Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Gość
Gość

Scoutery Empty Scoutery

Sro Mar 06, 2013 4:51 pm
Jak każdy dobrze wie, scoutery miały wiele przydatnych funkcji. Niektóre miały mapę, przez inne można było się porozumieć na odległość, a jeszcze inne dostarczały już informacji itd, albo mogły nawet nagrywać wiadomości itd...coś jak telefony tylko jeszcze bardziej wielofunkcyjne. Więc mój pomysł jest taki, że co do scouterów można je jakoś podzielić. Na przykład Scoutery I to te najgorsze i mogą tylko wysyłać wiadomości, albo przez nie można rozmawiać na odległość, a np już Scoutery II mają wbudowane mapy niektórych planet(nie wszystkich i nie całe mapy Very Happy). Co wy na to?
Anonymous
Gość
Gość

Scoutery Empty Re: Scoutery

Sro Mar 06, 2013 4:59 pm
Dostarczały informacji jak ktoś je wysłał z głównej bazy, to nie google. Very Happy

W sumie Vegeta to nie moja działka, ale pomysł wydaje się być wstępnie dobry.
Anonymous
Gość
Gość

Scoutery Empty Re: Scoutery

Sro Mar 06, 2013 5:01 pm
To nie google, ale to urządzenie wielofunkcyjne Very Happy. Więc mogłyby być przydatne w końcu. Bo jak masz KF to już ci scouter nie potrzebny, a tak kto wie, może zawsze się do czegoś przydać.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Scoutery 9tkhzk0/0Scoutery R0te38  (0/0)
KI:
Scoutery Left_bar_bleue0/0Scoutery Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Scoutery Empty Re: Scoutery

Sro Mar 06, 2013 5:28 pm
Właściwie to miałem zamiar to wprowadzić ale jakoś czasu (i chęci) zabrakło xD
Pomysł dobry i jestem za Very Happy
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Scoutery 9tkhzk2250/2250Scoutery R0te38  (2250/2250)
KI:
Scoutery Left_bar_bleue0/0Scoutery Empty_bar_bleue  (0/0)

Scoutery Empty Re: Scoutery

Sro Mar 06, 2013 6:28 pm
Pomysł, pomysłem, tylko trzeba to jakoś ogarnąć i zrobyć wstępne podwaliy, choćażby fabularne.
Anonymous
Gość
Gość

Scoutery Empty Re: Scoutery

Sro Mar 06, 2013 6:45 pm
W fabule też można się za ich pomocą chyba porozumieć prawda? Razz W końcu jakoś cie przez nie podsłuchują.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Scoutery 9tkhzk2250/2250Scoutery R0te38  (2250/2250)
KI:
Scoutery Left_bar_bleue0/0Scoutery Empty_bar_bleue  (0/0)

Scoutery Empty Re: Scoutery

Czw Mar 07, 2013 5:39 pm
Sposób porozumiewania się, można roziwązać fabularnie poprzez dodanie socutera do EQ oraz umieszczenia w nim takiej funkcji, co więcej daje to duże pole do popisu pod względem wyposarzenia elektronicznego, poczawszy od dodatkowych funkcji, przechodząc do leprzych modeli scouterów i kończoąc na modach do nich.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Scoutery 9tkhzk0/0Scoutery R0te38  (0/0)
KI:
Scoutery Left_bar_bleue0/0Scoutery Empty_bar_bleue  (0/0)

Scoutery Empty Re: Scoutery

Czw Mar 07, 2013 6:08 pm
Z tego co ja wiem to każdy scouter potrafił wykrywać PL mieć mapę terenu radio i nagrywarkę wiadomości. Służyły też jako nadajniki, dzięki którym można było kogoś namierzyć. Można też w nich zaaplikować jakieś dodatkowe funkcje jak tetris czy pasjans-świetne jest go w czasie wielodniowych podróży w kapsule. Bo w końcu ile można fapać ? Zalało by się całą kapsułę, a chyba nikt nie ma ochoty pływać w spermie, prawda ?

Wracając do rzeczy-to tylko zależy od prowadzącego jaki scouter akurat dostanie user jakiś. To znaczy może dostać normalny lub okrojony albo jeszcze słabszy czy coś.. mimo to normalne scoutery miały to wszystko... no może z wyjątkiem mapy bo w sumie wystarczył pomiar Ki... po trzech wiekach jednak myślę, że mapa to nie jest wielkie naciągnięcie.
Sponsored content

Scoutery Empty Re: Scoutery

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito