Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1040
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Jaskinia za wodospadem

on Nie Sie 05, 2012 1:59 am
First topic message reminder :

.

Zerb
Liczba postów : 132
Data rejestracji : 01/04/2013


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Jaskinia za wodospadem

on Pon Maj 13, 2013 9:56 pm
A więc jednak, saiyajin był silny, wystarczająco silny aby uniknąć ataku Ichira. Ale to nie był koniec, to że zrobił jeden unik wcale nie ugasi żaru jaki jest wewnątrz demona, i ten żar właśnie z siebie wypuści.
Szybko wydostał się ze skały, zaczął od rąk i ramion, następnie głowa i nogi i proszę. Dowiedział się także imienia saiyajina, ale to go nie obchodziło, i tak go zabije, nie ważne co, w końcu miał nadal asa w rękawie.
- Nigdzie nie idziesz gnoju... - dookoła niego pojawiła się czerwona poświata. Otworzył lekko usta a gdyby saiyajin się dobrze przyjrzał to mógłby zauważyć lekkie czerwone światełko wydobywające się z gardła demona. Następnie Ichiro otworzył szerzej usta i wtedy możnabyło już zdecydowanie zobaczyć ki blasta w jego ustach. Po czym szczęka demona rozszeżyła się nadnaturalnie szeroko, a razem z nią kula energii. W jednej chwili kula wystrzeliła w stronę saiyajina. I buuum wejście do jaskini było zniszczone, Ichi nie liczył na to że saiyajin był martwy, bo to oczywiste że atak na takim poziomie go nie zabije, ale miał nadzieję że chociaż go zranił.
Po tym ataku Ichi zaczął odzyskiwać zdrowe myślenie, saiyajin mówił o jakiś priorytetach, co to mogło być?
- Niby co jest twoim priorytetem co małpo? Chyba nie zostawisz mnie tutaj samego? Skoro już przylazłeś to daj się zabić a nie uciekasz, choć może to u was małp jest normalne... Kto wie.- Chciał rozzłościć przeciwnika, dobrze wiedział że wściekły przeciwnik to nierozsądny przeciwnik, a nikt nie wściekał się lepiej niż saiyajine, to wiedział napewno.

OOC:
sorry ale jestem przyzwyczajony pisać jak piszę Razz co najwyżej mogę nie pisać czy trafił czy nie trafił ^^

mouth wave - 52 dmg
- 70 ki
moje hp w scouterze
NPC.
Liczba postów : 2068
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Jaskinia za wodospadem

on Wto Maj 14, 2013 3:36 pm
Przeciwnik był odwrócony do demona tyłem więc nie mógł zobaczyć ataku do czasu gdy nie było już za późno. Pocisk został wystrzelony z buzi demona i pomknął szybko w stronę wojownika. Gdy dojrzał poświatę odwrócił się szybko i złapał kulę obiema rękoma starając się ją odepchnąć. Pot zaczął spływać mu po czole, jednakże energia okazała się silniejsza i po chwili saiyan został wypchnięty z hukiem z jaskini. Wybuch był jednak na skraju jaskini i rzeczywiście wejście zaczęło się zawalać.
Nie wszystko poszło jednakże po myśli demona, wejście się zawaliło i uwięziło go w środku. Po chwili rozległy się kolejne odgłosy wybuchów i góra zaczęła drżeć, a kawałki skał odpadać od sklepienia. Ogólnie cała jaskinia zaczęła się zawalać. Widać wkurzony mężczyzna chciał zakopać młodego żywcem.
Coraz większe kawałki zaczęły się sypać. Jedno jest pewne, nie ważne jak silny jest demon mentalnie, ciało człowieka jest dalej ciałem człowieka.

OOC:
Staty przeciwnika
Siła: 60
Szybkość: 67
Wytrzymałość: 30
Energia: 40
HP: 398/450
KI: 440/500
Technika "?" do burzenia góry. - 60KI


avatar
Zerb
Liczba postów : 132
Data rejestracji : 01/04/2013


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Jaskinia za wodospadem

on Czw Maj 16, 2013 4:24 pm
Atak najwyraźniej zadziałał, bo przeciwnik został wyrzucony z jaskini i zniknął z pola widzienia Ichiego, widok zasłonił mu najierw dym a potem zawalone przejście. Demon musiał się teraz wydostać z jaskini, nie byłby to problem gdyby cała jaskinia zaczęła się zawalać! Saiyajin zaareagował bardzo szybko, zbyt szybko. Trzeba będzie także szybko reagować, przecież nie zginie od czegoś takiego! Demon szybko podleciał do gruzu w którego miejscu niedawno było przejście, i nadal lecąc wyciągnął rękę przed siebie, po krótkiej chwili w owej dłoni pojawiła się czerwona kula energii. Następnie z otwartej dłoni wystrzeliły trzy wiązki energi które uderzyły w gruz niszcząc go i tworząc szeroki otwór. Demon szybko wyleciał z niego. Niedługo po tym cała góra zawaliła się za nim. Udało mu się uciec, problem teraz jest tylko ze zlokalizowaniem saiyajina, przecież nie jest tak głupi żeby strzelać ciągle w pustą jaskinię nie? Ma w końcu to urządzenie namierzające.

OOC:
sorry że tak którko ale bałem się że znowu coś źle napiszę i ci plany popsuję xd

3x ki blast -22 ki
avatar
NPC.
Liczba postów : 2068
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Jaskinia za wodospadem

on Czw Maj 16, 2013 10:49 pm
Ki blasty rzeczywiście wyrąbały ci przejście na zewnątrz. Można było też skorzystać z dziury którą zrobiła kapsuła wpadając do wnętrza góry jednakże demon wolał zrobić sobie wyjście tam gdzie były już drzwi.
Demon wybiegł z jaskini w momencie gdy cała góra zapadła się w sobie niszcząc prawdopodobnie też kapsułę która tkwiła w środku.
Kurzu było strasznie dużo i dopiero po chwili Ichiro zyskał normalne pole widzenia. Rozejrzał się na boki ale przeciwnika ani śladu. Spojrzał w górę i dopiero wtedy mógł zobaczyć białą smugę na niebie. Wzrokiem śledził ja i w końcu zobaczył oddalający się punkcik. Widać małpi wojownik chciał uciec lub miał ważniejszą sprawę do załatwienia.
Ichiro miał widać dwa wybory. Nie pozwolić mu zrobić tego co ma zrobić i gonić go jak oszalały lub na razie odpuścić. Beyan wszak mówił że wróci po demona jak tylko skończy swoja misję. Czasu na decyzję mało, ponieważ demon nie miał urządzenia namierzającego i niedługo wróg zniknie mu z oczu.


OOC:
Tak jak widać , masz dwa wyjścia. Albo olać przeciwnika który moze robić coś ciekawego. Widać miał odgórne rozkazy i chciał je wykonać zanim "zacznie zabawę z tobą". Albo lecieć za nim by się dowiedzieć. W takim wypadku robisz z/t tu ->http://dbng.forumpl.net/t187-dolina-miedzy-wzgorzami

______________________


avatar
Zerb
Liczba postów : 132
Data rejestracji : 01/04/2013


Identification Number
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Re: Jaskinia za wodospadem

on Pon Maj 20, 2013 3:07 pm
Ichiro rozglądał się szukając wroga, po chwili zauważył oddalający się punkcik na niebie, to musiał być saiyajin, tylko dlaczego uciekał? Przecież nie był aż tak słaby żeby uciekać nie? Mówił coś o innych rzeczach do roboty, co mógł mieć na myśli? Cóż to nawet nie jest dla demona ważne, będzie go i tak ścigał, to jego szansa która może się nie powtórzyć. Demon przykucnął, a po chwili odbił się od ziemi z pełną siłą i poleciał za małpiszonem, nie da mu uciec, nie po tym wszystkim.
Ichiro zastanawiał się co z kapsułą, przydałaby mu się, chciał odwiedzić bliźniacze planety dark star, wiedział że istnieją, dowiedział się tego kiedyś, ale wtedy nie zamierzał tam iść, wtedy dla niego było tylko jedne i prawdziwe Dark star, ale teraz tak nie myslał, teraz było inaczej...

OOC:
lecę a co Razz
Sponsored content

Re: Jaskinia za wodospadem

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito