Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down

Czy jesteś za stworzeniem funpage na Facebook'u?

7 - 64%
3 - 27%
1 - 9%
 
Wszystkich Głosów: 11
 
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk0/0Reklama forum :) R0te38  (0/0)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Reklama forum :) Empty Reklama forum :)

Nie Sty 20, 2013 7:41 pm
Siedząc ostatnio na pewnym forum zjechałem na bennery. Widniało tam coś bardzo ciekawego mianowicie banner do funpage znajdującego się na słynnym portalu społecznościowym o nazwie Facebook. Kliknąłem przekierowało mnie do owego funpage. Wyglądało to fajnie informacje co się dzieje na forum i w ogóle. I tu narodził się pomysł. Dlaczego i to forum nie miałoby mieć takiej reklamy? A nóż jakiś znajomy skusi się by spróbować swoich sił. Co wy na to żeby stworzyć coś takiego ?? Można byłoby zamieszczać jakieś ciekawe informacje co się dzieje. Że szykuje się jakiś event, lub jakieś arty z postaciami a z tego co się dowiedziałem jest tu kilka artystycznie uzdolnionych ludzi Smile

Tak więc ankieta ! Kto za a kto przeciw ?




No została jeszcze jedna sprawa jeśli pomysł się spodoba. Ktoś będzie musiał się tym zajmować. Ale ten temat poruszy się gdy pomysł przejdzie Smile
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk2250/2250Reklama forum :) R0te38  (2250/2250)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Nie Sty 20, 2013 8:36 pm
Tak sie składa że mamy funpage (chyba) tutaj link:

https://www.facebook.com/#!/pages/Dragon-Ball-New-Generation-Reborn/158620747514495?notif_t=page_new_likes

chyba, że sugerujesz coś związanego z tym, w takim razie ja sie powstrzymam od gosu do czasu usłyszenia dokładnego zamysłu wole nie głosować w ciemno Smile
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Nie Sty 20, 2013 8:59 pm
Al, a masz passy do tego konta, bo widzę jest stare jak świat. (Pierwszy header... Very Happy)
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk0/0Reklama forum :) R0te38  (0/0)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Nie Sty 20, 2013 9:03 pm
W sumie z tego co zobaczyłem tam jest tylko informacja z dnia 9.11.2011.Także troszkę dawno Smile. W w ogóle tam się nic nie działo. Proponuje ożywić tą stronę. Jak raz w tygodniu ukarze się jakaś informacja co się dzieje albo jakiś wrzucony art to morze przykuje uwagę ludzi. No bo zobacz- 27 osób polubiło strone (ja nowy user nic o tym funpage nie widziałem jak da rade można to wrzucić w bannery zawsze polajkuje to nowy gracz). Poza informacją o tym, że ich user polakował funpage na tablicach znajomych nic się nie pojawiło. Teraz niech chociaż dwie osoby polubią jakiś art albo wydarzenie. To na ich znajomych znowu ukazuje się informacja. Może za którymś razem zawiesi oko na jakimś dziele:). Do tego jest też opcja udostępniania. Wiadomo każdy nie będzie udostępniał kolejnego obrazku narysowanego przez usera no ale jakiś event. Dajmy na to przez okres tygodnia każdy użytkownik który się zarejestruje i polubi stronę na Facebooku otrzyma +5 do rozdania w statystyki(to tylko luźny pomysł wymyślony na szybko).

Grunt to to żeby się cokolwiek działo Smile, No ale to tylko moje zdanie.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk2250/2250Reklama forum :) R0te38  (2250/2250)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Nie Sty 20, 2013 9:06 pm
Ja jestem za. Plus jestem adminem fanpage'a więc wystarczy to zrobić z własnego konta.
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk0/0Reklama forum :) R0te38  (0/0)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Sro Sty 23, 2013 8:04 pm
Al rozmawialiśmy na temat reklamy na shoutboxie i doszliśmy do wniosku, żę mam napisać do reszty adminów i zapytać co sądzą o pomyśle. Co z tego wyszło ?

Hikaru:

Napisał mi, że pomysł w sumie ciekawy żeby zrobić funpage na Facebooku. Jednak zajmowaniem powinien zajmować się Admin a nie User.

Reito:

Powiedział, że pomysł fajny i ciekawy swojego rodzaju reklama forum. Jednak on za dużo udzielał się nie będzie. Jeżeli uzyskam zgodę reszty to mogę prowadzić tylko żebym nie zostawił go po jakimś czasie bez opieki.

June:

Stwierdziła, że jeśli wszystko zrobię sam to nie ma sprawy. Dodała, że do starego fanpejdża nikt nie zna hasła i trzeba byłoby zrobić nowego.

No i ty Al. Na shoutboxie napisałeś, że sam nie wiesz co o tym myśleć i, że mam napisać do innych adminów. Teraz czekam na twoją opinie i zobaczymy co dalej Smile
Rikimaru
Rikimaru
Liczba postów : 1293
Data rejestracji : 20/08/2012


Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk1/1Reklama forum :) R0te38  (1/1)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Sob Sty 26, 2013 1:38 pm
+10 w staty za dodatnie do like'ów. +5 za każdego usera, który się dzięki nam zarejestruje i będzie grać +5 w staty jak polecony user osiąga transformację, i +5 za kolejną.

Wtedy jestem za xD
Nie no żartuję, a na poważnie to pomysł dobry, bo wieje pustkami. Nie było mnie tydzień, a pojawiło się parę postów, które przeczytać można w 10-15 minut. Przydałoby się więcej ludzi, ale nie wiem czy moje za ma jakieś znaczenie. Tak czy tak uważam pomysł za fajny. Tylko nie wprowadzajcie go w życie pół roku Wink
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk2250/2250Reklama forum :) R0te38  (2250/2250)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Pon Sty 28, 2013 4:34 am
Dobra pomysł ze "stastusowsą" kiełbaską zaachęcającą jest dobry Razz może więcej luda przybiegnie wkońcu jak potrafią biegać za gumową piłką jak za jedzeniem to za żarciem też przybędą xD.

Moje reozwiązanie jest takie:

WPierw zamieśiić jakiś zabezpieczenie by ktoś nam tej reklamki na fb nie rozwalił. Po drugie każdy admin niech zrobi sobie tam admina. Następnie Colin jeżeli chcez się bawić moderowaniem tej funpageu to też dostaniesz admina, nawt więcej można ci dać osobny temat gdzie proponowalbyś jakieś akcje reklamujace odnosnie funpage'a.

Ujmując ścisło dostałbyś wolną rękę na zmany stronki tak jak by ci to poasowało do pódy sprwadzałąby nowych graczy.


No i tyle od emnie

P.S przemyśle pomysł z bonusami dla nowych nazwe to porjekt "Kiełbaska"
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk0/0Reklama forum :) R0te38  (0/0)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Pon Sty 28, 2013 9:59 pm
Dobra pozwoliłem sobie zrobić stronę wygląda to tak (na razie, bo za wiele nie robiłem xd)

https://www.facebook.com/pages/Dragon-Ball-New-Generation-Reborn/326757610775187?ref=ts&fref=ts

Co do kont adminów. Nie wiem czy chcecie pracować na swoich prywatnych (o ile macie) czy zrobić nowe specjalne do funpage. Czekam na info i potem nadam im prawa.

Zabezpieczenia... hmm... ciężka sprawa... ja pomysłu poza zmienianiem hasła raz w tygodniu to nie mam ;/
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Reklama forum :) 9tkhzk2250/2250Reklama forum :) R0te38  (2250/2250)
KI:
Reklama forum :) Left_bar_bleue0/0Reklama forum :) Empty_bar_bleue  (0/0)

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Sro Sty 30, 2013 10:53 am
Zabezpieczenia czyli określić kto będzie się zajmowałe funpagem. Możesz mi dać na fejsie admina, na wypadek gdyby była potrzeba pomoco osoby trzeciej, w sumie ja bym dał adma każdemu tutejszemu adminowi, jak wpadnie na jakiś pomysł czy reklame czy cóś to ją natychmiast doda.

Też proponuje zrobić specjalny temat dotyczący funpage'u, a mianowicie spraw jego dotyczących.
Sponsored content

Reklama forum :) Empty Re: Reklama forum :)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito