Dragon Ball New Generation Reborn

Share
Go down
Evan
Evan
Liczba postów : 80
Data rejestracji : 17/08/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk800/800Evan WIP R0te38  (800/800)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Evan WIP

on Pią Sie 17, 2018 9:21 pm
Imię i nazwisko – Evan Katatts.  „Katatts” pochodzi od japońskiego słowa „kattatsumūri”, które oznacza „ślimaka”.

Rasa – Nameczanin

Wiek – Na ludzkie oko pewnie koło 20

Wygląd –  Evan to mężczyzna mierzący 175 centymetrów wzrostu oraz 70 kilogramów wagi.  Posiada zielony kolor skóry, na czole wystają mu czułka, jego uszy są długie i szpiczaste. Nosi szatę, która jest lekka, a sięga ona do kostek. Od pasa do kostek ubranie praktycznie jest workowate by nie krępowało ruchów. Na nogach nosi skórzane buty. Jako, że na planecie jest chłodno, na co dzień nosi na sobie biały płaszcz do kostek oraz biały turban. W pasie przepasany ma jasnoniebieski materiał, który powoduje, że ubiór nie jest taki przewiewny i luźny.
Evan

Charakter – Bywa podejrzliwy, czasami nawet za bardzo, rzadko kiedy otwiera się na kogoś. Mówi jedynie to co chce lub to co chce usłyszeć druga osoba. Lubi samotność, czasami wręcz to kocha dlatego jeżeli może unika obecności drugiej osoby. Lubi milczenie, mówi jedynie tyle ile jest potrzebne w danej chwili. Nie bywa ani za nadto pewny siebie ani za nieśmiały. Wie kiedy powinien się wycofać z danej sytuacji, a niekiedy stanie w obronie drugiej osoby. Bywa nieufny do obcych ras. Nie ważne ile miałby wad jest w stanie pomóc drugiemu Nameczanowi bez namysłu. Ma dobre serce, w przeciwieństwie do innych jego krewnych nie przepada za walką, choć pewnie gdyby się postarał i sporo trenował byłby z niego całkiem dobry wojownik. Jest uparty i to bardzo jeżeli coś sobie ubzdura to stara się ten plan zrealizować w stu procentach. Oczywiście o ile ten plan jest na wyciągnięcie jego ręki.

Główna motywacja:
– Pomaganie swoim braciom dzięki swojemu darowi uzdrawiania
- Spokojne samotne życie

Historia: Urodził się na Namek, od małego lubił samotność. Lubił obecność swoich pobratymców, jednak kiedy mógł uciekał, gdzieś gdzie mógł być sam ze swoimi myślami. Oczywiście nie zawsze mu się to udawało, ale był na tyle cwany, że za każdym razem znajdował lukę kiedy starsi pobratymcy nim się zajmowali. On jak i wielu jego pobratymców rodzi się z jakimś darem na start swojego istnienia. Niektórzy z nich zostają wojownikami, niektórzy uzdrowicielami, a niekiedy następuje połączenie obu tych czynników. Jemu przypadł dar leczenia.
-Evan, choć potrzebujemy Cię! - rzucił z echem pospiesznie Den, jeden z starszych pobratymców. Evan w tym czasie siedział w swoim pokoju i spoglądał za okno, miał zamyśloną minę, ocknął się w momencie usłyszenia znanego mu głosu.
-Idę! - krzyknął pospiesznie. Wiedział, że będzie musiał kogos uzdrowić, czy przeszkadzało mu to? Ani trochę. Czuł się spełniony kiedy mógł kogoś poratować swoim darem. Jednak widok krwi i flaków dla młodego nameczanina nie był dobrym początkiem istnienia. Dobiegł po paru chwilach do szałasu lekarskiego, gdzie zajęte były cztery polowe łózka. Kiedy wszedł do środka pierwsze co poczuł to zapach metaliczny, krew. Ostatnio bardzo dobrze umiał to rozpoznać, aż za dobrze.
Nim wszedł wiedział, że było źle skoro kazali mu tu przyjść w trymie natychmiastowym. Jedyne co przychodziło mu do głowy to znowu widok krwi i flaki na wierzchu oraz złamane kości.
-Jestem! - krzyknął chłopiec. Spojrzał na niego Bali jeden z najstarzych uzdrowicieli kiwnął głową na powitanie i wskazał jedno z łóżek.
-Zajmij się nim, zostało nam mało czasu chłopcze - rzekł spokojnym i głebokim tonem. Evan stanął wyprostowany i szybko wziął głęboki oddech, by następnie podejść do jednego z łóżek w pół martwego Nameczanina.
-Będzie dobrze, ulecze Cię - rzekł spokojnym tonem. Wiedział, że tak będzie, w końcu zawsze wszystko dobrze się kończy kiedy kogoś leczy. Położył dwie małe dłonie na kwawym ciele swojego pobratymca i zamknął oczy, zaczał się skupiać by w pełni uleczyć go. Po paru sekundach wokól niego jak i rannego ukazała się pomarańczowa oświata lecząca, co wskazywało na fakt, że efekt leczący zaczął się pomyślnie.
Kiedy leczenie się skończyło Evan otworzył powoli oczy i zdjął brudne od krwi dłonie. Jego brat był jak nowy. Udało się! Po raz kolejny uratował komuś życie.
-Dziękuję - rzekł i pogłaskał chłopca po głowie. Evan zaś uśmeichnął się od ucha do ucha dumny z swojego czynu. Po chwili podszedł do drugiej osoby i ją rózwnież uzdrowił, a pozostałą dwójką zajęli się bardziej doświadczeni uzdrowiciele.
Kiedy zaczęły się walki z Changelingami, za każdym razem praktycznie był wołany do pomocy. Można było o nim wiele powiedzieć, że urwis, uparty i zamknięty w sobie, jednak jeżeli chodziło o własnego pobratymca był w stanie pomóc mu bez słowa. Kiedyś taka naiwna pomoc wepchnie go do grobu, jednak taki już był. Miał swoje wady i zalety jak każdy. Mimo to miał zamiar rozwijać swój dar leczenia by był przydatny dla jego braci.

Tokeny Treningowe [TT]

Siła 0 / Zręczność 2 / Wytrzymałość 1 / Energia 1 / Ki 1

Całkowita ilość Tokenów Treningowych: 340
Tokeny Treningowe pozostałe do rozdania: 40

Statystyki:

Siła: 20
Zręczność: 100
Wytrzymałość: 80
Energia: 100

-PŻ: 800
-PL: 2 640

Techniki:

Shochi - Energetyczna(regeneracja): powolna, Regeneruj: 0.5XE+0.5XW, na kogoś - Zdolność regeneracji obrażeń innych istot organicznych lub nieorganicznych. Nameczanin wzbudza głęboko w sobie energie ki, a następnie analizując stan ofiary, zaklepuje większość ran powierzchownych. Niestety do uratowania kończyn i obrażeń wewnętrznych potrzeba już specjalisty.

Przemiany:

Poziom 1

Zwykły: Przeciętny reprezentant nameczańskiej rasy. Niewytrenowany pod piecza jakiegokolwiek klanu i żyjącego na własną rękę do czasu, aż jego rola nie zostanie bliżej określona. Można na ciele dostrzec pierwsze zarysy mięśni, ale poza tym Nameczanie w oczach innych ras zawsze wyglądają podobnie.
Rodzaj przemiany: Stała
Tokeny Startowe: Siła 0 / Zręczność 2 / Wytrzymałość 1 / Energia 1 / Ki 1
Cechy specjalne:  Regenerator: Postać może uczyć się technik regeneracyjnych na start

Umiejętności:

Aspekt umiejętności: Wiedza


Całkowita ilość Tokenów Nauki: 5
Tokeny Nauki pozostałe do rozdania: 5

Przedmioty:
-

Ilość Smoczego Oddechu:  300
Ilość pożywienia  100

Ważne informacje:
- Posiada dar uzdrawiania
- Jest uparty jak osioł
- Uwielbia samotność
- Jest małomówny i tajemniczy, skryty


Ostatnio zmieniony przez Evan dnia Nie Sie 19, 2018 7:21 pm, w całości zmieniany 3 razy
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk2250/2250Evan WIP R0te38  (2250/2250)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Sob Sie 18, 2018 1:22 am
No dobra, zakładam że zaczynasz przygodę z grami RPG więc postaram się ocenić obiektywnie. Podoba mi się imię, jest bardzo kreatywne. Charakter jest bardzo dobrze opisany i oddaje idealnie z jakim bohaterem mam do czynienia. Podoba mi się również bogate słownictwo w karcie postaci. Teraz przejdę do wad. Historia ma potencjał, podróżujący nameczański lekarz bardzo przypomina mi mangę którą ostatnio czytałem, i to może być fajny motyw, niestety historia bardzo, krótka i mocno ogólna, niewiele mówi o postaci. Jednakże mi, to nie przeszkadza choć chętnie zobaczyłbym odrobinę szerszą/głębszą historię twojego bohatera.

Na koniec, w karcie postaci znajduje się błąd. Do wyboru na start jest jeden Aspekt nie umiejętność. Aspekt pozwala wykupywać umiejętności z nim związane, ale wpierw trzeba kupić sam aspekt. W przypadku zakładania karty dostajesz jeden aspekt do wyboru. Reasumując jeżeli chcesz leczyć chyba interesuje cie medycyna z aspektu wiedzy, bądź chemiotwórczość.

Tu jest Link do umiejętności: http://dbng.forumpl.net/f87-umiejetnosci jeżeli zainteresują cię konkretne umiejętności w to na start w Umiejetnościach w kp wpisujesz sam aspekt.


______________________

Evan WIP 13
- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

Evan WIP 6
- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)


Evan WIP Fdtzy9

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
Evan WIP Tumblr_static__640_v2
Evan
Evan
Liczba postów : 80
Data rejestracji : 17/08/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk800/800Evan WIP R0te38  (800/800)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Sob Sie 18, 2018 11:17 am
Pisałam tą kp bo miałam wenę, historia wyszła dość uboga, ale nigdy nie byłam dobra w pisaniu jej niestety ;-; a aspekt poprawie bo sama nie byłam pewna co do końca tam wpisać.
Edit: zmeniłam i dodałam aspekt umiejki, a co samej historii to musiałabym się zastanowić co tam dopisać, bo w tej chwili mam pustkę w głowie.
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk750/750Evan WIP R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Sob Sie 18, 2018 9:29 pm
Wygląd i charakter są rzeczami, do których nie mam zastrzeżeń. Historia jest krótka, ale opisuje większość rzeczy. Jedyne co bym dodał to może to jak się uczył działania tego daru i rozwinął jego myśli na temat Changów.
Co do umiejętności. Z racji tego, że widzę iż chcesz zostać medykiem lub iść w tą stronę to umiejętność medycyny jest bardzo słuszna, lecz na start wybierasz jedynie aspekt. Czyli w tym wypadku jedyny aspekt wiedzy. Potem już w trakcie gry, będziesz mogła za punkty wykupić umiejętność medycyny. Lecz dopiero w grze. Dar Evana przypomina wzmocnioną wersję :

Shochi - Energetyczna(regeneracja): powolna, Regeneruj: 0.5XE+0.5XW, na kogoś - Zdolność regeneracji obrażeń innych istot organicznych lub nieorganicznych. Nameczanin wzbudza głęboko w sobie energie ki, a następnie analizując stan ofiary, zaklepuje większość ran powierzchownych. Niestety do uratowania kończyn i obrażeń wewnętrznych potrzeba już specjalisty.

Jest to technika Nameczan i osobiście mam z toba problem. Myślę, że mogłabyć dostać ją na start, ale wtedy dostałabyś tą technikę, którą mogłabyś nazywać tym darem, ale nie miałabyś młota. Jednakże muszę się z tym porozumieć z Vulfilią i Vvien.

______________________

Evan WIP Tenor

#66FFFF
Evan
Evan
Liczba postów : 80
Data rejestracji : 17/08/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk800/800Evan WIP R0te38  (800/800)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Sob Sie 18, 2018 10:28 pm
Tak ta technika jest nameczan, sugerowałam się tym jakimi darami się posługują i po prostu wybrałam ten jeden który mi pasował do postaci jaki chciałam stworzyć, a nie patrzałam to co było na forum, więc to był mój błąd ;v psieplasiam.

Ogólnie myślałam czy nie mogłabym mieć daru leczenia na start zamiast umiejki bitewnej, ale w sumie jak się nie da to to przeboleje i fabularnie to rozwinę jako technikę czy coś. Leczenie jest mi bardziej na rękę niż ta umiejka.

Shochi - Energetyczna(regeneracja): powolna, Regeneruj: 0.5XE+0.5XW, na kogoś - Zdolność regeneracji obrażeń innych istot organicznych lub nieorganicznych. Nameczanin wzbudza głęboko w sobie energie ki, a następnie analizując stan ofiary, zaklepuje większość ran powierzchownych. Niestety do uratowania kończyn i obrażeń wewnętrznych potrzeba już specjalisty. napisał:

myśle że to może być ta umiejętność, ale ja ją opisałam własnymi słowami ;v
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk750/750Evan WIP R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Nie Sie 19, 2018 7:02 pm
Uzgodniłem z Vulfilią i na start dostajesz zamiast techniki ofensywnej, tą technikę:

Shochi - Energetyczna(regeneracja): powolna, Regeneruj: 0.5XE+0.5XW, na kogoś - Zdolność regeneracji obrażeń innych istot organicznych lub nieorganicznych. Nameczanin wzbudza głęboko w sobie energie ki, a następnie analizując stan ofiary, zaklepuje większość ran powierzchownych. Niestety do uratowania kończyn i obrażeń wewnętrznych potrzeba już specjalisty.

Tak więc wpisz ją zamiast młota, usuń opis daru, a także usuń medycynę bo na start przysługuje tylko aspekt.

______________________

Evan WIP Tenor

#66FFFF
Evan
Evan
Liczba postów : 80
Data rejestracji : 17/08/2018


Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk800/800Evan WIP R0te38  (800/800)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Nie Sie 19, 2018 7:21 pm
Powinno być ok

______________________

Evan WIP EoA43Lw
(Kliknij w obrazek, tam jest kp ;2)
Asteria
Asteria
Succub Admin
Succub Admin
Liczba postów : 1141
Data rejestracji : 19/03/2013

Skąd : Rzeszów

Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk750/750Evan WIP R0te38  (750/750)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1
http://[url=http://pokelife.pl/pokemon.php?p=8345286]Zobacz moje

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Nie Sie 19, 2018 7:24 pm
Akceptuję

______________________

Evan WIP Tenor

#66FFFF
Vita Ora
Vita Ora
Admin
Admin
Liczba postów : 806
Data rejestracji : 23/07/2013

Skąd : Kraków

Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk500/500Evan WIP R0te38  (500/500)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Pon Sie 20, 2018 12:37 pm
Ładna Karta, dla mnie wystarczająca. Historia, jeśli masz ochotę, możesz jeszcze poszerzyć.

Miałabym tylko jedną prośbę - chodzi o to, że fabuła na forum odbiega sporo od fabuł mangowych czy anime. Zaczynając jako Nameczanin na Namek możesz albo należeć do wioski Nameczańskiej albo być wolnym Namekiem w mieście portowym. Poczytaj sobie jeszcze te informacje o Namek i Nameczaninach: http://dbng.forumpl.net/f96-namek

Jak zdecydujesz się, jakie chcesz mieć pochodzenie, daj mi znać w komentarzu w tym temacie.

______________________

Vita Ora vel Vulfila vel Vanilla,
Head Admin
„Dziewica Vegetyńska.”

Evan WIP Nws_gravity_rush_2_002
Al
Al
Esper Mod
Esper Mod
Liczba postów : 1541
Data rejestracji : 28/05/2012


Identification Number
Punkty Życia:
Evan WIP 9tkhzk2250/2250Evan WIP R0te38  (2250/2250)
Punkty Pancerza:
Evan WIP Left_bar_bleue0/0Evan WIP Empty_bar_bleue  (0/0)
Tokeny Ki: 1

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

on Czw Sie 23, 2018 5:11 pm
ZAMYKAM.

______________________

Evan WIP 13
- 1 szy wynik o lol xD (z wybranymi pierwszymi preferencjami)

Evan WIP 6
- 2 gi wynik nie dziwi mnie (z wybranymi alternatywnymi preferencjami które lubię, bo musiałem wybrać niestety 1 z dwóch :/)


Evan WIP Fdtzy9

Ach, to utrzymywanie porządku na czacie :3:
Evan WIP Tumblr_static__640_v2
Sponsored content

Evan WIP Empty Re: Evan WIP

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

Copyright ©️ 2012 - 2018 dbng.forumpl.net.
Dragon Ball and All Respective Names are Trademark of Bird Studio/Shueisha, Fuji TV and Akira Toriyama.
Theme by June & Reito