Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
NPC
Liczba postów : 1055
Data rejestracji : 29/05/2012

http://dbng.forumpl.net/f53-regulamin-i-informacje-ogolne-obowia

Earth Motors

on Sro Wrz 05, 2018 3:26 pm
Jest to ziemski koncern motoryzacyjny, zajmujący się m.in. produkcją silników do statków, samochodów oraz poduszkowców. Zajmuje topowe miejsca w rankingach korporacji tworzących silniki napędzane SO, znana na rynku od wielu lat.

Prezesem spółki jest Pan Akira i to on sprawuje władzę. Powoli przekazuje biznes swojemu synowi, Mamoru. Większość procesów firmy jest realizowana w mieszczącej się na obrzeżach miasta fabryce. Obok hali produkcyjnej znajdują się rozległe powierzchnie biurowe. Wystrój niczym nie przypomina typowej korporacji. Cały biurowiec wygląda jak stacja kosmiczna, wewnątrz i na zewnątrz.

Oczywiście sprzedaż odbywa się w salonach zlokalizowanych na terenie największych miast Ziemi. Mottem Earth Motors jest hasło "Liczy się czas", które sugeruje, że produkty tej firmy są najszybsze.

NPC.
Liczba postów : 2247

http://poke-life.net/pokemon.php?p=58946863&nakarm

Re: Earth Motors

on Sro Wrz 05, 2018 3:28 pm
Po zejściu z pokładu okazało się, że para wylądowała na dachu biurowca. Z tej perspektywy mieli doskonały widok na rozciągające się wokoło lasy i pola. Oraz na halę produkcyjną, z której wydobywały się odgłosy spawania. Mamoru poprowadził Kanade do środka. Wewnątrz wszystko przypominało stację kosmiczną. Zatrzymali się krótko przy recepcji. Recepcjonistka była młodą dziewczyną, około 20 letnią blondynką o niebieskich oczach i kobiecych kształtach. Rozpromieniła się na widok Mamoru. I on nie ukrywał uśmiechu. Dopiero gdy wzrok dziewczyny spoczął na Kanade, wciągnęła powietrze do płuc i opuściła wzrok. Jej mina natychmiast spoważniała.

- Witam Panie Mamoru. – powiedziała, nie spoglądając na niego więcej. – Czy wydać Pani kartę dostępową dla gościa? – zapytała dziewczęcym głosikiem z dużą dozą dystansu.
- Witaj Mimi. Co to za mina, nie cieszysz się, że wróciłem? – zapytał, puszczając do niej oczko. Oparł się o ladę recepcji, mając Kanade lekko za sobą. Dziewczyna na recepcji jednak kompletnie nie reagowała na tego typu zachowania.
- Oczywiście, wszyscy się cieszymy. – odpowiedziała dyplomatycznie. – Czy podać Państwu kawę do gabinetu? – dopytała, podając Kanade jej kartę. – Pani godność? – dopytała, posyłając Kanade tylko jedno, małe, króciutkie spojrzenie.

Mamoru popatrzył pytająco na Kanade.

Kanade
Ciasteczkowa Bogini
Liczba postów : 693
Data rejestracji : 29/10/2012

Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

on Sro Wrz 05, 2018 10:36 pm
Kolejny dzień to kolejne wyzwania. Kanade ponownie wcieliła się w bardziej biznesowe wydanie, typowego corpo rekina. W swojej ołówkowej spódnicy czuła się pewnie i gotowa na kolejne przeciwności. Był w tym niemały paradoks, bo przecież strój ten znacznie ograniczał zdolność poruszania się, ale bez problemów mogła podkreślić ruchy, na których naprawdę jej zależało. Bluzeczka bez rękawów, ze śnieżno białej koronki i skromny wisiorek dopełniały profesjonalny, ale i pociągający wygląd. Ze szpilek nie rezygnowała prawie nigdy, miała ich zdecydowanie więcej niż potrzebowała, a dziś zdecydowała się na skromne sandałki, głównie po to żeby pochwalić się ładnymi paznokietkami.
Nie tylko wygląd powodował, że czuła się wszechmocna i pociągająca. Tamtej nocy była panią sytuacji, a Mamoru dostał nauczkę i cenną lekcję. Żadna z harpi nie będzie już w stanie jej ignorować. Całe te doświadczenie doprowadziło ją do nowego świata i nowych zdolności. Oczywiście utraciła swoją niewinność, weszła w zepsuty świat, ale nie cofnie się nawet na moment. On będzie jej, a wraz z nim zyska nowe znaczenie i dostęp do szczytu.
Miała możliwość ponownie przebywać na rodzimej planecie, chłonąć niezwykłe powietrze, móc zachwycać się zielenią drzew i błękitem nieba. Dopiero teraz zauważyła jak bardzo brakowało jej rodzimych widoków, które zdawały się zniknęły na zawsze w jej pogoni za sukcesem. Miała w planach wrócić tutaj za długi czas, kupić ładną posesję z widokiem na morze.
Ale póki co weszła do eleganckiej recepcji, a ktoś tu wyraźnie zapomniał jak powinien ją traktować. Ledwo zobaczył kolejną blondynkę i już dostał małpiego rozumu, zapominając, że to ona jest najlepsza. Dziewczyna za ladą zdawała się nie być zbyt mocna i nie wyrażała skłonności do konfrontacji z nią, zwłaszcza, że nie utrzymywała nawet kontaktu wzrokowego. Nawet jeśli nie była zagrożeniem, to trzeba był pokazać kto tutaj jest samicą alpha.
Gdy Mamoru ustawił się przed nią i zaczął bajerować sekretarkę, która próbowała ustalić kim właściwie jest Kanade, ona sama podeszła pewnym krokiem i nie dając nikomu złudzeń, klepnęła go w pośladek, po czym ścisnęła mocno i położyła tą samą dłoń na jego ramieniu.
-Skarbie nie przedstawisz mnie? Gdzie twoje maniery?- zapytała go tak modelując głos, żeby brzmiał nieco drapieżnie i kusząco. Miał sobie przypomnieć jak ją błagał, a jego biuro miało widzieć jak powinien traktować kobiety.
-Możesz mi mówić Kanade.- położyła uspokajająco dłoń na dłoni sekretarki i spojrzała na nią protekcjonalnie, ale miło. –Na pewno zostaniemy dobrymi koleżankami, liczę na ciebie Mimi.- pochyliła się do niej ze szczerym uśmiechem i szukała kontaktu wzrokowego.
NPC.

on Czw Wrz 06, 2018 3:40 pm
Gdy Kanade uderzyła Mamoru i odezwała się, recepcjonistka natychmiastowo skupiła wzrok na swoim monitorze i zaczęła z tempem błyskawicy pisać coś na komputerze. Wyglądała jak sparaliżowana. Mamoru był wyraźnie zaskoczony i przez chwilę nawet równie sparaliżowany co Mimi, ale wkrótce na jego ustach pojawił się uśmiech. Widocznie przypomniał sobie wydarzenia z nocy i w tych okolicznościach uznał to za nawet ciekawe. Zaśmiał się krótko pod nosem, nie mogąc się powstrzymać. Obrócił się przodem do twojej towarzyszki, ramieniem opierając się o ladę.

- Rzeczywiście. Gdzie moje maniery… - powtórzył za nią. – Mimo, to jest Pani Kanade, asystentka Pana Koiro. Przyjechała pomóc mi w sprawach służbowych… - tłumaczył, choć brzmiało to mało wiarygodnie.

Mimi nie spojrzała ani razu na Kanade. Wyglądała na złą i nawet lekko załamaną.

- Zapraszam Państwa do gabinetu. Zaraz przyniosę poczęstunek. – powiedziała sucho.
- Chodźmy. – rzekł Momoru, ale z jakiejś przyczyny nie zaproponował, by położyła rękę na jego ramieniu.

Musieli przejść przez Open Space, na którym pracowało mnóstwo ludzi. Niektórzy pozdrawiali Mamoru po drodze, a inni byli zbyt zajęci. W końcu dotarli do odpowiedniego gabinetu. Było to średniej wielkości pomieszczenie. W połowie odgrodzone parawanem, za którym Kanade jeszcze nie wiedziała, co się znajduje. W drugiej części stało biurko, dwa futurystyczne krzesła krzesła i tablica multimedialna.

- Rozgość się. – powiedział, podchodząc do tablicy. – Przedstawię ci plan, Kanade. – Dotknął tafli, która zareagowała i wyświetliła pewien wzorzec dokumentów. – Zaczniemy od tego, co jest naszym zadaniem. Miej to zawsze z tyłu głowy, bo czasem można to stracić z oczu. Chcemy się dowiedzieć, czemu przetarg tym razem odbywać się będzie na Ziemi. Co się naprawdę za tym kryje. – zapisał w odpowiedniej komórce słowo „Przetarg?” ze znakiem zapytania. – Tu zaczyna się nasza dzisiejsza burza mózgów. Jak sądzisz, Skarbie, kto może nam takich informacji udzielić? – zapytał, patrząc na dziewczynę i czekając na odpowiedź.

Kanade
Ciasteczkowa Bogini

Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

on Czw Wrz 06, 2018 10:58 pm
Osiągnęła swój cel i pokazała sekretarce, że jest obecnie najważniejszą kobietą w życiu Mamoru. Coś mówiło jej, że nie zdobędzie nowych przyjaciółek w tym otoczeniu, a liczba harpi znacząco wzrośnie. Mogła jedynie zgadywać co też Mimi pisała na swoim komputerze, jednak nadal nie odwzajemniała życzliwości ze strony Kanade. Tymczasem księciunio przypomniał sobie gdzie jego miejsce i jak należy ją traktować, chociaż mogła być tylko częściowo z niego zadowolona, bo unikał kontaktu fizycznego w drodze do jego gabinetu. Nie przejmowała się tym, wiedząc, że niebawem on sam będzie tego żałował.
Gdy zniknęli z oczu postronnym rozsiadła się w fotelu, przypadkowo odkrywając znaczną część uda za pomocą rozcięcia w spódnicy. Przyszedł czas żeby zaczęli poważne tematy, a gospodarz rozmawiał z nią jak z dobrym partnerem biznesowym, chociaż nic nie szkodziło temu, żeby nadal skupiał na niej większość uwagi.
-Wspominałeś, że dostałeś zaproszenie od rządu tej planety. Kto podpisał się pod zaproszeniem? Być może powinniśmy poszukać tam.- podniosła się i podeszła bliżej, siadając przed nim na biurku i prezentując jeszcze bardziej swoje nogi. –Chyba nie byłbyś zazdrosny jakbym nakłoniła do rozmów kogoś z twoich przyjaciół w rządzie? Wiesz jaka umiem być przekonująca.- powiedziała takim tonem jakby nie miała na myśli nic mało niewinnego, ale podtekst dawał się łatwo wyczuć, a on już wiedział co potrafiła. Tylko czy będzie zazdrosny? Chciałaby…
NPC.

on Pon Wrz 10, 2018 9:09 pm
- Słuszna uwaga. – stwierdził Mamoru, zapisując na tablicy najważniejsze hasła. – Zaproszenie przyszło z Ministerstwa Technologii. Zatem warto porozmawiać z Ministrem. Albo… - rzucił Kanade wyzywające spojrzenie. Widocznie lekka złośliwość w jego słowach bardzo go bawiła. - … albo z jego prawą ręką, czyli asystentką. – puścił jej oczko - Można też spróbować rozmowy z premierem. Jednak Minister zapewne wie tyle samo, co premier, musimy oszacować, kogo będzie łatwiej rozgryźć… Mamy też ambasadora Changelingów. Nie znam go za dobrze, jest zresztą changelingiem. Nie wiem, czy jesteśmy w stanie coś z niego wyciągnąć…- mówił strategicznie. - Chciałem też porozmawiać z właścicielką konkurencyjnej firmy Digital Mobilizer. Jest to kobieta wieku około 50 lat i czuję, że z przyjemnością wyjawi mi kilka sekretów. Ich firma też dostała zaproszenie. Myślę, że wie więcej niż my.

Po zapisaniu tych punktów, Mamoru usiadł na krześle obok Kanade i spojrzał jej głęboko w oczy.

- I oczywiście wierzę w Twój talent, Kanade. Przecież nie przypadkiem zaprosiłem cię na tę wyprawę. – stwierdził pewny siebie. – Wbrew pozorom wcale nie chodzi mi tylko o jedno. Zauważyłem, jak próbujesz manipulować w towarzystwie w Exclusive. Właśnie takiej osoby szukałem. Która nie zawaha się dla własnych korzyści. Nawet przed próbą uwiedzenia. A twój dodatkowy talent… może być nawet bardziej egzotyczny niż sądziłem. Nie wątpię, że możesz wpłynąć na kogoś z Rządu.

Kanade
Ciasteczkowa Bogini

Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

on Wto Wrz 18, 2018 5:58 pm
Słuchała uważnie informacji o kontaktach, którym powinni złożyć wizytę. Byli to ludzie ze szczytu, tak bardzo odległego dla niej, a jednocześnie upragnionego. Teraz miała okazje, żeby osobiście się im zaprezentować, zostawić wrażenie, którego nie zapomną. Szansa, którą musiała wykorzystać za wszelką cenę. Jej wewnętrzna determinacja dała o sobie znać, w końcu będzie mogła zachować się profesjonalnie i nie skupiać jedynie na tym, żeby Mamoru widział ją jako najatrakcyjniejszą kobietę we wszechświecie.
-Oj Mamoru, gdybyś ciągnął mnie tutaj jedynie celach rozrywkowych, uznałabym cię za głuptaska i nie miałbyś u mnie żadnych szans.- modulowała głos niczym do małego chłopca i poprawiła się na wygodnym siedzisku. –Chętnie poznam ministra albo premiera, możesz umówić mnie na spotkanie, czy twoje wpływy nie sięgają tak daleko?- pewnie to nie było takie proste, a na takie spotkania starają się dostać liczne tłumy. –Chyba nie będziesz zazdrosny jak zbliżę się któregoś z nich?- dokończyła lekko zalotnie.
NPC.

Yesterday at 8:06 pm
Na odpowiedź ze strony Kanade, Momoru uśmiechnął się zwycięsko kącikiem ust. Wyglądał w tej chwili co najmniej jak Cezar po zostaniu cesarzem. Poczuł, że jej słowa to komplement.

- Tak się dobrze składa, że z okazji odbywających się targów przemysłowych zostałem zaproszony również na bankiet. Tam spotkamy wszystkie te osobistości. Musimy dobrze zainwestować czas, który będziemy tam mieli do wykorzystania… Musimy też dobrze się przygotować… Co jeszcze chciałabyś wiedzieć o naszych celach? - wyciągnął rękę do dziewczyny i powiódł wierzchem palca po jej dekolcie. – Jan przygotuje ci odpowiednią kreację, która podkreśli twoje atuty. Po tym, co wybrał na statku nie mam już wątpliwości, że będzie to coś olśniewającego. – jego ręka, o ile jej nie zatrzymała, powędrowała do góry na szyję. – Choć… - powiedział z cicha, a jego dłoń powiodła po podbródku, jakby chciał przytrzymać ją tak i złożyć pocałunek na jej ustach. – Choć nie wiem, czy rzeczywiście nie będę zazdrosny…

Kanade
Ciasteczkowa Bogini

Identification Number
Punkty Życia:
1000/1000  (1000/1000)
Punkty Pancerza:
0/0  (0/0)
Tokeny Ki:

Yesterday at 9:40 pm
Przyjmowała zaloty przyjaciela, wrednie sprawdzając przy tym stan nienaruszenia płytki paznokci w obu dłoniach i nie zwracając uwagi na to do robił. Przyznał, że będzie zazdrosny, a ona była przekonana, że będzie i już sama postara się o to żeby był.
-Widziałam tych ludzi tylko w TV. Przystojni są? Chyba są wyżsi niż wydaje się to telewidzom?- zapytała z udawanym rozmarzeniem, a jej uda potarły o siebie dość sugestywnie, jednak w taki sposób jakby była to reakcja na któregoś z nich. Nie odtrącała go, ale nie chciała też czuł się panem sytuacji. Odbierała jego ruchy bezuczuciowo, jakby wcale nie uważała, że wie co robi.
-Więc… Potrzebuję wiedzieć jacy są naprawdę, co lubią, co ich kręci, przyda się każda informacja o życiu prywatnym, zawodowym i może masz jakieś ciekawe smaczki? Może dziewczyny coś tobie powiedziały z interesujących plotek? W TV występują jako typowi liberałowie.
Sponsored content

Powrót do góry