Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk800/800Przemiany Hazard'a R0te38  (800/800)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Przemiany Hazard'a

Pią Sty 18, 2013 3:04 pm
SSJ

To już był koniec. Jego atak nie zrobił na Rik'u najmniejszego wrażenia. Wyraził on swą dezaprobatę słowami, które w normalnej sytuacji rozwścieczyły by Hazard'a. Ale nie teraz. W tej chwili czuł tylko jedno - strach. Był przerażony wizją nadchodzącej śmierci. Rywal zbliżał się do niego. Młody Nashi zareagował automatycznie. Nie zdając sobie z tego do końca sprawy, skumulował Ki i wypchnął ją przed siebie. Złotowłosy cofnął się zaledwie o krok, ale uniknął kolejnych ciosów. Jednak czy to miało jakikolwiek sens? Po prostu opóźnił coś, co i tak zbliżało się nieuchronnie. Opadł na kolana. Nie był w stanie dalej walczyć. Poddał się. Zrobił coś, co było sprzeczne z naturą jego rasy. Ale on nigdy nie zachowywał się jak pozostali na tej planecie. Zawsze był inny. Pomijając te momenty, gdy podczas walki odczuwał ekstazę. Zamknął oczy. Pomyślał o wszystkich bliskich mu osobach. Nie było ich dużo, wszak był jeszcze bardzo młody. Wujek Niko, te kilka osób, które poznał w Akademii, ale z którymi nie łączyło go nic więcej poza zwykła znajomością, może koleżeństwem. No i rodzice. Wyobraził sobie ich reakcję, gdyby zobaczyli go teraz. Wyobraził sobie co by zrobili. Przez jego umysł przewinęła się masa przykrych wspomnień z całego życia....

Music, co by się przyjemniej czytało - https://www.youtube.com/watch?v=jaIRTQdLpDA

Miał niecałe 6 lat. Dziś miał się odbyć jego pierwszy trening pod okiem Ojca. Spodziewał się jakiejś taryfy ulgowej, lecz przeliczył się. Nie spał w nocy, zbyt mocno bolało. Następnego dnia było dokładnie tak samo….

Miał niecałe 8 lat. Wrócił do domu cały poobijany i posiniaczony przez grupkę rówieśników, która traktowała go jako worek treningowy. Ojciec dołożył mu jeszcze za to, że nie potrafił się przed Nimi obronić. Gdy ostatkiem sił doczołgał się do Matki prosząc o wstawienie się za Nim, ta odepchnęła go od siebie nogą niczym robaka, po czym rzekła „Nie zachowujesz się jakbyś był Naszym synem”. Płakał przez całą noc….

Dziewiąte urodziny. Nikt nie złożył mu życzeń. Rodzice, jak co dzień, skatowali go podczas treningu….

Ojciec próbuje go nauczyć Ki Sword’a. Jak zwykle w takich przypadkach nie idzie mu najlepiej. Pod wpływem złości rodziciela zostaje raniony ową techniką. Pamiątką z tamtego wydarzenia jest blizna na lewym policzku widoczna po dzień dzisiejszy….

Rodzice informują go, że po raz kolejny udają się na misję, więc przez kilka następnych dni będzie się nim opiekował Wujek Niko. Promienieje szczęściem….

Miał 11 lat. Wujek mówi mu, że Matka i Ojciec stracili życie podczas wykonywania misji. Stoi jak wryty wpatrując się w podłogę. Nie odczuwa żalu, cierpienia, tęsknoty. Przepełnia go ulga, spokój, może nawet radość….
Czy to czyni z niego złą osobę? Czy to, że na wieść o śmierci rodziców, reaguje w taki sposób jest niedopuszczalne? Rodziców, którzy zamienili jego dzieciństwo w piekło. Rodziców, którzy nigdy nie zachowywali się jakby nimi byli. Cały czas zadawał sobie to pytanie….

3 dni przed jego wstąpieniem do Akademii. Wujek informuje go, iż jest nieuleczalnie chory i że nie zostało mu wiele czasu. Przez wiele godzin leży na łóżku i zadaje sobie jedno pytanie. Dlaczego. Dlaczego tak ważna dla niego osoba musi odejść? Dlaczego jedyna istota na tym świecie, która kiedykolwiek się o niego troszczyła, która dała mu choć namiastkę dzieciństwa, która potrafiła sprawić że był szczęśliwy, musi go opuścić? Krzyk rozpaczy wielokrotnie przerywał ciszę panującą tamtego dnia w okolicach jego domu….

Dzień wstąpienia do Akademii. Stoi przed głównym budynkiem poddając się rozmyślaniom. Obiecuje sobie jedno. Co by się nie działo, jak silny by nie był, nigdy nie stanie się taki jak rodzice. Nigdy….

Przykrych chwil w jego życiu było dużo więcej. Teraz przypomniały mu się jedynie te najgorsze. Streszczenie 16 lat jego żywota. Prawie żadnych radosnych momentów. Czy ma umrzeć nie zaznając szczęścia? Gówniana perspektywa, ale to go właśnie czeka. Jedyne co może zrobić to... zginąć jak prawdziwy mężczyzna. Nie będzie klęczał przed oprawcą z zamkniętymi oczyma. Wstanie, spojrzy mu w oczy i umrze z honorem. Tak też zrobił. I gdy tylko zawiesił wzrok na dwóch turkusowych punktach, coś się zmieniło. Strach, który odczuwał przez ostatnie minuty malał. Zamiast tego ogarniała go złość. Istny szał, gdy tylko widział tę twarz, którą szczerze nienawidził. Twarz człowieka, którego miał ochotę zabić. Musiał znaleźć ujście dla tych negatywnych emocji, nie będzie dusił tego w sobie. Zacisnął pięści, podniósł twarz ku niebu i zaczął krzyczeć. Najgłośniej jak tylko potrafił, niech ktokolwiek usłyszy ryk pełen nienawiści....

I jeszcze coś na nadchodzący fragment - https://www.youtube.com/watch?v=HC5z_LcBAOU

Przez jego ciało przeszły dreszcze. Nie było to jednak zwykłe drżenie. Spowodowane było przepełniającą go mocą. Nigdy wcześniej nie czuł czegoś takiego. Krzyczał dalej, podczas gdy ziemia wokół niego zaczęła się trząść. Małe kamyczki uniosły się do góry. Podłoże znajdujące się pod nim zaczęło się osuwać, pozostawiając go w małym kraterze, który zwiększał się coraz bardziej i bardziej. Włosy ponownie uniosły się ku górze, lecz teraz zaczęły stawać się jaśniejsze. Wszystkie mięśnie miał napięte, żyły powychodziły na każdym fragmencie jego ciała. Czarna czupryna nie opadała już z powrotem, stawała się coraz jaśniejsza nabierając złotawego koloru. Moc, którą czuł wewnątrz siebie, stawała się coraz większa, miał wrażenie, że za moment eksploduje nie będąc w stanie jej ujarzmić. Lecz z drugiej strony zdawał sobie sprawę, iż to JEGO moc.

Nastąpiła eksplozja. Od miejsca, w którym stał, we wszystkie strony "popłynęła" fala kurzu i pyłu. On sam unosił się w powietrzu nad kraterem. Nie był już tą samą osobą. Złote włosy, aura tego samego koloru otaczająca go zewsząd. Sprawiał również wrażenie wyższego i większego, jednak to przez przyrost masy mięśniowej. Ale nie chodziło o wygląd. Chłodne spojrzenie zza złotych tęczówek. Mina świadcząca o pewności siebie i braku litości dla rywala. Po raz kolejny spojrzał na Rik'a, po czym zaczął iść w jego stronę. Będąc zaledwie dwa, może trzy metry od niego nagle zniknął, pojawiając się ułamek sekundy później tuż przed przeciwnikiem i zadając mu potężny cios w brzuch. Trzymając rywala pięścią w tej zgiętej pozycji powiedział:

- Powtórzę raz jeszcze. Zabiję Cię.

Tyle, że teraz te słowa nabrały większego sensu. Przedtem rzucała je osoba ogarnięta złością, nie myśląca racjonalnie. Teraz był pewien tego co mówi. Co by się nie stało, to on wyjdzie z tego pojedynku żywy.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sob Sty 19, 2013 8:23 pm
Akcept oczywiście Razz
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sob Sty 19, 2013 8:33 pm
Eee.. patrzyłem na to już wczoraj.. akcept ^^
Anonymous
Gość
Gość

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sob Sty 19, 2013 8:42 pm
Przyznane. Smile
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk800/800Przemiany Hazard'a R0te38  (800/800)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Czw Kwi 11, 2013 10:48 pm
Full Power SSJ

Sposób w jaki chcę opanować tę przemianę, to ciągłe przebywanie w formie SSJ. Jak dotąd wytrwałem w niej 4 kolejne sesje treningowe i zgłaszam chęć opanowania tejże przemiany.

1 sesja - 28 Stycznia - 17 Luty.

2 sesja - 18 Luty - 10 Marca.

3 sesja - 11 - 31 Marca.

4 sesja - 1 - 21 Kwietnia.

Mam nadzieję, że tyle wystarczy. Jeśli nie, to będę dalej na tym pracował.
Anonymous
Gość
Gość

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Czw Kwi 11, 2013 11:34 pm
Jak dla mnie cztery sesje wystarczą. Poczekam jeszcze na tych od Vegety, ale w razie czego ode mnie masz AKCEPT.

ps: dziwi mnie, że dopiero teraz opanowujesz to.
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Pią Kwi 12, 2013 12:07 am
Tak jak pisałem, masz i mojego Akcepta.

Dziwne, że sam nadal nie mam tej przemiany xD
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Pią Kwi 12, 2013 1:20 pm
tyż akcept. Trzy na cztery akcepty. Teraz tylko ssj 2, 3 i będziesz mógł ze mną zwalczyć.
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk800/800Przemiany Hazard'a R0te38  (800/800)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Pią Lip 26, 2013 1:27 am
Ascended Super Saiyan


Trzy próby opanowania tejże przemiany:

1 --> https://dbng.forumpl.net/t496p140-iceberg//post?p=5806  (Od "Tyyyy.... ty..... ZŁAŹ ZE MNIE!" - napisane na zielono)

2 --> https://dbng.forumpl.net/t496p160-iceberg//post?p=6115  (Od "Taiyoken! - znów na zielono)

3 --> https://dbng.forumpl.net/t71-skalny-las//post?p=7263   (Ostatnie 3 akapity ("Pozwolił sobie na kilka minut odpoczynku....))

Tabela (pozwolę sobie zrobić ją w takiej formie, bo nie ogarniam ich tworzenia na tym panelu Very Happy):

Statystyki przed:
Statystyki po:

Siła: 290  
Siła:1160
Szybkość: 328  
Szybkość:656
Wytrzymałość: 300  
Wytrzymałość:1050
Energia: 295  
Energia:1033
PL: 8504
PL:27280
Dobra, kijowo to wygląda, więc jak komuś nie pasuje to mi potem wytłumaczy jak zrobić poprawnie i zrobię jeszcze raz Very Happy
Anonymous
Gość
Gość

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Pią Lip 26, 2013 12:20 pm
Akcept.

Tabelkę miałeś w kodzie przecież. Razz
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Pią Lip 26, 2013 3:06 pm
Ko-Akcept
Colinuś
Colinuś
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 12/01/2013

Skąd : Leszno

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.pl

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sro Lip 31, 2013 6:22 pm
Trzy razy Ko... to znaczy Akcept ^^ Gratulacje Smile
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk800/800Przemiany Hazard'a R0te38  (800/800)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Czw Lut 20, 2014 4:34 pm
Super Saiyan 2


W dwóch postach:
Pierwszy (głównie jego druga część, tak od linka z muzą) --> https://dbng.forumpl.net/t81-rdzawe-gory#10963

Drugi, już cały --> https://dbng.forumpl.net/t81p20-rdzawe-gory#10988

Statystyki przed

Siła: 460

Szybkość: 580

Wytrzymałość: 400

Energia: 464

PL: 13496


Statystyki po

Siła: 2990

Szybkość: 3770

Wytrzymałość: 2600

Energia: 3016

PL: 87724




Ostatnio zmieniony przez Hazard dnia Sob Paź 15, 2016 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Czw Lut 20, 2014 5:04 pm
kokcept
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Czw Lut 20, 2014 5:17 pm
Ko-Akcept Very Happy
Reito
Reito
Liczba postów : 544
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk0/0Przemiany Hazard'a R0te38  (0/0)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)
http://dragon2326.deviantart.com/

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Wto Lut 25, 2014 9:00 pm
A miej sobie xd
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk800/800Przemiany Hazard'a R0te38  (800/800)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sro Wrz 28, 2016 6:23 pm
SSJ3

1 --> https://dbng.forumpl.net/t109p20-komnata-ducha-i-czasu#18541

2 --> https://dbng.forumpl.net/t742p25-pomniejsze-wioski#19482

3 --> https://dbng.forumpl.net/t163p50-lodowiec#20627

SSJ --> SSJ3PrzedPo
Siła110010450
Szybkość115010925
Wytrzymałość105410013
Energia9509025
Power Level30324288078
Hazard
Hazard
Don Hazardo
Liczba postów : 928
Data rejestracji : 28/05/2012

Skąd : Bydgoszcz

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk800/800Przemiany Hazard'a R0te38  (800/800)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sob Paź 15, 2016 2:01 pm
edit.
Raziel
Raziel
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1140
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk750/750Przemiany Hazard'a R0te38  (750/750)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Nie Paź 23, 2016 8:17 pm
Cóż. Pierwsza pełna sesja zrobiona. Jedyny mankament, że robiłeś 2 trening w czasie skipu. Ale potraktuję to jako pół, gdyż pierwszy zrobiłeś w Rajskiej. A tam mamy dwie sesje. Więc jego możemy potraktować jako 1.5. Na dodatek jesteś już starym graczem i wiem, że to wszystko nie zostało zrobione na odwal się. Przygotowania i pełna motywacja. Daję ci z czystym sumieniem AKCEPT i niech ci się wiedzie.
Anonymous
Gość
Gość

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sro Paź 26, 2016 7:11 pm
Błagam, niech ktoś w końcu dostanie tego ssj3. Posty czytałam już wcześniej, ale nie oceniałam, bo nie wiedziałam, czy mogę. Robisz zupełnie inaczej niż Raziel, ale to dobrze. Coś innego, nie uciera się oklepana ścieżka.
Jeżeli moja opinia MG ma jakieś znaczenie to jest git.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Przemiany Hazard'a 9tkhzk2250/2250Przemiany Hazard'a R0te38  (2250/2250)
KI:
Przemiany Hazard'a Left_bar_bleue0/0Przemiany Hazard'a Empty_bar_bleue  (0/0)

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Sro Paź 26, 2016 8:22 pm
No chopie. Włożyłeś w, to masę pracy i czasu. Przeczytałem sobie w swoim tempie wszystko i dokładnie. Więc zanim ci dam akcept powinienem wymienić dwie rzeczy które mnie rozbawiły do łez, znajdują się w trzecim linku, ale mi się nie chce Very Happy.


Ze Mną Chopie! Ave Ja!


P.S

Jak zdradzisz Vegetę to cie zabiję ♥️
Sponsored content

Przemiany Hazard'a Empty Re: Przemiany Hazard'a

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito