Dragon Ball New Generation Reborn

Dragon Ball New Generation ©

IndeksGalleryFAQRejestracjaZaloguj
Menu

Share | 

Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
NPC

Liczba postów : 915
Data rejestracji : 29/05/2012

PisanieTemat: Nieobecności   Sro Maj 30, 2012 5:02 pm

First topic message reminder :

.
Powrót do góry Go down
http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

AutorWiadomość
Van'D

Liczba postów : 165
Data rejestracji : 28/06/2015

SCOUTER
HP:
3375/3375  (3375/3375)
Ki:
525/525  (525/525)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nie Lis 26, 2017 11:09 pm

Koniec Gry. Forum jest R.I.P
Kadra doprowadziła to miejsce do ruiny...

Mimo to warto było wrócić, dziękuję za spędzony czas i świetną zabawę w fabule Vulfii Smile i poza też.
Powrót do góry Go down
Soma
Moderator
Moderator

Liczba postów : 265
Data rejestracji : 26/03/2014

SCOUTER
HP:
1185/1185  (1185/1185)
Ki:
1185/1185  (1185/1185)
HP Pancerza:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sro Gru 13, 2017 5:44 am

Witam

Nie będę ukrywał, że powodem mojej rezygnacji jest "awans" Vulfili na "head admina". Niestety odkąd ta osoba znalazła się w kadrze, dała się pokazać jako taka, która ma poglądy odwrócone o 180"od moich. Objawiało się to tym, że w każdej prawie, rzeczy mieliśmy odmienne zdanie co doprowadzało do bardzo ostrych spięć.

Zbyt ostrych jak na moją cierpliwość.

Dochodziło do wzajemnego obrażania się, a ze strony nowej "headki" do personalnych ataków na sb, nawet w przypadku gdy zwracałem uwagę innym userom na złe zachowanie, co leżało w moich obowiązkach (niestety za każdym razem Vulfila próbowała udowodnić nieskutecznie to, ze czepiam się bez powodu, mimo, ze sama podejmowała polemikę ze względu prywatnej antypatii do mojej osoby. Ciekawe, że za każdym praktycznie razem dotyczyło to userów, których prowadziła jako mg, bądź była w widocznych, bardzo dobrych prywatnych stosunakch z nimi. Przykładowo jak zachowałem się oschle (w znaczeniu neutralnie) w stosunku do usera, który był powrzechnie nielubiany przez innych użytkowników oraz przez Vulfilę to reakcji nie odnotowałem żadnej).

Niestety w mojej ocenie, dalsza moja współpraca na poziomie kadry DBNG z Vulfilą nie jest możliwa i oficjalnie składam rezygnację z wszelkich funkcji kadrowych na tym forum.

Biorąc pod uwagę, ze jako gracz podlegałbym pod jurysdykcję osoby, która wykazała się wręcz "mściwością" wobec mojej osoby (za chyba skuteczne storpedowanie kilku idiotycznych pomysłów), muszę również zakończyć jakąkolwiek rozgrywkę (być możliwe uczciwym zachowaniem byłoby danie Vulfili kredytu zaufania, ze coś takiego by się nie wydarzyło, ale niestety jestem na to zbyt stary, żeby mieć możliwość tracenia czasu na takie eksperymenty).

W momencie gdy przyjąłem funkcję moderatora DBNG, naprawdę miałem nadzieję na zmianę, gdyż forum juz wtedy chyliło się wobec stanu dogorywania. Niestety moje zdolności ograniczały się do czystych tehchnikaliów. Starałem się poprawić istniejącą dotychczas mechanikę, jednocześnie nie zatracając jej pierwotnego sensu. Efekt oceniliście sami, jedni nie szczędząc pozytywnych opinii, inni wymagając obszerniejszych wyjaśnień, a jeszcze inni totalnie próbując udowodnić fakt, ze jej "nowy" wygląd był wadliwy. W ostateczności, z powodu ogólnego braku chęci wśród innych kadrowiczów zrezygnowałem z w pełni kreatywnego funkcjonowania. Moim ostatnim podrygiem była próba stworzenia swoistej "encyklopedii", oczywiscie ograniczonej do informacji potrzebnych dla nowego/mało obytego w świecie DB gracza. Niestety po raz kolejny poniosłem porażkę i z czystej uprzejmości (bo być moze ktos to za mnie dokończy) nie będę wyjaśniał dlaczego. Na forum (biorąc pod uwagę ostatnich parę miesięcy) zjawiałem się stosunkowo rzadko. Niezależnie co było tego co było powodem, fakt ten świadczy również o słusznosci mojej decyzji, z którą nosiłem się od dłuższego czasu, ale po prostu nie potrafiłem zdobyć się na odwagę. Po prostu w końcu znalazł się w mojej ocenie odpowiedni powód, żeby napisać tą rezygnację.

Mimo moich gorzkich słów szczerzę życzę nowej "headce" sukcesu. Może się z nią nie zgadzam, ale DBNG posiada wieloletnią tradycję i szkoda by było, żeby skończyło się w obecnym stanie pewnej domniemanej "niesławy". Być może pomysł Vulfili na to forum zbytnio odbiega od tego jak ja bym je widział w przyszłości, ale nie uważam siebie za jakiegoś omnimuza, który pozjadał wszystkie rozumy. Naprawdę fajnie by było kiedyś wejsc na to stare ale wciąż (przy odpowiednim poprowadzeniu) żywe forum i nawet napluć sobie w brodę.

Ostatecznie życzę wszystkim miłej zabawy i mam nadzieję, ze spotkamy się gdzieś w przyszłości....

P.S. Niestety na koniec kilka jeszcze nieprzyjemnych sło. Oświadczam, ze jeżeli ten post sotanie kiedykolwiek usunięty, bądź przeniesiony do panelu MG/Adminów, a przez to niedostępny dla każdego odwiedzjącego forum (kadrowicze chyba wiedzą, że nowa adminka jest zdolna do praktycznej cenzury takich treści), to będę wklejał go wraz ze screenem pierwotnego wpisu, przynajmniej raz w tygodniu. Blokada IP itd napraswdę nie nie zatrzyma i lepiej będzie jezeli zostawicie ten post tak jak teraz zamiast isc ze mną na przysłowiowe "udry".
Powrót do góry Go down
Vulfila
Nashi
Nashi

Liczba postów : 619
Data rejestracji : 23/07/2013

SCOUTER
HP:
3840/3840  (3840/3840)
Ki:
6180/6180  (6180/6180)
HP Pancerza:
1100/1100  (1100/1100)

PisanieTemat: Re: Nieobecności   Sob Gru 30, 2017 10:42 am

Hej, wyjeżdżam na Sylwestra, raczej będę nieosiągalna. Powracam do działania na forum 1-2 stycznia. Przy okazji życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Mega pilne sprawy na FB. Pozdrawiam!

Zabawne, jak łatwo można zniewolić mężczyznę, jeśli wie, jak to się robi.
Rota

Vulfi przyszła Imperatorowa

Rogata Vulfila:
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nieobecności   

Powrót do góry Go down

Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics