Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
avatar
NPC
Liczba postów : 1209
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sob Cze 02, 2012 3:40 pm


Każdy sayan może po misji przejść się do tego miejsca i wypocząć. Są tu dziewczyny z różnych zakątków galaktyki, nie tylko małpiatki, ale też całkiem inne gatunki znacznie bardziej urodziwe.
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Czw Lis 15, 2012 8:28 pm
Blade już widział z powietrza swój cel. Wylądował przed budynkiem, popatrzył na święcący napis przez chwilę, który pokazywał nazwę burdelu. Zdziwił się, dlaczego ma nazwę "Małpi Gaj", przecież to chyba nie aż taki raj. Powoli podszedł do niego, otworzył drzwi, zobaczył jak tu kolorowo. Podszedł on do recepcji lub czegoś podobnego i zapytał:

-Przepraszam, szukam kadetów, którzy nie zgłosili się do Akademii, mam ich stąd zabrać, wie pan gdzie ich znajdę ??

Miał nadzieję, że właściciel burdelu zwróci na niego uwagę, jeśli to był właściciel, bo przy stole czy recepcji nikogo nie było, więc musiał czekać. Dobrze, że obok była ściana, przy wejściu, więc oparł się o nią, założył rękę na drugą rękę i czekał niecierpliwie aż przyjdzie właściciel burdelu.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Lis 20, 2012 8:41 pm
Wysłany do burdelu z misją, Saiyan zdołał w dość szybkim tempie dotrzeć do celu. Przed wejściem zauważył wielki różowo-podobny napis, który informował o tym, jak nazywa się budynek. Niemniej jednak zignorował to i natychmiast wszedł do środka. Już na samym początku mocno oczarowało go kolorystyczne wnętrze, jak i pełno wszelakich pracownic, które zadowalały swoich klientów. Były też również tam piętra, na których można było pofiglować. Blade, pewnie zdołał się tego domyśleć po odgłosach typu "Oh, Ah", które wydawały tylko bardzo podniecone panie. Młody Saiyan by pewnie skorzystał z oferty, gdyby nie to, że miał misję do wykonania. Gdzieś tutaj znajdują się osobniki jego pokroju, którzy postanowili po bzykać zamiast pracować. Dlatego też podszedł do recepcji, przy której nie było nikogo prócz pół nagiej kosmitki, która leżała sobie na biurku mocno i rytmicznie oddychając. Miała różowe włosy, dziwny ubiór i bardzo namiętne spojrzenie. Wydawało się, że coś się jej dzieje, gdyby nie to, że w momencie podejścia bliżej Saiyana chwyciła go dłonią za krocze, lekko ściskając. Ściskała przez chwilę, ale coś jej wydawało być nie tak. Jakoś nie czuła tam tych "twardości". Z obojętną miną puściła trzymane spodnie i bardzo szybko oplotła się nogami wokół Blade, jednocześnie przyciągając go lekko do siebie. Posmyrała go delikatnie po klatce piersiowej, kierując się wprost na usta, na których się zatrzymała. Spojrzała mu w twarz i rzekła cichutko.
- Szukasz informacji? Z taką sajgonką, jaką posiadasz w spodniach może być trudno... No chyba, że masz jakiś sposób, żeby zadowolić kogoś tak dzikiego jak ja. - Odparła, w pewnym momencie przybliżając swoje usta blisko ust Saiyana. Tak też wyczekała na moment, w którym powolutku rozplotła nóżki, dotykając ponownie klatki piersiowej Blade, ale tym razem ze skutkiem przesłania potężnych wyładowań, które odrzuciły go na jeden z opuszczonych stolików. Saiyan mocno uderzył o ziemie, czując porządny ból. Uparta dziewczyna nie miała czym oddychać, więc musiała jakoś pozbyć się podnieconego natręta.
- Uznaj, że dostałeś kopa od szefowej tego miejsca. Gdy znajdziesz jakiś sposób, żeby mnie zadowolić, to może wyjawię ci informację na temat pobytu twoich koleżków. - Rzekła uśmiechając się niewinnie, i merdając ogonkiem, który najwidoczniej skrywała pod swoim kostiumem.

OOC:
Myśl i pisz większe posty + 50 Dmg(jest silna Very Happy)
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Lis 20, 2012 9:05 pm
Chłopak, podczas swojego pytania, ujrzał na stole sexowną różowo włosą dziewczynę, która leżała prawie cała rozebrana. Saiyan trochę się zarumienił, lecz za bardzo go to nie podniecało. Nagle poczuł on na swoich klejnotach jej rękę, która zaczęła go ściskać. Zobaczył jak jej mina zmieniła się na bardziej ponurą, zauważył także, że puściła za trzymane krocze saiyana. Poczuł zaraz on na sobie jej nogi, które go oplotły i przyciągnęły bliżej. Zaraz po tym, zobaczył, że kosmitka smyra go palcem po jego klatce piersiowej, widział że szła coraz wyżej, aż do jego ust. Nie ruszała swoim palcem, nagle usłyszał on, że mówi coś do niego po cichu. Po wypowiedzianych słowach, które powiedziała szeptem, przybliżyła usta, poczuł on, że może złapać oddech, ponieważ nogi kosmitki powoli rozplątywały się, widział jak znowu dotyka jego klatki piersiowej, nagle poczuł on jak dostaję od niej potężny cios, przez co upada na jeden ze stolików burdelu. Poczuł on ogromny ból, nagle powoli zaczął się podnosić i usłyszał on, że to jest szefowa tego burdelu. Otrzepał się, był strasznie poważny, wolał do niej nie podchodzić, wiedział, że może znowu mu się coś przykrego przytrafić. Założył jedną rękę na drugą, uśmiechnął się wrednie i powiedział:

-Myślisz, że jak będzie taka, jakiś facet cię będzie chciał ? Niedoczekanie, a teraz gadaj gdzie są kadeci ?

Czekał aż dziewczyna odpowie mu po dobroci, nie chciał wobec niej używać przemocy, jego Ojciec wreszcie go uczył, że kobiety trzeba szanować i dbać o nie. Dobrze, że o przypomniał sobie o tym, bo by od razu się rzucił na nią z pięściami.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Lis 20, 2012 9:29 pm
Widok potłuczonego ciała tak podniecił szefową tego miejsca, że aż zaczęła oblizywać języczkiem swoje delikatne wargi. Troszeczkę ślinki pociekło jej na biust, który od razu został wypatrzony przez każdego obecnego mężczyznę. Dziewczyna najwidoczniej niezbyt przejęła się słowami Blade'a, który chyba nie miał ani odrobinę racji w tym co mówił. Idealnym przykładem był namiętny gest różowej, który skierowała do najbliższego kosmity. Ten natychmiast podszedł, padając jej prosto do stóp, które chciał całować, ale jej energia wgniotła natręta w twarde podłoże.
- Wystarczy jedno moje słowo, a każdy tutaj obecny Saiyan, Memorian czy inny rasowy gość natychmiast padnie mi do stóp. Jestem tutaj boginią, która jak chce, to może nawet wsadzić kołka w dupę komuś takiemu jak ty i nie będzie z twojej strony żadnych sprzeciwów... - Rzekła, merdając intensywniej swoim ogonkiem i kontynuując dialog, który prowadziła z Saiyanem. - Mam nadzieję, że ten mały przykładzik, który ci zademonstrowałam cię przekonał, że się myliłeś i teraz będziesz ładnie błagał o drugą szansę. - Skończyła przemowę, przekładając lewe kolanko na prawe i ukazując choć odrobinkę tego, co miała pod spódniczką... Bo kto powiedział, że cały ten dziwny kostium zakrywał jej wszystkie walory? Dziewczyna była tak podniecona, widząc nikłe starania Saiyana, że aż wzięła swoje dwa paluszki do ust i leciutko umieściła je w rowku, który był dobrze widoczny na jej klatce piersiowej. No i poczęła robić sobie dobrze.
- Mmm, ale przyjemnie, mmm... OH. - Skomentowała, to co właśnie zrobiła, a na te odgłosy zareagowali ponownie wszyscy mężczyźni, którzy zapomnieli o tym, że już mają swoje panie do zabawy i prosili niebiosa o to, aby szefowa pokazała im znacznie więcej figlów.

OOC:
Memorian, to mój wymysł. Sami Saiyanie tutaj nie siedzą ;d
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Lis 20, 2012 9:46 pm
Chłopak odczekał chwilę, nagle usłyszał on słowa tej szefowej, która go bardzo źle potraktowała nie dawno. Zauważył też, że zaczęła pokazywać jakieś zboczenia, przez co inni faceci zwrócili na nią uwagę. Zobaczył, że nagle podbiegł do niej i upadł jej wprost pod nogi, Saiyana to obrzydziło, bo chciał te nogi całować. Nie udało mu się, ponieważ został wgnieciony jej nagą stopą w podłogę. Usłyszał jej przechwalające słowa, jaką ona jest tutaj Boginią. (Boginia ?) Pomyślał sobie saiyan, zaczął się śmiać z tego za kogo ona się uważa. Po skończeniu jej przemowy, zobaczył że nie miała na sobie nic pod jej spódniczką, przez co szybko odwrócił swoją głową w inną stronę. Po wtórnym odwróceniu się w stronę kosmitki, zobaczył że wkłada sobie dwa palce do ust i robi sobie jakieś przyjemności. Blade miał nadal założoną rękę na rękę i szyderczy uśmiech, miał też zamknięte oczy, żeby nie patrzeć tu i ówdzie. Powiedział on do szefowej burdelu:

-Słuchaj no, Paniusu. Nie przyszedłem tutaj po zabawę, tylko po kadetów którzy nie wrócili z powrotem do siebie, gadaj gdzie oni są, drugi raz się nie będę powtarzać. Twoje uwodzenie jest na prawdę żałosne, na dodatek, jestem za młody na uprawianie miłości, więc spasuj wariatko i poszukaj sobie jakiegoś ogiera.

Kadet po skończonej mowie do kosmitki, spojrzał na nią poważnym wzrokiem z błyskiem w oczach, że nie da się tak łatwo jej chytrym sztuczko. Czekał co ma ciekawego teraz do powiedzenia ta lala.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Lis 20, 2012 10:48 pm
Strasznie odważny wydawał się być Saiyan, który mimo, że oberwał boleśnie od różowej, to jeszcze potrafił jej odszczekiwać. Z jednej strony to było nie do przyjęcia, ale jakoś to kręciło młodą dziewczynę. Za każdym razem oblizywała sobie swoje delikatne usteczka, potęgując tylko wzrost hormonów u wszystkich mężczyzn w pomieszczeniu. Ich sprzęty od razu zaczęły intensywnie szaleć, lecz tylko u jednego nie zaobserwowała podobnego zjawiska.
- Odwracasz się, nie spoglądasz na moje piękno i ty nazywasz się Saiyanem? Gdybyś wiedział, co teraz wyrabiają twoi koledzy, Ah... To takie podniecające, gdy się o tym wspomni... - Odrzekła, zaobserwowawszy zachowanie Saiyana, po którym delikatnie zaczęła smyrać swój rowek na klatce piersiowej. Jednakże sama ślina tutaj nie dawała zbytniego efektu. Postanowiła wyjąc sobie z szuflady biurka kremik, który położyła na blacie i delikatnie zaczęła rozpinać swoją bluzeczkę. Strój powolutku zaczął zsuwać się z jej ramion, lecz tylko do połowy. Jeszcze nie nakręciła się zbytnio, żeby pokazywać tym wszystkim erotomanom swoje piękno. Wzięła dłonią buteleczkę, którą otworzyła delikatnie, rozlewając na swoją klatkę piersiową jej zawartość. Zamknęła ogonkiem wieczko, odkładając opakowanie i smarując delikatnie wszystkie możliwe miejsca, łącznie z umieszczaniem całej dłoni w już widocznym rowie. Kontynuując swoje pieszczoty zamknęła powieki, leciutko opuszczając kolano i podnosząc spódniczkę nieco do góry. Ale tylko na chwilkę, więc ci co byli wystarczająco szybcy, to mogli zobaczyć jaki kolor mają majteczki szefowej. Gdy już wsmarowała sobie wszystko, co miała na dłoni, to oparła się leciutko łokciami o blat, aby promienie wpadające przez okno mogły ją oświetlać.
- Mmm, jak cudownie się teraz czuję... - Odparła, wcierając sobie resztki kremiku z dłoni i spoglądając kątem oka na Saiyana. - Lubię agresywnych mężczyzn, szczególnie wtedy, kiedy spuszczam im porządny wpierdol. Mówisz też, że moje walory cię nie podniecają, ponieważ jesteś jesteś za młody? Chyba dlatego nie potrafiłam nic wyczuć, gdy dotknęłam twojego kroczka, mmm... Czyżby wszyscy Saiyanie mieli taką sajgonkę, jak ty? - Rzekła, pewnie szydząc z Saiyana, któremu chyba niebawem puszczą nerwy. Taka zniewaga dla rasy, z której pochodził wymagała rozlewu krwi, lecz czy Blade odważy się podnieść na różową rękę?
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Lis 20, 2012 11:13 pm
Saiyan mógł oczekiwać takiej odpowiedzi jak usłyszał przed chwilą, nie zdziwiło go to za bardzo. Nagle po skończonym wypowiedzeniu kosmitki, zobaczył co ona robi ze swoim ciałem. Ponownie odwrócił wzrok , żeby nie patrzeć na tą herezję. Chciał sobie przypomnieć co mu mówił jego ojciec o kobietach. (synu, pamiętaj, zawsze bierz te egzotyczne kobiety) . Przypomniał sobie swoje Ojca, które niechący przerobił w swoim umyśle, ponieważ zaczęło go pociągać ciało kosmitki. Chciał dokładniej wiedzieć co mówił mu jego Ojciec, lecz nie mógł sobie przypomnieć. Nie patrzył on w ogóle na nią, lecz znowu usłyszał jej słowa, jakie wydobywały się z jej ust. Lekko się zdenerwował, lecz Blade nadal był pełen opanowania, nie zawahał się na nią podnieść ręki. Zamknął ponownie oczy i uśmiechnął się tak jak ostatnio, mówiąc do niej:

-Naprawdę sądzisz, że takim czymś mnie możesz obrazić ? Nie jestem jak inny saiyanie, którzy pragną przelewu krwi, nie przyszedłem się zabawiać z jakimiś niuniami, przyszedłem po kadetów, którzy nie przyszli do Akademii. Pytam ostatni raz, GDZIE ONI SĄ BŹDZIĄGWO ?!

Blade był z lekka zdenerwowany, bo musiał oglądać masakryczne rzeczy w wykonaniu kosmitki, która próbowała go uwieźć, lecz on tak łatwo się nie da. Nie chcę zawieźć swojego dowódcy, któremu obiecał, że doprowadzi z powrotem do ładu resztę kadecików, którzy nie słuchają się rozkazów.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 3:02 pm
Słowa Saiyana dalej nie ruszały ostrej dziewczyny, która w czasie jego przemowy i bluźnierstw robiła sobie dobrze. Kremik, który wtarła sobie w ciałko zaczął powoli zanikać, ale efekt był doskonale widoczny. Promienie tak ładnie oświetliły jej widoczne miejsca, że aż te powoli zaczęły ciemnieć, tworząc z niej piękną i zarazem opaloną kosmitkę.
- Mmm, Ohh... - Takież również dźwięki wydawała napalona szefowa, która nie mogła się powstrzymać i powolutku sięgnęła swoją delikatną dłonią pod spódniczkę, smyrając się w tym miejscu. Za każdym razem wydawała podobne odgłosy, po których Saiyan mógł stwierdzić, że coś sprośnego robi dziewczyna. Oczy może miał zamknięte, ale słuch nie był niczym zablokowany. Wystarczyło, że posłuchał chwilę tych pięknych odgłosów, żeby od razu wyobrazić sobie coś miłego.
- Stanął ci w końcu, czy nadal pusto? - Zapytała, zatrzymawszy swoje pieszczoty i spoglądając na krocze wojownika. Niestety nie mogła dostrzec żadnych fałd, górek, które najczęściej zostawia bestia, gdy próbuje wydostać się z klatki. Trochę ją to zaniepokoiło.
- Pusto, pusto i jeszcze raz pusto. Jak to możliwe, że każdemu tutaj obecnemu facetowi widać przynajmniej odrobinę, a u ciebie zero? Stosujesz jakąś taktykę, czy może jesteś transem? - Zaczęła go wypytać, poprawiając sobie lekko prawego "cycka", ponieważ sutek jakoś niemiło się ustawił w staniku. I gdy wykonywała tą czynność, to w pewnym momencie ją oświeciło. - Ooo! Skoro nie masz tam nic, to znaczy, że jesteś kobietą w męskich ciuchach! Byłabyś zainteresowana może pracą w agencji? Wciąż mamy jeszcze wolne miejsca, jak i również szereg oczekujących na seks klientów. - Odparła, śmiejąc się lekko pod nosem, ponieważ chyba ponownie spróbowała urazić dumę nie lubiącego rozlewu krwi, Saiyana.

OOC:
Zaktualizuj sobie HP, bo będziesz miał PRZESRANE.
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 3:56 pm
Kadet słuchał tych namiętnych odłosów, które dochodziły od zboczonej kosmitki. Nie miał zamiaru na nią patrzeć, więc nadal miał zamknięte oczy. Słyszał on, że kosmitka zamartwia się tym, że nie jest w stanie podniecenia i że nie widać popraw. Kosmitka domyślała się, że Blade stosuję przeciwko niej psychiczną taktykę, która nigdy go nie zawodziła. Po usłyszeniu kolejnych słów odpowiedział jej na pytanie:

-Nie, nie jestem żadnym transem, masz po prostu za mało seksapilu i tyle, wystarczy ci taka odpowiedź ?

Wolał poczekać co jeszcze ciekawego powie, nagle znowu usłyszał kolejne słowa dochodzące od niej, więc i na to też odpowiedział:

- Nie jestem kobietą, jeśli o to chodzi i nie chcę tutaj pracować, mam wykonać zadanie, nie przyszedłem się zabawiać jak wspominałem ostatnio, może tutaj przyjdę jak nie będę na służbie, teraz mnie rozumiesz czy nadal będziesz udawać słodką cizię ?

Saiyan mówił do niej spokojnym głosem, ponieważ już nie chciał na nią podnosić głosu, był ciekaw co teraz odpowie szefowa burdelu. Miał nadzieję, że szybko wróci do dalszych zadań jakie czekały w Akademii.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 4:55 pm
Dziewczyna była trochę zawiedziona tym, że jej seksapil nie zdołał oczarować dziwnego Saiyana. A dziwny jest, ponieważ od zawsze potrafiła rozpalić nawet najbardziej drętwego kosmitę, który po zobaczeniu tego wszystkiego, co mu mogła i co mu zaprezentowała potrafił uznać ją, jako boginię seksu. Dlatego też różowa samym pstryknięciem palca mogła przywołać każdego obecnego tutaj mężczyznę. Przykładem zresztą było to, kiedy zbeształa jednego lamusa próbującego wycałować jej piękne stópki. Ale najwidoczniej Blade do takich typków nie należał.
- Jesteś interesującym przypadkiem mężczyzny, któremu najwidoczniej moje cudowne piękno się nie podoba. Więc cóż mam zatem uczynić? Powiedzieć ci, gdzie znajdują się twoi koledzy, czy może tego nie zrobić? - Rzekła, merdając intensywniej ogonkiem i obserwując poczynania Saiyana. - Nieee.... Nie byłoby zabawy, gdybyś dostał od razu odpowiedź. Mam dla ciebie jeszcze jedną niespodziankę, z której powinieneś być zadowolony... Mei! - Wykrzyczała głośno, a w pewnym momencie zza blatu wyszedł piękny mężczyzna, ubrany w różowo-biały strój i w długich obcasach. Przeskoczył nad biurkiem, wypinając szeroko swoją pupę, którą skierował w stronę stojącego Blade'a.
- Mua! Jaki on śliczny, mmm... - Stwierdził(a?), robiąc kroczek do przodu i w pewnym momencie znikając, jakby w ogóle jej tutaj nie było. Saiyan trochę się zastanawiał, co się stało z tą piękną dziewczyną, gdy po chwili poczuł, jak coś go dotyka w krocze. Gdy się odwrócił, to dostrzegł różowego transwestytę, który smyrał go delikatnie, całując przy okazji jego szyję.
- Jesteś taki słodki, że aż mam ochotę cię schrupać... - Rzekł(a?), emanując dużą ilością energii, którą przesłał prosto na ciało Saiyana. Moc pracownika lokalu tak mocno go poraziła, że ten od razu padł na ziemię i nie mógł się ruszyć. Wygląda na to, że musi teraz znosić wszystko, co mu zrobi ten naturalnych kształtów mężczyzna.
- Baw się z nim do czasu, w którym przemyśli swoje postępowanie i uzna mnie za najpiękniejszą kobietę na całym świecie... - Odparła szefowa, przy okazji ciesząc się przykrościami, które niedługo spotkają Blade'a. W tym samym czasie, Mei tylko pokiwał głową, łapiąc za tyłek Saiyana i powoli zsuwając z niego spodnie, aby dobrać się do słodkości(?). Lecz co zrobi teraz Blade? Czy postanowi uznać wyższość szefowej, czy dalej będzie się sprzeciwiał?

OOC:
Miłej Zabawy. (Szybko się nie skończy ;D) Paraliż: Do czasu, aż sam go dezaktywuje.
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 5:08 pm
Po krótkiej chwili otworzył oczy, spojrzał że kosmitka jest zawiedziona, że Blade nie jest za bardzo zainteresowany nią tylko czeka na odpowiedź jaką chcę uzyskać. Słyszał on kolejne zdania, wychodzące z jej ust, które bardzo go zadowalały, osłabił on ją psychicznie przez co może się wreszcie podda. Usłyszał też, że nie dostanie on tak szybko odpowiedzi, co go z lekka zawiodło, nagle kosmitka zawołała kogoś. Zobaczył on, że zza blatu wychodzi jakiś mężczyzna !? Zdziwiło go to bardzo, wygląda ohydnie, pewnie był transem, nie wiedział dokładnie czym. Wypiął się do niego tyłkiem, przez co saiyan prawie puścił pawia, lecz powstrzymał się. Zauważył też, że ono zniknęło z przed jego oczu, poczuł on, że ktoś stoi za nim, to było ono. Czuł tego transa ręka na kroczu i całusy, które otrzymywał na swojej szyi, przez co zbrzydła buźka kadetowi. Poczuł on, że jego spodnie spadają z jego tyłka, chciał je podciągnąć, lecz nie mógł, czuł on na sobie jakiś paraliż. Nie mógł w ogóle się ruszać. Chciał unieść głowę, lecz też nic z tego. Postanowił on przekręcić ją kawałek, tak żeby mógł mówić. Zaczął on mówić do tego czegoś co go sparaliżowało:

-Widzę, że mamy tchórza, co ? Nie umiesz walczyć bez użycia paraliżu, naprawdę żałosne, co ci to dało ? Myślisz, że jak mnie zgwałcisz coś ci to da ? Twoja szefowa jest okropna, a na dodatek trzyma takie monstra jak ty, do niczego mnie nie zmusisz potworze.

Saiyan powiedział to co miał powiedzieć, nie mógł nic zrobić, więc czekał na reakcję tego transa, czy czegoś tam. Miał nadzieję, że uwolni go i zmądrzeję, a nie będzie dalej się słuchać rozkazów wariatki z manią seksapilu.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 7:42 pm
Młody Saiyan był w bardzo nieciekawej sytuacji. Nie dość, że ma całe ciało sparaliżowane i przez to nie może się poruszać, to jeszcze różowy piękniś dobiera się do jego tyłka. Trans był tak mocno podniecony, że aż powoli zaczął smyrać Blade'a po rowie, szyderczo się przy tym uśmiechając. Chłopak choć chciał, to nie mógł nic zrobić. Mógł tylko co najwyżej przeklinać niebiosa, że kazano mu przybyć do tego miejsca, lub spróbować się ponieść zabawie. W tym samym czasie burdel zaczął powoli się rozkręcać. Wszyscy mężczyźni zostali oczarowani pięknem różowej tak mocno, że aż zostawili swoje chwilowe własności i padli na kolana przed swoją panią. Ona zaś ignorowała ich wszystkich i tylko spoglądała na to, co Mei'a wyrabia z Blade'em. Te namiętne ściskanie pośladów, grzebanie blisko rowa chłopaka tak mocno ją podniecały, że aż zaczęła nerwowo zagryzać wargi, leciutko gładząc dłonią odkryte uda. Taka czynność sprawiała jej rozkosz, co było również dla wszystkich zgromadzonych mężczyzn uciechą, ponieważ choć nie mogli się do niej zbliżyć, to przynajmniej mogli sobie popatrzeć.
- Dalej...mhmm... Rób mu tak dalej, Mei'a... Oh, ss.. - Mówiła, obserwując bacznie poczynania tej całej dwójki. W tym samym czasie piękna skierowała języczek w stronę rowka, który zaczęła intensywnie lizać. Saiyan może był sparaliżowany, ale na pewno odczuwał każdy ruch, każdą ślinkę, którą pozostawiała przemalowana dziewczyna. Rozkosz trwała kilka minut, ponieważ w pewnym momencie trans postanowił przestać i dokładnie przyjrzeć się przepoconej twarzy Blade'a. Delikatnie położył na niej swoją dłoń i leciutko zaczął go tam smyrać, przy okazji próbując mu wsadzić palca wskazującego do ust.
- Possij go troszkę, proszę... - Rzekł, próbując wkładać głębiej, ale Saiyan coś zaczął próbować gryźć tego palca, przez co musiał go wyjąć. Troszeczkę się zdenerwował, ale też i bardzo podniecił, bowiem tego samego palca po chwili wsadził prosto w RÓW Blade'a. Ojojo... To chyba nie jest naprawdę szczęśliwy dzień dla Saiyana, który widać nadal postanowił stać przy swoim.

OOC:
PALEC W ROWIE! - 10HP!
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 8:10 pm
Blade ciągle leżał, nie słyszał nic od tego transa, który siedział na nim, obawiał się on najgorszego. Słyszał on jakieś dźwięki, które dochodziły od szefowej, z lekka go obrzydzało. Usłyszał, że muzyka się zaczęła rozkręcać, jak i inni w tym budynku zaczęli szaleć. Kadet chciał jak najszybciej stąd wyjść, lecz można było uznać, że był w niewoli. Próbował się ruszyć, lecz nadal czuł on, że jest sparaliżowany przez to "coś, które go sparaliżowało. Nagle usłyszał on głos kosmitki, która mówiła do monstra, które siedziało na saiyanie. Obawiał się coraz bardziej, nie wiedział co może złego mu się stać. Nagle poczuł on coś mokrego na swoim tyłku, co go obrzydzało, nie czuł się zbyt dobrze, coś zaczęło w nim pulsować, tak jakby jakaś energia chcicy czy czegoś. Zauważył także, że ręka transa dotykała jego przepoconej głowy, próbował ono też włożyć palec do ust, lecz saiyan zaczął gryźć, ponieważ czuł ochydne paluchy transa. Nagle poczuł, że trans cofa się do tyłu i poczuł on ogromny ból w jego tyłku, ponieważ został mu włożony palec. Nie miał zamiaru się poddać, ale nic innego mu nie zostało. Zaczął czuć podniecenie, ale chciał z tym walczyć, jego mustang zaczął się unosić, przez co niewygodnie mu było, ponieważ krew, która przeszła do jego "mustanga" powodowała to, że się podniósł. Trochę się przez to zarumienił, lecz nie chciał nabrać podejrzeń szefowej, więc starał się nogą przyszłonić swoje krocze. Popatrzył na nią tak jak tylko mógł i powiedział:

-Tylko tyle, myślałem, że będę mógł wybrać jakąś laskę, a nie rzucasz się na mnie jak jakieś zwierzę. UWIERZ MI, ŻE SIĘ NIE PODDAM DZIWKO !! SŁYSZYSZ MNIE ! ZMUŚ MNIE DO TEGO, JEŚLI TEGO TAK BARDZO CHCESZ !!

Czekał co znowu ciekawego zrobi szefowa, lecz obawiał się też co zrobi pieprzony trans, który włożył mu palec w tyłek...


OCC:
https://www.youtube.com/watch?v=R2D0_WvSuLk - takie, że się nie poddam.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 10:07 pm
Saiyan mimo upokorzenia jakiego doznał, nie chciał za wszelką cenę odpuścić i twardo dążył do swojego. Jego zachowanie zaczęło różową szefową powoli intrygować. Z zniesmaczoną miną przestała robić sobie dobrze i spojrzała na leżącego Blade'a. Mimo iż Mei wsadził mu palca w rów, to dalej nie chciał się jej poddać. Cóż ma zatem zrobić, żeby mogła w końcu wygrać? Saiyan zaproponował, żeby go czymś zmusić, ale co będzie wystarczającą dla niego karą? Te pytania zadawała sobie, kierując swój wzrok na podłoże i rozmyślając przez krótką chwilkę. I tak też trwała bezczynnie do czasu, w którym zaczęła słyszeć jakiś głośny tupot dochodzący z góry. Ktoś widać zdenerwował się hałasem jaki powstał na dole i postanowił coś z tym zrobić. Już po chwili wszyscy obecni mogli dostrzec, jak z górnego piętra zeszła pewna krąglutka, czarnowłosa Saiyan'ka, która nie miała chyba dobrych zamiarów. Spojrzała na leżącego Saiyana, jak i również Transa, który się na nim uwalił. Paskudnie to wyglądało, dlatego podeszła bliżej i chwyciła pięknego mężczyznę za gardło, wyrzucając go z lokalu. Było słychać kilka wrzasków, gdy potwory na pustyni postanowiły go sobie zjeść. Odblokowała też palcem paraliż, który blokował Blade'a.
- Musiałeś przeżyć naprawdę ciężkie chwile... - Rzekła, chwytając chłopaka za kostium i przysuwając jego twarz bliżej swojej. Musiała przyjrzeć się jego facjacie, aby ją dobrze zapamiętać, kiedy przyjdzie jej składać raport w akademii. -... I pewnie myślisz, że to już koniec, hmm? GÓWNO PRAWDA! - Odparła, tworząc potężną aurę, która wręcz wgniatała w ziemię. Bez jakichkolwiek skrupułów puściła jego strój, jednocześnie waląc mu z lewego kolanka prosto w brzuch i zakończając prawym prostym prosto w twarz. Saiyan nie spodziewał się czegoś takiego i błyskawicznie odleciał do tyłu, waląc prosto w ścianę. Pierwsze strużki krwi pociekły mu z ust, a zdenerwowana Saiyan'ka podeszła do szefowej tego miejsca, opierając się na blacie. Chciała dowiedzieć się, co tutaj się wydarzyło, ale kosmitka jak zwykle stawiała sprawę jasno.
- Weź mu proszę obij facjatę, Koumei bo nie chce uznać mojego piękna. W zamian za okazaną pomoc będziesz mogła wypożyczać sobie za darmo najlepsze pracownice jakie są w moim lokalu... - Saiyan'ka dość krótko przemyślała sprawę i kiwnęła głową na wznak, że oczywiście przyjmuje ofertę. Nie czekając od razu skierowała się w stronę Blade'a, który zdołał w tym czasie podnieść z ziemi swoje lekko pogruchotane ciało.
- Pierwsze słyszę, żeby do Akademii trafiały takie ścierwa. Mogę wiedzieć, czego tutaj szukasz za nim obiję ci facjatę? - Zapytała, mierząc go wzrokiem i na razie czekając na jego reakcję.

Koumei:
Statystyki:
Siła: 70
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 35
Energia: 50
Kierować nią będę "Ja".
Nie dostajesz DMG za tego posta.
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Lis 21, 2012 10:37 pm
Blade czekał, aż może szefowa odpowie na niego zdanie, lecz nic się nie zmieniło. Nadal tak leżał bez ruchu i miał nadzieję, aż coś się wydarzy. Nagle ni stąd ni zowąd, słychać było głośne kroki, które było słychać z górnego piętra. Nie mógł spojrzeć dokładnie co się dzieję, bo jego twarz była wymierzona w stronę drzwi, a przez paraliż nie mógł się odwrócić. Poczuł on tylko, że nie ma żadnego balastu na plecach, bo ktoś pozbył się tego czegoś z jego pleców. Mógł on ponownie się poruszać, ponieważ został zdjęty z niego paraliż. Został on uniesiony przez saiyanke, usłyszał od niej parę słów. Nagle aktywowała potężną aurę, dla Saiyana była nawet całkiem, lecz innych mogło wgniatać w ziemię. Zauważył, że zostaję puszczony, chciał podciągnąć gatki, lecz dostał on z kolana w brzuch, a potem zaraz w twarz, przez co poleciał na ścianę. Trochę go to zdziwiło, dlaczego ona się rzuciła na niego z pięściami, przecież on jej nic nie zrobił. Po chwili zamyślenia, krew zaczęła cięknąć mu z ust, więc od razu ją wytarł, ponieważ po co miał brudzić ciuchy. Zaczął powoli się podnosić, chciał jej wszystko wytłumaczyć. Podciągnął spodnie, przywiązał brązowym pasem, który podtrzymywał spodnie i zaczął mówić do Saiyanki:

-Wreszcie ktoś normalny, miłe powitanie, przyszedłem po kadecików, którzy się nie zgłosili, lecz ta różowa dama nie chciała mi powiedzieć gdzie oni są, może pomożesz w stanie mi ich znaleźć.

Czekał na reakcję i odpowiedź atrakcyjnej saiyanki, dziwił się , dlaczego nikt nie zauważył, że jego wierzchowiec jest w lekkim uniesieniu, starał się go jakoś przysłonić, ale nie miał czym. Czekał on na odpowiedź od Saiyanki. Miał nadzieję, że dla niego źle się to nie skończy i będzie mógł wrócić z powrotem do Akademii zdać raport swojemu Dowódcy, który pewnie się niecierpliwi, a jak się zdenerwuję to zapewne tu przyjdzie.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Czw Lis 22, 2012 10:28 pm
Koumei wysłuchała wersji Saiyana, prychając tylko lekko pod nosem. Kto by pomyślał, że stary wyga postanowi wysłać takiego miernotę do tego miejsca. Tutaj z reguły dzieją się same okropne rzeczy. Zresztą Blade już musiał się przekonać, gdy Mei go atakował od tyłu.
- Myślisz, że tak naprawdę jestem bardzo przyjazną osóbką? - Zadała proste pytanie, znikając i pojawiając się tuż przed stojącym Saiyanem. Nim ten zdążył zareagować, to już po chwili czuł mocny nacisk na swoje rozruszane żebra. Sprawcą była oczywiście Koumei, która przywaliła z całej siły z pięści i zaserwowała kadetowi jeszcze więcej takich razów. Minęła minuta twardego ataku, to przestała, łapiąc go za szyję i strzelając mu mela na twarz.
- Chyba ostatnio nikt ci ostro nie wpierdolił, bo jakoś zapomniałeś, jak tak naprawdę się zwraca do znacznie wyższych rangą Saiyan. Kara będzie bolesna, ale jako, że mam dobry humor, to dam ci wybór. - Odparła, rzucając kadetem w ścianę i przyjmując bardziej bojową pozę. - Jeśli chcesz przeżyć i wykonać zadanie, to pokaż mi czego nauczył cię ten ten idiota, trener. -

Koumei:
Podstawowy: 70 DmG.
Statystyki:
Siła: 70
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 35
Energia: 50
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Czw Lis 22, 2012 11:01 pm
Blade podniósł się i czekał na reakcję saiyanki, miał nadzieję, że pomoże mu znaleźć zguby z Akademii czyli innymi słowy kadetów. Jednak było inaczej, nie była to zbyt przyjazna osóbka, ale po co w ogóle tutaj przyszła, chyba nie dla zabawy ? Zobaczył, że saiyanka zniknęła i pojawiła się tuż przed jego twarzą, nagle poczuł on potężny cios, który dostał na żebra, przez co lekko się podkulił z bólu i zacisnął mocno zęby. Nagle zaraz po tym, złapała go za szyję i napluła mu na twarz, w ogóle nie miała do niego krzty szacunku, traktowała go jak śmiecia, który jest tutaj tylko tutaj, bo ma wykonać zadanie. Usłyszał on kolejne zdania, które wylatywały z ust saiyanki, wiedział że nie będzie za miło. Chciał to jakoś ułagodzić, ale wiedział, że bez walki się nie obejdzie. Chwilę po jej wypowiedzianych słowach, rzuciła Saiyanem o ścianę i ustawił się w pozycję bojową. Widział ponownie, że saiyanka chciała przetestować kadeta, który przyszedł po resztę. Za bardzo go to nie dziwiło, nie chciał on walczyć w środku burdelu, lecz nie miał innego wyboru. Poleciał w jej stronę, trafiając ją w splot, przez co położyła się na jego ręku, złapał ją za szyję i podbił do góry drugą pięścią. Obrócił się w jej stronę nogami i zaczął ją ciągle kopać w brzuch, przez co zrobił dziurę w burdelu i byli oni poza nim. Podbijał ją ciągle swoimi kolejnymi kopnięciami, nagle tak szybko się za nią pojawił, ścisnął ją i stworzył on wir, przez co zaczęli lecieć w dół. Saiyan wykrzyknął tylko LOTOS BLADE'A ! . Zbliżali się szybko do ziemi, gdy już mieli walnąć o nią, odbił się swoim kolanem od jej pleców, przez co ona jako wir, wkręciła się w podłogę burdelu, pewnie była bardzo oszołomiona przez ten atak. Nawet nie zdążyła wyjąć głowy, a Blade wleciał w nią nogami, trafiając ją w brzuch i wbijając w ścianę, była obrócona głową w stronę podłogi. Zrobił kilka salt do tyłu, złapał parę oddechów i powiedział :

-Jeśli jeszcze raz mnie zaatakujesz, ostrzegam, nie będę się powstrzymywał, a po pierwsze, NIE POZWOLĘ SIĘ ZABIĆ JAKIEJŚ SZMACIE !

W kadecie już pulsowała krew, był tak zdenerwowany jak nigdy dotąd, miał nadzieję, że uda mu się osiągnąć białą aurę, ponieważ wcześniej nie udało mu się jej osiągnąć, ale to pokazywało, że może ją osiągnąć.

OCC:
Potężny - 81 DMG
Hp Saiyanki - 525-81=444
Moje HP - 320

avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Pią Lis 23, 2012 2:04 pm
Koumei mocno zadziwiła determinacja chłopaka, który w końcu pobudził w sobie tą chęć do walki. Spokojnie przyjmowała na siebie ciosy, aby poznać dokładnie jego siłę. Ataki miał zróżnicowane, ale jakoś taktyka była robiona na dziko. Po prostu Saiyan wbiegał na swojego przeciwnika i walił w niego gradem ciosów.
Dziewczyna wbiła głową w podłoże i przez jakiś czas trwała w tej pozycji. Mijały sekundy, minuty, a większość zaczynała się już powoli o nią martwić, gdy po chwili Koumei, rozbłysnęła potężną aurą, dzięki której wydostała się z dziury i spokojnie wylądowała przed Blade'm.
- Ty mnie ostrzegasz? - Zapytała, przecierając zakrwawione wargi i śmiejąc się w najlepsze. - Buahhah!!!!! Nie dość, że nie potrafisz stworzyć odpowiedniej taktyki, to jeszcze walisz pięściami na oślep. Gdybym nie chciała poznać jaką siłą dysponujesz, to bym mogła jednym, prostym odskokiem uniknąć. - Wydukała, uśmiechając się szyderczo i wystrzelając jak z procy w kierunku kadeta, w którego się wbiła masywnie. Pierwszy cios w brzuch, a później grad ciosów w te same zakrwawione miejsca. Blade czuł wyraźny ból, który na pewno zapamięta. Niestety ataku nie jest to koniec. Dziewczyna tak się rozkręciła, że aż wyskoczyła do góry waląc z kolanka w szczękę kadeta i wybijając go nogą do tyłu. Gdy Saiyan zaczął się oddalać, to ta ponownie wystartowała w jego kierunku, podcinając go i zakończając atak efektownym łokciem, który wbiła mu prosto w splot słoneczny. Blade uderzył mocno w podłoże, próbując w jakiś sposób złapać oddech, ale na razie będzie to trudne...
- Waruj kundlu, hahahah!!! - Odparła oddalona o kilka metrów.

Koumei:
Potężny: 110 DmG.
Statystyki:
Siła: 70
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 35
Energia: 50
HP: 444
Techniki: Nieznane.
PS: Swoje HP wpisuj w Scouterze.
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Pią Lis 23, 2012 6:45 pm
Blade widział jak Saiyanka nagle wyskoczyła, miała ona na sobie potężną aurę, która wszystkich jak zwykle zadziwiała. Zobaczył nagle, że saiyanka wylądował przed nim i się zapytała. Widział jak tylko wyciera krew z ust, przez cios kadeta. Saiyan wiedział, że ona długo nie pociągnie, miał nadzieję, że szybko z nią skończy. Lecz walka jeszcze nie dobiegła końca, wiedział że przeciwniczka może pokazać pazur. Nagle zdenerwowana kobieta wyśmiała kadeta i powiedział kilka słów w stronę saiyana. Widział jak ona szybko wystrzeliła, chciał się obronić, lecz za bardzo mu się to nie udało. Dostał on na początek w brzuch, przez co wypluł trochę śliny na podłogę, nagle zauważył, że szybko zaserwowała mu masę ciosów w zakrwawione miejsca i osłabione bardzo. Nie zwrócił uwagi, gdy dostał on z kolana na twarz, przez co poszła mu farba(krew) z nosa, po tym ciosie, poleciał kawałek do tyłu. Nie zobaczył, co ona zrobiła dokładnie, ale podcięła go i trafiła go z łokcia w splot, przez co w ogóle nie mógł złapać oddechu i padł na ziemię. Powoli zaczął wstawać, był tak zdenerwowany jak nigdy, nie dość, że biję go dziewczyna, to w dodatku jest silniejsza od niego. Zacisnął on pięści ze zdenerwowania, w niektórych miejscach na ciele, wyskoczyły mu żyły, przez napięcie całego ciała. Zacisnął także mocno zęby, patrzył się na nią z gniewem, poczuł on w sobie wielki gniew, chciał go jakoś z siebie wyciągnąć, przez co wokół niego pojawiła się wielka biała aura. Powoli do niej podchodził, zaczął do niej mówić z wielką wściekłością do niej:

-MYŚLISZ, ŻE DASZ MI RADĘ ? NIE WIESZ JAK JESTEM WŚCIEKŁY, A JESTEŚ TAKA SEKSOWNA, JESTEŚ IDIOTKĄ, ŻE ZE MNĄ ZADARŁAŚ BĘDZIESZ CIERPIEĆ !!

Chłopak nadal miał na sobie białą aurę, nie zniknęła jeszcze z niego, poleciał w jej stronę tak szybko, lecz nagle, zniknął dosłownie przed nią. Przyśpieszył swój atak i wbił jej pięść w splot, przez co pewnie się trochę poddusiła. Drugą pięścią podbił ją do góry, trafiając ją o podbródek, przez co poleciała do góry, złapał ją za nogę, zaczął nią kręcić, strasznie szybko ją rozkręcił i wyrzucił ją poza budynek ponownie, przez pozostałą dziurę, przez wcześniejszy atak. Wyleciał, połączył obydwie dłonie, tworząc z nich młot i wbił ją w podłogę burdelu, przy okazyjnie, tworząc kolejną dziurę w dachu burdelu. Leciał na wprost w nią , gdy tak leżała na plecach, wleciał głową w jej brzuch, zrobił salto i dwoma nogami jeszcze ją wbił w podłogę burdelu. Złapał ją jeszcze za nogę i miotnął w stronę ściany, przez co wgniotła się w nią i przebywała w gniecieniu ściany. Biała aura nie schodziła z chłopaka, wypluł on trochę śliny na podłogę i powiedział:

-Na prawdę, nie chciałem tego robić, ale jesteś taka seksowna, podnieciłaś mnie przez tą walkę. Muszę bronić swojej dumy, żeby nie wyjść na słabiaka, lecz MOŻĘMY SIĘ POTEM UMÓWIĆ, GHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!

Nagle aura znacznie powiększyła się na Saiyanie, miał krew na twarzy, lecz zaraz ją wytarł, bo mu ściekała na oczy. Zacisnął obydwie pięści, ponownie aura wybuchła, lecz to był tylko podmuch, który nic nie zrobił, pokazywał, że nie jest taki słaby na jakiego się wydaję.

OCC:
Podstawowy - 50dmg
HP Saiyanki - 394
Moje HP - 210
Próba użycia białej aury.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Pią Lis 23, 2012 10:59 pm
Chłopak zdecydowanie zbyt brutalnie potraktował Saiyankę, która mimo iż jest przyzwyczajona do takich ciosów, to jakoś zaczęła powoli odczuwać efekty wszystkich jego szarż. Wbita masywnie w ścianę zrobiła w niej wgniecenie, nie mogąc przez dłuższy się wydostać. Właścicielka lokalu zaczęła się powoli martwić, ponieważ szkody wydawały się być zbyt ogromne. Tym razem już nie odczuwała podniecenia, tylko strach związany z kosztami naprawy. No, ale nie chciała jeszcze ingerować w to całe zamieszanie. Nadal chciała, żeby kadet jeszcze trochę pocierpiał. Tylko, że pierw Komuei musiała się jakoś wydostać ze ściany, a to było troszeczkę trudne. Ciało Saiyanki zaczęło gwałtownie się poruszać na boki, aż w końcu udało jej się wyjść, lądując przy okazji na lekko zniszczonym podłożu.
- Mmm, trochę kark zaczyna mi strzelać... - Stwierdziła, masując się dłonią lekko bolące miejsce, przy okazji próbując się przynajmniej na chwilę zrelaksować. - Jestem pod wrażeniem, że taki śmieć potrafił rozbudzić w sobie choć odrobinę tej energii. Nie myśl jednak, że to ci w czymkolwiek zdoła pomóc. Wiedz, że siła, którą teraz ci prezentuje jest dopiero na minimalnym poziomie... - Wydukała, plując krwią na podłoże i ruszając w kierunku Blade'a. Saiyanka robiła to tak zwinnie, że nawet kadet nie potrafił dostrzec, kiedy i gdzie przeciwniczka postanowi go zaatakować. I tu miał cholerny problem, ponieważ już czuł jak jej noga zaczęła przewiercać jego krocze, co z pewnością przyprawiało o ból głowy. Saiyanka nie oszczędziła jąder kadeta i zaczęła nawalać z kolanka cały w jedno i to samo miejsce. I robiła do czasu, w którym jej się znudziło, i w którym zakończyła atak wybijając pięścią Blade'a w powietrze i waląc w niego złączonymi dłońmi prosto w brzuch. Ten atak posłał kadeta prosto w podłożę, z którego ciężko mu się było podnieść.
- Wygląda na to, że gówno się nauczyłeś z tej akademii. Czyżby trener naprawdę tak chujowo was uczył? Rzygać się chce. - Rzekła, lądowawszy wcześniej na podłożu i strzelając melem pogardy na ziemię.

Koumei:
Podstawowy: 70 DmG.
Statystyki:
Siła: 70
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 35
Energia: 50
HP: 394
Techniki: Nieznane.
PS: Swoje HP wpisuj w Scouterze.
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sob Lis 24, 2012 12:14 am
Blade usłyszał od swojej przeciwniczki masę złych słów i przekleństw, myślał że się już uspokoiła, miał nadzieję, że pójdą na randkę, lecz ona chciała dalej walczyć, nie miał wyboru, nie mógł jej odmówić, ale widział też zmartwioną szefową, która też nie było za bardzo szczęśliwa, ponieważ jej burdel naprawdę zamienił się w burdel, przez wszystkie te zniszczenia, które stworzyli saiyanie. Zobaczył jak pluję krwią na podłogę, z lekka go to obrzydziło, przez co też wypluł ślinę.
Nagle zobaczył jak zwinnie się porusza, tak szybko, że saiyan jej nawet nie zobaczył, lecz zaraz poczuł on jakieś obcieranie tam na dole, to była jej noga. Poczuł jak dostawał on na swoje klejnoty mnóstwo kopnięć, przez co straszny miał ból na dole. Chciał klęknąć na podłogę, lecz nie mógł przez kolejne ciosy przeciwniczki. Zauważył, że koleżance się znudziło i walnęła w twarz kadeta, a potem wbiła złączonymi dłońmi w brzuch, przez co został on wbity w podłogę, robiąc niewielki krater w niej. Ponownie usłyszał on obelgi swojej rywalki, która obrażała jego walkę, przez co bardziej się denerwował.
Powstał on, złapał parę szybkich oddechów i zaczął lecieć na białej aurze w stronę przeciwniczki, pojawił się za nią i wykopał ją poza burdel z dwóch nóg. Pojawił się tam, gdzie leciała, zrobił on obrót w powietrzu i wkopał z powrotem saiyanke do burdelu, przez co wbiła się w ścianę, gdzie znajdowały się schody na górę. Pojawił się przed nią, walnął jej dwa plaskacze, w ogóle nie miał do niej szacunku i powiedział:

-Myślisz, że dasz mi radę ? Nie możesz przestać, zobacz jak załamałaś dziewczynę, ale jak chcesz walki będziesz ją miała........suko !

Ostre słowa jak na takiego kadeta. Zaczął jej walić serię w brzuch, nie przestawał, chciał wiedzieć ile wytrzyma jego przeciwnik. Nagle przestał, odchylił do tyłu nogę i trafił kolanem w jej "pochwe", walił ją parę razy w to samo miejsce, tak jak ona zrobiła to wcześniej. Na koniec złapał za jej głowę i wypieprzył jej z dyńki, waląc swoją głową, także powtórzył ten krok parę razy.
Złapał ją jeszcze za szyje, wbił jej głowę w drewnianą podłogę burdelu, napluł jej do ust i powiedział:

-To jest mój pocałunek dla ciebie, mam nadzieję, że będziesz się chciała kiedyś zabawić, a jak nie, to bardziej obiję ci mordę.

Po wypowiedzianych słowach, podskoczył jeszcze i skoczył na jej brzuch obydwiema nogami, przez co chyba się zadławiła. Zszedł z nią, oparł się o ścianę i założył jedną rękę na drugą, czekał aż jego przeciwniczka się podniesie, wreszcie był fair dla kobiety.

OCC:
Podstawowy - 70 dmg
Moje HP - 140
HP saiyanki - 324
- 80 ki za Biała aurę.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Nie Lis 25, 2012 5:57 pm
Seria ciosów kadeta była naprawdę imponująca dla Saiyanki, która szczególnie teraz nie chciała unikać. Miała w głębi duszy nadzieję, że ten pokaże coś więcej, ale ostatecznie się przeliczyła. Chłopak szarżował, bił po pochwie, plaskiem po twarzy ją walił, ale ta nic sobie z tego nie robiła. Widać, że była cholernie odporna na ból, co mogło tylko świadczyć o treningu jaki przeżyła. No i długoletnich zmagań przy osiąganiu zupełnie nowych mocy...
- Jesteś agresywny, co mogłoby mi się podobać, gdyby nie to, że jestem lesbijką.... - Stwierdziła, oblizując krew z warg, którą po chwili wypluła sobie pod nogi. Gdy mel leciał w kierunku podłoża, to nagle coś zaczęło się dziać. Jakieś zawirowania energii zaczęły powstawać wokół dziewczyny, której wygląd zaczął się zmieniać na bardziej żółtawy. Widoczny kaloryfer na jej brzuszku zaczął się powiększać, a ona sama nabierała prawdziwej krzepy. Wygląda na to, że skrywała znacznie więcej niż kadet mógł sobie wyobrażać. Po zaledwie jednej minucie, Blade mógł zobaczyć odmienioną Koumei.
- A byłeś taki pewny zwycięstwa. Mówiłeś, że obijesz mi mordę, wyzywałeś od szmat, ale jak widzisz rolę się odwróciły... - Rzekła podekscytowana, znikając i wgniatając się potężnie w cielsko kadeta, który zaczął czuć od środka, jak jego kości zaczęły się łamać. Dziewczyna nie miała zamiaru odpuścić, dlatego też wykonała serię potężnych ciosów, raniąc boleśnie całe cało, łącznie z kroczek i głową kadeta. Zmasowany atak doszczętnie pogruchotał kadeta, który cudem zdołał przeżyć. Niestety wyglądał teraz jak wrak człowieka i nawet nie mógł się już ruszyć. Po wszystkim dziewczyna powróciła do swojego dawnego wyglądu, łapiąc przeciwnika za włosy i unosząc do góry, aby mogła mu spojrzeć w twarz.
- Kto by pomyślał, że takie ścierwo spróbuje mi stawić czoła. Niestety byłeś zbyt słaby, nawet po osiągnięciu tej głupiej aury... - Rzekła, waląc go po policzku, żeby się otrząsnął. - Mówisz, że miałeś tutaj sprowadzić kilku kadetów? Można uznać, że miałeś mnie sprowadzić tylko mnie. Ten idiota wysyłał za każdym razem innego cwela, który niestety marnie kończył w walce ze mną. Ale tobie uda się wykonać zadanie. - Rzekła, rzucając wrakiem o ziemie i pisząc na prędko list, który wsadziła kadetowi do tyłka. Chwilę później znów złapała kadeta, którym rzuciła tak mocno, że poleciał w stronę akademii.
Natomiast burdel został zamknięty z powodu remontu....

OOC:
1 HP ci zostało.
ZT Blade do sali treningowej.
List dla Trenera(Rei):
"Nie wrócę do akademii do póki nie zabawię się z kilkoma dziewczętami. Tego wraka wyślij do sali leczniczej i zalicz mu zadanie."
Blade: Ogólnie za tego Questa dostaniesz 8Pkt.(Znaj moją dobroć...)
PS: Lokacja zamknięta, ponieważ remont musi zostać zrobiony Very Happy
avatar
Kenzuran
Liczba postów : 382
Data rejestracji : 07/10/2012

Skąd : Warszawa

Identification Number
Punkty Życia:
440/1400  (440/1400)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Wto Gru 11, 2012 10:28 pm
Blade wszedł do ów burdelu, widział że zmiany przyszły i to spore zmiany, a to przez naprawy, które musiały być zrobione. Podszedł on do lady, przy której zazwyczaj przyjmowano klientów, nie tylko saiyanów, lecz też inne osobniki z różnorakich planet. Oparł się łokciem o ladę i zapytał się ponownie, bo jak zwykle nikogo nie widział, co go bardzo denerwowało, lecz zanim coś powiedział, to przypomniał sobie, że tak samo jest w Akademii, nigdy nikogo nie ma, lecz jak ktoś przychodzi, zawsze się ktoś niechcący znajdzie lub pojawi się nie wiadomo skąd, bardzo go to frustrowało, przez co był z lekka poddenerwowany.
Odchrząknął i zapytał się:

-Przyszedłem porozmawiać z Szefową na osobności, może ktoś mi powiedzieć gdzie się znajduję?

Saiyan nie otrzyma pewnie tak szybko odpowiedzi jak może się spodziewać, więc oparł się dwoma łokciami o blat, był do niego tyłem i czekał, aż ktoś zwróci na niego uwagę, bo większość osób olewała kadecików. Pewnie i tak będzie musiał czekać przez dłuższy czas, jak to ostatnio musiał czekać, ale wtedy to szefowa leżała na ladzie, lecz nie zauważył jej przez to, że nie był on dobrze oświetlony, dobrze że się o nią wtedy nie oparł,bo byłoby źle pewnie dla niego.
avatar
NPC.
Liczba postów : 2492
Data rejestracji : 29/05/2012

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

on Sro Gru 12, 2012 10:55 pm
Minęło kilka tygodni zanim ekipa remontująca zniszczony budynek, wzięła się w końcu do roboty. Choć ciężko było im się zebrać do pracy, to gdy już zaczęli, to migiem skończyli. Najbardziej zadowoloną osobą była oczywiście szefowa, która nie mogła się doczekać ponownego otwarcia. Musiała zarobić, a wiedziała, że oczekujących klientów będzie bardzo dużo. Co za tym idzie, że stracone dochody z tych tygodni się wyrównają w przeciągu kilku dni. Uśmiechnięta, bowiem będzie od teraz mogła ponownie wkroczyć do swojego królestwa. Nie spodziewała się jednak, że ktoś zechce ją odwiedzić w tym magicznym miejscu. Pewien Saiyan kierował się w stronę burdelu, nie zważając na to, że może tutaj nie być zbyt dobrze ugoszczony. Wszyscy pamiętali, co ostatnio przez niego się stało. Choć sprawcą zniszczeń była Koumei, to przecież Blade ją do tego sprowokował, prawda? Gdyby od razu się pokłonił szefowej, to nie było żadnej afery. No, ale Saiyan postanowił trzymać na swoim i tak też to wszystko się potoczyło. Bez żadnych skrupułów wkroczył do burdelu, zastając dziesiątki wygłodniałych mężczyzn, którym aż nad to brakowało seksu. Nie jedni nawet spoglądali na kadeta, napinając przy tym swoje muskuły i zagryzając w zębach metalowe przedmioty. Nie jedni by teraz chcieli porządnie sprać Blade'a, ale ktoś ich od tego zamiaru powstrzymał...
- Spokojnie chłopcy... Ten Saiyanek chciał tylko pogadać, prawda? - Rzekła niewinnie różowo-włosa dziewczyna, wydostając się zza blatu i spoglądając na znajomą twarz. Przekręciła delikatnie główką, uśmiechając się szeroko i w pewnym momencie waląc kadeta z pięści prosto w twarz. Ten oczywiście nie spodziewał się ataku i błyskawicznie poleciał do tyłu, ale o dziwo tym razem o nic nie zahaczył. Szefowa nie miała zamiaru niszczyć niczego w nowo odbudowanym lokalu. Nie mniej jednak była wystarczająco zdenerwowana, żeby tym razem własnoręcznie pogruchotać mu kości. Podeszła do niego, po czym złapała go za koszulę, unosząc wysoko do góry. Choć nie wyglądała wcale na silną, to pozory mogą mylić. Przybliżyła jego twarz bliżej swojej, po czym zapytała, nie puszczając uchwytu.
- Gdy raz tutaj przybyłeś, to próby uwodzenia cię były nawet fajne... Szkoda, że do czasu, w którym musiałeś zmusić Koumei, do ujawnienia się, a ta bez skrupułów zniszczyła praktycznie całą moją twierdzę. Choć cieszyłam się, gdy byłeś boleśnie prany, to i tak teraz żałuję, ponieważ koszty odbudowany prawie zmusiły mnie do ogłoszenia bankructwa. - Rzekła, w pewnym momencie cofając lewą dłoń do tyłu i jakby przygotowując się do ataku. - Dlatego też jeśli przyszedłeś tutaj znów coś zniszczyć, to wiedz, że na to nie pozwolę... - Odparła, a kula energii zniknęła. Dziewczyna miała dosyć buntów i walk, więc po prostu rzuciła Blade'm na ziemię i poszła sobie usiąść na blacie.
- Jeśli to już wszystko, co chciałeś powiedzieć, to odejdź. Dziękuj, że nie wysłałam cię na tamten świat. - Dodała, przymykając delikatnie powieki i jakby czekając na chwilę spokoju...


Ostatnio zmieniony przez NPC. dnia Sro Gru 12, 2012 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

Re: Burdel "Małpi Gaj" [NEW]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito