Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Redka
Redka
Liczba postów : 820
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Redka 9tkhzk500/500Redka R0te38  (500/500)
Punkty Pancerza:
Redka Left_bar_bleue0/0Redka Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 0

Redka Empty Redka

on Sro Wrz 12, 2018 8:25 pm
1%.....Imię i nazwisko:

 • Redka.
  Po prostu. W zasadzie jest to pseudonim, bowiem prawdziwe imię składało się z samych cyfr. Podobnie ma się z nazwiskiem, dlatego w razie potrzeby wymyśla je na zawołanie.


2%.....Rasa:


 • Android.


3%.....Wiek:


 • Dwa miesiące. Z wyglądu nastolatka.


4%.....Wygląd:


 • Kobiety są zmienne, a co dopiero te, które mogą mieć wymieniane podzespoły. Mierzy sto siedemdziesiąt centymetrów wzrostu przy wadze dość lekkiej jak na w pełni zmechanizowaną jednostkę. Dość szczupła, z atletycznym zarysem sylwetki. Karnacja blado-śniada, gdzie nie gdzie występują widoczne drobne elementy chipów i układów scalonych . Ksywka zobowiązuje, gdy ma się płomienno-krwistą grzywę spływającą połowicznie po twarzy w nieco niesforne kosmyki. Rubinowy wzrok i bordowe gałki oczne kontrastują ze stalowo-białymi tęczówkami. W lewym, szpiczastym uchu tkwi złoty kolczyk, a głowę przepasa szara chusta zawiązana w kokardę w okolicach potylicy. Ubrania nosi przeróżne, choć uwielbia złote biżuterie, chociażby w formie obręczy na nadgarstkach czy kostkach.


5%.....Charakter:


 • Windows SPX 3000 wersja 7.5.3.021 zawiera pakiet ludzkich emocji, choć ostatnia aktualizacja u tej Androidki nie przebiegła pomyślnie. Winą jest chip SkyFlow 2.77, który okazuje się być wadliwy i nie jest kompatybilny z nowym oprogramowaniem. Co z tego wynika? Popada w mocne skrajności, od radości, śmiechu i okrzyków do gniewu i rozpaczy. Jak miała przeprowadzoną diagnostykę u trzech specjalistów każdy powtarzał to samo: był to zamierzony krok twórcy, aby Redka sama musiała zająć się swoimi wahaniami nastroju. Lub z pomocą, nie jest aż tak zamknięta na nowe znajomości, co bardziej niepewna, czy w ogóle ktoś może ją spostrzegać inaczej niż zmechanizowaną pomoc. Jak na robota ma wysoką świadomość swojej natury i tego, iż została stworzona jako narzędzie a nie jest zrodzona jak żywe istoty.
  Ponadto jest kreatywna, choć wszystko w granicach wgranych programów. Mając tego świadomość często szuka sposobów na wykupienie odpowiedniego patch'a lub samodzielnej konfiguracji. Całkiem sprytna, lecz nie jest typem chwalipięty.


6%.....Główna motywacja:


 • Zostać zapisana na kartach historii tego świata.


7%.....Historia:


 • Po kiego grzyba mieszkaniec wioski Nameków zamawiał przez Internet robotyczną pomoc domową? Może z chęci bycia nowoczesnym rolnikiem, albo po prostu dla zabicia samotności, która towarzyszyła mu na wielkich plantacjach egzotycznych owoców? W każdym razie po otworzeniu przesyłki zniesmaczył się mocno. Nie taki egzemplarz zamawiał! Owszem android miał kobiece cechy płciowe i szpiczaste uszy jak Nameczan, ale reszta nie zgadzała się z wypełnionym formularzem. Być może palce maczał w tym zazdrosny sąsiad, który zorientowawszy się o planie bogatszego rolnika zdołał przesłać do fabryki "poprawki", które mocno zdegustowały potencjalnego odbiorcę. Na tyle, że złożył reklamację, a model 430074 odesłał do firmy żądając wymiany. Cóż, polityka firmy sprawiła, że klient dostał to, co chciał, a odrzucony model... miał zostać rozłożony na części i jeszcze raz sklecony wedle życzenia kolejnego klienta. Tak się nie stało jedynie dlatego, że zaciekawiony kurier, którego zadaniem było odesłanie towaru z powrotem do Macierzy, uruchomił wspomnianego robota. Ba, nawet spędził godzinkę na rozmowie z nieznajomą androidką, która okazała się być bardzo sympatyczna. Ale niestety, wytyczne to wytyczne, miała zostać odesłana w całości do fabryki. Robotyczna dziewczyna dość szybko wyczuła zmianę nastawienia mężczyzny, o którym myślała z początku, że jest jej nowym Szefem. Zaczęła drążyć i podważać wiarygodność kuriera, że traktował ją inaczej niż inne roboty. O dziwo miała tego świadomość, co nie powinno mieć miejsca w jej oprogramowaniu. Oświadczyła z miejsca, że nie zamierza wracać do fabryki, a gdy ten próbował ją siłą zabrać do pojazdu, ta wpadła w gniew i wywołała w sobie zwarcie, aby porazić prądem. Nie było to zdrowe ani dla kuriera ani dla niej samej, lecz tylko taki miała pomysł na ucieczkę. Uciekała pieszo, z początku nie mogąc znaleźć wytycznych innych niż jak najdalej od miejsca produkcji takich jak ona jednostek. Im poczuwała większy spadek energii, tym intensywniej procesor pracował i szukał rozwiązań. Dzięki technologii GPS namierzyła swoje położenie względem najbliższego miasta, które różniło się od wioski Nameczan. Rozglądała się odrobinę nerwowo po otoczeniu rozglądając się za gniazdkiem elektrycznym lub butikiem z powerbankami. Znalazła to pierwsze i podładowała akumulator, gdy została dostrzeżona przez kobietę przyodzianą w złotą biżuterię i nienaganny strój. Podzespoły Czerwonowłosej ożywiły się na widok nieznajomej, która zaproponowała jej pracę w sklepie, na początku na dziale szwalniczym. Z upływem dni dostawała lepsze zlecenia, aż doceniona przez właścicielkę sklepu dostała pierwszą, sporą wypłatę. To wystarczyło, by spróbować sił pod własnym szyldem i na własny rachunek. Nie mniej utrzymuje bardzo dobre kontakty z kobietą, która nadal przesyła jej zlecenia. Eva, bo tak miała na imię dawna Pracodawczyni, nadała androidce pseudonim Redka, i to dzięki niej nie musiała się już przedstawiać jako 430074.


8%.....Tokemy Treningowe (TT):


 • Całkowita ilość Tokenów Treningowych: 300
 • Tokeny Treningowe pozostałe do rozdania: 0


9%.....Statystyki:


 • Siła: 30
 • Zręczność: 70
 • Wytrzymałość: 50
 • Energia: 150
 • Punkty Życia: 500
 • Power Level: 2600


10%.....Techniki:


 • 1 TKI - Kąsacz: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 1.5S, precyzyjny - Wojownik łączy palce i unosi ku górze by zacząć żądlić wykonując proste pchnięcia. Niepozorna, acz bezpieczna w przypadku ryzyka odbicia.


11%.....Przemiany:


 • Baza podstawowa: Jednostka mechaniczna świeżo wypieczona z fabryki bądź zręcznych dłoni specjalisty inżynieryjnego. Dalece zaawansowana w możliwościach sztucznej inteligencji, wykonuje rozkazy przełożonych bądź działa samodzielnie według własnych wytycznych. W związku z różnorodnościom ról, jakie to androidy pełnią w społeczeństwie, rozróżniamy je na dwie proste kategorie. Androidy cywilne oraz Androidy militarne. Ich wygląd może być dowolny według fantazji twórcy, niektóre nawet niewiele odróżniają się od przedstawicieli innych ras.
 • Rodzaj przemiany: Stała.
 • Tokeny startowe: Siła 0 / Zręczność 1 / Wytrzymałość 1 / Energia 1 / Ki 0
 • Klasa androida: cel konstrukcji, personalno-społeczny - To androidy przystosowane do celów cywilnych, ich struktura ma awaryjne zasilanie, szybko podejmują decyzje, a szkielet wytrzymuje napór regularnych prac.
 • Cechy specjalne:
  1) Rdzeń Ki: Postać nie dostaje TKI na start walki, zamiast tego regeneruje 1TKI na początku każdej tury, ale wykluczając pierwszą turę.
  2) Maszyna: Jako sztuczny byt może być dowolnie modernizowany różnorodnymi gadżetami, systemami i podzespołami przez odpowiedniego specjalistę. Maksimum 2 modernizacje.
  3) Bez Duszy: Postać Gracza nie posiada duszy. Poddana eksterminacji nie trafia do zaświatów, zamiast tego jej sygnatura energetyczna zostaje odtworzona na cmentarzysku androidów, planecie Helisticon.


12%.....Umiejętności:
Aspekt energii


 • Całkowita ilość Tokenów Nauki: 0
 • Tokeny Nauki pozostałe do rozdania: 0


13%.....Przedmioty:


 • Ilość Smoczego Oddechu: 300
 • Ilość pożywienia: 100

14%.....Ważne wydarzenia:

 • Po wydostaniu się z procedury czyhającej na niepotrzebne roboty i dostaniu szansy od Evy, założyła jednoosobową firmę odzieżową pod nazwą "Unikat". Projektuje, szyje i sprzedaje odzież, która wyróżnia się indywidualnymi zachciankami klientów. Firma prosperuje od dwóch tygodni.


.....Loading.....Please wait.....99%

Do you accept? Y / N


Ostatnio zmieniony przez Redka dnia Nie Wrz 16, 2018 12:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Redka 9tkhzk750/750Redka R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Redka Left_bar_bleue0/0Redka Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Redka Empty Re: Redka

on Czw Wrz 13, 2018 7:43 pm
Karta bardzo przyjemna i interesująca. Ciekawią mnie niezmiernie dalsze losy Redki. Prosiłbym jeszcze byś napisała czym się dokładnie teraz nasza słodka androidka zajmuje.

EDIT:
Ciekawe ma zajęcie. Cóż ja akceptuję.

______________________

Redka Tenor

#66FFFF
Vvien
Vvien
Liczba postów : 1308
Data rejestracji : 05/02/2016


Identification Number
Punkty Życia:
Redka 9tkhzk1510/1510Redka R0te38  (1510/1510)
Punkty Pancerza:
Redka Left_bar_bleue0/0Redka Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Redka Empty Re: Redka

on Nie Wrz 16, 2018 12:13 pm
Wybierz jedną z 5 dostępnych technik:

technika do wyboru:
1 TKI - Kąsacz: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 1.5S, precyzyjny - Wojownik łączy palce i unosi ku górze by zacząć żądlić wykonując proste pchnięcia. Niepozorna, acz bezpieczna w przypadku ryzyka odbicia.
1 TKI - Wir: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: S, masowa - Wojownik obraca się wokół własnej osi z wyprostowanymi rękoma na boki i tworząc małe tornado ki. Wywołuje niewielkie spustoszenia, ale wyrządzone szkody obejmują wszystkich, przyjaciół i wrogów.
1 TKI - Młot: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 1.5S, potężny - Wojownik łączy ręce w formę młota i zamachem wykonuje potężne uderzenie na przeciwnika. Ta niepozorna technika kumuluje ki z uderzenia w jednym punkcie przez co z łatwością ignoruje bloki, a nawet bariery.
1 TKI - Kiai Go!: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: S, kontrolowany - Wojownik uderzeniem prostym tworzy turbulencje w powietrzu za pomocą ki, która podąża za celem aż do trafienia. Tą prostą technikę czyni świetną alternatywą na zręczne cele, które nie dają się trafić.
1 TKI - Wilczy Pikon: Fizyczna(Zwykła), Obrażenia: 2S - Wojownik łączy ręce i rozwiera dłonie niczym paszcza wilka. Choć prześmiewczo zwą ją Pikon od nazwy swojego szczeniaka na której to się twórca inspirował, jak został pogryziony podczas zabawy. Żarty na bok, technika jest bolesna.

Chyba, że żadna ciebie nie interesuje, ale nie dostaniesz za to rekompensaty wtedy bo są w końcu darmowe.
Zachęcam też do poczytania zasad androidów, ponieważ wyróżniają się spośród innych ras i to znacznie. Miłej zabawy, będę wdzięczna za potencjalny "feedback" z grania androidem. Pozwoli to lepiej rozwinąć tą rasę, która to jest jeszcze ciągle w fazie prac.

AKCEPT

______________________

Know your place:

Redka 2cr7fvr
Know your place! Again!:

Redka De31ab2aade3525b3d549639e04ccecb
Redka 12
Redka
Redka
Liczba postów : 820
Data rejestracji : 21/07/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Redka 9tkhzk500/500Redka R0te38  (500/500)
Punkty Pancerza:
Redka Left_bar_bleue0/0Redka Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 0

Redka Empty Re: Redka

on Nie Wrz 16, 2018 12:28 pm
Jako, że źle zinterpretowałam podpunkt, a nie zapytałam, sama sobie jestem winna. Naniosłam więc poprawkę i wybrała jako TKI Kąsacza.
Co do wskazówek - jeśli będę mieć pomysł, który nie będzie sprzeczny z mechaniką czy regulaminem, to dam znać : )
Sponsored content

Redka Empty Re: Redka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito