Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Wioska Pięciogwiezdnej kuli

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
NPC.

Liczba postów : 1752
Data rejestracji : 29/05/2012

PisanieTemat: Wioska Pięciogwiezdnej kuli   Czw Maj 31, 2012 10:40 pm

First topic message reminder :

.
Powrót do góry Go down
http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wioska Pięciogwiezdnej kuli   Pią Kwi 03, 2015 3:28 pm

Canin nie chciał sprawiać problemów, ani tym bardziej zadać głupich pytań, dlatego ruszył za Nameczaninem. Młody wojownik będąc już przy chatce poczuł dziwną energię, która niepokoiła go w ten sposób, że przygasała, a nie była niebezpieczna. Canin lekko się zmartwił, bo wział pod uwagę, że jeśli jest tam wódz, to to może być jego moc. Nie zamierzał kłócić się z krajanem, gdyż to było ostatnią rzeczą jaką by mógł zrobic w tej sytuacji dlatego, gdy tylko jego przewodnik skończył mówić ten skupił się na swoim zadaniu.

- Byłem trenowany przez potężnego Nameczanina, Treo Gigantei'a, kiedy po zakończonym treningu kazał mi przybyć tutaj, by ostrzec was przed możliwym zagrożeniem. Prosił o zebranie sił i zmobilizowanie się, aby być gotowym na atak. Nie dostałem więcej informacji, ale chciałym pomóc w obronie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. - starał sie mówić powoli, z wymyganym spokojem. Wiedział, że nawet jeśli mówiłby po cichu, to wszyscy i tak go usłyszą, bo jako rasa Nameczanie mieli bardzo wyczulony słuch.
Powrót do góry Go down
NPC.

PisanieTemat: Re: Wioska Pięciogwiezdnej kuli   Pią Kwi 03, 2015 9:04 pm

Nameczanin skinął głową, a następnie spojrzał na domek niepewnie. Canin mógł również usłyszeć lekko zachrypnięty głos.
- Faktycznie coś się zbliża. Wodza... Czas... wybrać... wodza. - Zabrzmiało bardzo tajemniczo.
- Wodzu. Jeszcze nie. - Mogli usłyszeć głos młodszego nameczanina.
- Siła dwóch... To jest potęga. Poczekamy na wroga.
- Dobrze. Zbiorę najlepszych, a Ty tu zaczekaj. - Powiedział do Canina, ten z którym czekał przed domkiem.
- Treo Gigantei. Ahh ten młodzik. Więc wziął sobie.. khe.. khe.. Ucznia?
Canin nie mógł być pewien czy to pytanie do niego, czy tylko tak do siebie mówił prawdopodobnie wódz. Zbytnio nie miał co robić, więc mógł spróbować konwersacji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Wioska Pięciogwiezdnej kuli   Pią Kwi 17, 2015 1:32 pm

Canin starał się wyglądać pewnie, jednak nie wiedział jak to mu wychodzi. Czuł, że niebezpieczeństwo się zbliża, a słowa nameczańskiego wodza były dziwne dla młodego wojownika. Nie zrozumiał z nich za wiele. Nie wiedział o co może mu chodzić. Słuchając dalszą rozmowę krajanów na prawdę się zdziwił. Skinął na słowa wojownika i usiadł na ziemi po turecku.

- Tak jakby. Jestem młodym Nameczaninem, uratował mnie i mojego towarzysza przed śmiercią. Pomógł nam opanować przydatną technikę. Wysłał mnie tu by was ostrzec i to chyba tyle. - powiedział spokojnie Canin - Jeśli mógłbym spytać - o jaką siłę dwóch chodzi?
Powrót do góry Go down
NPC.

PisanieTemat: Re: Wioska Pięciogwiezdnej kuli   Pią Kwi 17, 2015 7:26 pm

- Wodzu! Zaatakowali na skraju wioski. Jednego zabiliśmy, ale pozostała trójka jest mocna. Kin i Reaki się nimi zajęli, ale muszę do nich dołączyć. - Powiedział wojownik.
- Do... Dobrze. Weź ze sobą tego młodzika. Z jego siłą poradzicie sobie. Jak sytuacja będzie krytyczna... Wie... Wiesz co robić.
Robiło się nieciekawie. Wojownik skinął głową i spojrzał na Canina. A następnie ruszył przed siebie. Słychać było krzyk przed wioską.
- Cholera. Młody! Pospiesz się. Zaraz nie będzie kto miał bronić wioski! - Po chwili znaleźli się na skraju wioski, gdzie pozostał już jeden z nameczan i był w nieciekawym stanie, ale właśnie pojawiło się jasne światło, które oślepiło wszystkich. Canin nie wiedział co to dokładnie było, ale wydawało się, że było tam dwóch nameczan, a teraz stał jeden mocniejszy.
- Młody. Bierz tego po lewej.

OoC:
Walczysz z saiyanem, który wszystkie statystyki ma 50 siły, 50 szybkości, 30 wytrzymałości i 30 energii.

Masz dwie opcje na walkę. Albo ja Ci odpisuje albo możesz walczyć przy użyciu kości, wtedy możesz szybciej tę walkę ogarnąć niż czekać np. na odpis ruchu. Wystarczy, że skorzystasz z opcji POST REPLY albo naciśniesz PODGLĄD w szybkiej edycji i masz pełny edytor. Pod okienkiem edytora masz pole RZUT KOŚĆMI. Wybierasz walka automat i zostawiasz jedynkę. Jak napiszesz posta to dajesz normalnie SEND i następnie losuje atak.
Jeżeli wypadnie technika to saiyan używa ki-sworda na Tobie.
Pod tym linkiem masz fajnie podany przykład walki z kościami i opisy. Może Cię zainspiruje.

Jeżeli jednak chcesz walczyć i czekać na odpisy, to nie rzucaj wtedy kością.

Atakujesz pierwszy, ponieważ zostali oślepieni przez tajemnicze światło.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wioska Pięciogwiezdnej kuli   

Powrót do góry Go down

Wioska Pięciogwiezdnej kuli
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wioska Czterogwiezdnej kuli (Tsuno Village)
» Wioska Dwugwiezdnej kuli
» Wioska w dolinie górskiej