Dragon Ball New Generation Reborn
Dragon Ball New Generation Reborn

Go down
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Sie 13, 2012 3:36 pm
Po nazwie tematu można się domyślić o co może biegać.
Chodzi o to by zorganizować ogólną sesję z motywem Mirai Trunksa.
Tak ogółem:
pojawił by się osobnik z przyszłości, który chciałby wrócić do siebie, ale by nie mógł z pewnych względów.

Zapewne owy podróżnik w czasie byłby starszą, alternatywną wersją jednego z aktywnych graczy.
Byłby NPC zapewne
Chyba, że ktoś wpadnie na pomysł stworzenia postaci będącą starszą wersją jednego z userów.
Co do przyszłości, to trza będzie coś wymyślić i niekoniecznie by musiało się zdarzyć tak samo co w tej teraźniejszości.
Przyszłość nie jest jedna, więc istnieją różne wymiary powstałe na skutek pewnych zdarzeń.
Też wiadomo, że to co się zdarzy w przeszłości ma duży wpływ na późniejsze wydarzenia.

Jakoś niepotrzebnie się rozpisałam Razz
Motyw z Mirai Trunksem mówi samo za siebie

Jeśli komuś się ten pomysł na sage podoba lub nie, to niech da znać w tym temacie.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 9:58 pm
Odświeżam temat...

By event ruszył trzeba pare rzeczy ustalić
Np: kogo postać wziąć na tego co pochodzić ma z przyszłości ?
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 9:59 pm
Ja moge być wspomniany jako władca w MIRAI xD. Albo jako zły demon czy coś.
Legumir
Legumir
Liczba postów : 30
Data rejestracji : 11/10/2012

Skąd : Końskie

Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" 9tkhzk0/0Saga "Powrót do przyszłości" R0te38  (0/0)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 10:00 pm
Może Hikaru, skoro jest za dobry i ma nie brać udziały, to może chociaż tak go uhonorować? Very Happy
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 10:07 pm
Leg, bez przesady...
Żyje ponad 300 lat i jeszcze ma być podwójnie potem ?
Zresztą nie będę ukrywać, że już ileś osób chce by już zginął.
Legumir
Legumir
Liczba postów : 30
Data rejestracji : 11/10/2012

Skąd : Końskie

Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" 9tkhzk0/0Saga "Powrót do przyszłości" R0te38  (0/0)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 10:42 pm
Bynajmniej, ja nie chcę Razz
No to nie wiem, możecie zrobić mnie Very Happy I tak teraz jestem słaby Very Happy
Kuro
Kuro
Drobik
Drobik
Liczba postów : 1091
Data rejestracji : 29/05/2012


Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" 9tkhzk0/0Saga "Powrót do przyszłości" R0te38  (0/0)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" Empty_bar_bleue  (0/0)
http://www.db4evwer.com

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 10:52 pm
Legumir napisał:Może Hikaru, skoro jest za dobry i ma nie brać udziały, to może chociaż tak go uhonorować? Very Happy

Ja także jestem za tym pomysłem. Przecież to event dla "wszystkich", a skoro Hikaru nie brałby bezpośredniego udziału w walce to wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.

Safari napisał:Leg, bez przesady...
Żyje ponad 300 lat i jeszcze ma być podwójnie potem ?
Zresztą nie będę ukrywać, że już ileś osób chce by już zginął.

Podobnie jak Leg, ja także chcę aby żył. Nie wiem w czym Ci przeszkadza, skoro Ciebie i tak nie ma na Ziemi.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 11:08 pm
Kura, Hik już miał okazje być uhonorowanym.

I tak zresztą trzeba zrobić tak by każdy miał szanse się wykazać.
Bo jakby Hik wkroczył jednak, to by było po ptokach

No i co, że ja nie żyje ?
Z moim alter-ego może być inaczej
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Pon Paź 15, 2012 11:10 pm
bla bla bla....Hik już był uhonorowany starczy mu. Posiadanie jednej postaci od x czasu to i tak lekka przesada.
Już nudne jak flaki z olejem Hik wpada ubija Hik to Hik tamto aż mi niedobrze.

Weźcie jakąś świeżą krew (byle nie kogoś kto dupnie pisze), choćby ochotnika albo na przymus Twisted Evil

Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 6:23 am
Osobiście byłbym za trzema wariantami.
Pierwszy: To wybór Neyi.
Drugi: To wybór Safari.
Trzeci: Żaden z użytkowników, tylko zrobienie osobnego, nie powiązanego z nikim OC'a.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 11:10 am
Hehehe... Ja? Fen czy sugerujesz, że moja postać jest tak bardzo... hmmm...
Wiecie moja postać jest zdolna zbudować wehikuł czasu i jest za słaba w każdym razie, by walczyć. Mogłabym zostać informatorem uciekającym (nawet tchórzem), by ostrzec przeszłość przed konsekwencjami niektórych rzeczy. Zresztą wolałaby, aby obie wersje się spotkały, a NPC miałby w końcu idealną postać do zabawy. Starsza wersja Neyi nie musi przecież być nie wiadomo jak stara, a może nawet być w ciąży to nada trochę ciekawego obrotu akcji.
A zresztą nie wiem, rób ta, co chce ta.
To tylko pomysł...
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 12:28 pm
Ciąża ? A to ciekawe...
Ciekawe z kim w przyszłości ? xD

Pomysł nawet extra Neyuś
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 1:25 pm
Cały ten pomysł jest dla mnie do niczego. Po co zrzynać fabułę z DB? To już nie ma ciekawszych anime, z których można by czerpać inspirację? Podróże w czasie, może to i fajne ale nie widzi mi się to w żaden sposób.

Jeśli już upieracie się przy tym to moim zdaniem nie powinien to być żaden z graczy. Chyba, że jest jednocześnie MG ale i tak mi to nie pasi. Jak by to wyglądało gdyby te same dwie osoby się ze sobą spotkały? Hik musiałby sam sobie odpisywać. Z jednej strony będąc tym samym Hikiem z drugiej tym z przyszłości. Zabranianie spotkania się wg mnie też nie wchodzi w grę.

Dlatego jeśli już musiałby to być jakiś NPC niepowiązany z żadną z postaci. Chyba, że ta osoba się zgodzi by ktoś inny prowadził jej syna/córkę/wnuka czy tym podobne. Ale taki układ to faworyzowanie jednego z graczy. Zaraz się posypią pytania: dlaczego on tak mógł a ja nie?

Proponuję też by odgrywaniem tej postaci zajęła się osoba dość aktywna (na starcie dyskwalifikuję siebie, Safari i Ala. Hik jakby miał czas [a raczej go nie ma] to by się kwalifikował). I też niech to robi jedna osoba a nie raz ja raz Saf a raz June bo potem odbija się to na charakterze tej postaci - zmiennym jak u kobiety z okresem.

//Rei.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 2:09 pm
Jakby nie było to jedynym FAWORYZOWANYM jest wielce wielmożny Hik co ma jedną postać od x czasu bo mu się wiecznie chce być OP.

Z takim podejściem Rei to na tym forum będzie WIECZNA nuda.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 2:18 pm
Rei, to tylko motyw co można po prostu interpretować w najróżniejszy sposób Razz
Dajmy na przykład Królewnę Śnieżkę
Porównaj se wersje Disneyowską z wersją z tego roku co była w kinach
Jeden temat ujęty w dwóch różnych wersjach
W wypadku tego motywu może być podobnie
To, że inspirowane prosto z DB nie znaczy, że ma być identyczne kropka w kropke

Hik, Hik, Hik i Hik...
Już lepiej niech Fen się wykaże jako obrońca

Obecnie to jest pomysł, który trza dopracować (jeśli komuś się chce brać w tym udział)
A zrzędom co się to nie podoba, to ja dziękuje
Nic się nie dzieje takiego na fabule, a tu pretensje, że takie coś
Te wieczne niezadowolenie już mi bokiem wychodzi
Po prostu chce by się coś działo i stąd ten pomysł
Jak na razie taki
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 2:49 pm
Dałem tylko Hika jako przykład. CZY JA NAPISAŁEM, ŻE TO ON MA BYĆ? Napisałem wyraźnie, że nie chcę żadnego gracza tylko zwykłego npc prowadzonego przez jednego i tego samego mg.

Nat naucz się czytać. Chcę zapobiec temu faworyzowaniu bo takie zrzędy jak ty zawsze będą miały wąty. Żadnych Hików żadnych Fenów. Dajmy szansę nowym. Niech przynajmniej mają szansę się wykazać a nie znów przyjdzie koksu, pchły rozgoni i sam rozdupczy przeciwnika. Starzy i tak mają o tyle dobrze że staty zachowali.

Saf masz pomysł, ok. Jeśli ma to być ewent to nie chcę by znów działo się wszystko za plecami reszty admów. Ale jeśli wiesz, że nie podołasz w częstym odpisywaniu to się za to nie bierz. Zastoje powodują nudę a jako że sam wiem najlepiej jak to jest być nękanym o częste odpisy to nie chcę się za to brać.

Mamy panel MG. Można tam spokojnie knuć Smile
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 3:16 pm
To może Blade River? xD.
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 4:20 pm
Hmm mi się podoba 3 opcja zaproponowana przez Fena. Stworzyło by się postać która w "naszych" czasach jest po prostu kimś anonimowym a w przyszłości stała się ostatnim obrońcą ludzkości czy coś takiego.
Hikaru
Hikaru
Liczba postów : 899
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" 9tkhzk0/0Saga "Powrót do przyszłości" R0te38  (0/0)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 4:27 pm
A może Zapchajdziura poczekalibyście na odpowiedź obgadywanego ? Może ja nie mam zamiaru mieszać się w takie bzdety ? Jak komuś nie pasuje moja osoba to niech mi to Zapchajdziura w twarz powie, a nie nagle z dupy wywala swoje jebane żale w temacie o evencie. TAKIEGO Zapchajdziura WAŁA. Przestańcie mi do chuja wacława obrabiać dupę na boku bo źle się to skończy. Nie chcecie mnie na nauczyciela? To nie łachy Zapchajdziura bez. Nikogo nie będę błagał, spełniam swoją funkcję przynajmniej dla Kury. Człowiek zapierdalala nocki i jak go nie ma jeszcze takie obrabianie Zapchajdziura dupy...JEBANI POLACY !!!!!


Dla kogoś kto nie umie czytać między wierszami:

Nie mam zamiaru pierdolić się dwoma postaciami, jak ktoś chce może się w to bawić, albo jako npc. Najlepiej by było jakby to był npc.
NPC
NPC
Liczba postów : 1219
Data rejestracji : 29/05/2012

https://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowi

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 5:54 pm
Erik to już jest mocne zżynanie fabuły DB bo niby kim był Mirai Trunks jak nie obrońcą ludzkości?

Ja mam inny pomysł ale przedstawię go w panelu za jakiś czas.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Paź 16, 2012 8:10 pm
Ja chętnie wezmę udział. Obojętnie jako kto.
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Lis 06, 2012 6:09 pm
Co z tym eventem, hmm? Chciałbym poznać jakieś szczegóły i proszę najlepiej tutaj się wypowiedzieć.
Anonymous
Go??
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Lis 06, 2012 8:08 pm
Em... Na razie to stoi niczym łyżka w kubku kiślu Razz
Anonymous
Gość
Gość

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Wto Lis 06, 2012 9:28 pm
Pomysł dobry, takimi osobami mogłby by być np. Guru/ King Vegeta/ Genialny Żółw... Tylko to były by wtedy osobne konta, by nie było sapów.
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
HP:
Saga "Powrót do przyszłości" 9tkhzk2250/2250Saga "Powrót do przyszłości" R0te38  (2250/2250)
KI:
Saga "Powrót do przyszłości" Left_bar_bleue0/0Saga "Powrót do przyszłości" Empty_bar_bleue  (0/0)

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Sro Lis 07, 2012 11:16 am
Po pierwsze Hikaru ma rację od obrabiania dupy za plecami jestm ja!

Po drugie Hikaru nie przeklinaj z łaski swojej to nie tani pub gdzie możesz komuś dać z półobrotu.

Po trzecie jak sie zdecydujecie moge możyczyć uczestnikom nowiutkiego De'Loreana (xD)
Sponsored content

Saga "Powrót do przyszłości" Empty Re: Saga "Powrót do przyszłości"

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito