyszczydło, jaszczurka była niewzruszona.
Zerb
Zerb
Liczba postów : 132
Data rejestracji : 01/04/2013


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (0/0)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Sob Cze 01, 2013 10:57 am
WARNING SPOILERS

to chyba dlatego smok nie został zraniony ponieważ ich łuski są tak silne że tylko smoczy zabójcy mogą je rozwalić jeżeli dobrze pamiętam. Choć to lekka przesada bo Natsu bez żadnego power upa przegrałby z Mirą. Mimo że w sumie jego siły nie da się zmierzyc Razz z Erzą walczył inaczej a z Gerardem inaczej Smile to w sumie kwestia jego złości.
Co do Laxusa to nie sądziłem że aż tak silny jest, no bo kurna rozwalić jednego z najsilniejszych magów Jure? WTF? Jak silny on może być? D:
Jestem też ciekaw kiedy w końcu dostaną tą rangę S XD skoro już są tak silni że tournament wygrywają? Plus Natsu też ma trochę mocy Laxusa więc jest ciekawie Very Happy
A co myślicie o tym Stingu z przyszłości? Rozwalił bez większego problemu Natsu na "laxus mode" no i smoki kontroluje więc ja bym stawiał gdzieś poziom Jury na tym modzie "smoka ciemności i światła"
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem 9tkhzk2250/2250OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem R0te38  (2250/2250)
KI:
OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Left_bar_bleue0/0OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty_bar_bleue  (0/0)

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Sob Cze 01, 2013 4:42 pm
spoiler:
Według mnie to jest idiotyzm, bo oprócz Laxusa i Gajeela wszyscy zabójcy w raz z Natsu są do kitu i właściwie wygrywali (szczególnie Natsu) wygrywali za pomocą tymczasowych power upuów. Technicznie rzecz ujmując Natsu to chyba najsłabszy ofensywny mag (ofensywny bo nie liczę np. gostka od tańca itd.), więc jak dla mnie to idiotyzm totalny (założę się że Cana i jej nowa moc by rozwaliła Natsu zanim ten nawet kroczek by zrobił). Co do walki Jura vs Laxus z tego co pamiętam to walka skończyła się remisem. Mam nadzieję że Mashima wymyśli jakieś techniki, albo coś co spowoduje rozwój mocy SM'ów jakaś umiejętność czy coś tak jak np. Ichigo zdobywający shikai i bankai kolejno w bleach (bo fakt faktem rozwijał się, a taki Natsu stoi w miejscu). Bo dajmy na to Laxus używa raczej mocy magii piorunów, gdzie posiada repertuar zaklęć, wspieranych przez moc zabójcy. Poza znanym nam już DF'ie ,który nie dał jakiejś wielkiej siły Stingowi i Rogue'owi liczę że to co widzieliśmy to jakieś marne 10% pełnej mocy. Bo inaczej będzie niezła porażka.
Sponsored content

OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem Empty Re: OP, FT - Offtop totalny niezwiązany z Dragon Ballem

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito