Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Serag Empty Serag

Nie Kwi 28, 2013 10:39 pm
1. Imię: Serag

2. Rasa: Changeling

3. Wiek: 21 lat

4. Wygląd: Serag Serag

5. Charakter: Co tu dużo gadać, urodzony przywódca, uparty jak osioł oraz pewny siebie. Już od najmłodszych lat lubił wykorzystywać innych nie brudząc sobie przy tym rąk. Nigdy nie odwraca się do tyłu patrząc w przeszłość, zawsze myśli co zrobi w nabliższej przyszłości. Opanowany- w każdej sytuacji odnajduje rozwiązanie.

Historia:
Xenon miejsce, w którym urodził sie Serag. Jedyne, co po niej pozostało to unoszący sie w próżni pyl. Z okna statku było widać jedynie ciemność. Xenon trzecią planeta układu slonar byłem jedna z niewielu zamieszkanych planet w tej galaktyce. Zamieszkujący ją lud był zmuszony do wielkiej tułaczki przez obrzeza galaktyki. Serag nalezał do nielicznej garstki ocalałych. Leżał teraz w swej kajucie, patrząc przez niewielkie okno w głąb pustki, jaka był kosmos- zasnął. Obudziło go okropne szarpniecie, przez które spadł ze swojego łóżka. Otrząsnął sie i patrząc w okno nie mógł uwierzyć własnym oczom- jego statek lądował na jakieś planecie.
- proszę przygotować sie do lądowania.- Zabrzmiał glos w interkomie.
Serag wstał na równe nogi i ruszył w stronę kajuty kapitan-jego ojca. Po chwili dostał sie do niej. W środku był juz jego ojciec Greex i generał kompani Jexar.
- Ojcze, co to za planeta?- Serag zadał pytanie patrząc w okno, w którym było widać piękna zielona Planetę.
- To Namek mój synu, planeta idealna na nasza nowa siedzibę.- Wysoki changeling odziany w lekka zbroje wyszczerzył swoje białe zęby w grymasie uśmiechu.
Szybko rozprawimy się z ludem, który tutaj przebywa. Większość z nich to rolnicy- nic nie warte śmieci.- General Jexal uśmiechnął się jeszcze szerzej niż. ojciec Seraga.
-Lądujemy.- Krzyknął Greex. Lekkie szarpniecie oznaczało, że statek właśnie wylądował.
- Panowie chodźmy zobaczyć jak wygląda nasza nowa zdobycz.- General wraz z dwójka swoich kompanów udał sie do wyjścia na zewnątrz statku.
Gdy wyszli ze statku oślepiło ich światło jednego z trzech nameczanskich słońc. Nie byli tam sami wielu z innych pasażerów statku zaczęło przygotowania do budowy kwatery główne. Dzięki technologii posiadanej przez changelingow jej wybudowanie zajęło około dwanaście godzin. Gdy wszyscy zajęli swoje kwatery nadszedł czas na rekonesans planety. Serag i jego drużyna składająca się jeszcze z trzech osobników została wysłana na małą misje- miał znaleźć i zebrać informację, a później zniszczyć najbliższa wioski. Po ok. godzinie lotu dolecieli do jednej z nameczanskich wiosek zamieszkanych przez dziwne zielone stworki. Przywódca drużyny wylądował pierwszy, było to taktyka changelingow, zakładając na atak z zaskoczenia- nie potrzebne było odsłanianie wszystkich kart.
-Witam, jestem Serag jeden z ocalałych na planecie Xenon. Chciałbym porozmawiać z przywódca tej wioski. -Serag krzyknął to w przestrzeń, ponieważ nikogo tam nie było. Wyglądało jakby wszyscy się schowali. Changeling stal i czekał na jakiś odzew.
-Odejdź stad, nie potrzeba na kłopotów. Podobni do Ciebie wzięli juz co chcieli.- Odezwał się się głos z budynku opodal.
-Czyli nie jesteśmy tutaj pierwsi. Cholera musimy donieść dowódcy, ze nasz inny statek już tutaj jest. - Serag wyciągnął rękę i zza niewielkiej góry, za która byli schowani jego kompani wyleciały trzy niewielki kule energii ki. Changeling uniósł się nad ziemia, po czym udał się w stronę bazy głównej. W tym czasie kule doleciały do wioski i eksplodowały. Jedyne, co po niej zostało to ogromny krater.
Po kilku minutach dolecieli na miejsce. Ich baza była doszczętnie zniszczona, nad jej zgliszczami stal jeden z zielonych stworzę spotkanych prędzej. Jeden z kompanów Greena Hyras strzelił do stworzenia. Zanim kula doleciała w miejsce gdzie ów stwor stał Hyras i dwaj inni changelingowie byli już martwi.
-Co ?! Jak to sam jeden pokonał nas wszystkich- Serag pierwszy raz nie wiedział, co zrobić. Nameczanin, bo tak rasa zamieszkała ta Planetę się nazywała ruszył w stronę ostatniego żywego. Serag stał jak wryty, nie mogąc się ruszyć, ale gdy nameczanim miął zadąć cios miedzy nimi przeleciał promień energii ki, o takiej mocy, ze obaj przeciwnicy zostali odrzuceni. Serga strącił przytomność. Obudził się w komorze leczniczej podobnej do tej, jaka była na ich statku. Nie wiedział gdzie jest, co się stało, ale żył i mógł sie zemścić...


7. Statystyki:Na start dostajemy 30 pkt do rozdania w statystyki.
Siła: 7
Szybkość : 8
Wytrzymałość: 8
Energia: 7

-HP: 120
-KI: 105
-PL: 210

8. Technika Początkowa - (wybiera Admin)


Ostatnio zmieniony przez Serag dnia Pon Kwi 29, 2013 2:45 pm, w całości zmieniany 7 razy
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Serag 9tkhzk800/800Serag R0te38  (800/800)
KI:
Serag Left_bar_bleue0/0Serag Empty_bar_bleue  (0/0)

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 9:22 am
No dobra. Nazwę planety można by zmienić z "Xenos" na "Xenon", bo Changi faktycznie kiedyś zamieszkiwały ją na tym forum. Jak dla mnie historia jest okej, ale widać że pisana na szybko. Wkradło się sporo błędów, połknięte literki, kropki w nieodpowiednich miejscach, a nawet jeden ortograficzny. Fajnie by było jakbyś to przejrzał i poprawił. Troszkę Ci pomogę i wypiszę poniżej kilka przykładów:

- "proszę przygotować sie do ładowania."

- "piękna zielona Płanetę."

- "Szybko rozprawimy się sie z ludem"

- "pasarzerow"

- "Changeling uniósł sie nad ziemia, po. Czym udał sie w stronę bazy głównej"

Uwierz mi, że to ułatwia i uprzyjemnia czytanie. Daj znać jak to wszystko poprawisz Smile
A i coś jeszcze. W charakterze postaci przydałoby się napisać ze 2/3 zdania więcej.
Anonymous
Gość
Gość

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 12:26 pm
Dzięki za szybką odpowiedź, poprawiłem mam nadzieję, że teraz wszystko będzie w porządku.

EDIT:

Do charakteru zostały dopisane 2/3 zdania i poprawiono błedy.


Ostatnio zmieniony przez Serag dnia Pon Kwi 29, 2013 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Serag 9tkhzk0/0Serag R0te38  (0/0)
KI:
Serag Left_bar_bleue0/0Serag Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 12:29 pm
Mi też brakuje troszkę opisu charakteru. Urodzony przywódca, pewny siebie. Rozwiń to. Na przykład stosunek do innych ludzi...

Błędy:

"Odezwał się się głos"

"Serag wyciągnął rękę i Aza niewielkiej góry..."-zza?

Co jakiś czas brakuje polskich znaków na przykład- "stal" zamiast "stał", "ja" zamiast "ją", ale mniejsza z tym ^^.

Na koniec taka rada. Możesz ją zlać albo wziąć sobie do serca. Wink Ładniej wygląda tekst i lepiej się go czyta gdy nie ma w nim skrótów i liczb. Takie "zajęło ok 12h"- wygląda raczej słabo Smile.
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Serag 9tkhzk800/800Serag R0te38  (800/800)
KI:
Serag Left_bar_bleue0/0Serag Empty_bar_bleue  (0/0)

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 1:44 pm
Dobra, ja mnie jest git. Akcept i Death Beam na start? Chyba powinno być okej Smile
Anonymous
Gość
Gość

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 1:48 pm
Super, dzięki śliczne Smile
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Serag 9tkhzk0/0Serag R0te38  (0/0)
KI:
Serag Left_bar_bleue0/0Serag Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 2:40 pm
To się się zostało xD

Ale bez przesady akcept i ode mnie Smile
Anonymous
Gość
Gość

Serag Empty Re: Serag

Pon Kwi 29, 2013 4:26 pm
Ale z tą "Płanetą" to było boskie w wymowie. Jak Elmer Fudd. Very Happy

No cóż, już widzę, że się Tobą zajęli. Ja mogę tylko dać AKCEPT
Sponsored content

Serag Empty Re: Serag

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito